Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
İslandım sen biliyorsun güzel ama dahada güzelleri vardır bence Armaniye bak bence uygun yollu saatleride var Armanininsositososito

Demek bayramdan sonra resmi tanışma var çok sevindim senin adına canım .Offffff benim gözümde büyüyor nişan mişan olayları ne etcem zamanı geldiğinde bilmiyorum kafamçokkarıştı

Armaniye de baktım tatlım , ama gözüme çarpan bir şey olmadı. Bir de şunu beğendim aslında.
Bu arada büyük telaş yaa nişan olayları ama tatlı telaşlar.
Evde olmasını istiyorum ben yığılma olcak kış günüsırnaşık şey

sapc101311fo2.jpg

Kızlar şu aralar kızıl aşkıya yanıp tutuşuyorum kankamdan bana geçti galiba
Aslında şu an ki rengimi yani siyahıda acayip seviyorum :asigim: bugüne kadar yaptıklarımın içinde bana en çok yakışan bu oldu ama kızıl istiyom işte kızıl :çok üzgünüm:
Saçları açtırmak mı lazım başka türlü olmaz mı meleklerim? (Oryal fln sakat işler öyle birsey düşünmüyorum )

Kızıl saç çoğu bayanın içinde bi uhte sanırım:asigim:
Ben de bazen özenmiyor değilim, ama çok cesaret ister yaptırmak. Bir arkadaşım yaptırdı ve gerçekten iğrenç ötesiydi:1ninca:
Sana çok yakışır eminim balım, ama hep kullanması çok zor bir renk diyorlar.

Bunu hiç beğenmedim desem kızar mısın tatlım =) Diğeri daha güzeldi bundan .:1hug: Ne yalan söyleyim Pierre cardin saatlerini pek şık bulmuyorum canım bakalım diğer kızların düşünceleri ne yönde :içelim:

Kızıl saç çoğu bayanın içinde bi uhte sanırım:asigim:
Ben de bazen özenmiyor değilim, ama çok cesaret ister yaptırmak. Bir arkadaşım yaptırdı ve gerçekten iğrenç ötesiydi:1ninca:
Sana çok yakışır eminim balım, ama hep kullanması çok zor bir renk diyorlar.

Aaaaa sanada çok yakışır ama doğal halin daha güzel tatlım
Balım ben ünw ye hazırlanırken yaptırmıştım herkes çok hanım hanımcık bulmuştu beğenmişti yani ama üzerinden kaç sene geçti yaşladık artıksırnaşık şey o yüzden tereddütlerim var .Neyse belirli bir süre saç olayını erteleyim bari .

Canım sen İzmirdesin şu an dimi? Geçenlerde bir dergide Only marka çanta beğendim acaba bu Only mağazası İzmirde var mı ? Hiç bir yerde görmedim ben CADIARZU

Son düzenleme:
Kankam biten rujlarımı değerlendirmek için, benimde Watsons'a uğrayıp küçük kaplardan almam lazım ..
çok iyi yaparsın gülüm,paralarımızı çöpe atmıyalım
devir ekonomi devri dimi:lepi:üstelik kozmetiğe gereksiz para bayılmamak lazım:lepi:

Hee kanka nişan için:dance:
Ama zamanını babey bilicek:1ninca:
Bayramdan sonra resmi tanışma vareyvahedigeldismile
Ben çeyiz olayına dalmadan saat işini aradan çıkarayım diyorum valla kuruşsuz kalıcam onu bunu alayım derken. En azından şimdiden alayım da kafam rahat olsun dedim kanka.
Ya bu arada sadece saat alınması gerektiğini biliyorum. Saat ne zaman verilir kim takar bilmiyom hacı ya nası oluyo bu olaylarbenneyaptımki

:[/COLOR][/I][/B]
hadi hayırlısı olsun kanka:teytey::dance: işallah harika bi gece olur:asigim:
kızz aşka geldim,çiçek,çikolata felanmı paylaşsam:dance:
bebem saat nişanda takılır,ama biz takmamıştık,onlarda bana takmadı:smiley-cool:
yani biz bu konularda çok klasikçi değiliz.nası diyim,biraz özgür takılıyoruz ya:)gereksiz adetleri sevmiyoruz.bize göre değil çoğu adetler.

