Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ay senmi paçozsun güliyim bari:KK14: :KK14: ahada güldüm:KK1: :KK1:
kanka beğenmene çok sevindim senin zevkini çok beğeniyorm çünkü:13: çok hoş çantalar var defactoda x side da öyle bakın derim yani:KK23: ama ayakkabı defactodan değil amma velakin ordada çok hoş botlar ve ayakkabılar gördüm deneyeceğim efeemmm:KK42:

:85: :85: :85: :KK60: :KK60:
dün ne güldük ya :KK60:
he kanka paçozum ben:101::KK1:şahika gibi paççozz diyebilüsün:KK37:
bende seni çok beğeniyorum canına yandığım:KK69:teşekkür ederim kankam:KK19::78:
artık bi kombin attırıverirsin bize:KK23:şopar oldum iyimi:)atttır be yaa:KK62:

:85: :85: :85: :KK60: :KK60:
dün ne güldük ya :KK60:
he kanka paçozum ben:101::KK1:şahika gibi paççozz diyebilüsün:KK37:
bende seni çok beğeniyorum canına yandığım:KK69:teşekkür ederim kankam:KK19::78:
artık bi kombin attırıverirsin bize:KK23:şopar oldum iyimi:)atttır be yaa:KK62:

attırmam mı beaa:KK66: hıı paçozsun tabii kombinleri görmüyoruz hiç:KK53: senin kombinleri görünce böyle oluyorum:KK53: hele o rugan botlar yokmu beni benden alıyo:97:

canım,yağlandırıcağı için bu süreçte onu tavsiye ettim zaten:)
içinde vazelin,lanolin badem özleri vs..var..yağlandırmaz olurmu:KK19:
ama sen bunu kabuklarını atana kadar kullanıcaksın.gece yatmadan önce cildini bununla temizliyeceksin(pamukla)ardından elma suyunu yada salatalık suyunu sürüp yatıcaksın bebem:13:
günde 1 kere tatlım...
pamuk gibi cildin olması dileği ile..güzel gelişmlerini bekliyorum:KK3:

Ayyy çok güldüm kendime :KK60::KK60::KK60: Ben de sürekli kullancam zannediyorum ya. Cahillik işte tanrıçam:KK53:, senden öğrencem ben :KK54: İnşaallah ben de güzel gelişmeler vermek istiyorum bitanem. Öperim çok :KK16::KK12:

evet akitim 2.90 eyelinerlarda 2.90 kaçırmayın indirimi:KK52: kanka cüzdan bitane ya:KK53: :KK1: tşk ederim akiitim bebeğim beğenme sevindim öptümmm koccamann:KK16: :KK19:
ben onu 3tane mi gördüm nedir :KK52: :KK9: :KK9:

akitim,bakma buraya eklediğime,yeşillik olsun işte:86:
normal hayatta son derece sade,hatta paçoz bi tarzım var:86:
beğendiğim bişey olunca atıyorum kenara :21:
süs çizmesi oldu anlıcağın:)evde süs niyetine:87:bu ve tüm topuklu ayakabılarım gibi:KK1:
süs cizmesi :84:
cabbar :KK47: :KK47:
neyse selam söyle bol bol :KK74: :KK1:
paçoz mu paçoz öylemi :KK53: bende gülüyorem hatta tarzını görmesem inanıcam :KK23: :KK23:
bırak bebeim yaa minikle beni sey ediyosun burda :KK52:
ay ne bu bendeki isyankar tavırlarrr :KK52: gel öpcem :KK54:

Son düzenleme:
Kanka giyemiyo musun sen şimdi o güzelim çizmeleri:KK15: Çok ayıp cabbar abi senin yanında giysin bari:18: Çok şugar kankam nasıl seksi olursun sen onlarla :KK31:

Minikim çanta ayakkabı çüzdan vs hepsi şahane hastayım senin zevkine:KK31:

ben onu 3tane mi gördüm nedir :KK52: :KK9: :KK9:

:KK1: :KK9:

süs cizmesi :84:
cabbar :KK47: :KK47:
neyse selam söyle bol bol :KK74: :KK1:
paçoz mu paçoz öylemi :KK53: bende gülüyorem hatta tarzını görmesem inanıcam :KK23: :KK23:
bırak bebeim yaa minikle beni sey ediyosun burda :KK52:
ay ne bu bendeki isyankar tavırlarrr :KK52: gel öpcem :KK54:

yanii şey ettin bizi burda :KK60: :KK60:

Kanka giyemiyo musun sen şimdi o güzelim çizmeleri:KK15: Çok ayıp cabbar abi senin yanında giysin bari:18: Çok şugar kankam nasıl seksi olursun sen onlarla :KK31:

bende sana hastayım kankamm:KK19:

tanrıcam bebegım bılıosun yoktum bayadır..halıyle cok gerılerı okuyameycemmm ama sızı cok ozledımm..herkes aldıklarını gule gule kullansın..
mınıkım senınkılere baktım cok şahane ama peelıng bıraz tuzlu geldı bana
kahve çantaya bayıldım...cok kalıte duruyor.defactoya bende bı bakamadım gttı ya...kahve rımel bende severım ama takmısız bı sıyah rımele ya ..bende bı ara mor rımel vardı cok hoş duruyordu ..bordoda var denemelı aslında dunya starları sıyah rımelın ucuna mavı rımel suruyormus holywood makkajı dıolar :KK53:

