Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Allllaaaaaammmmm, hızınıza yetisebilene ask olsun :roflol: yalniz ormanda kamp olayina bayildim :roflol:

ay yok alma prenses sakın daha şimdiden

tanrıça başka bişey sölesin sana üzüm çekirdğü nemlendiricisi felan onu kullanma

çalışkanöğrencisimili herşeyi biliim

sayfaları karıştırrtmayın bana
bi yerde okudum
nerde hatırlamıyom
arı sütü ve kayısı yağı göz altına iyi geliyomuş
doğru mu
benim göz altları eroinman gibide lülülülülülü

netten alınabilir bişey olsun arzucum he, düdük kadar bi şehirde yaşıyorum hiçbişey bulmamıyorum malesef:umursamaz:

Livocummm, hoşgeldin aşkitom Şeniz
Diyorduk kii, kampa gidiyoruz,
sen de oymakbaşı oluyorsun
:lepilumunekankayizsmile
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 benide külbastı yapıcaksınız dimi..ama benim yahnim güzel olurcokacimcoook
gelin gelin chesse gecelik bakıyoz:))
kaydirigubbakcemile3 çeyiz alışverişine çıktığımızı düşünemiyorumohaoldumsmile
ay yok alma prenses sakın daha şimdiden

tanrıça başka bişey sölesin sana üzüm çekirdğü nemlendiricisi felan onu kullanma

çalışkanöğrencisimili herşeyi biliim
süpersinaklinialirimsmileelmanı kızartıyım dur:tomato:yanlışlıkla domatis attım kız elmalı simil yokmu yabenneyaptımki

aman göz altınıza yağ sürmeyin canım ya..bana kalırsa bal tamam sürülebilir ama yağ katmadan sürkaydirigubbakcemile5yerinde olsam kayısı ezip içine azcık süt koyar onu maske yaparım daha iyiyerimseniben

Bacılar, ben geçende aldığım Doğacı kayısı kremini düzenli olaraktan kullanmaya devam ediyorum
ınanılmaz memnunum.
Aydınlık veriyor göz çevresine, garip te bir ışıltı veriyor, bayıldım ben bu kreme...

üstelik 6 TL.:lepi:
Yannız benim morluk sorunum yok, sadece yoğun nem versin amacındayım. Herkese öneririm...
guclubacismile

ne bal'ı tanrıcam ya :ecrin_bebek:
nası kurtulcam peki ben gözaltı morluğumdanmafoldumben
makkajsız keş gibi oluyom

Allah sizi nasıl biliyosa ölee yapsın kahkalara boğuldum yazılarınızı okurkenee :roflol: april sen varyaa seen çook fenasıın :kedi: allam nassı fantaziler nassı kurgular onnar ölee :lepi: hele hele chess imin gösterttiği geceliğe yorumu ile ilarzu ma ba-yıl-dım sositososito arka arka gel diyo yaa :kedi: yirim sizi vallahaaa cokacimcoook

Livocummm, hoşgeldin aşkitom Şeniz
Diyorduk kii, kampa gidiyoruz,
sen de oymakbaşı oluyorsun
:lepilumunekankayizsmile
hoşbulduk aşkısı olumunekankayizsmile
vay anasını ne zaman gidiyoruz kim kim :jeyyar:
kız kıza mı delikafadulden kızı kıza gidersek var halimize kurda kuşa yem oluruz :roflol:

gelin gelin chesse gecelik bakıyoz:))

kuscam artık bither den yok geceligi yok cantası yok parfümü akannehirakannehir

sadece göz çevresine mi kullanıyorsun aprilcim? yoksa bütün yüze sürüyormusun ? birazdan aktara gideceğim alsammı ? aktarda satılıyor değil mi bu arada ne çok soru sordum boshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…