Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Selammmmm cankuşlarrrr

islooo istanbuldaaaaa
Öğlen astoriadaydım şimdi de cevahirden geldim nerdesiniz kankalarımmm
Mekanım Divan city çıkın gelin daaa

Enaaam, islandım İstanbollarda geziyiiii
Ama ben İstanbulda değilim ki kanka yaa offffffff...

Enaaam, islandım İstanbollarda geziyiiii
Ama ben İstanbulda değilim ki kanka yaa offffffff...

Kankaaaaa nerdesin böbüğüm yaaa bak tek başıma demlendim otel köşelerinde
Ne zaman geliin 6 nisana kadar burdayım.

Tanrıçam arzum nirdesinizzzzz

islandım bebeğim belkim o vakte kadar gelirim bebişim, mutlaka haber veririm sana aşkommm

Akitommm

tanrıçam az önce rujlarına baktım güzel ruj önerileri için flormar 503 beğendim az önce makyaj malzemelerimi temizleyeym dedim baktım ki aynı rucdan bende varmış:90: kendimde beğenmem ama başkasında beğenirim oldum olası böyledirşimdi bu rucumu daha bi beğeniyorum saol

hi hi
sende saol canım benim
komşunun tavuğu kaz görünür zaten:)sana güzel süslenmeler:81:

kimse yanlış anlamasın ama:)
deli ya:))
yavrum far sürüceksin en güzeli...kahve tonlarında
ben kalem sevmiyorum ve tavsiye etmem
ben kaşlarımı almam bu aradabol miktarda kaşım olduğu için ben extra bişey kullanmıyorum
ama sürmem icap eden durumlar olduğu zaman(pörfekto bi makyaj uygulaması yapmam gerekmiştir misal)o zaman kahve tonlarında farla rötuş atarım üstten

kankam güle güle kullan.demek memnun kaldın :97:bende alıcam kankam memnun kaldıysa bende kalırım:81aylaşırım burda
Apil güle güle kullan
bende şu an lreal pure zone serisinni kullanıyorum
bitince ne marka alsam diye düşünüyodum.bu iyi bi fikir oldu
bende aldığım ürünlerin tanıtımını yapabilir miyim
bide soruyo tanıtabilirmiyim diye
tabiki tanıt aşkım

Kızlar bu allığı aldım çilek indiriminden ve çok memnunum

oy benim bebek suratım ne ciciler almış
canımın içi çok güzel renkler.senin güzel yüzünede çok yakışır.güle güle kullan ciğerim

fıstıkım,minikim,aprilim,akitim ve tüm arkadaşlarım;

öpüyorum sizi
megom benim.bende seni ve tüm kankalarımı öpüyorum.alıntı yapmadım tek tek.hepinizi çok seviyorum ve öpüyorum
burası makyaj topiğimi sohbet odasımı arkadaşlar
iki şeye bakıcaz sohbet okumakdan başka bişi yapamadık..
:26:
slm kızlar
tanrıçamm

tanrıçam saç dökülmesi için bildiğin bi şey var mı mayalı süt sürdüm az etkisi oldu ama süper yapıyo saçı var mı daha etkili bi şey :26:
canım,saç dökülmesinin en iyi ilacı sarımsaktır unutma
bol bol sarımsak yemisler gibi kok boşversağlık sonuçta:94:
hakiki zeytinyağına 8-9 diş sarımsağı döv ve karanlık bi yerde 2 hafta beklet.sonra kavanozdaki yağı haftada 2 kere saçlarına uygula.allahın izni ile durucaktır dökülmesi

bence de...3000 küsur sayfa olmuş ama sondan başlayarak geri gide gide 1 saatimi harcayamayacağım
nolur harca canım ya:26:
puhahahaha:))))deliiiii:)))
faydalı paylaşım için teşekkürler meg

