Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
oooooooohhhh on numarasın kanka , yakışııırrrr bacımaaa ttütütüt maşallahhh :
gel bi masajda şeyettiriyimm gevşeyen omuzlarına yumuşak yumuşakkk
kanka öle makbule geçerki allama
huzur gibisi yok be barbimşu an huzurumun zevkini yaşıyorum...eski delpin smili:)

sankisi fazla gülüm.eski tadı yok kk nın:13:katılıyorum.:26:
nikini ne yapıcağıdınki merak ettimsizin 15 li tayfayı fazla bilmiyorum zebanicim,ama madem zıbın diyirler sana,bende zıbın diyim bari:87:

:
kanka kızılamı döndün vayyy
bende sarı balyaj attırıcam buaralar kafam iyice turunculaştı yav :90:

vay arkadas bu kızın eli bi sexy
firençin çok güzel olmus kankam

akide şekerim,kızıl yapmadım saçımı.çaklıt kayfe
ama ben kızıl çikolata tonlarında sıcak renklere çok sıcak:)bakıyorum
sarı yapma be kankaayrıca o senin zeksiliğin be gülom:78:saol bebeğim benim

zıbın derler 15lilerim bana
gelirm canım iyi geceler
he yarın beddua günüboyun devrilsin ali
kız 1 hafta nası geçer şimdi:18:
neyse yarın hürremim varonla avunurum...varya cemile o aliyi alsın tekrar koca diye,diziyi izlersem yüzüme tükürün

kankamm:92:
Kanka kırmızı süresim geldi nasıl güzel bi kırmızı o French de benim için iddialı ama sana yakışmış
güzel bi kırmızı kanka:82::)
niye iddalı olsun be,sanada yakışır kamilovskim

birilerinemi rast geldim neee :82::82::82:

amanda amannnbarbitommu gelmişşş benim güzelim gelmişşşşözledim lan pislik

kanka öle makbule geçerki allama
huzur gibisi yok be barbimşu an huzurumun zevkini yaşıyorum...eski delpin smili:)

amanda amannnbarbitommu gelmişşş benim güzelim gelmişşşşözledim lan pislik

sana tai masajı yada isveç masajıda yapemmi.. ceylan otelde capon karılar yapıyo 160 kaymeyi indiregandi yapıolarrr namıssızlar görsen dersim ki o yumuduk japın gözler açılmaz diye ama dinine yandığımın istabnulu onlarında o yumuduk gözlerini açmış valla ( aklıma yediğim kazık geldide bi an ondan şeyettim böyle isyanımı satır aramda :85: neyseee ne diyoduk kanka, haklısın huzr gibisi yok :87::87: hele senin ekşınlı hayatında "huzurun" apayrı bir anlamı olmuştur kanka
ben şimdik kaçayım , biliosun işçi takımıyız senin gibi patron deiliz öptümmm seni ve tüm kızçelerimiii

işçi takımına bak!ceylan otelde 160 kaymeye tai mesajı yaptırıyo anasını satim:))çok duygulandım la
olum ne patronu,işçi kardeş patron kalleşemekçi insanım ben,patronluk kim ben kim
aşkitom bende çalışıyorum,ama kankan denyo bi karı olduğu için işide denyokafasına göre rahat anlıcağın
bende kaçarım çok takılmam
bende öptüm sarı kuşumutatlı rüyalar bebem

Kaşına gözüne kurban o ne güzel eller öyle,alıntıda gördüm Kırmızı feci seksi be hacı eridim burda .Güzel olmayan bir yeride yok hatunumuzun

Kanka sunum mu dedin nerede ne zaman

Offfff anasını satayım ben belirli bir süre kkda pek takılamayacağım ama arada gelicem kankalarım merak etmeyin livoyu .

Bütün kanklarıma kokulu öpücükler livo kaçar

Son düzenleme:

kankammmhoşgeldin ve güle güle o zaman
aşkım toplanalımda öyle sunum yapıcamayrıca sen yoksan bile sana özel sunum yaparım pamuğum aşkolsun
utandırma kızım yakendini tarif etme bana:78:
bitanem sen iyi olda,varsın sık girme,iyi olduğunu bilelim yeter...bunu uzun süre size haber vermeyen biri olarak söylüyorum yalnız bakarmısın:))domateslere açığım
merak ederiz.özleriz,fazla arayı açmaöptüm güzel meleğimi

la tam haykırmaya gelmiştim ben geldim gavur ellerden nerdesiniz dieee ki bir baktımmmmmmmmmmmmmmmmm
bebeğim kankam gelmiş yaaaaaaa öpim bi dur bütün sevgi içerikli similleri koydum kankam tanrıçam çok sevindim gelmene , girdim girdim yaban ellerde hiç bir kankam yoktu garip kaldıımmmmmm çok özledim seni sohbetini muhabbetini bir daha böle arayı açarsan seninle münakaşa etmek zorunda kalacağım polemiğe gireceğim haberin olsun :89:
iyisin bebeğim tırnaklardan anladım vallaha ta ama ayrıntıları özel mesaj sorgumda göreceksin dur bidaha sarılim

