Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
allahım ya!alıntı yapamadım töbe yarabbi sabır ver bana
anam smillerde bit gibi zaten göremiyorum bi halt
neyse...bebek suratım şımartma beni bee:)))sizsiniz buranın tadı tuzu canım benim öperim seni

ben geldimm kızlar bu bende gülsuyuyla sildim yüzümü kremledim göz altı için niveanın tüpünü aldım 35 tl ye pekte beğenmedim neyse nemlendirsin diye almıştım zaten göz altlarım sorunlu değil şükür
bu arada şaçlarımı kızıla boyadım ben baya oldu vee süper oldu çok mennunum aşkitomda çok sevdi

Ayşecim hoşgeldin canım!
Ben de az önce boyadım saçımı, aynı renge, Çikolata Karamel.
Yarın bir davete gideceğiz de ailecek

Can yoldaşım, iki gözümün çiçeği, kardaşım Tanrıçam geldi üleyyyyyyynnnnnnnn

Kokunu aldım geldim kankaaaaaaaaa
Biricik kankammmmmm
ben sana ölürüm kankam benim yayalnız birazdan çıkmam lazım biriciğimateş almaya geldim
kurtlanmıştın sen zaten kızıl diye diye:)iyi olmuş hayırlı olsun canım:)
aldıklarını eklede bakalım be anam:87:

Ayşecim hoşgeldin canım!
Ben de az önce boyadım saçımı, aynı renge, Çikolata Karamel.
Yarın bir davete gideceğiz de ailecek
vuuuudavetne davetiçaktırmadan yazsanatüm kk duysun:)
kankam bende boyatıcam kısmetse p.tesi yada salı:87:sonrada rapunzel olucam hacı:94:kaynak yaptırıyorum:80:kaportayı yeniliyorum kanka

gitme bu kadar uzun
seni ben yerim ulan:)))))megom benim tatlı sarış şekerim
bitanem çok sık girmicem artık,ama gelicem yinede

canolarrrrrrr :82:
nerdesiniz kim var kim yok :82:
liv,arzu,biber,minik,pati,islo,nazo taze bitti hacı
tanrıça ve april var uyarmı:82:

tek alıntı yapamıyorum abi varmı böle bişey:)))
kankamm geldim ama çıkıcam şimdi
ay bu arada dülden geri gelmiş delpinle ceyarda gelsin
yoldaşımmm can kardeşim,ben şimdi kaçar,ama kalbimdesiniz,yarın akşam yolda olurum,gelemem,p.tesi görüşürüz işallah,sizi çok seviyorum,allaha emanet olun canlarım

Kankaaaaaaaaa, duy sesimiiiiiii, bırakma bizi boynu bükük meleğimmm
Çok seviyorum seni kankacım

Canlarım ciğerparelerimm nassınız afroditlerim
Çok özledim hepiniziiii edim gelip gitmiş gene kaçakları oynıcakmış bu ara
Nisanım kokoş kankamm saçını boyamış davete gideceğimiş hee mi Ayşemde kocişine boyatmıştır gene adam ihtisas yapmıştır sayende ayşem mekan açacak kıvama gelmiştir

Dün kuşadasındaki şubede çalıştım aşığım zaten oraya Minikom beni karşılar şubeye ziyaretime gelir die bekledim amaa nerdeeeee
Ula gecen yaz baloya oraya gittim 1 haftada tatil yaptım biri oraya çalışmak için gideceğimi sölese bi tarfımla gülerdim
Bu hafta göçebeyim 2 gün söke şubede çalışcam ama kuşadasında züper bi otelde kalcam. Eee doğal olarak aşkomda gelecek otel köşelerinde yalnız bırakamazmış sonra fatmagülün suçu ne olurmuş denyoların kralı o ne diyim

Bu arada Saçımı boyattım bilmem neremi boyadım dimekle bu iş olmuyo kankalar sunum olaylarına girin çalışın gari biraz foto isterimm uleyyynnn

Yek yeaaa, isloya bak hele...
Denyoların kralımış ahahahhahahaha

Sizi fırsatçı ceyarlar siziiiiii

tanrıcam fırsat bulursam eklerim bebeem he ya içim de kalmıştı sonunda boyattım kızıla iyiki de boyattım
islom öyle oldu canım uzmanlaştı artık:90: nasıl özeniyo bide süper boyuyo vallaha

Vay isloma bak yaa leyleği havada görmüş herhalde..
ayşem çok yakışmıştır yeni saçların güle güle kullan
Tanruçam iyiyim canım. aynı iş güç sürünüyoz her zamanki gibi

sonunda buldum topiğin yolunu
kk kaç yıllık patiyi bile şaşırttı valla yeaa
kızlar akşama yarışma var yippuuuu
yippu neyse artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…