Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canlarımbende annemin deli olduğu,hatta her daim tüyleri yüzünden kavga ettiğimiz avizelerimi paylaşmak istedim sizlerle
tüylü şeyleri acayip seviyorum,bunlarıda çok severek almıştım.annem titizlik manyağıdır:)ve tüylü şeyleri hiç sevmez:82:bende bir o kadar deli olurum kokoş şeylere
hatta aynamın kenarını mor bir otriş kapladım.görenler bayılır:97:
umarım fikir olur.buyrun avizelerime bakalım

mor ve pembe tüylü avizelerim bunlar işte

canlar,bu konuyu avize ve aydınlatmaya açtım,sizlerlede paylaşmak istedim
fikir olması açısından

Çok sağol canım denedim biraz önce, fazla dağıtmadım o zaman çok yağlı oluyor diye makyaja yetecek şekilde yaptım. sevmediğim far renklerim bile güzel oldu sayesinde, yeni farlarım olmuş oldu :) çok sağol canım yeniden yeniden

memnun kalmana sevindim tatlım:81:
far bazını 15 tl ye almıştım,ama inan arkoyu keşfetmiş olsam 15 tl bile vermezdim ona
çünkü hiç gerek duymuyorum
hem yapısı baz gibi ağar değil,hem ucuz,hem pratik
göz makyajlarımı ekleme şansım olsa paylaşmak isterdim.aradaki farkı görünce inanamazsınben çok memnunum,sizlerde memnun kalınca çok seviniyorum balım

Ay kankam şimdi gördüm hediyelerini güle güle kullan güzeller güzelim .Patim ve ayburumun aldıklarını çok beğendim ya çok
Hepsi özenle seçilmiş hediyeler keselerine bereket canım arkadaşlarımın.

Aziven çok kokoş be askum ben beğendim valla .Aynanınıda bi ara çeksene

Son düzenleme:
Avizeler süper kanka ben de alıyordum bunlardan ama annem aldırmadı temizlenmez bunlar diye Aynanı da ekle kanka fikir olur

Son düzenleme:
livim,senin beğenmene ayrı bir sevinirim
sadelik kıraliçam beğendiyse sınıfı geçmişimdir
aynamı çekersem çok özel oluyo be kanka:26:sanki he
öyle olsa odamı paylaşırım,ama cabbarın sınırlarını geçmek istemiyorum gülüm

fıstıım oyunu sarı şekerine vermişsn saol kuzummmm
sana vermicemde kime vericem şarı şekerim
ne demek ayıpsın

Avizeler süper kanka ben de alıyordum bunlardan ama annem aldırmadı temizlenmez bunlar diye Aynanı da ekle kanka fikir olur

livin peşine gitmesen şaşarım
zilli yaeklemiyorum la,çatla

sizlerle anlatmakta geç kaldığım bir konuyu paylaşmak istiyorum
marjinal marka sına değinicem canlarım:79:marjinal markası yerli kozmetiğin yeni duyulan iddalı bir ismi bana göre.
ben bunu yeni keşfettim sayılır.aslında çok önce kullanmaya başladım,ama parfüm konusuna girmediğim için anlatmayı unuttum.
losyonum ve spreyim bitince yenilerini aldım,o zaman paylaşırım dedim taze tazeve şimdide sizlere anlatmak istiyorum.ben narlı serisini kullanıyorum.vucut jelleri,losyonları,spreyleri bir harikaözellikle şu eklediğim 2 ürün benim vazgeçilmez favorim.
3 koku seçeneği varnar,kayısı,üzüm.ben 3 ünüde çok beğendim.
ama narlısı değişmezim olduğu için,diğerlerini almamıştım.ve tesadüf bu ki,geçen gün aybur34 kankam,bana kayısılı spreyini hediye etti
nasıl mutlu oldum anlatamamüstelik bu şahane spreylerin fiyatı sadece 7 tl!bir paket sigara parası...
gözü kapalı olarak bu markayı sizlere tavsiye ederim.body shop a bile asla değişmemdünya para vererek aldığım yabancı markalı parfümlerede
hem kesem zarar görmesin,hem güzel kokıyım diyorsanız,marjinal marka vucut spreylerinden vazgeçmeyin derim.
serinin en güzel kokusu nar bana göre.buda bir öneri...ama zevke göre değişir.ben hepsini çok beğeniyorum.kayısılıyıda severek kullanıyorum.losyonlarıda mis gibi.hele vucut jelleri
siz en iyisi deneyin.anlatmak yetersiz kalır

Son düzenleme:
dün eklemedim,hediyelerimi paylaşmak istedim sadece
dün aldığım börbiri desenli şalımben çok sevdim.burberry deseni vazgeçilmezimdir zaten

kırışık olduğu için şaftı kaymış yalnız
ben bi ütü çekerim.jilett jilet
on numara olur

Merhaba canlarım
Hediyeler gelmeye başlamış
Tanrıçam hem ayburumun hemde patimin aldığı hediyeler çok güzel
Güle güle kullan canısıı
:81:

olum sen ne kokoş ne seksü hatunsun böle yaa
kıskanıyorum bak
nese tamam affettim gel öpcem saklanma merdiven altına
çok havalı kokoş bişe kankam bunlarr.düşünsene bembeyaz bi odan var herşey sade,
avizelerin bundan kendini gösteriri valla ben burdaym diye ve güzelde olur
bayıldım aşkom

Tanrıçam bir konuyu danışmak istiyorum sana.
Biz haftaya memlekete geçmeden önceden 2-3 gün eltimlerde kalacağız.
Yüzümdeki bu kızarıklıklara salatalık suyu ve süt iyi geliyor.
Oraya giderken bu karışımı bir şişeye koysam da orada yüzüme sürsem akşamları bir sorun olur mu?
Bir de bu karışımı her gün sürsem kızarıklıklar acaba çıkmamaya başlar mı :26:
Orada kızarmış tavuk gibi gezinmek istemiyorum ya :18:

kanka ya avizeye bayıldımm çokk güzellll bu vücut losyonları nerde satılıyo tanrıçam ben hiç denk gelmedim bide şalını göremedim resim açılmıyo

ayyyyyy avizeye bakkk bayıldım ne kdr kokoşşş seviyorum bu kızın zevkini yaaa :76:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…