Kızlar şu aralar kızıl aşkıya yanıp tutuşuyorum kankamdan bana geçti galiba
Aslında şu an ki rengimi yani siyahıda acayip seviyorum :asigim: bugüne kadar yaptıklarımın içinde bana en çok yakışan bu oldu ama kızıl istiyom işte kızıl :çok üzgünüm:
Saçları açtırmak mı lazım başka türlü olmaz mı meleklerim? (Oryal fln sakat işler öyle birsey düşünmüyorum )
:asigim:kanka sanadamı geçti:asigim:
feci yakışır ama sana kızıl offff:dance:
livim cidden bulaştı benden sana:))ben geçen saçımı boyattım.resim atarım bitanemŞeniz

Evde olmasını istiyorum ben yığılma olcak kış günüsırnaşık şey

sapc101311fo2.jpg
hacı beğenmedim ben bunu:sinifsinif:
Bunu hiç beğenmedim desem kızar mısın tatlım =) Diğeri daha güzeldi bundan .:1hug: Ne yalan söyleyim Pierre cardin saatlerini pek şık bulmuyorum canım bakalım diğer kızların düşünceleri ne yönde :içelim:

kanka bende beğenmem pier kardinleri:kedi:
ama islomun gösterdiği güzel.alıcaksa ilk gösterdiğini alsın
ama yerinde olsam guess alırım islom.pierden daha güzel modeller var sonuçtaolumunekankayizsmile

Ayy önizleme yapmadan eklemişim fotoyu bu değildi benim eklediğim resim:roflol:
Nasıl becerdim bilmem yanlış foto eklemeyisırnaşık şey
Ama ilk eklediğim modeli beğeniyorum, o var şimdilik aklımda. 2.resmi unut kanka nerden çıktı bilmiyom:roflol:

Aaaaa sanada çok yakışır ama doğal halin daha güzel tatlım
Balım ben ünw ye hazırlanırken yaptırmıştım herkes çok hanım hanımcık bulmuştu beğenmişti yani ama üzerinden kaç sene geçti yaşladık artıksırnaşık şey o yüzden tereddütlerim var .Neyse belirli bir süre saç olayını erteleyim bari .

Canım sen İzmirdesin şu an dimi? Geçenlerde bir dergide Only marka çanta beğendim acaba bu Only mağazası İzmirde var mı ? Hiç bir yerde görmedim ben CADIARZU

Doğal rengimi ben de seviyorum Livom, cesaret edemem zaten. Ama belki ilerde niyeti bozuk karamel gölge attırabilirim.:jeyyar:
Evet canım, İzmir'deyim ama hiçbir yerde görmedim Only mağazası:1no2:

Selamlar,,,
şimdi de ben geliyim sana misafirliğe Tanrıçaa
belki yatıya bile kalırım misafirperverliğe bağlıı :roflol: :roflol:

:roflol: :roflol:
hoşgeldin tatlım.görüşmeyeli nasılsın:roflol:
buyur canım benim,başımızın üstünde eyerin varopuyorumnanaktan
dur sana karşılama hazırlıyım
hoşgeldin senemcikim:içelim: a.s.:dance: :içelim: hihoyyyt olumunekankayizsmile :sm_cool:

Son düzenleme:
Dimek boyattın ne zaman boyattın meleğim ne renge aaaay acayip merak ettim kanka:1hug: Merakta bırakma beni mektup istiyom bir ara aklinialirimsmile

:roflol: :roflol:
hoşgeldin tatlım.görüşmeyeli nasılsın:roflol:
buyur canım benim,başımızın üstünd eyerin varopuyorumnanaktan
dur sana karşılama hazırlıyım
hoşgeldin senemcikim:içelim: a.s.:dance: :içelim: hihoyyyt olumunekankayizsmile :sm_cool:

hoşbuldum Tanrıcam
başının üstünde rahat edemem yaa,hem agır gelirim sırnaşık şey
yok mu şöyle yumuşak biyerrr kıvrilıveriyimm :roflol: :roflol:
hadi :içelim: :içelim: hihoyyyt

Dimek boyattın ne zaman boyattın meleğim ne renge aaaay acayip merak ettim kanka:1hug: Merakta bırakma beni mektup istiyom bir ara aklinialirimsmile

livim,aynı renge boyattım,ama bu sefer tam oturdu rengi.çünkü 3 boyamayerimseniben
bundan sonra sadece dip boya yapıcam,uçlara sürdürmicem:hulya:
kumral bitanem,ekledim ya geçen.tamam aceleci hınzır seni:eek::roflol:

çok iyi yaparsın gülüm,paralarımızı çöpe atmıyalım
devir ekonomi devri dimi:lepi:üstelik kozmetiğe gereksiz para bayılmamak lazım:lepi:

hadi hayırlısı olsun kanka:teytey::dance: işallah harika bi gece olur:asigim:
kızz aşka geldim,çiçek,çikolata felanmı paylaşsam:dance:
bebem saat nişanda takılır,ama biz takmamıştık,onlarda bana takmadı:smiley-cool:
yani biz bu konularda çok klasikçi değiliz.nası diyim,biraz özgür takılıyoruz ya:)gereksiz adetleri sevmiyoruz.bize göre değil çoğu adetler.

