Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
anaaaaağğmm yetiştim vallahi enerjim değişti ya ,
onlar ne güzel gamzeler , saçlar,gülücükler çok tatlısınız
pati seni 1.70 deyip uzun değilim dediğin için kınıyorum
keşke tanırçamı da bir ucundan görseydik , 3 lü bir foto ilen
islomm nişan mı Allahım heycanlandım elbise seçme konusuda kankalarımla hemfikirim :76:
canlar yarın gelip bayramınızı kutlayamayabilirim , şimdiden hayırlı bayramlar dilerim herkese :81:

Kankam iyiyim bitanem yav, nolsun işte...

Herkeslerin bayramı şimdiden kutlu olsun yavrularım...Yarın da gene gelirim ben tabii

cano topigine bismillah diyerek ayak basıyorum:)
selamlar herkese
Cano sana bikaç sorum olcak çıkamadım çıkmadanda yazayım dedim.
şimdik bebem benim cildim iyidir herkese göre sivilce vs.yaşamadık.fakat hassastır cildim bakım yapayım derken kötü olur diye korkuyorum..bi krem almıştım declare enerj blance.vs. Diye bi krem isviçre kremi pahalıyada almıştm hiçte sürmedim tanıonmı canım bu markayı.nettn baktım içinde e vitaminleri vs.varmış yosun falan..birkere sürdüm yüzüm hemen indi ipek gibi yaptı tenimi napem kullanayımmı ya:)bilemedim.birdeyawrum inci tozu almıştım hangi akla hizmetse hiç lazım olmuyor illa alcam para vercem atcam kenara...iki kere çay kaşığıyla boynuma denemiştim nasıl diye..okadarcık 100 küsür verdimde aldım ..ne malım ben :76:iyimi sende saf inci ama.ne işe yararki benim yüzümde pek bişe yok.napem süremmi ..sen kullanıyordun onu deilmi

canlarım geçmişi okumadım.öpüp koklıcam sizi mucukkkk
biraz işlerim var,hallediyim geçmişi okumaya gelicem
sizi çok seviyoreee..bu arada dudak makyajı hazırlamayan kankalarımı yolucam!!:)

Kızlar Tanrıçam başta olmak üzere herkesin kurban bayramı kutlu olsun...
önceliği bana verdiğin için havamı atıyım önce bebek suratım
allah razı olsun gülomhepimizin bayramı mübarek olsun,rabbim hepimizi sevindirsin bu bayram

arzuabla azerice gibi yazmışsın çok gfüldüm o kadar şeyin üstüne iyi geli valla

kankeler hepinizi öpüoğuuummmmmmm
kanka gülmekten okuyamıyorum iptalim ben
tercüman getirin babanızın hayratına

helenimamazon kankam
allah razı olsun biricikimhepimize mutlu ve neşeli bayramlar olsun
patiyi ben kınamakla kalmayıp ona tekme ve tokat dalmak istiyorum kanka

cano hoşgeldin emoşum
kızlar,april bilir belki,emoş benim eski devremyani şafakdaşımeski arkadaşım...uzun süre yoktu,aramıza yeniden geldi hoşgeldi
cano,sorularına cevap veriyim
emoş,allah belanı vermesin,evkurdanmı aldın yoksa:))bende declare almıştım ev kurdan,güzel bi kazık yedim ohhh misss
kullanmıyosan bana yolla hacı sorun değil sen o inci tozuna yumurta akını koy ve karıştır,karışımı boyun,dekolte ve göğüslerine sür bebemyüzüne sürme,uzun zaman geçmiş,belki alerji yapmış olabilir
e vitamini olgun ve kuru ciltler içindir genelde.ipek gibi yapması normal..ama ben onların senin cilt tipine uygun olduğunu düşünmüyorum
o yüzden onuda boyun ve dekoltene sür bebem...cildin çok genç,o kadar ağır özellik içeren kremlerle yorma cildini..enerjiye ihtiyacı yok cildinin çünkü
nemlendirici almak istersen,netrojen öneririm.27 tl felan balım:13:

baloymuş hıııııhh havanı yesinler
ulan anamızı ağlattın be mezun oldun diye olum ne dengesizsin lan:)))nişanı önemsemiyo,balo daha önemliydi diyo hay senin ben ağzına tüpürem
masaüzeriyatmak töbe bismillah
kanka bırakta bölertiyim gözlerimi kamil ayşeciği giydirmi oynadınız kankahani vardı eskiden,deftere iğnelerdik kıyafet olurdu o

senin yazına kurban olam
tercüman varmı aranızda
kanka bu nece?:44: :44:

gözünü sevem cevap ver eprilom hoşuldum

eve gitmem şlazım ıza ayıp olacak eklemem lazım resimleri

buraya mı eliyorum?

