Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Günaydın Arzuşummm..Erken davrandın benden tükaanı açtın Sevgi kelebenkim..kaydirigubbakcemile5
Herkeslere günayyyydıııın...delikafadulden
Akşam saçıma sinamekili kürden yaptım,yine zebaaaha kadar kaldı..Limonlu,asidi alınmış sodalı buzda şeyttim gülcemalime..İşte bööle şincilik..:1rolleyes:

canim makyaj da kiyafette harika birer kombinasyon boshayallersmile opuyorumnanaktan supersin..

Canlarım sizce bu elbise nasıl ve altına bu tarz ayabbabı olur mu?

canim bence de ayakkabi duz olursa daha iyi olur a.s optum seker :1hug:

günaydın sabah şekerleri

gunaydim arzummmmm ve tatligacummm Şeniz

Son düzenleyen: Moderatör:
Tanricam sut-portakal karisimimi beraber karistirip dondurabilir miyim? yoksa ayri ayri mi dondurmaliyim? icine lavanta yagi damlatsam 1-2 damla olur mu? bir de son olarak ne kadar da bir tazeleyeyim? bilmiyorumkismile bir de Flormar 523 no sunu aldim dun dayanamayip ya bir de dudaklar icin sormustum canim, benim kalem cekilen yerlerin 1-2 milimetre yukarisi kuruyor ve pul pul dokuluyor ne yapmam lazim, ne urun ya da yontem onerirsin?

karabiber canım kızıllık kesınlıkle yoktu sacımda ama boya bronz kahve kahve boyaların içinde ozellıkle bronz kahve çukulata kahve gıbı kahvelerın ıcınde kızıllık oluyor yansıma olara benım hoşuma gıdıyor

karabıberım elbıse super ıncde bır vucudun varsa bu ayakkabıyı kullan derım ama hafıfte olsa yuvarlak hatlara sahıpsen modeldekı ayakkabı tarzını kullan daha ınce ve zarıf durur

tanrıcam enıste tayta karısımıyomu kız ben gıyıyorum ama burnumdanda gelmıyor deyıl yanı

bu terecotta lardan ıkı renk olanınına bayıldım markası ne bebısım
bırde senın goz makyajı teknıgını merak edıyorum kuzensınnn gıbıyse cok sey kacırıyoruzlmaz: marum kalıyoruz desene kız kendın ekleyemıyosun bılıyoruz gonullu bır denek bul bır goz makyajı yapta becerılerını gorelım kuzuummmmboshayallersmile

cennet kokuluma kesinlikle katiliyorum tanricam, ama sana bir denek bulmak lazim :1ninca:

O yatakta bana da yer var mııı:kedi:
Kokoşa bak yaa nasılda güzel olmuşundur
olmazmı baş köşedeaklinialirimsmilebiberim bunları giymedim kız sizin için kombinledim:kedi:giysem belki güzel olabilirdim:smiley-cool:
oooooy kanka süper otesi bir kombinasyon aşık oldum resmen ruganı aslında pek sevmem ama yakısana fenalı oluyor
eminim sen boyle preseses gibi olmussundur
mucukoooooooo
livim saol meleğim,dün dediğim gibi bunları giymedim,sadece kombinlemek amaçlıŞeniz
sahneye zorla sokulmuşkaydirigubbakcemile3zorla şarkıdamı söylettiler yoksa:))o senin becerin iletlettiysen bitanemkaydirigubbakcemile5
Tanrıçam dayanamadım, mis kokularımı savura savura bakayım dedim topiğe
kombin yine yakıyor...:dance:

vee artık April uyuyoorrrr mırr mışıl pırt
mirmirmirmir
sen dün yatmıştın gerimi kaldın böcüğüm:))mis kokulu bir öpücük o zaman sana bendenopuyorumnanaktan

:lepi: süper seçimler bebekimm
Özelikle botlarına bir rugan sever olarak bittim :))
sendemi seviyosun rugan:lepi:herkez sevmez rugan ama ben çok seviyorum:kedi:çok teşekkürler prensesim,sen ne zaman ekliyosun kombinlerini:asigim:
bizdende sana sevgiler tatlışımopuyorumnanaktan
ben okso diyodumbenneyaptımki..dersine uzun uzun çalışmana gerek yok bebeğim toplu alıntı yaptım,ama alıntı yapmadıklarımda oldu..neyse sen çalış en iyisikaydirigubbakcemile2
günaydın sabah şekerleri
günaydın tarçınlı kurabiyemŞeniz
enişte bişey demiyomu tatlı gacı böyle yağlı yağlı yatıncaohaoldumsmile..sende az bakımlı değilsin he..günaydın sanada canım
canim makyaj da kiyafette harika birer kombinasyon boshayallersmile opuyorumnanaktan supersin.
çok saol bitanem
burcum ben sana dün cevap verdim görmedin sanırım..bu soruna yanıt verdim bi kaç mesaj geriye bak tatlım görüceksinyerimseniben
bende mini etek bile var:)her tarzda kıyafetim vardır,ama sor bakalım giyiyomusun diekaydirigubbakcemile3anca size kombin ederimbilmiyorumkismileeniştenin kızmasına gerek yok cennetim çünkğ vatandaş zaten bunların hiçbirini giydirmiyoohaoldumsmile
canım bende eklemek isterim ama henüz bi kobay bulmuş değilim,zaten kuzen yeteri kadar anlatıyo onun eline su dökemem:1closedeyes:
cennet kokuluma kesinlikle katiliyorum tanricam, ama sana bir denek bulmak lazim :1ninca:

