Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tanrıçam bir ünlü mü yoksa aklinialirimsmile
bütün gözlüklü similleri yapıyım dursengözlerimebaksanab şakkıdı :smiley-cool: :1ninca:kaydirigubbakcemile3
tanrıça ünlümü yoksa..flaş flaş flaşşkaydirigubbakcemile2az sonraasempatiksalakcinni
Çok güzel ama ya:asigim: güle güle kullan kankamm kaç para verdin kızzz
özelden söylerim biberim:kedi:[/B]
slmmm hatunlarrr

sanada slm minik kokoşumopuyorumnanaktan

tanrıçam çizmelerin çok taşşş maaşallah çok yakışmış tarzımız aynı...böle topuklara bayılıyorum....

ben sana bişey sorcam canım ya ben makyaj seti istiyorum hani bu makyözlerin kullandığı suluboyaya benzer makyaj seti var böle kapaklı açıyorun yuvarlak renk renk allıkmıdır göz farımıdır onlardan nerde bulabilirim...
birde bana bir maske söyleyiver kuşum arada cildim kuruyor normalde yağlıdır sıkıldım krem alıp alıp sürüyoyorum fayda etmiyor senin şu ev yapımı karışımları deneyeyim canım...

onsekiz yaşındaa da tanrıça da haaanım, kimlere aldaanmış alsanaalsanasmile
oh oh oh
aklinialirimsmile hihoyyyt -tatlicadiarzu-

Tanrıça aslen Suna dumankaya çıkabilerse hiç şapşırmam. -tatlicadiarzu-

naber fıstıığımmmmmŞeniztanrıçammopuyorumnanaktan

beğendinmi tuticimhihoyyytteşekkürler balımopuyorumnanaktan
ımmm sen baya kapsamlı bişey istiyosun..onları özel yapım yapıyolar tatlım ya,krolayn die bi marka var biliyosundur bağdat caddesinde yeri vardır,oraya bi bak derimyerimseniben
maske olarakta kaymak+bal maskesi öneririm kuru ciltler için..elmayı rendeleyip suynu çıkarıp onuda tonik olarak kullanabilirsin balışımŞeniz
onsekiz yaşındaa da tanrıça da haaanım, kimlere aldaanmış alsanaalsanasmile
oh oh oh
aklinialirimsmile hihoyyyt -tatlicadiarzu-

Tanrıça aslen Suna dumankaya çıkabilerse hiç şapşırmam. -tatlicadiarzu-
sen şapşırmamaya devam et,ben seni bi hapşırtıcam görüceksinsempatiksalakcinni
kız tosun paşa filmide ne komiktir dimiboshayallersmile45 yaşındada adile hanım pekte kartlaşmış:roflol:
naber fıstıığımmmmmŞeniztanrıçammopuyorumnanaktan

iyilik fıstıkcan sendenaklinialirimsmile

kestane şekerim haftada 3 kere yapsan tamamdır:hulya:

bittanecik tanrıcaam çook oldum biliyom amaa ohaoldumsmile bunu kafamda ne kadar bekleteyim bilmiyorumkismile
ayy bide şu devetikeni tohumu varyaa iştah açıcı özelliği varmış ben zaten 1 ayda 3 kilo aldım ohaoldumsmile acapaa içersem daha da eklenir mi ki :1shok: sende ölee bi etki oluşturdu mu kızz eyvahedigeldismile
liv:kedi:kanka utanıyorum:kedi:ya bacaklarımdan beni tanırlarsa-tatlicadiarzu-sempatiksalakcinni
geçenlerde yaptırdığım çizmelerim be ben
abuuuu bunlar süpeer hem renk hem şekil sengözlerimebaksanab ba-yıl-dım.. hihoyyyt

Beyaz badimiin tek omzunu düşürüp giymeyi çok seviyorum burdada öyle yapmaya çalıştım=) altıma siyah streç kotumu ve kemerimi takmayı düşünüyorum ama belli olmaz bazen takmıyorum. Üstüne deri ceketimi giyerim diye düşündüm. Bu botlarımı giyerim ya da yağmur yağarsa çizmelerimi. Bu çantayı takarım elimde sağlam kalan tek siyah çantam=) ve halka küpelerimi takarm. Tarz değilimdir artık idare edinboshayallersmile