openzı mucksssssssssssss

tanrıcam bebegım bılıosun yoktum bayadır..halıyle cok gerılerı okuyameycemmm ama sızı cok ozledımm..herkes aldıklarını gule gule kullansın..
mınıkım senınkılere baktım cok şahane ama peelıng bıraz tuzlu geldı bana
kahve çantaya bayıldım...cok kalıte duruyor.defactoya bende bı bakamadım gttı ya...kahve rımel bende severım ama takmısız bı sıyah rımele ya ..bende bı ara mor rımel vardı cok hoş duruyordu ..bordoda var denemelı aslında dunya starları sıyah rımelın ucuna mavı rımel suruyormus holywood makkajı dıolar :KK53:

openzı mucksssssssssssss

mirişş hgdin cnmm:KK16: tşk ederim beğenmene çok sevndim:KK16: peeling banada pahalı geldi ama şöyle bişey var haftada iki kere kullanıyomuşsun o da baya bi süre gidiyo bide ben uzun pazarlıklar sonucu 40 dan önce 35 e sonra ama öğrenciyim :kk77:kem kümm :KK39:derken 30 a indirdim kimseye söyleme dedi ama şuanda bütün sanal alem biliyo:KK52:

burayada ekliyorummm :KK69: hem bakım ürünleri var içinde,kankamın topiğine ek bilgi :KK9:

hediye bekliyodum ama bu kadarını beklemiyodum diyebilirim :KK17:
resmen BA YIL DIMM :KK31: başka açıklaması yok
sen nasıl özendin öle güzel gözlü arkadaşım benim yaaa :KK16: nasıl bi paketlemedir süslemedir öyle :KK19: valla şuan sıkı sıkı sarılasım geldi sana yine :KK69: yinee diyorum çünkü hediyemi elden aldım :KK69: :KK69: :KK69: :KK69: bir içim su meaşallah fitfihuuuuu :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: :KK19: :KK19: yok böyle bir güzellik yaaa :KK31:
otur izle karşısında...kim bu kişi :KK23: İLARZUMMMMM :KK69: :KK31:
her bir hediyene aşık oldum buarada.utandım gerçekten :KK17: paketi versen yeterdi yani bitanemmmm :KK19: :KK16: süslü mü süslü kokoş bişe Allahımmm :KK31:
hele elbise şekerler filn :KK52: kestane şekerlerin arabalar :KK9: takılar allahım daha ne sayıyım bennn.çok masraf etmişsin ama cnm yaa :KK20: kızdım haberin ola :KK5:
nese sustum resimler konuşsun :KK69:

sam1566a.jpg

buda hediyeyi merakla açtıktan sonraki hal :KK53:
dip not: kolyem ve tacım da var ama yükliyemedim onları :KK14::KK14::KK14:
boyut çok büyük diyo.onları eklemeye çlşcam şimdi
çok beklettim biliyorum ama çok resm vardı :KK17::KK17:
ARZUMMM :KK19: :KK19: canım benm çok seviyorum seni,teşekkür ediyorum her bi minik notun ugraşın için :KK17: valla utandım yaaa offf :KK17:
çok emek harcamışsın canım benim :KK31: şekerleri de yiyorum şuan :KK53:
kesene bereket seksü arkadaşım :KK69: daha güzelleri senin olsun :KK12:

o ne lan:)))))))))
daha hiç bi mesaj okumadan bunu gördüm ve koptum:))
cabbar benim yanımdamı giysin?:44::KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60:
ilahi sen:89::KK60: :KK60:

arzum:KK69:kesesine bereket ceylan gözlümün:KK16:
şahane her biri şahane:KK69:
notlara hala gülüyorum o ayrı:KK60: :KK60:
kanka,allahtan sana aldı arzu
düşünsene satanistkesenpskopatkedi nikli birine alsaydı..jelibon kalmazdı piyasada:))))))elbise şahane ötesi
duj jelleri felan ımmm ımmm:KK23:notlar çılgın zaten:))şekerler hihiihih çok şeker:KK56:
ay uykumda var,ekranı zor görüyorum:))))[
güle güle kullan patişovskim :96:

Son düzenleme:
patitommmmmmmmm
arzum neler hazırlamıs sana allahım sekerler bonibonlar hatta leblebi tozuda almıs
leblebim benim yaa :KK52: elbise sahane durmus üzerinde cok begendim :KK52:
arabalar rengarenk notlar ise oku oku bitiremedim
arzumun kesesine bereket zevki sahane güle güle kullan patitom rapunzelim

:KK60::83::83: :KK58: süpürgeme alırım ben seni kayboluruzu buralardan kankam:KK55::KK4::KK48:

:KK54: :KK19: :KK48:

patitommmmmmmmm
arzum neler hazırlamıs sana allahım sekerler bonibonlar hatta leblebi tozuda almıs
leblebim benim yaa :KK52: elbise sahane durmus üzerinde cok begendim :KK52:
arabalar rengarenk notlar ise oku oku bitiremedim
arzumun kesesine bereket zevki sahane güle güle kullan patitom rapunzelim

hgdn kankam:KK19: :KK48:

X