Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar ben gidyorum
tanrıcam
biberim
livim
aprilim
minikim
iklimim
akitra
hepinizi cok seviyorum
hakkınızı helal edin

Ceylanımm gidiyo musunn yolun açık olsun iyi haberlerle gel inşş:Saruboceq: Hakkımız varsa helal olsun cnm benimm çok özletme kendini gel hemennolumunekankayizsmile

He ben de onu dicektim şimdi, çamaşırlarını da eklesen ya bebişim:jeyyar:
üzerimdeykenmi:jeyyar:ceyar seniiaklinialirimsmile
yerim ben onuuuu:roflol:
tatlıgacı mavi oce çok tatlı duruyo söyliyim sanayerimseniben
yok artık eminim..adım nasıl tanrıça hani o kadar eminimki topikte kokoş olmayan allahın kulu yokkaydirigubbakcemile3
mini minimmm harika ürünlerin bebeğim:1hug:sende hepsini güzel günlerde sür sürüştür süslü senibayanssulusmile
valla kızlar herkezin herşeyi birbirinden güzel ne diyimki..harikasınız:lepi:
Kimse yok mu hala:umursamaz:
aşkı memnu izliyodur anam millet:)))bitince damlarlaraklinialirimsmile
Kızlar ya bu schwarzkopf gliss güzel mi? Neredeyse herkes de var:hulya:

aynen kıvırcığıma.s
bide she ürünleri herkezde gördüm nerdeyse:hulya:ya bu glis bendede vardı ama kullanmadan verdim birine düşünüyorum kime verdim diefisfisfisneyse giden gitmiş:hulya yüzden glisler için yorum yapamıyorumbilmiyorumkismile

Geçen indirime girmişti bi alana bi bedava ama bilmediğim için almadım gereksiz yere almayayım diye sen de kullanmamışınbilmiyorumkismile evt she ürünleri de herkes de var bende de she lip gloss var ama genelde mat ruj sürdüğüm içn çok kullanmıyorum. Farlar felan çok şirin duruyo ya ondan cazip geliyo glb farlarını çok mrk ediyorum. Far almam lazım benim tanrıçam farlarım çok az çok vardı ama hepsi markasızdı attım ben de güzel önerebileceğin şahane renkleri olan ne varr bilirsinn senn:jeyyar:

dün buzdolabını açtım,kapağına dayanarak dolabın içini izliyodum yüzüme neli maskeyi yapsam diebilmiyorumkismileboshayallersmile
o sırada kaderine terkedilmiş bir havuç gördüm..sessiz sessiz ağlar gibiydi..yakamozsun sen gel dedim ona..sahip çıktım:jeyyar:
önce rendeledim suyunu çıkardım..ardından..ardından ne olduğunu gelin beraber izliyelim:smiley-cool:​

suyu çıkmış havuca biraz yoğurt koydum ve ikisini akraba ettim:)yani karıştırdım birbirine​

ETKİLERİ:kızlar yüzünüze canlılık verir bu maske..havuç antioksidandır,yoğurt ise nem verir..ama cilt rengini açmaz..havuç bronzluk verir aslında..hatta yazın havuç yağlı karışımlar sürerim yanarken..onuda yazın anlatırım artık:smiley-cool:
sivilceli ciltlerden ziyade,yüzene canlılık vermek isiyen kullansın bunukaydirigubbakcemile5

bebem far alıcaksan carminanın terokota ve simli farlarını öneririm..resimliyim hemenkaydirigubbakcemile2

carmina en sevdiğim türk markalarındandır biberimkaydirigubbakcemile2

kızlar ben gidyorum
tanrıcam
biberim
livim
aprilim
minikim
iklimim
akitra
hepinizi cok seviyorum
hakkınızı helal edin
ceylanım hayırlı yolculuklar kendini çok özletmeden gel hemii kaydirigubbakcemile bide eve temizliğe gelelim mi kaydirigubbakcemile3 bitanem hakkım geçmedi ki sanaa ama yine de helal olsun sende helal et (sankim gelmicen töbee töbee ) olumunekankayizsmile

ayy bunların hepside süpeerr güle güle kullan miniğim :kedi:

tanrıcacım yaa bende şu iki gündür sivilceler azmış durumda eyvahedigeldismile çay yapıp da içsem diyorum ama ne alacağımı unuttum bilmiyorumkismile karaciğeri temizliyo demiştin ya hanii neydi o :uhm:

benm gibii minikk :1hug:çok beğendim hepsini cnm güle güle kullann

bebem far alıcaksan carminanın terokota ve simli farlarını öneririm..resimliyim hemenkaydirigubbakcemile2

carmina en sevdiğim türk markalarındandır biberimkaydirigubbakcemile2

Oyy aşkım benim foto da çekmiş yirim seniiŞeniz Kanka çok güzel duruyo ya alayım hemen simli farları da çok severim:jeyyar:

Canlarım,
Bu, saçlarımın doğal rengiydi.

Kızlar bu şimdiki hali saçımın Çikolata Karamel. koyu çıkmış biraz ama epey kızılımsı bir renk.

cnm iki resimde de çok güzel ama ben 2.yi daha çok beğendim süper bi renk bayıldımmaklinialirimsmile

tanrıcacım yaa bende şu iki gündür sivilceler azmış durumda eyvahedigeldismile çay yapıp da içsem diyorum ama ne alacağımı unuttum bilmiyorumkismile karaciğeri temizliyo demiştin ya hanii neydi o :uhm:

aybalam bak şimdi aktara gidiyosun...bana devedikeni tohumu verin diyosun oda sana çıkarıp veriyor..artı şimdi resmini eklediğim bitkinin adını alıyosun...
hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
ÇÖVEN OTU
çilekli sakızlarım bunları not ediniz lütfen
aktara gidip 3 tl lik ÇÖVEN OTU alsanız yeterli..eklediğim gibi yapın herşeyi

bitkimizi bir tutam alıp cezveye koyup üzerine su döküp kaynatıyoruz..kaynatırken hafif köpük çıkarıyor..bu iyiye delalet:))

kaynadıktan sonra biraz demliyoruz(kaynama süresi 5 dakika kadar)

bunu yüzünüze sürüceksiniz..ben bunu buz kalıbına döküyorum ve yüzüme o şekilde kullanıyorum..sizde 2 günde bir tonik olarak kullanabilirsiniz isterseniz..ama 2 günde bir yenisini yapın taze taze sürünbayanssulusmile

Aşkım şu iki farda çok hoş duruyo memnun musun pastelden için pek ısınamadım demişin gerçi ama cecile nasıl?

Ben de saçlarımı koycam işte ama sizinkiler gibi uzun değilboshayallersmile şu haftada 1 cm saç uzatan formülü denicem bakalım... Gerçi bu foto yeni değil şimdi çekmedim ama olsun eklicemgamyoncuiremsu

anamm ne güzel saç bu kıvır kıvırr doğal halimi cnmakannehir

çok saol cnm bnmmopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…