Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sserm anca gördüm tatlım..bıraktırmaz ama eprılın dediği gibi bronşlara iyi gelir,astıma iyi gelir,ayrıca kansere bile faydalı die bilinir,ses telleri falan için birebir yani..sigara içiyosan içmende fayda var tatlımyerimseniben

karabiber canım kızıllık kesınlıkle yoktu sacımda ama boya bronz kahve kahve boyaların içinde ozellıkle bronz kahve çukulata kahve gıbı kahvelerın ıcınde kızıllık oluyor yansıma olara benım hoşuma gıdıyor

Cnm ben de boyamıştım bunu ama ben de hiç kızıllık olmadı saçın kendi rengiyle alakalı galibabilmiyorumkismile Yakışıyor sana cnm.

karabıberım elbıse super ıncde bır vucudun varsa bu ayakkabıyı kullan derım ama hafıfte olsa yuvarlak hatlara sahıpsen modeldekı ayakkabı tarzını kullan daha ınce ve zarıf durur

Şu an kilo aldım cnm ama aldığım kiloları vericemkötükedihüso hatta vermeye başladım bilekaydirigubbakcemile2 ama öyle çok ince durmam. Kıvrımlı hatlarım var. Daha zarif boğmayacak bi model almayı düşünüyorum. Önerin için teşekkür ederimopuyorumnanaktan

olmazmı baş köşedeaklinialirimsmilebiberim bunları giymedim kız sizin için kombinledim:kedi:giysem belki güzel olabilirdim:smiley-cool:

Oyyyy kurban olurum sanaŞeniz :roflol: eminim güzel olurusnn aşkımmmmyerimseniben

kuzular bunlarda benım bgunku kombınlerım sızınkıler gıbı şık degıl ama bugun bole gıyınmek geldı ıcımden rujuda gostermek ıstedım cok dogal bır renk
http://

gozumdede kapatıcı ve sıyah kalem var flor mar kapatıcım mybelıne bu kapatıcıdan baska kullanamıyorum bılıyorum sevmıyosunuz bu markayı ama ben sadece bu urunu alıyorum alternatıf bulursam almıyam ama henuz bulamadım

Rahat ve şık:lepi:

tanrıça haklı canım bence ayakkabıları göz yormayacak sade bişiy seç :) ama ayakkabılara bittim çok güzel ,bihter ayakkabısı :))bence o ayakkabılarla da daha sade bir elbise şık durur..

Öyle seçicem cnm eğer kısa olmazsa elbise, eklerim size. Evt ben de çok seviyorum bu tarz ayakkabıları. Evt sade bi elbiseye daha çok yakışırbayanssulusmile

canlar bugun body shop 2 al 1 ode kampanyasından aldıklarım :hulya:

dsc04897f.jpg

bir de bepanthol aldım kaydirigubbakcemile2

dsc04900.jpg

Güle güle kullannn livimmmm

Giydiklerimde oyleydi canlarrrrr olumunekankayizsmile altımda siyah etek vardı kaydirigubbakcemile2
dsc04902.jpg

Pembiş pilates topumda ucundan cıkmısssss =)=)
dsc04905n.jpg

dsc04908c.jpg

Fıstığa bakkk sennnn yerimm senii çanta da çok hoşmuşşşboshayallersmile

Güle güle kullan aşkitom...Toplamışsın yosun serisini kaydirigubbakcemile3
Balım benim, memnun kalacağını düşünüyorum, umarım yanılmam, güle güle kullan...olumunekankayizsmile
Bephantol benimle sevdalımın favori kremidir, sevdalım bunu kullanır kendisine...kaydirigubbakcemile3 :jeyyar:
(Evet nişanlım bir kokoş)
:roflol:

:roflol: ne güzel işte kız bakımlı olsunnnn ya pis olsaydı:bbo:
Hihihi kaydirigubbakcemile2
Bence de çizgili kekomançi ponponlu çoraplarımlan tanınabilitem yüksek

Bugün giydiklerim efemmm:
5563.jpg

Bu kemeri çok seviyorumm ama çok eskidi, atıcam lazım... :a015:
5605.jpg

Hırka efsanedir. Manto olarak kullanıyorum. Annecimle ben ikimiz örmüştük bunu. :lepi: :hulya: (Smileydeki yünün rengi de uydu la :roflol:) :roflol:
5635.jpg

Ve son olarak çanta... kaydirigubbakcemile2
Ay bayılazam, yüklenmiyor hınzırlar. :eek:lmaz:
5644.jpg

Ayakkabı olarak ta kahve deri Converse vardı bacılarım :1ninca:

Nası güzel örmüşünüz yaa maşalahh elinize sağlıkkk.. Çok hoş kombinin tatlım ama çantanın yeri ayrı:hooray:

:kahve:Liv cim..Bepantolden memnuniyetini yaz bize..ben senelerce kullandım çok severim kendilerini.zemuszemus.
Ayrıca trençkotlarımızda aynı senle de pişti olduk..aklinialirimsmile
April cim..Mor kabanına bayıldım..Kız o kesmeşekeri örneğiiii.sırnaşık şeyAnnem ilkokula giderken bana bir mont örmüştü o örnekten..foto çeksem bi gün ,bende ördüklerimi eklerdim ,marifetlerimi görünüz deyüü.:1rolleyes:.
Tanrıçam afrom..Liv e kıralıçam diyon ben neyim pirenses mi hee?CADIARZU..söylesene heee..kıskandım kıskandım..
sempatiksalakcinni:nazar:

