Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ay tanrıçam şu peeling ne makbule geçti ya. Hafta sonu deneyeceğim inş. Hazır kayınvalidemin yaptığı peynirin suyu da varken yapayım :) Ölü deriyi atar demişin ya işte tam da ihtiyacım olan şey. Teşekkürler tatlım

Son düzenleme:
en sevdiğim tariflerimden birini paylaşıcam tekrar
salatalık suyubunu geçen sene eklemiştim,ama gerilerde kaldı tabi.çok çok sever cildim salatalığı.kankasıdır hatta:)ya smillerimde yok istediğim gibi smil yapamıyorum
isteyen buz kalıbına koysun bol bol yapıp,isteyen tek seferde yüzüne sürüp öyle yatsın.isteyen maskelerinin içine koysun.ya herşey olur bu salatalık namıssızı ile:)​

limon ile karıştırılıp tonik gibi sürüldüğünde,siyah noktalara iyi gelir ve gözenekleri küçültür
ben genelde elimle sıkıp suyunu öyle çıkartıyorum.ama süzgeçlede yapabilirsiniz bu işlemi
ben rende ile rendeleyip,o şekilde elde ediyorum sunu.cildimi gözle görülür şekilde güzelleştiriyor.geriyorsizlerede tavsiye ediyorum bu harika ixiri

doğumgünüsümüymüş kızımızın
doğum günün kutlu olsun çiçeemmmm nice senelere

oyyy nazom benim
çok teşekkürler canımın içi,çok mutlu oldum
öpüyorum kankacım.ama seniz bile yok artık

teşekkür ederim incim benim
tatlım bu normal bişey değil ama:18:durduk yere bu denli kabuk bağlaması!:18:
dediğim gibi,komple ağda olsa neyse,ama sadece bıyık bölgeme yapıyorum diyosun:44:
canım,sen dediğim gibi yap bi süre.bepanten sürmeyi unutma.hatta sarı bepanten sür.o daha yağlı ve yoğun bi formül içerir.badem sütü ile sil cildini
hatta resmini çektim senin için.şununla sil cildini.içinde vazelin,lanolin gibi cildi yumuşatıcı içerikler var

cildin rahatlar.bol su içmeyi ihmal etme.birde elma suyu sürmeni rica ediyorum bebem
mutlaka elma suyu sür cildine.çok çok fayda görüceksin:13:
tez zamanda şifa bulman dileği ile

sende hoşgeldin benim melek kardeşim
pamuğum süpersin:13:devam et böğrünü yediğim
sizin için vermicemde kimin için vericem be kanka

şu aşamada yapmanı tavsiye etmem ama incitanem
bi kaç gün geçsin.iz bile kalabilir.önce yumuşaması lazım kabukların. biraz bekle anlaştıkmı canım benim

burcucum hevesini kırmak istemem ama,neden boya yapmıyosunki?
inan doğal moğal değil o kınalar.boya ile aynı.saçı besler,boya yerine kına sürmek daha iyidir efsaneleri mazide kaldı be canım
ama iyice düşün tabi.istediğin rengi kendin boya ilede yaparsın.

Son düzenleme:
Kankam salatalık toniğini sürdükten sonra cildimizi yıkamayacağız değil mi .Ben salatalığın suyunu cildime sürüp biraz bekletip yıkıyordum :18:

Ulan ne kadar düzenli hatunsun be kanka yerim seni o ojelerin dizilimine bak En baştan ortadakinin nosu kaç balım ? Sence benim kısa tırnaklara oje fln yakışır mı (Ben kendime hiç yakıştırmıyorum nedense sen ok dersen denicem ama )

m117 flormar kankam
kızım delimisin,nası yakışır hemdeojesiz olmaz
yıkama hacı,ben yıkamıyorum,sürüp öyle yatıyorum valla:)sabah yıkıyorum
kısa tırnaklara bordo ve kırmızı tonları çok yakışır melem:13:

Çok sağol canımıniçi. Hemen ediniyorum bu sütü inş.

[/QUOTE]şu aşamada yapmanı tavsiye etmem ama incitanem
bi kaç gün geçsin.iz bile kalabilir.önce yumuşaması lazım kabukların. biraz bekle anlaştıkmı canım benim
[/QUOTE]

Tamam tatlım. Yüzümdeki kabuklanma geçince yapabilirim dimi? Şu an çok az var zaten. Yarın yine bal+yoğurt yapacağım.

Son düzenleme:
Tanrıca canım bişey sorucam, ben bugün sephoraya gittim senin far bazını sormaya yoktu, başka bir baz gösterdiler, o da tüpteydi ve çok kullanışsız bişeydi.
Başka baz nereden tavsiye edersin ya da arko krem demişsin, herhangi bir nemlendirici olur mu yoksa özellikle yeşil arkolardan mı, onlardan hala satılıyor mu ki?:S
bir de önce bazı sonrafarı sürüyoruz dimi, ay ne çok şey sordum, ben far pek kullanmazdım yeni yeni başlıycam da :26:

diğer topikten yürüttüm

canım kankam o benim canımmm
ne zamandır buluşmuyoduk pati karısıyla:82:bu gün hem hasret giderdik,hemde bana doğum günüm için aldığı hediyeleri verdi,hemde hediyelerini postaya verdik beraberher zamanki gibi harika bi gün geçirdik allah'ın manyaayla manyak karı:)))çok seviyorum onu,ama şımarmasın kırarım ağzını burnunu:)))
fındık burunlumun bana aldığı çok ama çok değerli doğum günü hediyelerim (dünya para harcamış deli )gelsin resimler
özene bezene hazırlamış herşeyi.tek tek paketlemiş kankam ya
yanında açmadım paketler bozulmasın diye kızım açsana diyip duruyo,yok dedim kk eklicem bozamam paketlerimi

açalım bakalım ne çıkıcak içinden:81:

sevimli tokamın ardından,bihter kolyeme göz atalımbirde ojelerime

kendinden aynalı makyaj çantam
meyve kokulu harika el kremlerim

bakalım burdan ne çıkıcak

aaa kızın kankasından kıza bi bluz:))

heeyy birde şal aman yarabbi:)

bakalım nasıl durmuş üstümde
ve son olarak toplu aile saadeti:)

olum zaten çekiliş için masraf ettin,bide bana neler neler almış ya
mahçup ettin benim canım kankamhepsini çok ama çok severek kullanıcam.sana tekrar teşekkür ederim canım kardeşim benimseni seviyorum pislik

selamlar tanricam ve dadaslari

tanricam hediyelerini güle güle kullan afrom üzerinde eminim güzel duracaktir $alin bluzun ve diger makkaj mazemelerin..
Patiskomundan eline emegine saglik .. bi ugradim hediyelerle karsilastim insanin cani cekiiii :86:

afrom bunu tonic olarak sürdükten sonra yikamama gerek varmi

bide paketten yarım çıkarmış acaba burda ne varrrrr diyo

manyaksın kanka yaaa güldürüyosun paso beni

güle güle kullan kankammm gezdim gezdim sana layık bişe bulamadım

daha güzellerine layıksın böbögümmmm

Çok sağol canımıniçi. Hemen ediniyorum bu sütü inş.

Tamam tatlım. Yüzümdeki kabuklanma geçince yapabilirim dimi? Şu an çok az var zaten. Yarın yine bal+yoğurt yapacağım.
incim,kabukların yumuşamaya başlayıp,cildinden soyulduğu vakit yapmanda bi sakınca yok
önemli olan o kabuklar geçsin önce:92:

merhaba canım
sondan başlıyım cevaplamayaönce baz,ardından far sürülür tatlım
baz nazikçe göze yedirilir,ardından far sürülür
arko krem hala satılıyor evet.marketlerde kolaylıkla bulucağını tahmin ediyorum
ben her yerde görüyorum şahsen:44:
göz kremide olabilir,ben arko tercih ediyorum,gayet memnun oluyorum sonuçtan:78:
ben başka baz kullanmadığım için tavsiyede bulunamıyacağım tatlım
kullandığım ve bildiğim ürünler hakkında yorum yapıyorum
ama arkoyu kullandıktan sonra baz a gerek bile duymadım.çok özel gece makyajı hariç baz tavsiye etmiyorum hatta
yabancı markalarda mutlaka vardır ama

kankitiiimm maskeler süper ilk maskeyi haftada kaç kere uygulayım
buğday nişastalı maskeyi soruyosun kankam dimi?
valla haftada 1 genelde bebem:13:
sensin süper yanağını kemirdiğim:86:

kankam güle güle kullan hediyelerini çok güzeller
patimin de kesesine bereket zevkli hatun
saol fındığım benim
zevklidir patim yanamıssız garı

selayım naber:))teşekkürler bebem
kankalarım saolsun:87::86:

afrom bunu tonic olarak sürdükten sonra yikamama gerek varmi
hayır yok bitanemdışarı çıksam bile yıkamıyorum ben
ama dışarı çıkarken yıkıyabilirsiniz
genelde sürüp öyle yatarım

kanka susss

Son düzenleme:

çoook teşekkür ederim, arka krem buldum aldım, çok sağol canım :)

çoook teşekkür ederim, arka krem buldum aldım, çok sağol canım :)

rica ederim hayatım
çok az bir miktarda göz kapağına yedir.hafif nemli kalsın
çok yoğun olmasın,akar sonra makyajın
güzelce yedirdikten sonra farını uygula canım.yorumlarını paylaşırsın bizlerle:13:

incim,kabukların yumuşamaya başlayıp,cildinden soyulduğu vakit yapmanda bi sakınca yok
önemli olan o kabuklar geçsin önce:92:

Canım kabuklar geçti gibi bir şey. Arada çok az çıkıyor ben de yoluyorum onları Yüzümün temzilenmeye ihtiyacı olduğu o kadar belirgin ki... Haftaya deneyeceğim bir aksilik olmazsa canım. 20 dakika mı tutayın onu da tanrıçam?

kaymak ve bal maskesini,elma suyunu ihmal etme incim
çok sevindim iyileşmesine,ama elini çek yüzündenyolma suratını:13:
bırak kendi kendine geçicek onlar
kuruyana kadar tutuyoruz bebeğim.30 dakikada olabilir,20 dakikada
kurumasına ve sürülme yoğunluğuna göre değişir:93:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…