Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Yavru kuşlarım hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
Annecimin doğum günüsünü kutlamışsınız :kedi: :kedi: :kedi:
Tek tek teşekkür ederim çiçeklerim benim canlarım yaaaaa opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Birazcık keyfim kaçık ballarım bademlerim...Pek giremiyorum o yüzden foruma...:çok üzgünüm:

apriltooooo hoşgeldin doğum günü anasıl geçti neden bozuksun
hemen cevapistiyorumm.
ben kpss çlışmaya gidiom canlar görüşürük:çok üzgünüm:

kankamm noldu bitanemm :teselli: sevdalını mı özledin yoksam

Ebet kankam...Tam isabet meleğim olumunekankayizsmile :gitme:

apriltooooo hoşgeldin doğum günü anasıl geçti neden bozuksun:

Sevda işleri kuştirikom beh Şeniz

Nisan balım noldu =( merakta bırakma bizi =(

Sevdalımla özlemden kaynaklı psikolojik buhran yaşıyoruz da kankacım,mafoldumben
Bildin sen işte, öyleli...
:gitme: Şeniz olumunekankayizsmile

yok başka yerini dokundurucaksınkötükedihüso:roflol:
allam ya kırıcam ağzını burnunuÇok üzgünüm çoook:roflol: :roflol:
kankam,minik minik dokunuşlarla ve dairesel hareketler.masaj yapa yapa sür kıvırcık salatamŞeniz
:roflol: kanka biliyosun heyecan yaptım normal gör beni alla alla:dilcikar: :roflol: tamam kanka aynen öyle yaptım teşekkür ederimzemuszemus
Yavru kuşlarım hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
Annecimin doğum günüsünü kutlamışsınız :kedi: :kedi: :kedi:
Tek tek teşekkür ederim çiçeklerim benim canlarım yaaaaa opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Birazcık keyfim kaçık ballarım bademlerim...Pek giremiyorum o yüzden foruma...:çok üzgünüm:

Kıyamam sana sevdalını mı özledim bir an önce kavuşun artık kanka yetsin bu ayrılıkboshayallersmile

Oooooooo meleğim kavuşacaksın sevdiceğine. Eee ne diye üzülüyorsun kankam =( bir gün bitecek bu hasretiniz hep yanyana olacaksınız .

Yarın akşam meleğim... şutarafagitti

allahım yaaa nispet yapar gibi
valla ağzını burnunu dağıtcemheekötükedihüso
yarın gdiomuşssun ne güzel işte:teselli:
ne die piskoya bağlıyon olumÇok üzgünüm çoook
ya ben ne edem
nerelere gidem
nerelere vuram kendimialsanaalsanasmilealsanaalsanasmile
ben yatıyorum canlarım sizi seviyorum.erken kalkıcam malum-tatlicadiarzu-
özledim eski günlerime beeee:2:

Kıyamam sana sevdalını mı özledim bir an önce kavuşun artık kanka yetsin bu ayrılıkboshayallersmile

Yetsin vallahi biberitom kankitom :1hug: Şeniz

Oooooooo meleğim kavuşacaksın sevdiceğine. Eee ne diye üzülüyorsun kankam =( bir gün bitecek bu hasretiniz hep yanyana olacaksınız .

Tamamen bitsin artık bu hasret kanka yav, geri döneceğimi bilmek sinir ediyi beni...
:gitme:

allahım yaaa nispet yapar gibi
valla ağzını burnunu dağıtcemheekötükedihüso
yarın gdiomuşssun ne güzel işte:teselli:
ne die piskoya bağlıyon olumÇok üzgünüm çoook
ya ben ne edem
nerelere gidem
nerelere vuram kendimialsanaalsanasmilealsanaalsanasmile
ben yatıyorum canlarım sizi seviyorum.erken kalkıcam malum-tatlicadiarzu-
özledim eski günlerime beeee:2:

Vıy benim asker yolu gözleyen kuş kafaaaam :teselli: :teselli:
Ben de geçtim o günlerden be çiçekim...
mafoldumben

Merhaba Şekerler opuyorumnanaktan

Tanrıçam ve Onun Melekleri sizin engin ve derin güzellik sırlarınızdan faydalanmak için birkaç bişi soracaktım ama inşallah sizi rahatsız etmiş olmam :eek:
Canlarım benim güneş lekeli ve gayet nemsiz ama sivilceye müsait bir cildim var :bbo: Ten rengim de malesef ki soluk sarı allık altına pudra denedim ama pul pul oldu şimdiye kadar hiç fondotende kullanmadım sizce allığın güzel durması için renkli nemlendirici mi alsam yoksa fondotenmi baksam ki. Fondoten bakmam gerekliyse doğal duran ve canlılık veren hangi marka önerirsiniz ben Maybelininkini hem hafif hemde uygun diye duydum ama dediğim gibi şimdiye kadar hiç kullanmadığım ve kozmetik özürlü olduğum için hiç bir fikrim yok sahi bide body shopun fondoteninide duydum.Tabi marka belirledikten sonra renk konusunda seçimi nasıl yapmam gerekli onunla ilgilide bilgi verirseniz çok çok hemide çok mutlu olurum :1rolleyes:

Fıstıklar bide göz altı kapatıcısı bakma gerekli onda hangi markayı önerirsiniz ay amma çok soru sordum dimi :tomato:

