Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sanki hiç bize gelip görmedin deli
merdivan altına saklanmayı seviyorum

tatlım taze taze yapmanı öneririm
ha diyorsanki ben salatalık suyumu sıkıyım,eltime gittiğimizde buz kalıplarına koyarım o suyu diyorsan sorun lmaz tatlım
badem sütünü aldınmı bu arada?elma suyunu ihmal etmiyosun dimi

kanka ya avizeye bayıldımm çokk güzellll bu vücut losyonları nerde satılıyo tanrıçam ben hiç denk gelmedim bide şalını göremedim resim açılmıyo
teşekkür ederim kankitim:119:
büyük kozmetik mağazalarında kolaylıkla bulabilirsin balım:121:

güzeller tatlılar
ballı kaymaklııııı:124:
ayyyyyy avizeye bakkk bayıldım ne kdr kokoşşş seviyorum bu kızın zevkini yaaa :76:
:87: akitim ama yaa

Tanrıçaaammmm :80:
Bu marjinalin ürünlerini nerelerde bulabiliriz acep :26:
incitanem,büyük kozmetik mağazalarında bulabilirsiniz
yerli kozmetik satan

Merhaba canlarım
Hediyeler gelmeye başlamış
Tanrıçam hem ayburumun hemde patimin aldığı hediyeler çok güzel
Güle güle kullan canısıı
:81:

nazom çok teşekkür ederim bitanem

ruganı çok sevdiğimi az çok biliyosunuz
bu çizmeleri görür görmez çok beğendim ve aldım(1 kere bile giyemesemde)malum cabbar:95:neyse:88:
çizme,cüzdan,şal 3lüsünü şu şekilde kombinlemenizi öneririm;
pilesiz düz kot etek ve düz boğazlı kazak ve ten rengi,yada ince siyah çorap ilemini eteğim olmadığı için:)ekliyemedim.netten yürütücem mecburen

rugan çizmeler:markasız bir ayakabıcı
cüzdan:çakma livitton
şal:burberry e tabiki oda çakma

en uygun resim bunlardı:)dediğim gibi bu tarz bir etek,siyah boğazlı kazak ile bu kombin tamamlanabilir
NOTembe kombine ekledim,sizlerede paylaşıyım dedim:115:

ayyy çizmeler cok şıkk yavrum :79: :81:
cabbarr :84: yaa ev cizmesimi oldu simdi bu :84:
harika olursun varya seennn :89:

nezamndır resim eklemiyodum bende dün aldıkalrımı ekliyim

golden rose da indirim var kızlar rujlar eyeliner ve rimeller 2.90 rimelini sevmyrm normalde ama kahverengi rimel nasıl oluyo diye denemk için aldım kullnmadım henüz sarı tüpde olanda peeling için aktardan aldım çok çok beğendim hamama gitmiş gibi kir çıkarıyo ölü deriyi çok güzel alıyo fiyatı 40 lira

çanta defacto 19.90

cüzdan defacto 14.90

çakma lv 35

kankam neler almış öyle:119:minikom çantalara ve ayakabıya aşık oldum galiba
yalnız şu de facto çok ilgimi çekmeye başladı
mağazasını bulduğum zaman girip bakıcam:101:rujları ne kadar uygun almışsın öyle
piilink çok dikkatimi çektigüle güle yıkan paklan yavrimu
özetle herbişeyini çok beğendim minikim,hepsini güle güle kullan canımın içi

tşk ederim kankam peelingi gerçekten tavsiye ediyorum ben çok beğendimm:81:defactoya bak derim cnm çok uygun ve güzel şeyler var çanta ve cüzdanlar özellikle giysi olarak pek beğenmesemde

Son düzenleme:
minikim güzel günlerde kullan , ayakkabılara bayıldım , defactoda öle çantalar varmıymış ben de bir bakayım :81:
ben de birşeyler aldım resim çekebilsem ekleyeceğimde :82:

minikim güzel günlerde kullan , ayakkabılara bayıldım , defactoda öle çantalar varmıymış ben de bir bakayım :81:

tşk ederim cnm defactoda çok hoş çantalar var bakmanı tavsiye ederim hadi sende ekle

Canımıniçi tamamdır. Badem sütünü bugün alabildim. Mağazada dolanırken bir baktım babek acı badem sütü Tanrıçam bunu sölemişti dedim kendime Bunu günde bir kez yapsam yeterli gelir mi? Bir de bu süt cildi yağlandırmaz dimi canım? Elma suyuna da başlıyorum inşaallah gülüm. Memlekete gideceğimiz için tedirginim biraz, orada bir sorunla karşılaşmam inşaallah.

Bugün badem sütünü aldığım yerde gördüm tanrıçam. Acelem olduğu için inceleyemeden çıktım. Bayram dönüşü alacağım inşaallah

Son düzenleme:
minikim rujlar 2.90 mı olmus harika haber yavrum
pilinkin hamama gitmiş gibimi yapıyor valla cok güzel güle güle cıbılda
ayakkabıların cok rahat görünüyor cüzdanlar cok şık güle güle giy minikom finikom

evet akitim 2.90 eyelinerlarda 2.90 kaçırmayın indirimi kanka cüzdan bitane ya tşk ederim akiitim bebeğim beğenme sevindim öptümmm koccamann

canım,yağlandırıcağı için bu süreçte onu tavsiye ettim zaten:)
içinde vazelin,lanolin badem özleri vs..var..yağlandırmaz olurmu
ama sen bunu kabuklarını atana kadar kullanıcaksın.gece yatmadan önce cildini bununla temizliyeceksin(pamukla)ardından elma suyunu yada salatalık suyunu sürüp yatıcaksın bebem:13:
günde 1 kere tatlım...
pamuk gibi cildin olması dileği ile..güzel gelişmlerini bekliyorum

ayyy çizmeler cok şıkk yavrum :79: :81:
cabbarr :84: yaa ev cizmesimi oldu simdi bu :84:
harika olursun varya seennn :89:
akitim,bakma buraya eklediğime,yeşillik olsun işte:86:
normal hayatta son derece sade,hatta paçoz bi tarzım var:86:
beğendiğim bişey olunca atıyorum kenara
süs çizmesi oldu anlıcağın:)evde süs niyetine:87:bu ve tüm topuklu ayakabılarım gibi

kanka cabbarı öldürmek istiyorum bazen biliyosun dimi

deme öyle cabbarıma kız
kanka bekliyoruz hala4 gözle hemde
tşk ederim kankam peelingi gerçekten tavsiye ediyorum ben çok beğendimm:81:defactoya bak derim cnm çok uygun ve güzel şeyler var çanta ve cüzdanlar özellikle giysi olarak pek beğenmesemde

aa ben dekman la karıştırdım kankahani dechman mı ne
de facto ve dekman a mutlaka uğrıyacağım ama
çantalar cidden harika bebeğim.ayakabıda

Son düzenleme:

aa ben dekman la karıştırdım kankahani dechman mı ne
de facto ve dekman a mutlaka uğrıyacağım ama
çantalar cidden harika bebeğim.ayakabıda

ay senmi paçozsun güliyim bari ahada güldüm
kanka beğenmene çok sevindim senin zevkini çok beğeniyorm çünkü:13: çok hoş çantalar var defactoda x side da öyle bakın derim yani ama ayakkabı defactodan değil amma velakin ordada çok hoş botlar ve ayakkabılar gördüm deneyeceğim efeemmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…