canlar ciğerler
dövme ile ilgilenen arkadaşlara bir tavsiyede bulunmak istiyorum...taksimde tatto meryem var,şiddetle tavsiye ediyorum!!!ben şu an eski dövmeleri yenilettiriyorum.yani üzerlerine yeni şekil yaptırtıyorum.ve buda bir sanattır.her baba yiğidin harcı değildir
son derece hijyenik,hem kadın,öyle rahat ediyosunuzki,muhabbet ederken dövme nasıl yapılmış onu bile anlamıyosunuz
sağlık çok önemli,ilk defa dövme yaptırıcak arkadaşlara,yada benim gibi eski dövmelerini yeniletmek isteyen arkadaşlara şiddet ötesi tavsiye ediyorum
ayrıca kalıcı makyaj felanda yapıyo,kaş dövmesi felan
yani kadın 10 numara,ben inanılmaz memnunum,lazere gidip sildirsem bana milyarlara mal olucaktı
bakıp bakıp sinirim bozuluyodu,ama kimseye güvenipte üstüne farklı bir şekil yaptırmayıda dötüm yemiyoduşu an moralim zirvelerdedaha bitmedi işlemlerim devam ediyorum...bütün işlemlerin bitince sıfır kilometre biri olucamyeri aznavur pasajının yanındaki pasajın içinde.hatta kapıda yazar tatto meryem diye.o pasajın içinden girin,çay bahçesi gibi yerler var.taşlı bi yol var.o yolun sonunda.zaten sora sora bağdat bulunur,sorun orda bi yerde

Son düzenleme:

Oooo danrıçam gelmiş meleğimm dövmesini dövtürtmüş son halini isterik kanka
Bu arada bugün ben de taksimdeydim ve büyük bir hataydı o ne kalabalıktır öyle yaa

canım sana bende bir soru sormak istiyorum makyaj konusundaki tecrübelerine sığınarak. ben renkli nemlendirici almak istiyorum cildim karma benim aklımdaki ürün Clinique Moisture Sheer Tint. sence bu ürün nasıl sivilce falan yapar mı ve ben açık buğdayım hangi tonunu almalıyım netten alıcam da deneyemiyorum bu ara çok yoğunum şimdiden teşekkürler:

merhaba tanrıça bilgilerine dayanarak bişey sormak istiyorum fusion beauty nin microcollogen etkili lip lerinden almak istiyorum gerçekten işe yarıyor mu acaba kullandın mı??

merhaba tanrıça bilgilerine dayanarak bişey sormak istiyorum fusion beauty nin microcollogen etkili lip lerinden almak istiyorum gerçekten işe yarıyor mu acaba kullandın mı??
buyır:26:
merhaba canım benimbahsettiğin ürünü bilmediğim için malesef fikir veremiyeceğim tatlım üzgünüm

Tanrıçam özledik seni eskisi gibi giremiyorsun artık.:26:
hiç tadı yook buraların sensiz
bebeğim benim,işlerimi rayına oturtayım gelicem allahın izni ilecanımsın
estafurullah canım benimöyle çok bilgim yoktur,bildiğim kadarını paylaşıyorum sizlerle
bahsettiğin ürünü kullandım,bende bi sorun teşkül etmedi,umarım sende de etmez ve memnun kalarak kullanırsın.tavsiye ederim yani tatlım benim

Oooo danrıçam gelmiş meleğimm dövmesini dövtürtmüş son halini isterik kanka
Bu arada bugün ben de taksimdeydim ve büyük bir hataydı o ne kalabalıktır öyle yaa

neeeeeeeee
kızım niye benim haberim yok yaaanası görüşemedik kanka yaaa kankam özelden yaz,kaç gün daha kalıcaksın.görüşelim mutlaka meleğim

arkadaşlar,dövmelerimi paylaşıcam sizlerle,şu an tedavi aşamasındayım,eski dövmelerimin üzerine yeni şekiller yaptırdığım için işim baya uzun,dövmem bol olduğu içinisteyenlere özelden detaylı bilgi verebilirim

neeeeeeeee
kızım niye benim haberim yok yaaanası görüşemedik kanka yaaa kankam özelden yaz,kaç gün daha kalıcaksın.görüşelim mutlaka meleğim

* Beğ

Özelden yazım meleğimm
Kankalar ses verin daaa

Tanrıçam çok sağol cvpların için canımsayende saçlarımdan olmuycambende aldığım ürünleri tanıtırım bundan sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…