Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
uluyum..aauuuuuuu:roflol:
hoşgeldin favori kankakaydirigubbakcemile2

sempatiksalakcinni Hoşbulduk asenam benim puahah kaydirigubbakcemile3

Aprilim ne güzel bakımlı bir nişanlın var :)))))

Öyledir benim düdük sevgilim. ben yaptırmıyorum, adam manikür yaptırıyor yahu kafamçokkarıştı kaydirigubbakcemile3

küsükkk:))yerim seni bennn:roflol:
kızım kanka çok valla,favori kankalar var,topikte herkeş kanka zaten:lepi:kankalarımı çok seviyorum..sen göynümün kıraliçasısın melekimaklinialirimsmile

Kıraliça dimek...İyi iyi :dilcikar:
Liv, bi kerem benim pamuğum! Taam mı?
alsanaalsanasmile

İşte elbissem...40 TL kızlar, Kotonun elbiselerine hastayım.:asigim:
Asıl rengini çekicem diye maymun oldum..:roflol:.Yatağa pindim, ayağımın ucu çıkıvermiş resimde, tanınır mıyım la
eyvahedigeldismile :roflol::roflol:

aaaaaay nisan koparttın beni :roflol:heeeee kesin tanılırsın o fot.ı yok et vallaha:roflol:

ama elbise cok guzel ya :asigim: kolları fln pek bir sekilli duruyor ...helede kemerle harika olur:asigim:

april ben bacağımı koymuştum ya tanırlarsa eyvahedigeldismile
april tatlım ayağını benzettim bi arkadaşıma ama o olabilirmisin acebaCADIARZUsempatiksalakcinni
seni yerim benn hanım hanımcık tam senlik elbise..senlik dedim çünkü tarzını biliyorumyerimsenibengüle güle giy bitanemŞeniz

canikolar ben bir bileklik begendim ama kendim yapmak istiyorum malz.leri izmirde bulabilirsem bugun ıpine baktım incelerinden vardı neyse fot koyayım mı belki fikir verirsiniz :sinifsinif:

april ya fetiş biri misafir olarak girerseohaoldumsmilehemen sil onu hemenneyvahedigeldismile:gitme:akannehirkaydirigubbakcemile3

canikolar ben bir bileklik begendim ama kendim yapmak istiyorum malz.leri izmirde bulabilirsem bugun ıpine baktım incelerinden vardı neyse fot koyayım mı belki fikir verirsiniz :sinifsinif:

koy kankam adamına geldin:jeyyar:
april liv benim kıraliçam taammı:dilcikar:

aaaaaay nisan koparttın beni :roflol:heeeee kesin tanılırsın o fot.ı yok et vallaha:roflol:

ama elbise cok guzel ya :asigim: kolları fln pek bir sekilli duruyor ...helede kemerle harika olur:asigim:

Hihihi kaydirigubbakcemile2
Bence de çizgili kekomançi ponponlu çoraplarımlan tanınabilitem yüksek
:roflol:

Bugün giydiklerim efemmm:

Bu kemeri çok seviyorumm ama çok eskidi, atıcam lazım... :a015:

Hırka efsanedir. Manto olarak kullanıyorum. Annecimle ben ikimiz örmüştük bunu. :lepi: :hulya: (Smileydeki yünün rengi de uydu la :roflol:) :roflol:

Ve son olarak çanta... kaydirigubbakcemile2
Ay bayılazam, yüklenmiyor hınzırlar. lmaz:

Ayakkabı olarak ta kahve deri Converse vardı bacılarım :1ninca:

Ekle aşkitom, ben de yapıyorum takı filan kaydirigubbakcemile5

april ya fetiş biri misafir olarak girerseohaoldumsmilehemen sil onu hemenneyvahedigeldismile:gitme:akannehirkaydirigubbakcemile3
Anaam tırstım la. kaydirigubbakcemile3 Minik ayağımı yimesinler.:1no2: (39 numaro bu arada ne miniği) kaydirigubbakcemile3

ahuahuaahu süpersiniz
April canımcım elbiseni güle güle giy opuyorumnanaktan

Sağol bebeğim benim teşekkür ederimmm :kedi: opuyorumnanaktan

koy kankam adamına geldin:jeyyar:
april liv benim kıraliçam taammı:dilcikar:
ooooy hepiniz benim canlarımsınız cıtır cıtır yiyesim geldi vallaha agızından bal damlıyor

morrrrrrrrr morrrrrrrrrr zamanında favori rengimdi oooof çok guzel cok cok canta ile hırkanın uymu ozellikle opuyorumnanaktanolumunekankayizsmile

Herşey çok gzl canım ama çanta mükemmell :asigim:

çok uyumluolumunekankayizsmileçok hoşopuyorumnanaktannasıl yakışmıştır sana hınzır seniaklinialirimsmile
örgü similide süper yakıştı:hulya:kaydirigubbakcemile3annenle ördünüz demek..harikasınız ya..mont gibi vallakaydirigubbakcemile5on üzerinden 100aklinialirimsmile

canlar işte dedigim takı bu ...ilk goruste asık oldum bunlara :asigim:

vayyy..kankam cidden çok zarif bileklikler..
ilk resimdeki aytaşı görünümünde..belkide gerçektir..tatlım aslında malzeme bulsan kolay yapımı ama lazım gelen malzemelerin ismini bilmiyorum:gitme:
sen bu resimleri yazdır ve boncukçuya git onlar sana verirler bebeğim malzemeleri

haklısın bitanesi ben cıktısını alayım sorayım yaptıgımda da olmus diye size gosteririm canlarrrrrrrr opuyorumnanaktan

sigarayı bırakma etkisi nedir peki,öle bişey duydumda ben

Olabilir bak topraam, bence faydası olur...Marmara adasından poşet poşet alırım ben her yaz...Kışın öksürük tuttu muydu içeriz, çok iyi gelir... opuyorumnanaktan

morrrrrrrrr morrrrrrrrrr zamanında favori rengimdi oooof çok guzel cok cok canta ile hırkanın uymu ozellikle opuyorumnanaktanolumunekankayizsmile

Moru ben de çok seviyorum Livim pamuğum...:asigim:
Çantayı da sezon başında görüp aşık olmuştum.
İkinci görüşmemizde bi baktım yarı fiyatına düşmüş,:lepi:
Dedim yetti bu ayrılık, benim olacaksın! Aldım! hehe
guclubacismile

canlar işte dedigim takı bu ...ilk goruste asık oldum bunlara :asigim:

Off beni benden aldın şuanda kanka yaa...Nerden buldun bunları muhteşemler... :asigim: :içelim:

Herşey çok gzl canım ama çanta mükemmell :asigim:

Teşekkür ederim prensesim, perfinyam!
Çanta ile aşkımızın sonucu, ruhunu bana satması ile sonuçlandı neticede kaydirigubbakcemile3

Yetenekli aileyizdir vesselam kankacım aklinialirimsmile...Sana da örürüm ben bikini örim sana mor renkli merserizeden yavru kuşum kaydirigubbakcemile3 :jeyyar:, sevdalın fursun seni plajda sora :roflol:

haklısın bitanesi ben cıktısını alayım sorayım yaptıgımda da olmus diye size gosteririm canlarrrrrrrr opuyorumnanaktan
aynen bitanem

Yetenekli aileyizdir vesselam kankacım aklinialirimsmile...Sana da örürüm ben bikini örim sana mor renkli merserizeden yavru kuşum kaydirigubbakcemile3 :jeyyar:, sevdalın fursun seni plajda sora :roflol:

aa kanka bağa haşema örseneguclubacismileaklinialirimsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…