Bugün eminönüne gittim birazcık:eek:..kendime Mehmet efendi ve mahdumlarından :kahve:kahve filan aldım,sezon sonuyken klasik model bir kaban aldım.Hee Bir de mısırçarşısının yakınında parfümcüm var parfüm doldurtuyorum Tommy girl ve be delicions aldım..misss gibin kokuyolar vallaaa..opuyorumnanaktan

Oooh TatlıGacım sefan olsun beyaa...:dance:
Aynen bebeğim, kesmeşeker örneğine bayılırım...Benim de küççükken bi sürü kesmeşeker kazağım vardı, tavşan desenli filan, çok severim :)) kaydirigubbakcemile2
Hırkamın kol ve yakaları da pirinç örgü kuşum...:hulya:

karabiberim çok teşekkür ederim bal biberim benim
opuyorumnanaktan

slmm kızlarrrr:eek: bu hafta vize haftamm:gitme: yorum yapamıyorum çok fazla ama takip ediyorum sizleriopuyorumnanaktan çok güzel şeyler eklenmiş yineeekaydirigubbakcemile2

minikim, aman çok çalış kuzum, vizeler şakaya gelmez...Alla zihin açıklığı versin tatlımopuyorumnanaktan

slmm kızlarrrr:eek: bu hafta vize haftamm:gitme: yorum yapamıyorum çok fazla ama takip ediyorum sizleriopuyorumnanaktan çok güzel şeyler eklenmiş yineeekaydirigubbakcemile2

O zaman derslerine çalış minikim..çok çalış vizelerini ver, kırmızı kurdeleni al.:lepi:.
Yaza bol bol,rahat rahat KK ya takılırsın..
yerimseniben

çalışıyorum canlarım yaaa az kaldıı 1 haftacık zatenn bitiyookaydirigubbakcemile3 çok yoruldum amaa:KK43:

minikim, aman çok çalış kuzum, vizeler şakaya gelmez...Alla zihin açıklığı versin tatlımopuyorumnanaktan

O zaman derslerine çalış minikim..çok çalış vizelerini ver, kırmızı kurdeleni al.:lepi:.
Yaza bol bol,rahat rahat KK ya takılırsın..
yerimseniben

valla gelmez şakaya adamın gözünün yaşına bakmıyolarreyvahedigeldismile kırmızı kurdele mi ay inşallah cnm yaakaydirigubbakcemile3

kuzular bunlarda benım bgunku kombınlerım sızınkıler gıbı şık degıl ama bugun bole gıyınmek geldı ıcımden rujuda gostermek ıstedım cok dogal bır renk
http://

gozumdede kapatıcı ve sıyah kalem var flor mar kapatıcım mybelıne bu kapatıcıdan baska kullanamıyorum bılıyorum sevmıyosunuz bu markayı ama ben sadece bu urunu alıyorum alternatıf bulursam almıyam ama henuz bulamadım

cennettimm çok güzelsinnn yine rujunda süperrr:eek:

kombin ediyimde demeyin sonra topiği boşluyo die:dilcikar:
uykulu uykulu ekliyimde zıbarıp yatıyım yumoş kokan yatağımda:asigim:hayal ederken bile uykum geliyo yamirmirmirmir
7823.jpg
7828.jpg

7840.jpg
7843.jpg

7850.jpg
7854.jpg

cierlerim,2 terekotayı karıştırıp sürünce böyle bi renk elde ettim,farımı mavilerin altında duran koyu renklerden seçtim..golden rose rujumu cecile ile karıştırdım,yani buğu görünümlü göz makyajı,pembe ruj ve ışıltılı pembe bronz karışımı bir allık..bu kıyafetin altınsa siyah tayt..hazırsın tanrıça çıkabilüsünbayanssulusmile
kazak bol ve dökümlü..siyah taytla süper yakışıyoyerimseniben

sexüü şey seniii :jeyyar::jeyyar:

açılın geliorummmmmmm:eek:
2 gün gelmedim topik taşmış bastan asagı okudum yav gamyoncuiremsu
elbise kombinleri gelmiş süpersiniz :)
ay buarada livim bebetom gösterdiğin bilekliklere bayıldım
bulursan yaparsan haber et kuzu magazalarda cok pahalı
fisfisfis

Hihihi kaydirigubbakcemile2
Bence de çizgili kekomançi ponponlu çoraplarımlan tanınabilitem yüksek

Bugün giydiklerim efemmm:
5563.jpg

Bu kemeri çok seviyorumm ama çok eskidi, atıcam lazım... :a015:
5605.jpg

Hırka efsanedir. Manto olarak kullanıyorum. Annecimle ben ikimiz örmüştük bunu. :lepi: :hulya: (Smileydeki yünün rengi de uydu la :roflol:) :roflol:
5635.jpg

Ve son olarak çanta... kaydirigubbakcemile2
Ay bayılazam, yüklenmiyor hınzırlar. :eek:lmaz:
5644.jpg

Ayakkabı olarak ta kahve deri Converse vardı bacılarım :1ninca:

çok güzelmiş cnm çok beğendimmmkaydirigubbakcemile2

kızlar eskiden foruma girince bugünk msjlar bölümünden konuları görebiliyoduk şimdi yok,nasıl görülcek :hulya:

X