bulduummm :)))))))kızlar ben kaçtım öptüm hepinizin bayramını kutluyorum güzellerimmm
ölürüm nası çırpınmış eklemek için:)))))
aşkom gördüm hediyelerini..kankam buraya ekleseydin,ben eklerdim oraya sorun olmazdı kuzen
farların sunumunu isteriz artık

tövbeler osssuuuuunnnnnn neler çıkmış yeni yeni haberimiz yok :2:
umarım kirpiklerimiz artık bunla bi hale yola girer saol tanrıçacım :)))
halemi girer yolamı orasını bilemem kurabik:))
umarım memnun kalırsınız ne diyim bebem

hakkaten uzatıyormu serum ya gecıcımı kalıcımı bı anlatıver heleee

Bebişkom cidden işe yarıor mu??Uzun vadede mi başarı sağlanıo??

canlarım,kirpiklerim kısa değil allahtanama bakım sağlıyo,gözle görülür bir fark var,daha bi dolgun duruyo,ben anlamıyorum ama,geçen annem rimelmi sürdün dedi banahalbuki ne rimel vardı ne bişeydemek uzatmaya etkili

Son düzenleme:
kankanız boş durmadısıkı bir pazarlık sonucu kurbanımızı aldım,o burda dursun,sabaha keser,komşu topiklere dağıtırız

doli burda takılsın,ben yaptıklarımı çıkartıyım size..sabaha yersiniz bebelerim kankalarım canlarım:87:

semaver anca yeter kızlar
kalabalığız

ŞİMDİDEN TÜM KANKALARIMIN,SEVDİKLERİMİN,DOSTLARIMIN,BAYRAMINI KUTLUYORUM

ayyyy çok hoşums gitti he he alemsiniz hepiniz.... tanrıçacım
ama o semaverden 5 tane hazırla sen ben zati birini hüpletirim :)

üşenmeyip yazan parmaklarına kurban cano hayırlı bayramlar herkese kızlar.kimsecikler yok ...
cano evet o kremi evkurdan aldım bende kazık yedim:):)dediğin gibi yaparım artık yaa.ama inci tozunu kullanmam ya sen istiyosan sana vereyim cano 100 küsür almıştım kazıkları yedim ydim geldim birdaha tövbe:) ben sana yollarım miss olursun tanrıçam...şimdilik çok öpüyorum geldignde görüşürüz

bayramınız kutlu mutlu olsun dostlar

not: resimdeki mesaj çok hoşuma gitti.

uff canim ya ben varya türkiyede fiyatlare daha uygundur diyodum buraya geldim (türkiyede hic bu gibi ürünleri almadigim icin bilmiyodum) 1 yil sonra geldim türkiyeden alcam dedim o fiyatlari gördüm bunlarin burdaki fiyatlari türk lirasi ile 3 tl hatta daha azdir niye bukadar pahalli yaa ben temelli gelince napcam cok merak ediyorum heralde gelmeden toptan alrim

ayyyy çok hoşums gitti he he alemsiniz hepiniz.... tanrıçacım
ama o semaverden 5 tane hazırla sen ben zati birini hüpletirim :)
:111::86:
yeterki siz için anam,ben demlerim sizin için
kız şaka yaptım allah seni
bebem sen dediğim gibi uygula inci tozunu.yumurta akı ile karıştır,dekolte ve boynna uygula:13:
sanada hayırlı bayramlar emoşum

bayramınız kutlu mutlu olsun dostlar

not: resimdeki mesaj çok hoşuma gitti.
teşekkürler megom,seninde bayramın mübarek olsun canım

toptan al o zaman canım en mantıklısı

alicam zaten tanrica ama bozulur diye korkuyorum buzdolabinda saklasam sorun olurmu acaba ??
yaw birde senn meslekin ne yönetmenmi gercekten?aldiklarina bakinca sormadan edemedim 3 4 ayda bir rimel aliyorum da

Sitenin sistemi geri alınmış sanırım 2 gün falan.
Ben de makyaj eklemiştim güme gitti

neeeeeeeee yaaa keske o geri alinmada sitede eski haline dönseydi ya korkuyorumki bu siteden otekilerine benziycek ben mi tek böyleyim diyorum ama siteyi böyle begenn varmi? cok zor eskiden yazdigim mesaj derdn gelirdi ya YÖNETICILERRR SITEYI ESKI HALINE CEVIRIN NOLUR YA GÜVENLIK SORUNUNUDA BIZ DÜSÜNELIM ÖZELLERINI YÜKLEYENLER yanlismiyim dün okadar uzunn bisi yazmistim bi topice hepsi silindi ya bidaha nasil yazicm okadar sey kizlar hepimizi divar yazisina sitenn eski haline gelmesini yazalim belki olur ha???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…