Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kuzular yemınne sızdekı makyaj kozmetık malzemelerının yarısının yarısının yarısı yok bende kızzzzzzzzzzzzzzzzz komplekse gırcem haaaa akannehir
3 rujum 3-4 yarım goz kalemım 4-5 farım 1 rımelım 2 allıgım 1 pudram var ahandaaaa hepsı bu ekledım sayın hı bırde 2 tane sımlı eyelınerım var onlarda kokuşur yakında tanrıcam ben makyajımı hep karıstırırım mesela seftalı allık usutune krem rengi farım var sedeflı onu surerum bronz allık olur goz kalemını komple kapaga surerım far olur sempatiksalakcinni

gunaydin, cennetim, kokulum, herkeste de amma guzel fikirler varmis yafu yerimseniben ne guzel ne guzel..

Kızlar Strawberry siparişim Bourjois mini ruj seti geldi. Postacı dedi ki, içi boş galiba bu paketin bir kontrol et dedi ahahha çok güldüm yaa, minnacık rujlar, ayol benim dudağım bu ruj kadar zaten, 1 sürmelik... Ve Eyüp Sabriden ikinci siparişim Cutti Pie. Değişik bir koku. bergamut yoğun. Gece için daha uygun...Sürdükten 5 dakika sonra güzelleşiyor, ilginç...:roflol:

kaydirigubbakcemile3

Akşama doğru gene gelicim kızlar hepinizi öpüyorum...opuyorumnanaktan

ıkinci foto, normal boy rujla yanyana...:roflol:
Gece davetlerinde minik çantalara sığması için ve arabada durması için ideal bir ruj bence, çok sevdim yine de! Renkler çok güzel...
gamyoncuiremsu

Eprılım rujlara bayildim, ne tatlı renkleri var opuyorumnanaktan boylar da harika, minyatur sirin seyler opuyorumnanaktan gule gule kullan canim hepsini bayanssulusmilezemuszemus

su perisi çok tşk ederiz güzelim sende eminim çook çook güzelsindir sositososito
cennetim bitanemm yav zaten çokluğundan ziyade ürünün iyi olup olmaması ve işlevi önemli ki zaten sen yeterince işlevli kullanıyosun bayanssulusmile fazla olup da işe yaramasa daha mı iyi :)) bak benimkilerin çoğu ölee sempatiksalakcinni ayrıca göz kalemlerimi bende farmış gibi kullanıyorum bazen ve çok güzel oluyoo olumunekankayizsmile
İkinci foto, normal boy rujla yanyana...:roflol:
Gece davetlerinde minik çantalara sığması için ve arabada durması için ideal bir ruj bence, çok sevdim yine de! Renkler çok güzel...
gamyoncuiremsu

apriliim balıım iyileşmişsin kalibaa olumunekankayizsmile rujuna bayıldım gerçekten taşıması da kolay olur hee güzel günlerde kullanasın :kedi:

burcum, iklimim,
sağolun güzellerim benimmm...:1hug:
ben de öyle piti piti minikçiklerim çok şekerler diye avutuyorum kendimi,:roflol: sipariş ederken dikkat etmemiştim gramlarına çünkü..:tomato:.Olsun ama sevdim yine de...Bourjois'nın kalitesi tartışılmaz zaten, ilk kez bir ürünüm oldu bu markadan...:dance:
Kızlar aslında iyileşemedim, karnım hala çok kötü...:a015:
O nedenle akşama doğru gelebileceğim...Siparişler gelince heyecandan hemen çekip ekledim.a.s

hepinizi seviyorum öpüyorum ballarım bademlerim...
opuyorumnanaktan

canım buhar banosu yaptım ciltime evde ot yoktu,ıhlamur attım içine nası fikirrr
mis gibide kokar vallahisüprizzzzzolmazmı canom harikasınkaydirigubbakcemile5
balımbilmiyorumkismileçok geçmiş olsun bitanem:teselliapatya çayı içsen aprilimbilmiyorumkismile
tanrıçamm süpersin yaa en güzel şeyler eklemişsin yinee bende banyomu yaptım mangolu kremlerimi sürdüm herbal mskemi yaptımm şincikte saçlarımı yapiciimmm
kokoşum benimzemuszemus
ten rengi istiyosun sanırım bebeğim..golden rosede var yanar döner gibi rengi.hatta geçmiş sayfalarda resmini eklemiştim,dün eklediğim resimde fırçasını koydum hani..onu incele bi bakıyım istediğin tondamı?
kız nasıl yaptınki:)))herkez memnun arkodan şaşırdım:))bak azcık alıyosun göz kapağına iyice yediriyosun aradan 5 dakka falan geçiyo öyle sürüyosun farını..dur resmi bulursam alıntılıyım tekrar

buz kalıbına tarçın süt ve bal dök donunca dudağına masaj yapar gibi sür canım..ayrıca gece yatarken vazelin sür dudağına nemlensinki çabuk geçsin izi..birde bol su iç

