Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Tanrıçam dayanamadım, mis kokularımı savura savura bakayım dedim topiğe
kombin yine yakıyor...:dance:

vee artık April uyuyoorrrr mırr mışıl pırt
mirmirmirmir

Öyle yapıcam cnm almadım daha ikisini de, bi yakınımın kınasına giymeyi düşünüyorum
o ayakkabıyı ben de çok seviyorum ben de deichman dan almayı planlıyorum ztn=) bu elbisenin altına giymem ama kesin alcam ayakta çok şık duruyorzemuszemus elbiseyi bi denicem bakalım cnm boyu önemli çok kısa durursa giyemem:sinifsinif:
esmerim ayakkabı ve elbise 2 sini ayrı ayrı çok begendim ama o kıyafetin altına daha sade bir ayakkabı daha şık olabilir gibi fıstıgım opuyorumnanaktan

Melek suratlım sağol fikrin içinŞeniz

:lepi: süper seçimler bebekimm
Özelikle botlarına bir rugan sever olarak bittim :))

Son düzenleyen: Moderatör:
biberim ne diyeceğim sana ben oxxoda gördüm bu tarz elbise böle üstünde böle sanki kurdelelri katlamışlar pli gibi duruyordu modeli çok tarz bişeydi ama sanırım straplez değildi askılı ama çok güzel bir elbiseydi ben söz için almayı düşünüyorum o elbiseyi 70 tl bişeydi özel günlerde giymek için çok tarz elbiseler var...
ayakkabı deichmann da 49.90 civarı bişeydi tatlım hatta moru da wardı...

bu mu canmcım delikafadulden

Ahh cnm ya oxxo yok ki burda:sinifsinif: olsa bakardım bunu da denemedim gördüm hoş duruyodu gerçi kendimi abajur gibi hissedebilirim hani var ya püsküllü abajurlar hep bana onları anımsatıyo püsküllerkaydirigubbakcemile3

ohh bugünkü dersimi de okudumguclubacismile
işaretleyip kaçıyorum
bu arada oxxo nasıl okunuyorbilmiyorumkismile
çok seviyorum o arkanın ürünlerini, özellikle de renklerini ama türkçe okunuşunu hiç bilmiyorum:1ninca:
çok merak ettim gogılda aramıştım bi ara bulamadım
kombinler fikirler süper, sevgiler:asigim:

Çok tatlı duruyo cnm evt baya kısaeyvahedigeldismile benim ki ölsem giydirmez senin ki de kıskanç giydirir mi kibilmiyorumkismile

kuşum benimkide kıskanç ama söz için bir zahmet giydirsin heheheh

ozzo dıom ben walla canım hahahah

gül bidenem güül kaydirigubbakcemile3

gülelim canım benim saol eheheh
kaydirigubbakcemile5

ya ben bunlara bayılıyorum zemuszemus bunlar gibi bi kıyafeti nerden bulabilirim bilmiyorumkismile fikri gelen var mı :kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…