Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
:roflol: :roflol: ben de seni verene kurban olurum kanka:asigim:
:roflol::roflol: puahahhahah pati öldürürsün sen adamı:roflol: hayal gücü çok genişmiş:roflol:
:mymeka:Bibertom kısım 2 sinizde güzelliği farklı ki biriniz esmer güzeli biriniz kumral güzeli .
eyvahedigeldismile ya sen nesin melek:asigim:
Puhahahah:roflol: hakikaten ya nasıl konuşmuşsam bana sordular sanki resmileşsin mi biber diye :roflol: ben de gerile gerile ciddi ciddi resmileşsin tabi:hulya: :roflol:
:roflol: kanka ne bileyim rahat batmadan resmileşsin istedim gerçi genelde o rahat bana atıyo ama olsun işimizi garantiye alalım:hulya:boshayallersmile

Offf ne güzel ya:1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes: kankam ya çok duygulandım biliyon mu senağlama Tanrım sizi hiç ayırmasın hiç :Saruboceq:

Ayyy bayıldımmm:asigim:
Kanka duygusala bağladım yaaa ne güzel bunlar böyle:asigim:
Allah mutluluğunuzu daim etsin nazarlardan korusun balım

Cabbar ağa hayla bıkmadın mı bizi takip etmekten anla artıkın bizden zarar gelmez

Şu dakkadan itibaren KK'dan atılmam an meselesi Danrıçamın hayatından da ilelebet silinebilirim ama napiyim tutamadım kendimieyvahedigeldismile

Son düzenleyen: Moderatör:
Patim, Tanrıçam ,Nisan, İlarzu nişanlı, yakında da İsland nişanlanıyor .
Başka kim vardı nişanlı canlar ?

İslandım ne ettin sen akannehir Zarar geleceğinden takiplediğini hiç sanmıyorum .

Son düzenleme:

boshayallersmileboshayallersmile kanka yüzükler nerde niye boş kutuyu çektin bize:tomato:

Off off orda ben olcaktım beyaz çikolatalar ve bitterler bitmiştiboshayallersmile
Eminim o gün çok güzel olmuşsundur :asigim: Allahım sizi hiç ayırmasın bir ömür beraber geçirin:Saruboceq:
Çok duygulandım kanka ya gözümden yaş geldi valla çok çok çok mutlu olun:Saruboceq:

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne giydiğinide merak ettik biz kankam :asigim::asigim::asigim: Eminim gene bi içim su olmuşsundur :asigim:

Miniğim sadece sen ve ben varım demek Bibertom nişanlı mıydı unuttum

Son düzenleme:
kankaaaaaaa çok güzel yaaaaaaaaaaaa:asigim: ay duygusala bağladım benmafoldumben

a.s.
oyy kıyamam:1hug:
teşekkür ederim lolitamŞenizbende sizin çikolatanızı görsem duygusala bağlarım
neden ben yiyemiyorum şu an diye:icecream:
şaka yaptım kız:1hug:tabiki duygulanırım:a015:

sırnaşık şey sırnaşık şey
biber hanım onaylıyomusunuz
tabi tabii resmiyet olsun yani artık:hulya: :roflol:
yeminle koptum ya sus:roflol: :roflol:

Offf ne güzel ya:1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes: kankam ya çok duygulandım biliyon mu senağlama Tanrım sizi hiç ayırmasın hiç :Saruboceq:
amin meleğim:asigim:bütün sevenler ayrılmasınsizde kankam:Saruboceq:
hep mutlu olunopuyorumnanaktan

cabbar ağa:roflol: :roflol:
okuyunca şımarıcak,aha kabarıcak bele:1closedeyes: :1closedeyes:
kanka bu gerçekle yaşamlısınız,kk yı sevmiyo,sevmicek:smiley-cool:
ama kıyamıyo bana sizi çok seviyorum diye:))yoksa çoktan silinmişti benim üyelik
amin bitanem hepimizi:Saruboceq:

Patim, Tanrıçam ,Nisan, İlarzu nişanlı, yakında da İsland nişanlanıyor .
Başka kim vardı nişanlı canlar ?

İslandım ne ettin sen akannehir Zarar geleceğinden takiplediğini hiç sanmıyorum .
başka yok kankamhihoyyyt
kanka içinde yüzük varken nası çekicem:mymeka:
adam taktı gitti yüzüğü:))bunları olay gecesi çekmiştim:roflol:ama çikolataları en erken çektim:1ninca:ki o gece bitirdim kalanlarıdacokacimcoook cokacimcoook
benimde sana gülmekten gözümden yaş geldi:roflol:
oyy allah razı olsun biberim saololumunekankayizsmile

çok güzellermiş yaa allah hep mutlu etsin sizi.. darısı benim başıma bu yaz :)
amin canım
işallah sende çok mutlu olursunopuyorumnanaktan
teşekkürler:hulya:

Ne giydiğinide merak ettik biz kankam :asigim::asigim::asigim: Eminim gene bi içim su olmuşsundur :asigim:

ohoo kankam sizin merak bitmez,ben arazi olıyım ufaktaneyvahedigeldismilesırnaşık şey sırnaşık şey
livim fena değildim işteoyy yerim ben seni balım benimolumunekankayizsmile

Kanka dün yarımgündü ya öğlen bankaya geldi beni eve bırakmak için benim cabbar.
Ikındım sıkındım ve öğlen hediye bakıcağımı söyledim çekiliş var yine dedim bi ton laf etti tribini attı bastı gitti sonrada:1ninca:
O da sizi hiç ama hiç sevmiyo niyeysebenneyaptımki Bide çalıştığım için kargoyu ona göndertcektim ama versem parçalar heralde iş yine anama kaldı o yollar.sırnaşık şey

Ayy saat kaç olmuş sızıyom ben. Yarın gece 4te saatleri geri alıcaz unutmayın canolar.
Tatlı rüyalar hepiciğinizeopuyorumnanaktan

:roflol: bazen oluyo kanka bana böyle kendi kendime havalara giriyorum :roflol:

Hıııı doğru evet yüzüğü bırakmıyolar di mi aman ne bileyim nişanlandım mı ben sanki:gitme: ohh afiyet bal şeker olsunboshayallersmile

:roflol: nasıl da mütevazi ehh işte diyo kaydirigubbakcemile3 desene kızım taş gibiydim çok güzeldim diyebayanssulusmile

Miniğim sadece sen ve ben varım demek Bibertom nişanlı mıydı unuttum

sanırım öyle livim senin nezaman kısmetseolumunekankayizsmile

:roflol: :roflol:
tamam ulan senimi kırıcam
kanka çok güzeldimbayanssulusmileayhh görsenbayanssulusmile :1closedeyes:
tal gibiydi yanee:1closedeyes:bayanssulusmile :roflol: :roflol:
kanka,sen benim annemle süper anlaşırsın yeminle:roflol:
ikinizi çok benzetiyorum ahaa

sırnaşık şey sırnaşık şey
parçalamakla kalmaz yutturur bencesırnaşık şey
kanka sevdiremicez onlara kk,boşver engellemesinler,yolumuza taş koymasınlar
sevmesin razıyım:icecream:
aaa iyi hatırlattın:lepi:ben şimdiden alıyım hatta,unuturum ederimsempatiksalakcinni
kıyamam:teselli:yat tabi bebem,iyi dayandın valla:teselli:
yarın doya doya uyursun ne güzelopuyorumnanaktan
allah rahatlık versin islomolumunekankayizsmileseviyorum seniŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…