Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Slm canlar dün benden sonra topik baya yoğun geçmiş eksiğimi okuyup hemencik geldim :jeyyar:

Tanrıçam bebeğim ben niye pembe çizmelerini göremiyorum ya sinir oldum hemde tam benim rengim pembeymiş ay meraktan çatlıycam valla :bbo:

Buarada Livim, Tanrıçam, Xzgim, Kkarabiberim ve Prensesim kıyafet kombineleri ve uyum süper maşallah çok zevklisiniz bayıldım valla :asigim: ya buara bende şort istiyorum inşallah güzel bişi bulurumda alırım :1rolleyes:

Ay Tanrıçam çok cahilce bir soru olacak belkim ama bu bal+kaymak maskesinde ki kaymak bizim normal bildiğimiz kahvaltı için marketlerden aldığımız kaymak mı yoksam süt kaymağı mı (farkındayım saçma bir soru ama inanın emin olmadığım için sormak istedim :kedi:)

Tanrıçam.. Pembiş püsküllü çizme bi kimsede daaa yoktur.sempatiksalakcinni.
Eğer bi pembiş çizmeli bağyan görürsem.. bilirim ki sensin..aklinialirimsmile
eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile
karabiberim ahanda boyle oldum ohaoldumsmile ayakkabı canta deri ceket kot hepsinin uyumu harika bu topigin hatunları dehset vallaha hem güzel hem bakımlı bende tarzları ortada
ağzına bal döktüğüm konuşvereliniortak
kanka bu gece bir ayakkabı ekledin ama ben senin kombinlerini hep gormek istiyorum =( beni kırma :1no2:
kankam yarına eklesembilmiyorumkismilepilim bitti valla enerjim yok acayip üşeniyorum:))hem şöyle olur bu ruju sürücem böyle makyaj yapıcam falan ne dersin kanka:ecrin_bebek:
kombinleriniz çok hoş olmuş kızlar :) özellikle pembiş çizmeler çok güzel ama ben olsam evde giyerdim, dışarda giyemeye kıyamam ya :)) ne şeker :)

:roflol:dışarda bende kıyamambayanssulusmile

Aprilim balım sen nasıl oldun valla merak ettim:1rolleyes:
Şekerler topikte kimlerin olduğunu sadece ben mi göremiyorum yoksam herkes de aynı durum söz konusu mu?

:roflol: gir tabe kanka asıl senin hep havaya girmen lazım
Öyle mi diyon afroditim evt ya çok kuruntuluyumohaoldumsmile

karabiberim ahanda boyle oldum ohaoldumsmile ayakkabı canta deri ceket kot hepsinin uyumu harika bu topigin hatunları dehset vallaha hem güzel hem bakımlı bende tarzları ortada

Livim aşkım tşk ederimmmolumunekankayizsmile

hiçte saçma değil gayet mantıklıca sordun..evet marketten aldığımız kaymak tatlışım,ama ben evde süt kaynatırken çıkan kaymağı bile sürüyorumkaydirigubbakcemile3
çok saol perim,sende eklesenekaydirigubbakcemile2..pembe çizmeleri göremedinmibilmiyorumkismilebanada oluyo görürsün illaki tatlım

kankam yarına eklesembilmiyorumkismilepilim bitti valla enerjim yok acayip üşeniyorum:))hem şöyle olur bu ruju sürücem böyle makyaj yapıcam falan ne dersin kanka:ecrin_bebek:
olur bebegim sen nasıl istersen yrna beklerim ama aklinialirimsmile...ruj makyaj olayını anlamadım kanka ya bilmiyorumkismile bugun nasıl makyaj yaptık onu mu yazalım diyorsun bilmiyorumkismile

olur bebegim sen nasıl istersen yrna beklerim ama aklinialirimsmile...ruj makyaj olayını anlamadım kanka ya bilmiyorumkismile bugun nasıl makyaj yaptık onu mu yazalım diyorsun bilmiyorumkismile

yok kanka hani şu yakışır bu yakışır falan die..ama istiyen yaptığı makyajı yazsın haniolumunekankayizsmilemesela yarın evdeyim ve çıkmıycam makyajda yapmıycam ama kombin ederken uyumlu olucağını düşündüğüm makyajı önericem size..ama dışarı çıkan makyajını eklesin yada anlatsın resimlesin malzemeleri falan

minigim boyle giderse yakında batıcagız vallaha :sinifsinif:
body shop 2 al 1 ode var ah ahh ahhhhh sempatiksalakcinni