af diliycek ne var tatlım aşkolsun..sorununu yazmışsın ve detaylı bilgi vermişsin..canım şimdi alıntı yapıcam eski eklediklerimi,sen içinden not al canım..ama kısaca bilgi veriyim sana
önce şunu söyliyim bebakı kullanma..ziyan olmasın dersen ayaklarına sür ama bebak yüz için uygun bir ürün değil(hassassa özellikle sivilceye müsaitse)artı yüzüne gülsuyuda sürme..gülsuyunun içinde gül yağı esansı vardır..buda yağlandırır cildi ve doğal olarak sivilceye müsait ciltler için kullanılmaması gereken bir üründür.zaten cildinizi gülsuyu ile silmenizi önermem ben canlarım..yani onuda bırak
bebe şampuanı ile yıkama yüzünü oda kurutur. ayrıca bepantende sürme:))yaptığın ne varsa bırak diyorum bana bak yakaydirigubbakcemile3ama bepanten benim cilde sürülmesini tavsiye etmediğim bir kremdir..neticede ezaneden alınıyo cilt kremi değil unutmayın kızlar..hep söylüyorum anca yara tahriş vs..ağda sonrası gibi durumlarda sürün diyorum
lavanta yağı ile cildini silersen yağlandırır ve sivilce yapar..yağı cilde direk uygulamayın böyle..şimdi bunları bırakıyosun bu bir..
yüzünü yıkamak istiyosan galenic yada la roş posay gibi dermokozmetik bir markanın yüz yıkama jelini al
tonik kullanmana gerek yok,toniğini kendin yapıcaksın..ister buz kalıbı olarak ister 2 günde bir tazesini yaparak sebze meyve ve bitkilerden elde ediceksin
güneş lekelerin için güneş koruyucu spf 15 içeren bir nemlendirici al
tatlım güneş lekelerim için c vitamini kullanıcaksın..limon portakal allah ne verdiyse:)aha lazım sana..aha meyve asitleri içeren şeyler..mesela domatez sana çok yarar çilek sana yarar..yerinde olsam limon suyu+domatez suyunu kalıba döker ve bunu yüzüme uygulardım..inan çok fark eder..ayrıca resmini ekledim çöven otu adlı bitki..buda lekelerine ve sivilcelerine iyi gelicek..nemsizlik için elma,muz,bal,kaymak,süt maskeleri senin için iyidir perimyerimsenibenayrıca sivilcesiz bir cilt için önce karacierin temiz olması lazım..bu yüzden devedikeni tohumu alır içersen kökten çözüm bulmuş olursun buda aklında olsunŞenizalıntılayacağım resimlere bak canım öpüyorum
herkese gunaydin guzellerimmmmm opuyorumnanaktan guzel guzel haberler, mutlu mutlu olaylar olsun hepimiz icin bugun insallah :dance:

aprilcim daha iyisindir insallah bugun :çok üzgünüm:
yeni geldiğim için günaydın yerine selamlar ve öpücükler bendende sana bebeğimopuyorumnanaktanaminnn burcum aminn:Saruboceqozitif enerjin yayılsın herkeşe:hulya:
bir de ben bu cecile markayi nerede bulabilirim? bilmiyorumkismile
burcucum kozmetikçilerde bulabilirsin,ama her kozmetikçide bulunmuyo amabenneyaptımki
olsun hayatım fazlasını napıcaksın,işine yarıyanlar olsun yeter..hem bak ne güzel kendin buluşlarda yapıyomuşsunaklinialirimsmile
hacıı bayıldımm rujların rengineopuyorumnanaktan
yavrum güle güle sür sürüştürbayanssulusmilebayıldım yahu:asigim:
İkinci foto, normal boy rujla yanyana...:roflol:
gamyoncuiremsu

yavrusu gibi çıkmış:ecrin_bebek:kaydirigubbakcemile3çok şiyin amaahihoyyyt

evet canım golden rose baktım onun gibi ya da daha pembemsi istiyordum bakayım bu golden rose hoş gibi olumunekankayizsmile inşallah burda bulabilirim tşk ederim bebeeem opuyorumnanaktan

kıyamam ben sanaaa :teselli:

balım yaa yüzümee buz kalıplarına koyduğum süt elma ve porkatalı =) yaptım yanıyooo delikafadulden hepsini birden yapmasa mıydım ki sempatiksalakcinni

kaydirigubbakcemile3yanıyorum diyoodelikafaduldenkaydirigubbakcemile3
bebem portakal yakmıştır,sanırım sivilce var onlar yanmıştı..korkma bişey olmaza.s
kızlar toplu alıntı yapmaya çalışıcam kısa bir süre cevap yazamam haberiniz olsun..kurcalıyım bakıyım geçmişi

kızlar bulabildiklerimi alıntı yapıcamyerimsenibengeçmişi görmeyenler için..

:kedi: :kedi: :kedi:

dört gözle bekliyorum balıım neleri alıntılayacağını :1hug:

Tanricam bu süt, portaka elma karisimi benim kibi hassas ve alerjik ve ayni zaman da kuru problemli mafoldumben cildime de yarar mi? bir el atsan bana da bebekim senağlama

ahh, rujları tekrar gorebilmek cok iyi oldu kaydirigubbakcemile2 sagol canim, ellerine saglik opuyorumnanaktan

bu arada kimse avatarima bi si demiyor :sinifsinif: o kadar mi kotu gorunuyorum akannehir

...........

Selam kızlaaaar..opuyorumnanaktan

Eprııııl..mini rujların çok şeker..Renkleri özellikle..Güle güle sür..
Mini ruclar, güliver devler ülkesinde gibin kalmış diğer normal rucunun yanında..
sempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…