livim cidden bulaştı benden sana:))ben geçen saçımı boyattım.resim atarım bitanemŞeniz

hacı beğenmedim ben bunu:sinifsinif:

kanka bende beğenmem pier kardinleri:kedi:
ama islomun gösterdiği güzel.alıcaksa ilk gösterdiğini alsın
ama yerinde olsam guess alırım islom.pierden daha güzel modeller var sonuçtaolumunekankayizsmile

Kanka 2. foto kazara eklenmişsırnaşık şey sırnaşık şey
Ben hele ne adet bilirim ne de isterim bildiğim tek şey saat alınıyo bari onu yapayım diyorum.
Onun dışında ne bohça isterim ne de alışverişe birini götürürüm.:umursamaz:
Sadece kullanacağım şeyleri alıcam aşkomla birlikte ama içimde vardı hep ona saat almakkaydirigubbakcemile2
Guess modellerine bakmadım, ama çok da pahalı bişi olsun istemiyorum sevdalım kızar çünkü ne gerek var diye

İsom uygun yollu düşünüyorum desene şekerto o zaman Diesel bak hem uygun hemde bazı modelleri çok hoş .

Ya kızlar hediyeler mevzusu açılmışken bende size bir kaç şey soracağım .
Kasımın sonlarında sevdiceğimin doğum günü var uzaktan kumandalı araba almayı düşünüyorum(Bayılır böyle şeylere) Bir de düşündüğüm bir t_shirt var bunlar dışında ne alsam ki ?

Son düzenleme:

Onca mesajın içinde direk gözüme bu çarptı ben de isterim mektupkötükedihüso delirtmeyin benikötükedihüso ama ama ben sana atıyorum kanka mektup sen niye bana atmıyosun :teselli: çok ezik hissettim kendimi çok:a015:

İslom hayırlı olsun demek nişanlanıyosun heyooo ben de nişanlanmak istiyorumboshayallersmile Saat olarak ilk eklediğin güzel kanka diğerini beğenmedim:1no2:

Utanmadan hala nişan istiyorum diyorum afroditim farkında mısın:roflol:

hoşbuldum Tanrıcam
başının üstünde rahat edemem yaa,hem agır gelirim sırnaşık şey
yok mu şöyle yumuşak biyerrr kıvrilıveriyimm :roflol: :roflol:
hadi :içelim: :içelim: hihoyyyt
var var olmazmıaklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3
sen başımın üstünede ağır gelmezsinki hayatım aşkolsun:1hug:

Kanka 2. foto kazara eklenmişsırnaşık şey sırnaşık şey
Ben hele ne adet bilirim ne de isterim bildiğim tek şey saat alınıyo bari onu yapayım diyorum.
Onun dışında ne bohça isterim ne de alışverişe birini götürürüm.:umursamaz:
Sadece kullanacağım şeyleri alıcam aşkomla birlikte ama içimde vardı hep ona saat almakkaydirigubbakcemile2
Guess modellerine bakmadım, ama çok da pahalı bişi olsun istemiyorum sevdalım kızar çünkü ne gerek var diye
kanka o kadar uçuk değil ya,pierler ne kadar senin baktığın?
eğer saat almak hayalinde varsa al kankamolumunekankayizsmile
aynen ya,ne gerek var bohçadır kıldır tüydür:1closedeyes: hiç hazetmiyorum öyle adetleri

Size iyi geceler kıslar bol sohbetler,,,
uykunmu geldi canım nereye:a015:
sanada iyi geceler ballı lokmamolumunekankayizsmileteşekkür ederiz
kalsaydın beraber etseydik ama:gitme:

Onca mesajın içinde direk gözüme bu çarptı ben de isterim mektupkötükedihüso delirtmeyin benikötükedihüso ama ama ben sana atıyorum kanka mektup sen niye bana atmıyosun :teselli: çok ezik hissettim kendimi çok:a015:

İslom hayırlı olsun demek nişanlanıyosun heyooo ben de nişanlanmak istiyorumboshayallersmile Saat olarak ilk eklediğin güzel kanka diğerini beğenmedim:1no2:

Utanmadan hala nişan istiyorum diyorum afroditim farkında mısın:roflol:

allah belanı vermesin,sana hiç bişey demiyorumsırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey
utanmaz pislik senikötükedihüso kötükedihüso :mymeka: sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey
bide mektup lafı duymasın,2 eli kanka olsa hortluyo hatun kabus gibiohaoldumsmile ohaoldumsmile :roflol:
yok sana mektup:dilcikar:kal ezik eziklülülülülülü

Biberto senden bana mesaj hiç gelmiyor=( küstüm olum :mymeka:

Patiyi kocanannnn öpüyoruz .

Son düzenleme:
Söz konusu seni görmekse dağları yıkar gelirim kanka:eek:

Patim gelebilseydi keşke:a015: bizden de slm olsun patimize:içelim:

Minik kanka aşağadasın gördüm:KK3:

X