deneğim ol burcukaydirigubbakcemile3aklinialirimsmile

Tanricam evet canim, gozumden kacmis, ozur dilerim :kedi:

Ben mi? denek mi? CADIARZU bilmem ki? koca ne der ki?:mymeka: ahahahaa, bekar birini bulmak lazim, soyle, esi, sevgilisi olmayan :roflol: delikafadulden

Allah yardım etsın bızım gıbı kulalrına tanrıcam ne deyım sana bısey deyyımmı evlenınce gecmıyor ha kabus kostum degıstırıp gelıyor kısakn adam omur boyu kıskan bebısım benım heruf nısanlıyken benı sandelyeye otutturur egıl derdı egıldıgımde belım acılıyosa vay halıme calısıyodum o donemde sen hıc mı egılmıyosun derdı
tab sımdı okadar degıl ama bende evdeyı calıssaydım nasıl olurdu hayal edebılıyorum bilmiyorumkismile

kız teracota allıgın markasını yazmamıssın

kuzular bunlarda benım bgunku kombınlerım sızınkıler gıbı şık degıl ama bugun bole gıyınmek geldı ıcımden rujuda gostermek ıstedım cok dogal bır renk

gozumdede kapatıcı ve sıyah kalem var flor mar kapatıcım mybelıne bu kapatıcıdan baska kullanamıyorum bılıyorum sevmıyosunuz bu markayı ama ben sadece bu urunu alıyorum alternatıf bulursam almıyam ama henuz bulamadım

canim masallah cok tatlisin opuyorumnanaktan

Canlarım sizce bu elbise nasıl ve altına bu tarz ayabbabı olur mu?
tanrıça haklı canım bence ayakkabıları göz yormayacak sade bişiy seç :) ama ayakkabılara bittim çok güzel ,bihter ayakkabısı :))bence o ayakkabılarla da daha sade bir elbise şık durur..

hay anasını ben çıkmışım Tatlıgacım baa yazmış iyi öğlenler gül böreğim anca oldu kusura bahmadın demü.

5 çayına kalmadım en azından :))))

sevgi pötürcüğü kuziş ben de rugana bayılırım ama şu çatlaması yookmuuu akannehir
sinir oleyom yaaa guclubacismile

la tatlıgacı baa bak hele o asidini nasıl alıoyoz sodanın neden alıyoz anlamadım neden kafanda sabaha kadar kaldı sinamekili kür

iyiyse ben de öyle yapayım çilekli yoğurdum söle bana da bi de limon ne işe yarıyordu ahh gözüm çıksın yine unuttum la kitap yapacam bunlardan ben hepsini yazacamyerimseniben

kız zıllı ılarzu ugrasıyorum ugrasıyorum senın gıbı far suremıyom rımel suremıyom yaaaaa golgelendırme yapamıyorum uffffff ızlıyorum vıdeoları yıne olmuyor kontaks yakalayamıyorum

kız zıllı ılarzu ugrasıyorum ugrasıyorum senın gıbı far suremıyom rımel suremıyom yaaaaa golgelendırme yapamıyorum uffffff ızlıyorum vıdeoları yıne olmuyor kontaks yakalayamıyorum

ben seni bi yakalarsam kontaks montaks demicem mıncıracam heryerini

gülüm fırçan var dimi bunları sadece aplikatörle yapmıyorsun değil mi o videolar çok eski

fırça dandik fakirdik bilüün mü o zamanlarkaydirigubbakcemile3

değişil değişik fırçalar var bebekim her biri ayrı bir gölgelendirme işine yarıyor ve kolaylaştırıyor

gözünü tanıdıkça daha güzel yapacaksın eminim bebek suratlım

gözünü çektikten sonra göz makyajı bölümüne de koy ama net görülsün büyük ve tek göz olsun ki daha iyi görebilelim detayları daha çok yardımcı olabilelim bebem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…