Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ayyyy.tanrıçam şu yasemin yağının güzelliğine bak..:dance:
İçinde yasemin geçen herşey güzeldir bence..:1rolleyes:

.......

.......

canlarım şu an kullandığım pilink bu ama kendi yaptığım doğal pilinkleri bi ara resimliycem
bunun fiyatı 16 tl civarı..zaten daha öncede bahsetmiştim

.....

Tanricam bu süt, portaka elma karisimi benim kibi hassas ve alerjik ve ayni zaman da kuru problemli mafoldumben cildime de yarar mi? bir el atsan bana da bebekim senağlama
burcucum canım benim cildim de kuru ve bende süt portakal ve elma yapıyorum bence iyi oluyor ve tanrıcam da öneriyor kaydirigubbakcemile2
ahh, rujları tekrar gorebilmek cok iyi oldu kaydirigubbakcemile2 sagol canim, ellerine saglik opuyorumnanaktan

bu arada kimse avatarima bi si demiyor :sinifsinif: o kadar mi kotu gorunuyorum akannehir

kuzuuum resmin gayet hoş duruyoe walla bayanssulusmile saçlarının uzunluğunu merak ettim :kedi: maşallah kaşlar falan da güsel opuyorumnanaktan

tanrıcam balıım glosları tekrar yayınlaman bana çook faydası olsu tewşekkür ederim a.s. ayrıca far alıcaktım şimdi bidaa bakıp tercih yapmam daha kolay olucak kalibaa opuyorumnanaktan

.......

toklarımıda ekliyim dün aldımbayanssulusmile

en baştaki 10 tl
ortadaki 13 tl
en sondaki 7 tl
biraz fiyatlı ama seviyorum bu tarz tokaları..sağlam oluyolar..en azından alıp atmıyorum çöpe:CüvCüv:

..........

.........

.........

.........

saçların dısında kızda pek datluymuş maaşallahdelikafadulden
kım kı buu artismi mankenmiiikaydirigubbakcemile2

Lily Collins oyuncu cnm bayılıyorum bu kıza bende :asigim:

Saol tanrıçamm bende sana hastayım heleki son gördüğüm halin bitirdi beni :lepi:

Kızlar ya bu schwarzkopf gliss güzel mi? Neredeyse herkes de var:hulya:

Ben nedense pek sevemedim bu ürünü :/ Özellikle saça sıkıp sonrasında düzleştirdiğimde mat oluyor saç.

aa niye barışık diğilsin kız saçlarınlasempatiksalakcinnine güzel saçalrın var çok güzell

rengi yüzünden güneşte kızıl kızıl parlıyor :/ saol cnm beğenmene sevindim :)

Acil güzel bir rimel önerisine ihtiyacım vardı , tavsiyene uyup alacağım kuzucum yalnız benim kirpikler dümdüz ve çok inatçı bir türlü kıvrılmıyor, kirpik kıvırıcı kullanıyorum oda bi kaç kez kirpiklerimi kesti :/

tanrıcacım walla sağolasın a.s. 350 sayfanın özetini yapıverdin bizler için :1hug: seviyorum balım seni opuyorumnanaktan

Yavrucuklarım napıyosunuz bakayım...bayanssulusmile
ben karın ağrısıylan boğuşuyorum, malum muayyen günler benim için işkence...
mafoldumben

Tanrıçam ne gücel özet yaptın bize böle yirim ben seni yirimolumunekankayizsmile

Tanrıçam topiğini baştan sona okumaktaydım.
150. sayfada kalmıştım.
İyi ki alıntı yaptın, işimi kolaylaştırdın, çok teşekkür ederim kendi adıma olumunekankayizsmile

Flormar'ın 398 numaralı ojesi bende de var, gerçekten çok güzel 2. kere aldım.bayanssulusmile

Sana 3 sorum olacak:

1) Kaş ve kirpik bakım yağları var ya, markası Effect, aktardan aldığın 15 tl lik ürün... Heh işte onun kaş için olan tarafı da kirpikler için kullanılamaz mı ? Kaşlarıma kullanmak istemiyorum, kaşlarım tam istediğim gibiler, rengi koyulaşsın yeni kaş çıkartsın istemem, bakım yağı ziyan olmasın diye soruyorum, şöyle gözümüzü kapasak da üsten kirpik dibine sürsek eyeliner çeker gibi olmaz mı ? bilmiyorumkismile

2) Popo ve baldır bakımı için ''sandal + susam + kayısı + yasemin yağlarını'' karıştırıp sürüyoruz ya, sadece yasemin yağı kullansak olur mu acaba, karışım yapmasak ? Bunu sormamın sebebi de, bu yağları karıştıracak bir şişemin olmaması. mafoldumben Senin gibi bebe yağı alıp onu kullanıp bitmesini beklemek çok uzun sürecek. Hem o kadar yağı karıştırıp çok miktarda bir karışım elde etmek istemiyorum, üşenir de kullanmayı bırakırsam ziyan olur. Yani kısacası tek bir yağ kullanmak istesem hangisini önerirsin ? Ben yasemin yağını seçtim kendi kendime ama senin önerini de duymak isterim. opuyorumnanaktan

3) Buz kalıbına süt-elma suyu-soda koysam. Bir gün süt bir gün elma suyu bir gün soda, bir gün süt bir gün elma suyu bir gün soda yapsam çok mu olur -tatlicadiarzu-

Son düzenleme:

önce size fikir vermek açısından halimeyi koyuyorumzemuszemusadı halimedesempatiksalakcinni

yapımı çok kolay aslında..bunları ben yaptım...isterseniz sizde yapabilirsiniz güzellerimhihoyyyt

çok çene çaldım azcık işime bakıyım
deniz süngeri

şuncacık merete 15 tl vermiştim..ama doğal kızlar..denizden çıkıyo..bildiğiniz üzre aktardan alınmıştır efem

..........

Yavrucuklarım napıyosunuz bakayım...bayanssulusmile
ben karın ağrısıylan boğuşuyorum, malum muayyen günler benim için işkence...
mafoldumben

Eprılım, canimin ici sen muayyen agrisi mi cekiyordun? CADIARZU canim, kekik cayi ic hemen, cok iyi geliyor adet sancisina.. o da olmadi, ayaklarini dayanabilecegin sicakliktaki bir suya sok beklet. o da olmadi, havlu isit karnina koy. o da olmadi, eczanlerde bantlar satiliyormus adet sancisi kesici, onlardan da kullanabilirsin. ama ben o bantlari hic denemedim sonucu ne olur bilemiyorum :uhm:

kiyamam sna. bu arada ben de o donemdeym canim. ben dayanamayip atiyorum agzima bir agri kesici eyvahedigeldismile

Tanricam, canim,sen bu at kestanesine olgun cilt icin demissin. peki ben bunu gogus toparlayici olarak kullanabilir miyim? bilmiyorumkismile yas 29? :ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…