Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

innova ve meybeline kullandım ama hiç memnun kalmadım..diadermine en iyisi bunların içinde..ayrıca şu anda netrojeninkini kullanıyorum gayet memnunum fiyatıda uygun canım

tanrıcam sağol bebişim Şeniz
ya şimdi ben bi kaç yıl epilatörle bacaklarımı ve bikini üstünü alıodum
zamanla fark ettim ki vucutum pötür pötür olmuş keseledim ama geçmiyo bi türlüfisfisfis
ee yakında da evlenicem kısmetse ne yapıcam bilmiyorum yani ohaoldumsmile
bebe yağıda kullanıyorum, nemlendiricide kullanıyrm ama 1-2 gün yumuşuyo sonra tekrar deve dikeni gibi sert oluo sanki kafamçokkarıştı
3 dür ağdaya gidiyorum bıraktım artık ne pişmanım ya:mymeka:
bildiğiniz bi yöntem bişey var mıdır acababilmiyorumkismile

çilom en güzeli ne biliyomusun?hamama gidiceksinkaydirigubbakcemile2
seni bir güzel keseliycek tellak ablalar:hulya:düğüne kadar giderim yerinde olsam haftada 1 kere en azından..
bende hamama gitmeye başlıycam yaza doğru,kese müthiş bişey kaymak gibi oluyo insanzemuszemus
birde yağlarla msaj yap canım düğüne kadar geçer merak etmekaydirigubbakcemile5

liv:kedi:kanka utanıyorum:kedi:ya bacaklarımdan beni tanırlarsa-tatlicadiarzu-sempatiksalakcinni
geçenlerde yaptırdığım çizmelerim be ben

hani ben tekli yağ alacaktım ya tanrıçam kayısı yağının faydalarını okudum cildi kadife gibi yapıyormuuş arkadaşa önerebilir miyiz bilmiyorumkismile

Hmm anladım cnm sağol teşekkür ederim ben de satmayı düşünüyorum.

Rica ederim cnm dene cnm inş memnun kalırsın çok da uygun fiyatı aslında tanrıçam başka bi ürün önermişti ama burda olmadığı için diadermine öneridi ben memnunum cnm hafif yaparım makyaj ztn kolay çıkardım ben. Evt o bölgeye yağ sürmemek gerekiyoopuyorumnanaktan

Prensesim bayıldım yemin ederim hele ilk kombin ve elbise çok asil çok kibar ve zarif seni şimdi daha çok merak ediyorum... İlk kombindeki ankle botuna bittim nerden aldın cnm?

Ayyyy ben de gidicem hamama kankalar...:dance:
Benle Tanrıçamı evermeden bi toplaşak ta Galatasaray hamamına gidek, dolmalar ısarıp neyin, bi keselensek...
bayanssulusmile :roflol:

innova ve meybeline kullandım ama hiç memnun kalmadım..diadermine en iyisi bunların içinde..ayrıca şu anda netrojeninkini kullanıyorum gayet memnunum fiyatıda uygun canım
onlar 2 fazlı mı canım ? yağlı bir his bırakır mı acaba gözde , garnieri kullanırken çok döküldü kirpiklerim (( öyle sert geldi ki bana, hiç çıkarmadı makyajımı..lorealim de bitmek üzere..aslında loreal de kötü değil ama her seferinde farklı şeyler almak istiyor canım :)) kirpiklerimi dökmeden nazikce temizleyecek ve göz altımda yağlı bir his bırakmayacak bir temizleyici arayışındayım..ne dersin acaba garnierin içine buğday yağı katsam biraz fark eder mi ?hem buğday yağı göz altına iyi geliyor diye duymuştm.. bu arada kayısı yağı da tüylendiriyormuş, kirpik uzatmada kullanıyorlar..

Son düzenleme:
liv:kedi:kanka utanıyorum:kedi:ya bacaklarımdan beni tanırlarsa-tatlicadiarzu-sempatiksalakcinni
geçenlerde yaptırdığım çizmelerim be ben

kanka sen ne ettin yok boyle bir seker tarz dehset guzeller melegim benimmmm :asigim:

hhhm vallaha bende dusundum onu acaba kıyafetlerden tanılır mıyız diye CADIARZU:kedi:

ya tanrıçam bi bileğini görüyoruz bi kolunu görüyoruz bi bacağını ben senin tamamını çok merak ediyorum bilmiyorumkismile

öyleyse gideyim cnm ya valla çok iyi olur ama bişey var ohaoldumsmile
tek başıma gidemem ki utanırım :roflol: en iisi anneme diyimde gidelim ayda 1
evlenmeye yakında haftada 1 gidem bayanssulusmile
kayısı yağı demiş bi arkadaş onunlada masaj mı yapıcam sengözlerimebaksanab

Tanrıçam çizmeler süper süper! Çeyiz hep bunlar di mi, senin çılgın fentezilerin var ben annadım:jeyyar: aklinialirimsmile

Ya tanrıçam deli gibi bu çizmelerinden arıyorum senin tabi ben pembesini alamıcam giyemem ama siyahını alırım diyorum ama yok bulamadım yaa:gitme:

Ayyyy ben de gidicem hamama kankalar...:dance:
Benle Tanrıçamı evermeden bi toplaşak ta Galatasaray hamamına gidek, dolmalar ısarıp neyin, bi keselensek...
bayanssulusmile :roflol:
he valla ne güzel oluro kurnadan bu kurnaya çirkef sıçramışı söylerizkaydirigubbakcemile2
ben göz altına yağ kullanılması taraftarı değilim,tavsiye etmem o yüzden hayatım..ama dediğim gibi diadermine yada netrojeni bi dene..ayrıca göz makyajını temizledikten sonra yüzünü tekrar yıkarsan yağlı hissi olmaz

kanka sen ne ettin yok boyle bir seker tarz dehset guzeller melegim benimmmm :asigim:

hhhm vallaha bende dusundum onu acaba kıyafetlerden tanılır mıyız diye CADIARZU:kedi:
ben o yüzden kıyafet eklemiyorum son zamanlarda kanka:smiley-cool:ama işte başladım burda tek tük:kedi:benimki diyo tanıycaklar edicekler eklemekaydirigubbakcemile3
o dediklerinin hepsi sana bendenaklinialirimsmile
ya tanrıçam bi bileğini görüyoruz bi kolunu görüyoruz bi bacağını ben senin tamamını çok merak ediyorum bilmiyorumkismile
pazıl gibiyim birleştirin beni youtçumkaydirigubbakcemile3
kayısıda olur,zambak yağıda olur,dene bakalım çilom
Tanrıçam çizmeler süper süper! Çeyiz hep bunlar di mi, senin çılgın fentezilerin var ben annadım:jeyyar: aklinialirimsmile
allah belanı vermesin april koptum yaa:roflol:çok fesatsın ama sen:roflol:gayet saf ve temiz duygularla almıştım onları:asigim:kötükedihüsoaklinialirimsmile
Ya tanrıçam deli gibi bu çizmelerinden arıyorum senin tabi ben pembesini alamıcam giyemem ama siyahını alırım diyorum ama yok bulamadım yaa:gitme:

bende bulamadım yaptırdım en sonunda biberim.ama astarı yüzünden pahalı verdiğim parayı söylemiyimde yuhalamayın beni:tomato:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…