Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Biberto senden bana mesaj hiç gelmiyor=( küstüm olum :mymeka:

eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile senden de bana gelmiyo ki gelmiyo kieyvahedigeldismile böyle yırtabilir miyim acabaguclubacismile şaka bi yana sen iste livim atarım sanaolumunekankayizsmile ama bu tanrıça hatunundan sonra atmam atarsam tanrıça şu oluyobayanssulusmileşutarafagitti ben bu sempatiksalakcinnişutarafagitti

Bibertom hoşgeldinnŞeniz
Evet bebeğim bayramdan sonra diye konuştuk ailelerin tanışması falan ama ben şimdi yan çizmeye çalışıyorum ağzını yokluyorum acaba acele mi ediyoruz diye. Aşkomda evet çok acele ediyoruz bunca yıl sonra ! ama istemiyorsanız bilemeyiz tabi triplerine giriyorsırnaşık şey
Bayramda konuşucam babamla bakalım o ne diyecek

Valla 2. eklediğim saatle alakam yok yanlış resmi eklemişim sileyim onu bari:roflol:

Tanrıçam evet yaa o adetler beni bitiriyo yapanlarda da mutlaka sorun çıkıyo aileler arası.
2 paçavra için insanlar birbirine giriyor.
Bohça olayına girersrek benim bide röpteşembır almam lazım demi kanka:roflol: :roflol:

Ne güzel kanka aşıksınız birbirinize nişanlanın tabi allah mutluluğnuzu daim etsin Kaç sene oldu resmileşsin artıkolumunekankayizsmile Tamam kanka anladım eklediğin güzel başka kafana yatan bulamazsan alırsın onuyerimseniben

islom,livom,bibertom
uykunuz yoksa nişan çikolatamı ve çiçeğimi paylaşmak isitiyorum sizinle:kedi:
madem konu nişandan açıldı
ama biraz bekleyin,yazı yazıcam üzerineŞeniz

Kanka ilk model 260 normal fiyatı ama hepsiburada da 170e düşmüş kısa süreliğine.

puhahahahaaha gerzek kahkaha attımsırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey özelden yazıyım dedim ama işim var,uğraşamam
allah seni almasın emisırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey
kızım ne alakası var salo:mymeka::roflol: triplere bak,nası anlatmış koptum yaa:roflol: :roflol:
lan sen benim kıvırcık salatamsın deli:1hug: kurban olurum seni verene:asigim:
livimle muhabbetinizede yarıldım ayrıcasırnaşık şey
patime söyledim kızlar...sakın üzülüp topik açmasınlar,bi kaç güne gelicem,isyan yapmasınlar kk da diyo zalak:roflol:
dedim çokk meraklıydık sana-tatlicadiarzu-

:mymeka:Bibertom kısım 2 sinizde güzelliği farklı ki biriniz esmer güzeli biriniz kumral güzeli .

Bekliyoruz kankam fotoğrafları hihoyyyt

Son düzenleme:
:mymeka:Bibertom kısım 2 sinizde güzelliği farklı ki biriniz esmer güzeli biriniz kumral güzeli .

Bekliyoruz kankam fotoğrafları hihoyyyt

sende beyaz güzeli:asigim:

o noluyosa saçma oldu cümle:1shok: neyse livim anladın senopuyorumnanaktan

kankam sorma
ayrılanlar bile oluyo böyle saçma konulardan ne yazıkki:1no2:
ay kanka onu almışken bide viski bardağı felanda al tam olsun
puro felan:roflol:ben şahsen benimkine viski alsam,saat almış kadar değerli olur gözünde-tatlicadiarzu-:smiley-cool:

ay ananem gibi konuştu tipe bak:))
kaç sene olsu resmileştirin artık felan:hulya:sengözlerimebaksanab :roflol:
kanka sen mümkünse yazma bişey:)))kopuyorum olum:roflol:
resmileştirmicekler,sanane:mymeka:kaynanam kılıklı:roflol:

Kanka ilk model 260 normal fiyatı ama hepsiburada da 170e düşmüş kısa süreliğine.

oooo kanka baya iyiCADIARZU
sen guesi felan salla hacı:smiley-cool:eğer müsaitsen al bence bebemolumunekankayizsmile
gayette hoş ayrıcakaydirigubbakcemile5

sende beyaz güzeli:asigim:

hoşgeldin bebeğimhihoyyyt
valla ağzın bal yesin:asigim:livim meleksi güzelim.kaymak tenlim yavyyuumm:jeyyar:

Son düzenleme:
Kanka bizde ben içiciyim:içelim:
Makkaj sandığımın içine meyveli şaraplardan doldursa çok hora gecer aslındasempatiksalakcinni
Fiyat çok çok uygun hacı ama aceleye getirmesemmi dedim tam sipariş veriyodum durdumsırnaşık şey

SeLam Herkeze Uyku Tutmadı Bende qeldimm biri nişan mı dedii :)
hoşgeldin canoŞeniz
kız sen niye yastasın bakıyım,şu avatarını değiştir,gözümüz gönlümüz açılsın şekerim:sm_cool:
hee nişan dedik gel:jeyyar:

sırnaşık şey kararsız kazım ya:))
tamam acele etme o zaman,ama fiyat gayet uygun,daha sonra indirime girmezse:1ninca:
:içelim::roflol: kıızm benimki şimdiden evdeki barın dizaynını yapıyo-tatlicadiarzu-
içkilerin listesini bile yaptı:roflol:
diyorum salona istemem:dilcikar:kendine özel odan olsun,orda olur barın:dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…