Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
olum sen ne kokoş ne seksü hatunsun böle yaa :KK22:
kıskanıyorum bak :KK36::KK36:
nese tamam affettim gel öpcem :KK19: saklanma merdiven altına :KK53::KK53:
çok havalı kokoş bişe kankam bunlarr.düşünsene bembeyaz bi odan var herşey sade,
avizelerin bundan :KK31: kendini gösteriri valla ben burdaym diye ve güzelde olur :KK16:
bayıldım aşkom :KK69:
sanki hiç bize gelip görmedin deli:KK60: :KK60: :KK60:
merdivan altına saklanmayı seviyorum:KK12::KK60:

Tanrıçam bir konuyu danışmak istiyorum sana.
Biz haftaya memlekete geçmeden önceden 2-3 gün eltimlerde kalacağız.
Yüzümdeki bu kızarıklıklara salatalık suyu ve süt iyi geliyor.
Oraya giderken bu karışımı bir şişeye koysam da orada yüzüme sürsem akşamları bir sorun olur mu?
Bir de bu karışımı her gün sürsem kızarıklıklar acaba çıkmamaya başlar mı :26:
Orada kızarmış tavuk gibi gezinmek istemiyorum ya :18:
tatlım taze taze yapmanı öneririm
ha diyorsanki ben salatalık suyumu sıkıyım,eltime gittiğimizde buz kalıplarına koyarım o suyu diyorsan sorun lmaz tatlım
badem sütünü aldınmı bu arada?elma suyunu ihmal etmiyosun dimi:KK19:

kanka ya avizeye bayıldımm:kk77: çokk güzellll bu vücut losyonları nerde satılıyo tanrıçam ben hiç denk gelmedim bide şalını göremedim resim açılmıyoEn Büyük TÜRKİYE:KK5:
teşekkür ederim kankitim:119:
büyük kozmetik mağazalarında kolaylıkla bulabilirsin balım:121:

güzeller tatlılar :KK52:
ballı kaymaklııııı:KK52::124:
ayyyyyy avizeye bakkk bayıldım ne kdr kokoşşş seviyorum bu kızın zevkini yaaa :KK75: :76:
:87::kk77: :kk77: akitim ama yaa:KK17::KK1:

Tanrıçaaammmm :80:
Bu marjinalin ürünlerini nerelerde bulabiliriz acep :26:
incitanem,büyük kozmetik mağazalarında bulabilirsiniz
yerli kozmetik satan:nazar:

Merhaba canlarım
Hediyeler gelmeye başlamış
Tanrıçam hem ayburumun hemde patimin aldığı hediyeler çok güzel
Güle güle kullan canısıı
:81:

nazom çok teşekkür ederim bitanem:KK16:

ruganı çok sevdiğimi az çok biliyosunuz:KK3:
bu çizmeleri görür görmez çok beğendim ve aldım:KK17:(1 kere bile giyemesemde:KK37:)malum cabbar:95:neyse:88:
çizme,cüzdan,şal 3lüsünü şu şekilde kombinlemenizi öneririm;:KK68:
pilesiz düz kot etek ve düz boğazlı kazak ve ten rengi,yada ince siyah çorap ile:KK23:mini eteğim olmadığı için:)ekliyemedim.netten yürütücem mecburen:KK24:

77f29bb3.jpg
5a83a54c.jpg

rugan çizmeler:markasız bir ayakabıcı:KK68:
cüzdan:çakma livitton:KK19:
şal:burberry e tabiki oda çakma:KK1:

images
images

en uygun resim bunlardı:)dediğim gibi bu tarz bir etek,siyah boğazlı kazak ile bu kombin tamamlanabilir:KK8:
NOT:pembe kombine ekledim,sizlerede paylaşıyım dedim:115:

ayyy çizmeler cok şıkk yavrum :79: :81:
cabbarr :84: yaa ev cizmesimi oldu simdi bu :84:
harika olursun varya seennn :89:

nezamndır resim eklemiyodum bende dün aldıkalrımı ekliyim

rrvck5.jpg

golden rose da indirim var kızlar rujlar eyeliner ve rimeller 2.90 rimelini sevmyrm normalde ama kahverengi rimel nasıl oluyo diye denemk için aldım kullnmadım henüz sarı tüpde olanda peeling için aktardan aldım çok çok beğendim hamama gitmiş gibi kir çıkarıyo ölü deriyi çok güzel alıyo fiyatı 40 lira

