Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
islom şuan nasıl üzüldüm anlatamam yaaaaaaaaaaaaaaaaa offf keşke haberim olsaydı her gün o bankaların önünden geçiyorummm

Son düzenleme:
bu arada herkese meraba kızlar ay siteye hiç giresim gelmiyo ama hepinizi çok özledimm nasılsınız bebeklerrr

Canlar ben yarimin yanına geldim, İstanbuldan 750 km uzaktayım... hepinizi öperimmm
Tanrıçam meleğim

Biricik kankalarım sitenin yeni hali benide çok soğuttu meleklerim alışamadım gitti .

Nisanım bol bol öpüşüp koklaşın aşkummmmm

güzelleerrr nasısınız
herkese ispanyadan sevgilerimi sunuyoruuuummmmmmm ocak ayına kadar buradayım eğitim dolayısıyla ,sonra 2.dönem açılana kadar fransaya gideceğimmmmm iş için
ama paramı idareli harcamam gerektiği için hiç alışveriş yapamııyorum korkudan , vitrinlerle yetiniyorummm
hepinizi tek tek öpüyorum
tanrıçam , aprilim , minikimi , nazomu , islomu, livitomu , arzuablamı
kendinize çok dikkat ediiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnn

selam

fıstık sen katılmışmıydın dudak yarışmasına acaba?:26:

wwwwiiiyyyyyuuu helenime bak hele avrupayı arşınlıyor kız meaşallah çiçeğim bi ftp neyim çek de gidemesek de görelim senin gözünden reçellli ekmek kadayıfım:))) bol bol gez boş boş para harcamadan, para harcamadan gezersen çok yer göreceğini unutma deneyim konuşuyor (yüksektenatanilarzu)

kızlarım nassınız allaha şükür?

aprilo sevdiceğinden ayrılmış ben gibi mahsun.... üzgünnn neyse bal köpüğüm bekleyecez vuslat ne kadan geç olursa o kadan ateşli olur ceyyaarr

isloooooooomm vay anasını saman altından su yürütenimm masa altından ayak uzatanımmmmmmm

kızım senin aklına kuş adasında falan çalışacağın değil iş için lüks otelerde fındık neyim yiyeceğin gelmemiştir laaaaaaa

çok şanslısın çiçeğimm allah arttırsınnn bülbülüm

herkese kocaman selammm
tanrıçam nasılsın şeker
nasılsınız bakımlı arkadaşlarım
uzun zamandır giremiyodum siteye.herşey değişmiş ya.pek içiim ısınmadı ya.hadi hayırlısı...

güzeller bu sabahtan beri moral bozukluğu içindeyim ne yapacağımı bilemedim.ilk aklıma gelen de sizlersiniz.
ben uzun zamandır max factor 2000 calorie rimel kullanıyordum.3 defadır maybelline sarı renkli rimelini aldım.bu sabaha kadar da memnundum.ta ki bu sabah rimelimi sürerken bir baktım ki benim kirpikler kısalmış ya ne olursunuz kirpik nasıl kısalır neden kısalır bana bir akıl verin...ayna elimde bakıp duruyorum moralim çok bozuk

çok şaşırtıcı incşm valla..... kayısı kremi sür bidenem

canımm arzuşummm benim
kirpiklerle ilgili konu açılmış.hint yağı+badem yağını sür demişler.dün denedim.gözüme kaçtı,yaktı azucuk
hemen kayısı kremi alayım bi de şeker.bu akşamda kayısı kremi süreyim
kirpiklerim böle bakım görmemiştir ömrü hayatında
kocaman öpüyom seni baldan tatlı arkadaşım benem

Yek yeaaa, isloya bak hele...
Denyoların kralımış ahahahhahahaha

Sizi fırsatçı ceyarlar siziiiiii

Lord of the denyos o aprılım
Fırsatçı mı hiç anaamam o işlerden

Vay isloma bak yaa leyleği havada görmüş herhalde..
ayşem çok yakışmıştır yeni saçların güle güle kullan
Tanruçam iyiyim canım. aynı iş güç sürünüyoz her zamanki gibi
Nazom sormaa bu ara hep dışarlardayım Şimdi de Soma yolları taştan
islom şuan nasıl üzüldüm anlatamam yaaaaaaaaaaaaaaaaa offf keşke haberim olsaydı her gün o bankaların önünden geçiyorummm
Ahh minikom ahh insan gelir de islosuna bi yemek neyin ısmarlardı ben de bi aylaynay çekiverirdim sana ayak üstü
Canlar ben yarimin yanına geldim, İstanbuldan 750 km uzaktayım... hepinizi öperimmm
Tanrıçam meleğim
Bah helee fırsatçı diyene bak sen
Süpersin kankam hadiin hayırlı işşler size

Asyalı güzelim ispaynalara mı gitmiş
Süperr kanka yaa bol bol foto çek bak oralarda sayende orayı da görürük
Çok özledim ula seni dikkat et oralarda kendine çok öpüyom gülümm

Saman altından su yürütenim masa altından ayak uzatanım haa
Manyaksın olum sen
Yaa kanka o kadan şanslıyımki 1 günlüğüne somaya gidicem 3 yıldızlı otelde kalcam
Sonra da akhisar heralde büyük ihtimal
Çok özlüyorum sizii

yaaa kimseee uğramamış buraya helenimm ohh bol boll gezzz yaaaa ne güzell

kızlar hepinizi öpüyorumm çok özledim muhabetlerimizi

canlar en sonunda vizelerim bitti
geldim pöffff sıkıntıdan patladım yani
kim nerede ne yapıyor hepinizi cok merak ediyorum yavv
sizi seviyorumm

akitim bebekimm ohh kurtulmuşsun öpüyorum snii kocamann muahhh

kızlar kafam fena güzel yaa gelin iki muhabbeti edek

miinikomuuuuu jeyyarım benim özledim sizi yahuuu
tüh keske dün bana yetişebilseydin 2 lafın belini kırardık
yine kimsecikler yok dükkanı ben actım
pencereler acıldı
yerler silindi
etraf toparlandı -minik dün yediğin çerezlerin tabakları durii ayıp :90: -

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…