Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Livimm sen dudak kalemi sürüyodun glb meleğim sen önce birşey sürüyo musun?

bebegim mat olsun diye sadece dudak kalemi suruyorum yani ruj yerine onu kullanıyorum cunku glosslar cok dikkat cekici oluyor gibi ...oncesinde birsey kullanmıyorum ya da ruj ya da gloss surduysem eger pecete ile siliyorum yoksa yakısmıyor =((((((((((((

bebegim mat olsun diye sadece dudak kalemi suruyorum yani ruj yerine onu kullanıyorum cunku glosslar cok dikkat cekici oluyor gibi ...oncesinde birsey kullanmıyorum ya da ruj ya da gloss surduysem eger pecete ile siliyorum yoksa yakısmıyor =((((((((((((

Ben de mat rujlerı seviyorum cnm glossları kendime ben de yakıştıramıyorum ne bileyim sanki çok parlıyor sadece özel günlerde sürüyorum o da bazen.. Normal rujları da sürdükten sonra peçeteyle ben de siliyorum. Ya da böyle nokta nokta sürüyorum sadece değdiriyorum dudak fırçasıyla eşit olması için düzeltiyorum. Eskiden direk sürerdim peçeteyle de geçmezdim ama doğal olmuyo o zaman da. Bitanem normal ruj sana yakışır ndn yakışmasın sana öyle geliyo bence yüzün şahane dudaklar şahane e daha ne olsunbayanssulusmile

Şekerler şimdik yüzüme bakım yapmak istiyorum da yumurta akı maskesini yaparken içine biraz limon suyu birazda tuz katıp o şekilde sürüyoruz dimi ilk kez deniycem de :jeyyar:

kuzular saç boyamayı dusunen ve kararsız olanlara ornek olsun bu rengım dıye eklemek ıstedım tanrıcam senın topıgın en cok zıyaretcı alan topık oldugu ıcın buraya eklıyorum bebışım çizmelerine kurban senın zemuszemus

bu sacımın dogal halı yanı fonsuz daha bellı olur dıye rengı boyle ekledım bronz kahve kızlar begenenlere markasınıda şeyettırım palette bronz kahve
http://

Ben de mat rujlerı seviyorum cnm glossları kendime ben de yakıştıramıyorum ne bileyim sanki çok parlıyor sadece özel günlerde sürüyorum o da bazen.. Normal rujları da sürdükten sonra peçeteyle ben de siliyorum. Ya da böyle nokta nokta sürüyorum sadece değdiriyorum dudak fırçasıyla eşit olması için düzeltiyorum. Eskiden direk sürerdim peçeteyle de geçmezdim ama doğal olmuyo o zaman da. Bitanem normal ruj sana yakışır ndn yakışmasın sana öyle geliyo bence yüzün şahane dudaklar şahane e daha ne olsunbayanssulusmile

bana gecmeyen ruj markası soyleyın kuzular ben hep yıyorum

Şekerler şimdik yüzüme bakım yapmak istiyorum da yumurta akı maskesini yaparken içine biraz limon suyu birazda tuz katıp o şekilde sürüyoruz dimi ilk kez deniycem de :jeyyar:

Evt cnm aynen öyle yapacaksın istersen önce yüzüne buhar tut. Daha sonra peçeteyle siyah noktaları sık ama çok sıkma yoksa yarına kırmızı suratla gezersin demişti tanrıçam.. Ardından bu maskeyi yap ve nemlendiricini sürbayanssulusmile

Kanka nasıl iyi öğrenmiş miyimaklinialirimsmile

Tanrıcam eskıden yeşıl rujlar vardı almanyadan felan getırırlerdı dışı altın sarısı surunce kırımızı olurdu sıırlı gıbı ama o ruj hıc gecmezdı murekkep gıbı olurdu ıstanbulda satılıyomus

Fındık kurdum sen ıyı bılırsın nerelerde satılır ıstanbulda benım kız kardesım okuyor ona sıparıs verırım

:kedi: cnm benimmm utandım gece gece o senin bakan gozlerinin guzelliginden kaynaklanıyor ...ya melegim belkide alısık olmagımız için yadırgıyoruz
ne dicem hangi dudak fırcasını kullanıyorum esmerimmmm bende istiyorum bende bende