315ikg4.jpg

2ce3mdl.jpg

çanta defacto 19.90

2s0nz1t.jpg

cüzdan defacto 14.90

358s1g0.jpg

çakma lv 35

ejy4jl.jpg

2hsc5sg.jpg

kankam neler almış öyle:119:minikom çantalara ve ayakabıya aşık oldum galiba:KK69:
yalnız şu de facto çok ilgimi çekmeye başladı
mağazasını bulduğum zaman girip bakıcam:101:rujları ne kadar uygun almışsın öyle:KK53:
piilink çok dikkatimi çekti:KK23:güle güle yıkan paklan yavrimu:KK16:
özetle herbişeyini çok beğendim minikim,hepsini güle güle kullan canımın içi:KK69::KK19:

kankam neler almış öyle:119:minikom çantalara ve ayakabıya aşık oldum galiba:KK69:
yalnız şu de facto çok ilgimi çekmeye başladı
mağazasını bulduğum zaman girip bakıcam:101:rujları ne kadar uygun almışsın öyle:KK53:
piilink çok dikkatimi çekti:KK23:güle güle yıkan paklan yavrimu:KK16:
özetle herbişeyini çok beğendim minikim,hepsini güle güle kullan canımın içi:KK69::KK19:

tşk ederim kankam:KK19: peelingi gerçekten tavsiye ediyorum ben çok beğendimm:81:defactoya bak derim cnm çok uygun ve güzel şeyler var çanta ve cüzdanlar özellikle giysi olarak pek beğenmesemde:KK1:

Son düzenleme:
minikim güzel günlerde kullan , ayakkabılara bayıldım , defactoda öle çantalar varmıymış ben de bir bakayım :81:
ben de birşeyler aldım resim çekebilsem ekleyeceğimde :82:

minikim güzel günlerde kullan , ayakkabılara bayıldım , defactoda öle çantalar varmıymış ben de bir bakayım :81:

tşk ederim cnm:KK16: defactoda çok hoş çantalar var bakmanı tavsiye ederim hadi sende ekle:KK8: :KK8:

tatlım taze taze yapmanı öneririm
ha diyorsanki ben salatalık suyumu sıkıyım,eltime gittiğimizde buz kalıplarına koyarım o suyu diyorsan sorun lmaz tatlım
badem sütünü aldınmı bu arada?elma suyunu ihmal etmiyosun dimi:KK19:

incitanem,büyük kozmetik mağazalarında bulabilirsiniz
yerli kozmetik satan:nazar:

Canımıniçi tamamdır. Badem sütünü bugün alabildim. Mağazada dolanırken bir baktım babek acı badem sütü :KK52: Tanrıçam bunu sölemişti dedim kendime :KK1: Bunu günde bir kez yapsam yeterli gelir mi? Bir de bu süt cildi yağlandırmaz dimi canım? Elma suyuna da başlıyorum inşaallah gülüm. Memlekete gideceğimiz için tedirginim biraz, orada bir sorunla karşılaşmam inşaallah.

