Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
arkadaşlar öncelikle paylaşımlarınız için teşekürler,sayfaları okumaya çalıştım fakat 800küsür sayfa okunmuyo ben sıkıntımı söylim banada bi fikir verin,öncelikle karma yağlı bir cildim var fakat çok nemsiz sanırım, çok kuruyo gül suyuyla temizliyorum gözeneklerim açık kırışıklık var biraz ,yaşım43 sarkmada var biraz ,cevaplarınız için teşekürler

sendemi seviyosun rugan:lepi:herkez sevmez rugan ama ben çok seviyorum:kedi:çok teşekkürler prensesim,sen ne zaman ekliyosun kombinlerini:asigim:

seviyorum fıstıkımm hatta yazlık bi babet beğenmiştim çok gzldi linki bulursam resmi koyarım :KK70: sen eklemeye devam et bende eklerim kuzum

kuzular bunlarda benım bgunku kombınlerım sızınkıler gıbı şık degıl ama bugun bole gıyınmek geldı ıcımden rujuda gostermek ıstedım cok dogal bır renk
http://

gozumdede kapatıcı ve sıyah kalem var flor mar kapatıcım mybelıne bu kapatıcıdan baska kullanamıyorum bılıyorum sevmıyosunuz bu markayı ama ben sadece bu urunu alıyorum alternatıf bulursam almıyam ama henuz bulamadım

çok hoş görünüyorsun cnm , rujda çok yakışmış :)

canlar bugun body shop 2 al 1 ode kampanyasından aldıklarım :hulya:

dsc04897f.jpg

bir de bepanthol aldım kaydirigubbakcemile2

dsc04900.jpg

Tanricam evet canim, gozumden kacmis, ozur dilerim :kedi:

Ben mi? denek mi? CADIARZU bilmem ki? koca ne der ki?:mymeka: ahahahaa, bekar birini bulmak lazim, soyle, esi, sevgilisi olmayan :roflol: delikafadulden
estafurullah balım:1hug:başka bi kobay bul diyosun yanikaydirigubbakcemile3benden sana hayır yok demekboshayallersmile
Allah yardım etsın bızım gıbı kulalrına tanrıcam ne deyım sana bısey deyyımmı evlenınce gecmıyor ha kabus kostum degıstırıp gelıyor kısakn adam omur boyu kıskan bebısım benım heruf nısanlıyken benı sandelyeye otutturur egıl derdı egıldıgımde belım acılıyosa vay halıme calısıyodum o donemde sen hıc mı egılmıyosun derdı
tab sımdı okadar degıl ama bende evdeyı calıssaydım nasıl olurdu hayal edebılıyorum bilmiyorumkismile

kız teracota allıgın markasını yazmamıssın
terekotanın markası golden rose cennetim
valla enişte yine iyi eğilince sen hiç eğilmiyomusun diyomuş,benim belim gözüktüğü takdirde belime doğru uçan bir tepük yiyebilirdimsempatiksalakcinni
kuzular bunlarda benım bgunku kombınlerım sızınkıler gıbı şık degıl ama bugun bole gıyınmek geldı ıcımden rujuda gostermek ıstedım cok dogal bır renk
http://

gozumdede kapatıcı ve sıyah kalem var flor mar kapatıcım mybelıne bu kapatıcıdan baska kullanamıyorum bılıyorum sevmıyosunuz bu markayı ama ben sadece bu urunu alıyorum alternatıf bulursam almıyam ama henuz bulamadım
canımm harika gözüküyosun:nazar:diş yapınıda çok beğendim,ayrıca ne sexü bakmışın üle beeaklinialirimsmile
arkadaşlar öncelikle paylaşımlarınız için teşekürler,sayfaları okumaya çalıştım fakat 800küsür sayfa okunmuyo ben sıkıntımı söylim banada bi fikir verin,öncelikle karma yağlı bir cildim var fakat çok nemsiz sanırım, çok kuruyo gül suyuyla temizliyorum gözeneklerim açık kırışıklık var biraz ,yaşım43 sarkmada var biraz ,cevaplarınız için teşekürler

canım anladığım kadarı ile cildinde hafif sarkmalar yüzgösterdi,ama aynı zamanda pul pul kuruluklarda oluyo,ama t bölgen yağlı..bunlara çözüm arıyosun:)burun çene ve alın bölgene kil maskesi uygula haftada 2 kere..cildine elma suyu sür..elmayı rendele ve çıkan suyu yüzüne sür.yahut buz kalıbına dök buz olarak uygulakaydirigubbakcemile5
kırışıklıklar için yumurta akı maskesi öneririm,ayrıca hodan yağı ile cildine masaj yap ve 10 dakika sonra cildini yıka..