islom tebrik ederim gülüm benim Allah tez vakitte tamammına erdirsin inşallah çok beğendim tecizatlarını inşallah hiç biri kırılmaz takım bozulmaz die dua edesim geldi

aprilimin düğününe gedelim halay çekelim inşallaaaaaaaaaaaahhhh burdan aprilime sesleniyorum eve gel dön gel apriiiiiiiillll aşkım gülüm sevgilim tüllaaaaaayyy eve dööönnnn ühüüüüü deyim saçmalarım müge anlıya çıkarım seni buldururum haberin olsun :84:

biberim patimo yu da öpeyimmmmmmm

şimdilik sizi öpmekle yetiniyorum eski günlere döneceğimizi temenn ediyorum .

tam girdim mesaj yazacam anam yok mesaj kutusu dedim içimden 'ban mı yedim' yooo dedim ben yoktumki bir baktım yeni mesaj yaz şeyini gördüm vallahi annemi görmüş kadar sevindim alışcam alışcam

Kankaaaaaaaaaaa gene yakalayamadım yaa ooffffffff...
Tırnaklarına da bittim aşkom bakımlı kokoş kankam benimmm...

Giremiyorum ben artık KK ya çok nadir ancak canlarım...:26:
islomun albümüne bakçam şimdik...

çok özledim siziiiiiiiii
:84:

Tanrıçam nasılsın bitanem? Hatırladın mı beni? Yüzünden çok çeken, sana sorular sorup duran bir kk üyesi :81: Uzun zamandır yoktun, özlettin kendini. Gelmene çok memnun oldum canım

Heyoooo herkeşler gelip gitmişler okumadığım sayfalar birikmiş nasıl bir mutluluktur çiçeklerim
albümüme yaptığınız yorumlara kurban oliyiimm yaanız sapuhkk garular hemen bi açık aramışlar o gorüken astarım bikere taam mı ben beyaz giymem uleynn bilmiyonuz sanki

Tanrıçamın o kırmızı seksülük abidesi tırnaklarına bayıldımmmm
Helenin bebeğim de memelekete dönmüş çok şükür yaa sağol meleğim valla umarım kırılmaz benim beye de söyledim 1 tane yedek var içinde tğm takımın 2. kırarsan boşarım seni dedim

Aprılım da gelmiş kankaların gücelii çok özlemişim yaa

Bu arada 14 şubat akşamı istanbul'a geliyorumm 1 gün kalıcam eğitim var 15 şubat akşamı döncem Divan city otelde kalcam bebekler. Uzun eğitimim olacak sonra 3 hafta fala benimle buluşmayanı fururum yeminlee

Hatının her yeri ayrı güzel yaaa,tam bir afrodit benim tanrıçammmm:98:
canımsın ya,güzelim benim,utandırma beni:78:öpüyorum buldurcunum:)
Tanrıçam nasılsın bitanem? Hatırladın mı beni? Yüzünden çok çeken, sana sorular sorup duran bir kk üyesi :81: Uzun zamandır yoktun, özlettin kendini. Gelmene çok memnun oldum canım
aşkolsun gülüm ya,hatırlamazmıyımcanım cildin ne alemde?düzeldimi bari?bu arada saolasın canım sen nasılsın
kankam sen mutlu olda kk girme...biz iyi olduğunu bilelim yeter canım kardeşimama seni çok özlüyorum bil bunu!
sen benim canımsın,yüreğimsin ya deliiii
nasıl yansıttın içtenliğini,nasıl mutlu ettin beni biliymısın
kankam seninle dertleşicez,bütün sorularına cevap vericem aşkom bekle beni:))
demek gavur ellere gittin,hiç habarım yok!ama hoşgeldin sefa geldin bitanemiyimiyim?:44:hee iyiyim allaha şükür be kanka nolsunhayat işte...yaşıyoruz
çok sevindim senin mesajını görünce ama

vaayy islom ist leremi geliyobebem tişkür ederimsizin tırnak sunumlarınızada görelim ama dimi

canlarım,oylamada dostluk faktörü etkili olmasın diye kimseye yarışmaya katılıcağımı söylemedim.çokta özenerek hazırlanmadım zaten
şimdi dudak makyajı yarışması fotolarımı ekliyorum...
bu arada kullanmış olduğum ruj alix avien 50 numara...sevgililer gününde sürebiliceğiniz iddalı bir kırmızı
NOT:SAÇIMDA PERUK VAR:)benimde çakmaeyeliner ile yaptım

ay kanka ölürüm dudişlerine yaa bayılmıştım zaten orda görünce de anlamıştım senin oldunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…