Bugün badem sütünü aldığım yerde gördüm tanrıçam. Acelem olduğu için inceleyemeden çıktım. Bayram dönüşü alacağım inşaallah :KK12:

Son düzenleme:
minikim rujlar 2.90 mı olmus harika haber yavrum :KK19:
pilinkin hamama gitmiş gibimi yapıyor valla cok güzel güle güle cıbılda
ayakkabıların cok rahat görünüyor cüzdanlar cok şık güle güle giy minikom finikom

minikim rujlar 2.90 mı olmus harika haber yavrum :KK19:
pilinkin hamama gitmiş gibimi yapıyor valla cok güzel güle güle cıbılda
ayakkabıların cok rahat görünüyor cüzdanlar cok şık güle güle giy minikom finikom

evet akitim 2.90 eyelinerlarda 2.90 kaçırmayın indirimi:KK52: kanka cüzdan bitane ya:KK53: :KK1: tşk ederim akiitim bebeğim beğenme sevindim öptümmm koccamann:KK16: :KK19:

Canımıniçi tamamdır. Badem sütünü bugün alabildim. Mağazada dolanırken bir baktım babek acı badem sütü :KK52: Tanrıçam bunu sölemişti dedim kendime :KK1: Bunu günde bir kez yapsam yeterli gelir mi? Bir de bu süt cildi yağlandırmaz dimi canım? Elma suyuna da başlıyorum inşaallah gülüm. Memlekete gideceğimiz için tedirginim biraz, orada bir sorunla karşılaşmam inşaallah.

Bugün badem sütünü aldığım yerde gördüm tanrıçam. Acelem olduğu için inceleyemeden çıktım. Bayram dönüşü alacağım inşaallah :KK12:

canım,yağlandırıcağı için bu süreçte onu tavsiye ettim zaten:)
içinde vazelin,lanolin badem özleri vs..var..yağlandırmaz olurmu:KK19:
ama sen bunu kabuklarını atana kadar kullanıcaksın.gece yatmadan önce cildini bununla temizliyeceksin(pamukla)ardından elma suyunu yada salatalık suyunu sürüp yatıcaksın bebem:13:
günde 1 kere tatlım...
pamuk gibi cildin olması dileği ile..güzel gelişmlerini bekliyorum:KK3:

ayyy çizmeler cok şıkk yavrum :79: :81:
cabbarr :84: yaa ev cizmesimi oldu simdi bu :84:
harika olursun varya seennn :89:
akitim,bakma buraya eklediğime,yeşillik olsun işte:86:
normal hayatta son derece sade,hatta paçoz bi tarzım var:86:
beğendiğim bişey olunca atıyorum kenara :21:
süs çizmesi oldu anlıcağın:)evde süs niyetine:87:bu ve tüm topuklu ayakabılarım gibi:KK1:

kanka cabbarı öldürmek istiyorum bazen biliyosun dimi:KK47:
:KK52::KK60: :KK60: :KK60:
deme öyle cabbarıma kız:KK60:
kanka bekliyoruz hala:KK31:4 gözle hemde:KK23:
tşk ederim kankam:KK19: peelingi gerçekten tavsiye ediyorum ben çok beğendimm:81:defactoya bak derim cnm çok uygun ve güzel şeyler var çanta ve cüzdanlar özellikle giysi olarak pek beğenmesemde:KK1:

aa ben dekman la karıştırdım kanka:KK60:hani dechman mı ne:KK1:
de facto ve dekman a mutlaka uğrıyacağım ama:KK19:
çantalar cidden harika bebeğim.ayakabıda:KK54:

Son düzenleme:

aa ben dekman la karıştırdım kanka:KK60:hani dechman mı ne:KK1:
de facto ve dekman a mutlaka uğrıyacağım ama:KK19:
çantalar cidden harika bebeğim.ayakabıda:KK54:

ay senmi paçozsun güliyim bari:KK14: :KK14: ahada güldüm:KK1: :KK1:
kanka beğenmene çok sevindim senin zevkini çok beğeniyorm çünkü:13: çok hoş çantalar var defactoda x side da öyle bakın derim yani:KK23: ama ayakkabı defactodan değil amma velakin ordada çok hoş botlar ve ayakkabılar gördüm deneyeceğim efeemmm:KK42:

X