Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bugün bakıma girdim a dostlar
Saat 3 gbi saçıma TBS Brezilya fındığı nem maskesini sürdüm, beklettim. 6-7 saat kadar.
Duştan evvel Pakface yüz maskemi yaptım. İçerisine, 3 gün önce jel kıvamına gelmesi için yarım çay bardağı suya koyduğum ayva çekirdeklerinin suyundan kattım...
Artan maskeyi de muhtelif bölgelerime sürmeyi ihmal etmedim...
Sonracığıma, duşta yeni Marjinal Narlı vücut peelingimi kullandım, çıkınca losyonunu süründüm...Saçıma da Down Under şampuan kullandım.
Saç uçlarıma Avon kuru saç ucu serumu sürdüm...:78:
Suratımı TBS E vit. tonikle tonikledim...

Dişlerimi fırçaladım...:86:
Barbitom kankitomun hediye çekilişinde yolladığı Rimmel kokoş ojemi sürdüm,

Bittiiiiiiiiiii

Kokoş kankağğğ
Ben dün kaş-bıyıh olayına girdiğimden bu güne pek işim yoğtu aslında.
Ne zamandır maske yapmıyorum ya iyicene tembel oldum
Bıcı bıcımı yaptım aprılımda bi gücel kese attı 3 kat soydu bene keseyle şerepsiz gören de bana kini var sanır
Hepiciğiniz Down under kullanırsınız ama ben nude serisini kullanıyorum hacimlendirici olan hakikaten harika bir şampuan Dfn garlıyı bi köşeye attım o derece saç dökülmemi de bitirdi bu şampuan:13:
Hee ne diyodum banyonun akabinde saçıma demlediğim ısırgan+kırkkilit+2 dal adaçayını döktüm. Benimki tembel işi yaptığım tek bakım bu.
Şimdi fransız tırnak olayına girmem lazım daha kıyafet seçecem yarın için offf çok işim var çookk

Puhahahha aprilim yerim seni ya çok şeker gözüktün gözüme zaten şekersin ama bi başka geldin gözüme ıstırasım geldi seni oyyy

islom sen de fena değilmişin hea
Sırtın da kabuk bağlayacağımış nerdeyse olum
Kaç kat kir çıktı silgi çöpü gibin
Şu demleme ot olayını bi türlü yapamadım ya
yarın dışarı çıkınca bir aktar turu atayım da alayım da yapayım daa baari.
Ben de Nude şampuu kullanmıştım kankam bi zamanlar ama o kadar yımışatamamıştı benim saçımı. (Saç dediğime bakma, mısır püskülü aslında. Uçlarını makyaj fırçası olarak kullan diyor sevdalım)

biberitooooooooommmmmm
aşkom nerdesin ama seeeeeeeen
ısır beni liiitfeen kankaağ!

canlar bu siteye nolmus yavv üfff
buaralar vizelerle bogusuyorum en kısa zamanda ynınıza ısınlanıcam

minikom mucukooo
aynen yaa birde her sayfaya girdiğmde beni hatırla dememe ragmen otomatikmen çıkış yapması ve bnm tekrar sifremi yazmam yokmu püffff pöffffff

en kötüsüde etiketlerimiz gitti yaa kaç yılın birikimiydionlarrrrr
smileylar nerde off sevmedim bu yeni seysi
:kendikendinekonusupduranakit:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…