şu body shop kampanyasından yararlanmak isterdim ama burda yok :sinifsinif::sinifsinif:
bişi sorıım allıklarını biliyo musun body shopun bilmiyorumkismile

oy kanka harika bir fikir süpersin kuzucuk ama ama ama benim makyajda tarzım aynıdır hiç degismez o yuzden ben yazmasam olur mu bilmiyorumkismile

şu body shop kampanyasından yararlanmak isterdim ama burda yok :sinifsinif::sinifsinif:
bişi sorıım allıklarını biliyo musun body shopun bilmiyorumkismile

hhhhm alıntı yaptıgına gore bana sordun galiba body ten ürünleri hiç kullanmadım o yuzden bilemıyorum ...ten ürünlerinde mineral kullanırım diger markalara yanasmıyorum

hhhhm alıntı yaptıgına gore bana sordun galiba body ten ürünleri hiç kullanmadım o yuzden bilemıyorum ...ten ürünlerinde mineral kullanırım diger markalara yanasmıyorum bile

teşekkür ederim cevap içinn a.s.a.s.
sitesine baktım da bugün allıklar güzel gözüküyordu tabi denemeden nasıl durur bilinmez..:hulya:

Ben de bu hafta body shopa bi gidicem..gitmişken mac a de bi uğrayacağım..sositososito
bi kaç ürün var test edeceğim..yazın şu çok popüler olan stüdyo fix pudrasını denemiştim ,ama hava çok sıcak olduğundan iyimi kötümü anlamadımbenneyaptımki,yoğun bir nem vardı..

prensesim devedikeni tohumundan çok memnunum..zerdaçalda çok iyi geldi..birde bu yeni aldığım macun süper bişey..acayip güzel bitkiler var içinde..tadıda çok güzelzemuszemusdevedikeni dene derim balım

devedikeni tohumunu nasıl kullanıyorsun canımcım çay gibi demleniyormu bilmiyorumkismile

prensesin uykusuyum kombinler süper tek kelimeyle boshayallersmile

saol tatlış seninkileride sabırsızlıkla bekliyorum

liv:kedi:kanka utanıyorum:kedi:ya bacaklarımdan beni tanırlarsa-tatlicadiarzu-sempatiksalakcinni
geçenlerde yaptırdığım çizmelerim be ben

Kuzummm sen nasıl seksi bişeysin böyleee çok yakışır sana güle güle kullan fıstıkaklinialirimsmile

Prensesim bayıldım yemin ederim hele ilk kombin ve elbise çok asil çok kibar ve zarif seni şimdi daha çok merak ediyorum... İlk kombindeki ankle botuna bittim nerden aldın cnm?

Beğenmene sevindim karabiberimm opuyorumnanaktan botu kış başında stradivariustan almıştım canımcım

Tarz değilmisin , şaka yapıyor olmalısın bebek çantanı çok beğendim ,çok zevklisin...

Kanka ben bugün dudak kalemi aldım flormar 226 numara ama bayıldım resmen süper duruyo:asigim:
Aşkım daha önce hiç direk kalem sürmedim dudağa altına bişi sürmek gerekiyo mu ya da bu kalem 1 2 saat duruyo mu?

Son düzenleme:
Hmm anladım cnm çok hoş bayıldım buna benzer denemiştim ama topuğu çok çok yüksekti giyemem diye almamıştım bu mükemmelboshayallersmile

:kedi: Teşekkür ederim prensesimm sevindirik oldum sağolunopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…