Giydiklerimde oyleydi canlarrrrr olumunekankayizsmile altımda siyah etek vardı kaydirigubbakcemile2
dsc04902.jpg

Pembiş pilates topumda ucundan cıkmısssss =)=)
dsc04905n.jpg

dsc04908c.jpg

dsc04897f.jpg

dsc04900.jpg

Güle güle kullan aşkitom...Toplamışsın yosun serisini kaydirigubbakcemile3
Balım benim, memnun kalacağını düşünüyorum, umarım yanılmam, güle güle kullan...olumunekankayizsmile
Bephantol benimle sevdalımın favori kremidir, sevdalım bunu kullanır kendisine...kaydirigubbakcemile3 :jeyyar:
(Evet nişanlım bir kokoş)
:roflol:

Güle güle kullan livim cicilerini
Bepantholu ne için kullanıyorsun fıstık?

bebegim daha once hiç kullanmadım kk da cilt için kullanıldıgı okudum denemek için aldım vallaha

nisan melegim sen yosunu tavsiye ettigin için aldım murad cok pahalı yawww eger begenirsem hep bunu kullanırım tonıgi fln alkolsuzmus hosuma gitti baya

Son düzenleme:
Güle güle kullan aşkitom...Toplamışsın yosun serisini kaydirigubbakcemile3
Balım benim, memnun kalacağını düşünüyorum, umarım yanılmam, güle güle kullan...olumunekankayizsmile
Bephantol benimle sevdalımın favori kremidir, sevdalım bunu kullanır kendisine...kaydirigubbakcemile3 :jeyyar:
(Evet nişanlım bir kokoş)
:roflol:

Aprilim ne güzel bakımlı bir nişanlın var :)))))

dsc04897f.jpg

dsc04900.jpg

Giydiklerimde oyleydi canlarrrrr olumunekankayizsmile altımda siyah etek vardı kaydirigubbakcemile2
dsc04902.jpg

Pembiş pilates topumda ucundan cıkmısssss =)=)
dsc04905n.jpg

dsc04908c.jpg

bebegim daha once hiç kullanmadım kk da cilt için kullanıldıgı okudum denemek için aldım vallaha

nisan melegim sen yosunu tavsiye ettigin için aldım murad cok pahalı yawww eger begenirsem hep bunu kullanırım tonıgi fln alkolsuzmus hosuma gitti baya

kanka nittin sennnakannehir
bayıldımmm:asigim:trençkotun süpermiş meleğim,bende hastayımdır trençlere:kedi:
yosun serisinden bencede memnun kalıcaksın kanka,aprille bende yosun kullanıyoruzyerimseniben
çizmende çantanda çok uyumlu ve desenleri falan süper uyumlu..meleksi güzelim süpersin ne diyimki..aldıklarınıda güle güle kullan bebetom,bepanthol dende memnun kalıcaksın emin olvereliniortak

Bephantol'ü ben fücut için kullanıyorum bebekler...

Livim kıyafetlerine öldüm bittim yaa amanın!:asigim:

Ben de Kotondan 1 elbise aldım ekliyorum şinci
:eek:

kanka nittin sennnakannehir
bayıldımmm:asigim:trençkotun süpermiş meleğim,bende hastayımdır trençlere:kedi:
yosun serisinden bencede memnun kalıcaksın kanka,aprille bende yosun kullanıyoruzyerimseniben
çizmende çantanda çok uyumlu ve desenleri falan süper uyumlu..meleksi güzelim süpersin ne diyimki..aldıklarınıda güle güle kullan bebetom,bepanthol dende memnun kalıcaksın emin olvereliniortak
aynen melegim bende hastayım trençkotlara opuyorumnanaktan
kankam cok tesekkur ederim güzel sozlerin için bitanesi :kedi::kedi:

Bephantol'ü ben fücut için kullanıyorum bebekler...
Livim kıyafetlerine öldüm bittim yaa amanın!:asigim:
Ben de Kotondan 1 elbise aldım ekliyorum şinci
:eek:
oy sagol kuzum şinci
ekle bebegim zaten bize soz vermistin sende ekleyecektin giyidiklerini

X