Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
evet benim hehehhe :KK70: saol canım bende birazdan ödemesini yapacağım .sende gerçekten çok zevklisin satıştaki ürünlerini takip edeceğim artık vereliniortak
tşk ederim .opuyorumnanaktan
tarzlarımız hemen hemen aynı gibi benziyoryansıyan kadarı ile ,aynı deri ceketten bendede var,bir de abercrombie bende çok kullanırım, bilek botlar vs kaydirigubbakcemile5
tanrıça da beğendi benim bir ürünümü ,zevkler benziyor Şeniz

geçmişi okuyamadım bile bu salak pc yüzündenalsanaalsanasmile
açıp kapatıyorum kendine gelmiyo yine:kızgın:geç yazarsam anlayınki pc ile boğuşuyorum-tatlicadiarzu-

Bi akşam giremedim buraya, herkeşler çatur çutur bişeyler eklemiş..
:hulya:
Kızlar giysileriniz çok şık..Güle güle giyin, -tatlicadiarzu-seksü şempanzeler siziiiii..
sempatiksalakcinni
nerdeydin dün senkaydirigubbakcemilesayfalarda ilerledi yorul şimdi okuycam die:dilcikar:

başka hangi kürü uyguladın güzellik , lavantanın dışında onuda deniyeyim bıktım şu sivilcelerden :KK43: küçük küçük kızarık çıkıyor bende dönem dönem
prensesim devedikeni tohumundan çok memnunum..zerdaçalda çok iyi geldi..birde bu yeni aldığım macun süper bişey..acayip güzel bitkiler var içinde..tadıda çok güzelzemuszemusdevedikeni dene derim balım
anam anam anam akannehir bayildim kombinlere kizlar!! opuyorumnanaktan ben de bir kucuk canavar oldug icin kiyafet konusunda malesef bu kadar ozenli olamiyorum :1no2: arkadasla surekli tepisme durumunda oldugumuz icin. ama biraz daha buyusun ona a dikkat ederim sanirim a.s

Tanricam sana gogus toparlayici bir yag sorsam? :eek:
nar çekirdeği yağı+hodan yağını karıştır sür tatlişkom
tanrıcacım bişey sorcam bebeim yaa.. hani sen saç dökülmesi için 2 bardak zeytinyağına 10 sarımsak kat 2 hafta beklet ve uygula demiştin yaa.. benim yarın 2 hatfa bekletmiş oluyorum da bunu saçıma hergün uygulucam mı bitene kadar yoksa haftada belli günler mi sürcem?? bide ne kadar zaman kalıcak kafamdaaa sempatiksalakcinni
kestane şekerim haftada 3 kere yapsan tamamdır:hulya:
canımcım ben hodan yağının cildi gerginleştirici oldugunu ve kırışıklar için kullanıldıgını duymuştum
ama dediğim gibi kımsenın haberi bile yok burda:nazar:
ilgileniyorum canım az biraz işte senın kadar olmasada
opuyorumnanaktan
vayyy süpersinnnn nazalpaklinialirimsmileevet tatlım aynen öyleyerimsenibenyazdıklarına yarıyor hodan yağıkaydirigubbakcemile5

ya kızlar benim cildimde allaha sükür sivilce olayı yok ama burunumda siyah nokta cıkıyor cok degil ama beni rahatsız etmeye yetiyor
buhar yaptıktan sonra pecete yardımıyla sıkılıyorum sonrasında sıkılaşsın diye limon sürüyürum ama yok 2 hafta sonra gene cıkıyor nasıl kurtulabilirim hic cıkmasın istiyorum

livim yaptığın güzel,ama malesefki oluşuyo işte..sürekli bakım yapmak lazım..kil maskesi buhar falan filanboshayallersmile
tanrıça da beğendi benim bir ürünümü ,zevkler benziyor Şeniz
pandoş hasta olmuştum senin o badine valla:jeyyar:

tatlım kollarımı aldırdım ama sivilcelendi bepantene mi süreyim ya,geçermi çok korkuom.gelin olcam ben ama yaa:hulya:

bepanten sürmeyimmmi,bide aldırdıktan hemen sonra mı kolonya süreyim canımmkaydirigubbakcemile3

tanrıçam bide noldu biliomusun bi arkadasımdan deve dikeni tohumu almasını söyledim bana,ne dese beğenirsin ne kız büyümü yapçan dedi.kimse bilmıyo ya öldüm gülmekten.ama ben onu aydınlattım sonra almış kendine de:hulya:

tanrıçam bide noldu biliomusun bi arkadasımdan deve dikeni tohumu almasını söyledim bana,ne dese beğenirsin ne kız büyümü yapçan dedi.kimse bilmıyo ya öldüm gülmekten.ama ben onu aydınlattım sonra almış kendine de:hulya:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Devedikeni dedikçe de benim aklıma bir söz vardır ya o geliyor..

Deveye diken,insanı..... iyidirbilmiyorumkismile aklinialirimsmilediyekaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Devedikeni dedikçe de benim aklıma bir söz vardır ya o geliyor..

Deveye diken,insanı..... iyidirbilmiyorumkismile aklinialirimsmilediyekaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Öldüm laaaaaaaaa:lepi: kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bepanten sürmeyimmmi,bide aldırdıktan hemen sonra mı kolonya süreyim canımmkaydirigubbakcemile3
yoo sürebilirsin canım..kolonyayı şimdide sürebilirsin aldırdıktan sonrada

hee kısmetimi açtırıcam deseydinsempatiksalakcinniüzerine 89 kere tersten leket leket okuycam sonra yiyicem kısmetim açılıcak dieguclubacismile-tatlicadiarzu-
kız ne büyüsükaydirigubbakcemile3sen git kendin alsana işini sağlama alkaydirigubbakcemile2

ben de geldim bu arada kızlar, konuya direk daldım ama prensesin uykusuyum'un kombinlerine yorum yaparak... :) ben de koyarım birkaç gün içinde birkaç kombin çok özendim bilmiyorumkismile bugünkü konumuz ne :)

ben de geldim bu arada kızlar, konuya direk daldım ama prensesin uykusuyum'un kombinlerine yorum yaparak... :) ben de koyarım birkaç gün içinde birkaç kombin çok özendim bilmiyorumkismile bugünkü konumuz ne :)

prensesim olay yaptı zaten:asigim:sende ekle tatlım evethihoyyytsenin ekliyceklerinide çok merak ediyorumsüprizzzzz
bilmem konu ne olsunboshayallersmile

kızlar göz makyajınızı neyle temizliyorsun rimeli, kalemi ?
ben lorealin 2 fazlı göz makyajı temizleyicisini kullanıyordum fena değildi.. garnier aldım indirimden çok kötü..
deborah , innova, maybellinin de 2 fazlı göz makyajı temizleyicileri varmış , kullandınız mı hiç ?

kızlar selam bnmde bir sorunum var ama doğru yere mi uğradım acaba
fucutumla ilgili -tatlicadiarzu-

X