Son düzenleme:
Tanrıçam.. Pembiş püsküllü çizme bi kimsede daaa yoktur.sempatiksalakcinni.
Eğer bi pembiş çizmeli bağyan görürsem.. bilirim ki sensin..aklinialirimsmile

cano tutabildiğin kadar tut..en az 2 saat kalsın
iştah açsa bana açardı extradan..zaten iştahım açık iyice hayvan olurdumsempatiksalakcinnibu ara yediklerime dikkat etmeme rağmen acıkmıyorum deli gibi..yani bana iştah yapmıyo bebeğim..zaten ben suyla içiyorum onu tadıda kötü olduğu için kesiyo hatta iştahımı:roflol:bööyykkakannehir

senmi tarz değilsin:1shok:ulan allahtan kork bee:1shok:
aga varya hastayımdır tek kolu düşük şeylere,botlar kot pantol anam hankısını söyleyem:dance:bayıldım:sm_cool:
kızım taş yani tek kelimeyle:lepi:
ya bu topiğin kızları hem kokoş hem zevkli hemde güzel yeminle yaa:asigim:

tamam tanrıçam bağdat caddesi sürekli gittiğim yerdir zaten...
botlarına bayılmammı hasta oldum çok yakışmış...
werdiğim maskeleri deneyeceğim hemen canım çok mersi....

biberim wayyyyyyyyyyyyyyyy nereye gidiyosun kızzzzzzzz manyak derecede güzel kombin yapmışsın yanlız çantana bayıldım siyah renk rugan çanta almam lazım kısa topuklu bot aldım çanta almadım daha diye giymiyorum aldığım botları bendekide cinslik...
birde deri ceket almam gerek istekler bitmiyor way halimize wayyyyyyyyyyyyyy

tamam tanrıçam bağdat caddesi sürekli gittiğim yerdir zaten...
botlarına bayılmammı hasta oldum çok yakışmış...
werdiğim maskeleri deneyeceğim hemen canım çok mersi....
canım cierim çok saol:1hug:tamam tatlım bulursan ekle burayadahihoyyyt

tutimm kız sendemi rugancısın benim gibihihoyyytbende rugan manyaklığı var ya:kedi:sen benim ilk eklediğim konbinimi gördünmü?rugan çizmelerimi kesin beğeniceksin öyleyseaklinialirimsmile

ruganmıııııııııııııııı kombinmi anammmmmmmmmmm nerde haniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hemen gösterrrrrr ????

ben acaip severim ruganı...
:lepi:

tutim buyur canım

:kedi::kedi::kedi: ahh sen mi ben mi kanka bayılıyom omzu düşük şeylere hoş benim ki gıcık oluyo giydiğim zaman bi yerde oturuyosak omzu düşük olan tarafıma geçer kolunu atar sarılır kapatır orayı kimse görmesin diye:roflol: ayy aşkım beğenmene nasıl sevindim anlatamam dur havaya girem az:1closedeyes:
Senin yolunda ilerliyoz kanka idolümsünn benimmmm:lepi:
Di mi yaa herkes çok şugarbayanssulusmile

Benimkinin yanına giderim tutimm başka yere böyle gidemem kiboshayallersmile teşekkür ederim cnm sen de çok hoş giyniyosun görmüştüm ne giydin debayanssulusmile çantayı başta ben de çok sevdim aldım sevmemeye başladım bi seviyom bi sevmiyom hep böyleyim ztnbilmiyorumkismile
Ben de öyleyim ya ona uygun bişey almadan giyemiyorum:sinifsinif: ahh ahh ben bu ceketi 2 sene önce almıştım çok severek almadım tek bu vardı çok istiyodum aldım burda erkek ceketi gibi çıkmış:roflol: ama öyle durmuyokaydirigubbakcemile3 ahh ahh benim almak istediğim o kadar çok şey var ki çalışmıyorum bi debilmiyorumkismile
Sen de eklesene tutimmm

biberim dur ben havaya giriyim önce:1closedeyes:idolünüm demek hee:1closedeyes::1closedeyes:neyse çıkıyım moddan:roflol:
olum delirme!!nerde erkek ceketi gibi durmuş!alakası yok..o senin hüsniye kuruntunsempatiksalakcinnivalla kadınların isteği bitmiyoboshayallersmileerkeklerin yok böyle dertleri be anam
evettutisende eklee:teytey:

karabiberim ahanda boyle oldum ohaoldumsmile ayakkabı canta deri ceket kot hepsinin uyumu harika bu topigin hatunları dehset vallaha hem güzel hem bakımlı bende tarzları ortada

kanka bu gece bir ayakkabı ekledin ama ben senin kombinlerini hep gormek istiyorum =( beni kırma :1no2:

kombinleriniz çok hoş olmuş kızlar :) özellikle pembiş çizmeler çok güzel ama ben olsam evde giyerdim, dışarda giyemeye kıyamam ya :)) ne şeker :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…