Evt cnm aynen öyle yapacaksın istersen önce yüzüne buhar tut. Daha sonra peçeteyle siyah noktaları sık ama çok sıkma yoksa yarına kırmızı suratla gezersin demişti tanrıçam.. Ardından bu maskeyi yap ve nemlendiricini sürbayanssulusmile

wwow süpersin ogrenmissin vallaha

Tatlım Çook Teşekkür ederim opuyorumnanaktan

Cennet Kokulum saçların süper olmuş sana da çok yakışmış bitanem ayrıca gözlerde yakıyor maşallah :nazar: :asigim:

ketılda kaynattığımız suyu tencereye boca edelim..ben içine maydanoz nane kekik attım(içine yeşillik atarım genelde)ayrıca bazen çiçek falan atarım
grnt2953.jpg

birde hasta olduğum için,içine azcık viks attım..yalnııızz o kadar az atınki bu sizin solumanızı güçleştirmesin..noktadan daha küçük boyutta olsun
grnt2950.jpg

küçük şişedeki çin yağı..eczanelerde satılan naneli çin yağının aktarda satılan hali..fiyatıda 5 tl dir..nane kokar
dier şişedekide vviksin dier bir çeşidi..
havlumuzu sardık,tenceremize yüzümüzü dayadık,arada kafa çıkarıp soluklanın oksijensiz kalmayın:smiley-cool:
dayanabildiğiniz kadar kalın..sonra yüzünüzü kuruladıktan sonra nazikçe siyah noktalarınızı parmağunuza selpak dolayarak sıkın..zaten kendi çıkıcaktır..asla zorlamayın ASLA...yoksa ertesi gün kırmızı bir suratla gezersiniz
evet nokatalardan kolaylıkla kurtulduğumuza göre sıra yüzümüzü gerginleştirici maskemizde
grnt2951.jpg

biraz yumurta akı biraz limon suyu birazda tuz kattığım karışımı yüzüme sürüyorum...iyice gerildiğimi hissettikten sonra yüzümü yıkıyorum..ardından cilt tipimize uygun nemlendiricimizi sürüyoruz
NOT:sauna maskesi cildi ısıtır..buhardan önce onu uygulayınki cildi hazırlasın buhara...buhardan sonra ferahlatıcı şeylere ihtiyaç var..o yüzden sauna maskesini buhardan sonra sürmeyin..buhardan sonra kil..yada gerginleştirici yumurta maskesimizi sürelimbayanssulusmile

Tatlım bak burdan tamamen ayrıntılı yazıyo buna göre yapopuyorumnanaktan

:kedi: cnm benimmm utandım gece gece o senin bakan gozlerinin guzelliginden kaynaklanıyor ...ya melegim belkide alısık olmagımız için yadırgıyoruz
ne dicem hangi dudak fırcasını kullanıyorum esmerimmmm bende istiyorum bende bende

wwow süpersin ogrenmissin vallaha

Başkalrında gördüğüm de bayılıyorum cnm evt haklıısn alışık değiliz:sinifsinif:
Tatlım ben avondan almıştım iki tane var biri normal uzun ama onu kaybettim biri de böyle kendi içinde kayboluyo dışını aşağa indirmen gerekiyo ben ilk aldığımda aa bu ne yaa bozuk şey göndermişler felan demiştim uzun uğraş sonucu buldumkaydirigubbakcemile3 çok da kolaymış aklıma gelmedi indirmekkaydirigubbakcemile3 çok gülmüştüm ama kendime ne aptalım ya diye:roflol:

Ohh diğer kankamdan onay geldizemuszemus

Tatlım Çook Teşekkür ederim opuyorumnanaktan

Rica ederim cnm benimopuyorumnanaktan

Tanrıcam eskıden yeşıl rujlar vardı almanyadan felan getırırlerdı dışı altın sarısı surunce kırımızı olurdu sıırlı gıbı ama o ruj hıc gecmezdı murekkep gıbı olurdu ıstanbulda satılıyomus

Fındık kurdum sen ıyı bılırsın nerelerde satılır ıstanbulda benım kız kardesım okuyor ona sıparıs verırım

a ewet cnm annemde wardı dışı böyle dikenli gibi altın sarısıydı yeşil fakat sürünce pembe oluyordu kokusu falan çok güzeldiiii...çocukken ewde ewcılık oynarken sürerdim çıkmazdı...hala varmıdır acaba sırf kokusu ıcın alırım o ruju

kuzular bu urun hem uygunmus hemde sıvılcelere ve sıyah noktalara cok ıyı gelıyomus kullanan varmı vaad ettıklerını verıyomus duyduguma gore

Eklentiler

• $DSCN1406.JPG
    $DSCN1406.JPG
    10 KB · Görüntüleme: 54
  • $DSCN1407.jpg
    $DSCN1407.jpg
    5,9 KB · Görüntüleme: 70
a ewet cnm annemde wardı dışı böyle dikenli gibi altın sarısıydı yeşil fakat sürünce pembe oluyordu kokusu falan çok güzeldiiii...çocukken ewde ewcılık oynarken sürerdim çıkmazdı...hala varmıdır acaba sırf kokusu ıcın alırım o ruju

kız kokusunu bırak murekkep gıbı cok kalıcı dudagın ustunde katman olusturmaz kendı rengı gıbı dururduboshayallersmile

X