Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yalnız farkındaysanız güme giden benim:smiley-cool:karılar oturduğu yerden güzelleşicekbenneyaptımkihöönnkkkakannehirlanet olsun kaderimeboshayallersmile

Ne oturması kızım aşk olsun, sen bu işlerde koştururken, biz de ateşin etrafında çember yapıp halaya bağlicaz a böle...hihoyyythihoyyythihoyyyt
Zaten topiğin yarısı nişanlı,
Halay konsepti de,
'kınaayı geettirr Asooo' :roflol::roflol::roflol:

ahahah, ormanın derinliklerinden kına özü toplamayı unutmayın la Patiyle
laelaelaelaelae

chess gecelik güzel ama önden bi numara yok düz çok düz yanı

sev diceğinin yanına ilk girişte arka arka girersen odaya olabilir emme bence önü çok sade geldi bana

Puahahaha öldüm kızım...:roflol::roflol:
Bana sus diyon, sen kopartıyon burda sempatiksalakcinni
Odaya arka arka girdiğini düşündüm aahahha kaydirigubbakcemile3
ben kesin düşerim la öyle yapsam
benneyaptımki

He valla kanka, bi ara 'Sıla tokası geldi' sempatiksalakcinni
şeysi vardı heryerde :roflol:
Şimdi de Bihter zamazingoları şutarafagitti
Dün bizim semt pazarında herşey Bihtere ithaf edilmişti resmen kaydirigubbakcemile3
Kahrolsun popülizm
:lepi: :1closedeyes:

hecc sormayın bıhterden oygggg geldı artıkın
ne bıtmez parcası warmıs hatunun

hıııım, bal mı tavsiye ediyosun canım çaktırmadan, bunu değerlendircem canımaklinialirimsmileaklinialirimsmile

ay kızlar parton muhabetinize destursuz daldım fark etmedim valla:kedi:

ya ben ona gitmesem o arkam dönükken bana gelse
aklinialirimsmileaklinialirimsmile

alsammı acep hemide bana özel indirimi varmış, öyle olunca karşı koyamıyo insansempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
öyle bi muhabbete geldinki:))chess odun toplamaya gidermisinaklinialirimsmile
sana özel falan değil o be kandırıyolar seni:))))hoşuna gittiyse al balım

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3emrahın tüm filmlerini bilirim ama hatırlamadım böyle bi sahne:))de bakıyım kız filmin gerisi nasıldı..çekirdek çıtlatan meraklı simil

Canlar Anewin bu kremi için ne düşünüyorsunuz, kullanan var mı memenun mu ? ben bi arkadaşımda denedim aynı zamanda fondoten gibi kapatıyor ve nemlendiriyor hoşuma gitti almayı düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz diye sorayım dedim opuyorumnanaktan

hıııım, bal mı tavsiye ediyosun canım çaktırmadan, bunu değerlendircem canımaklinialirimsmileaklinialirimsmile

bak bak az değil hee:))kız seninke askerde değil gerçi ama:roflol:hadi biz asker nişanlıları halimiz meydandasempatiksalakcinniyani özledik ya o bakımdansempatiksalakcinnibayanssulusmile

prensesim göz diyo ama göz içinmi bu ürün ciltmi..resim koymak maksatlımı koydun?çokmu soru sordum:))neyse içine sindiyse al derim canım

ya ben ona gitmesem o arkam dönükken bana gelse
aklinialirimsmileaklinialirimsmile

alsammı acep hemide bana özel indirimi varmış, öyle olunca karşı koyamıyo insansempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 aklinialirimsmileaklinialirimsmile
Vayy chess süper bir noktaya barmak bastın
seni hınzır seni
kaydirigubbakcemile3

Niye illa ki buzdolabına gelii ben annamadım la bilmiyorumkismile
Arzucum rica ederim fentezilerini herkesin bildiğini sanarak burada ifşa etmez misin
sempatiksalakcinni kaydirigubbakcemile3

cemboylu da nedir ki... kafamçokkarıştı
prensesim ben bilmiyorum balım, Avondan pek bişeyim yok tatlışım
bilmiyorumkismile

bak bak az değil hee:))kız seninke askerde değil gerçi ama:roflol:hadi biz asker nişanlıları halimiz meydandasempatiksalakcinniyani özledik ya o bakımdansempatiksalakcinnibayanssulusmile

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 yok canım biz demlendik artık:hulya:

var ya nasıl anlıyor bu güzellik maskeleri falan beyne de iyi geliyor çiçekler söliimmmzemuszemus:roflol:

vaslla gülüm sadece o sahne ile ilgilenmişim baksana :roflol:

herlade batakhaneden kız çıkartmıştır yine emrah o duruyo:roflol:rdur buzdolabı başında

yoksam yurdum insanı öle duruumu oraalrda dimiohaoldumsmile

gülüm kız bu yaşlıların şeesi

sen kaç yaşındasın yaw anama aldım ben onu beğenmedi kullanmıyor.

ama teyzem de memnunum diyor teyzem 36 yaşında onun bile cildi kaldırmaz yorar gerçi de kullanıyor işte

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 aklinialirimsmileaklinialirimsmile
Vayy chess süper bir noktaya barmak bastın
seni hınzır seni
kaydirigubbakcemile3

kodesi boylıcam valla, en iyisi susayım benkaydirigubbakcemile3 aklinialirimsmileaklinialirimsmile

Livocummm, hoşgeldin aşkitom Şeniz
Diyorduk kii, kampa gidiyoruz,
sen de oymakbaşı oluyorsun
:lepilumunekankayizsmile

anti ecink diyo..yani orta yaş serisi..anew zaten olgun cilt için..ama prenses diyoki bunu fondo gibi sürsem..yani kapatıcılı sanırım..eğer cildi kuruysa sivilcelerin üzerine sürebilir..ama nemlendiric olarak zaten olmaz

prensesim göz diyo ama göz içinmi bu ürün ciltmi..resim koymak maksatlımı koydun?çokmu soru sordum:))neyse içine sindiyse al derim canım

anewin bir sürü kremi var ama ben bunu denedim o yüzden resminide koydum tatlış :) evet göz kremi ama yüzünede kullanıyor arkadaş :sm_confused:

cemboylu da nedir ki... kafamçokkarıştı
prensesim ben bilmiyorum balım, Avondan pek bişeyim yok tatlışım
bilmiyorumkismile

kaydirigubbakcemile3 cemboylu sonradan üzerine yazılmış reklam amaçlı

yok bebekim yaşlı değilim daha 23üme yeni girdim neyse şimdilik erteliyorum bu kremi alma işini...

chess bekle kız ben sana manyak bişey gösterecem eğer bulursam dur hala kızıma soram o aldıydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…