Tanrıçam balım lekeli ve nemsiz cildim için bana önerebileceğin maske varmı fıstıkım büyük ihtimalle geçmiş sayfalarda tarif vermişsindir ama 3634 sayfa içinden bulmak inan imkansız gibi bişey sana zahmet olmassa tekrar söyleyiversen olurmu şekerparem :asigim:

Tamam tamam gerçekten bu son sorum akannehir Canlarım maalesef göz çevremde mimik çizgilerim oluşmaya başladı bunun için önerebileceğiniz krem var mı acep daha 25 yaşındayım küçüçüğüm ama kırışıklıklar beni erkenden ziyarete geldi hain şeyler onlardan nasıl kurtulabilirim artıkım bende güzel olmak İstiyoruuum pırıl pırıl bir cildim ve bebek gibim kırışıksız bir göz çevrem ve yüzüm olsun İstiyoruuuum aslında çok şey istemiyorum dimi ama :jeyyar:

fıstıklarım hepinizi beklerimm opuyorumnanaktan
267.jpg

Ezgicim çok sevindim şimdiden mutluluklar dilerim .

hihoyyytKanka sensual bize melek demiş ya gece gece sevindirik oldum olumunekankayizsmile

Son düzenleme:
Merhaba Şekerler opuyorumnanaktan

Tanrıçam ve Onun Melekleri sizin engin ve derin güzellik sırlarınızdan faydalanmak için birkaç bişi soracaktım ama inşallah sizi rahatsız etmiş olmam :eek:
Canlarım benim güneş lekeli ve gayet nemsiz ama sivilceye müsait bir cildim var :bbo: Ten rengim de malesef ki soluk sarı allık altına pudra denedim ama pul pul oldu şimdiye kadar hiç fondotende kullanmadım sizce allığın güzel durması için renkli nemlendirici mi alsam yoksa fondotenmi baksam ki. Fondoten bakmam gerekliyse doğal duran ve canlılık veren hangi marka önerirsiniz ben Maybelininkini hem hafif hemde uygun diye duydum ama dediğim gibi şimdiye kadar hiç kullanmadığım ve kozmetik özürlü olduğum için hiç bir fikrim yok sahi bide body shopun fondoteninide duydum.Tabi marka belirledikten sonra renk konusunda seçimi nasıl yapmam gerekli onunla ilgilide bilgi verirseniz çok çok hemide çok mutlu olurum :1rolleyes:

Fıstıklar bide göz altı kapatıcısı bakma gerekli onda hangi markayı önerirsiniz ay amma çok soru sordum dimi :tomato:

Tanrıçam balım lekeli ve nemsiz cildim için bana önerebileceğin maske varmı fıstıkım büyük ihtimalle geçmiş sayfalarda tarif vermişsindir ama 3634 sayfa içinden bulmak inan imkansız gibi bişey sana zahmet olmassa tekrar söyleyiversen olurmu şekerparem :asigim:

Tamam tamam gerçekten bu son sorum akannehir Canlarım maalesef göz çevremde mimik çizgilerim oluşmaya başladı bunun için önerebileceğiniz krem var mı acep daha 25 yaşındayım küçüçüğüm ama kırışıklıklar beni erkenden ziyarete geldi hain şeyler onlardan nasıl kurtulabilirim artıkım bende güzel olmak İstiyoruuum pırıl pırıl bir cildim ve bebek gibim kırışıksız bir göz çevrem ve yüzüm olsun İstiyoruuuum aslında çok şey istemiyorum dimi ama :jeyyar:
tanrıça seni yer,melekleride yutarcokacimcoookopuyorumnanaktan
öncelikle istediğin kadar soru sorabilirsin canımkaydirigubbakcemile5rahat ol.yerimseniben
şimdi sorularına elimden geldiğince yanıt veriyimvereliniortak
canımın içi,maybelline fondoten hakkında çok güzel yorumlar okudum bu forumda
fiyatıda çok hesaplıymış üstelik.bende denemek istiyorum...fondoten konusunda lancomeyi tek geçerim.ama şu an lancome kullanmıyorum.kesen müsaitse lancome almanı öneririm.ama hesaplı olsun dersen,mybeline alabilirsin.şunuda unutma,cecileninde harika fondotenleri var.28 tl civarı fiyatları
üstelik cilt tipine göre bile belirleyebiliyosun.karma cilt,kuru cilt,yağlı cilt diye..oldukça kaliteli ve başarılı buluyorum cecilenin fondotenlerini
renk konusuna gelirsek.lekelerini kapatman gerektiği için açık renk alma.cilt renginden bir ton koyu doğal duran renkler alki,güneş lekelerini kapatsın sürünceyerimseniben
renkli nemlendiriciye yanaşmanı önermem canımolumunekankayizsmileallığın daha iyi durması için,nemlendirici sürüp,o şekilde allık uygulamanı öneririm(tabi cildine yedirdikten sonra)
göz altı kapatıcısı dersen,maybeline derim kesinlikle
fiyatlarına göre çok çok başarılı buluyorum(yuvarlak cam şişede olanlar)
maske tarifine gelirsekolumunekankayizsmilesenin AHA ya ihtiyacın var süprizzzzz tabi smildeki değil:smiley-cool:
lekeli ciltlerin meyve asidine ihtiyacı vardır.buna aha denir.sana domates,limon,üzüm gibi sebze ve meyvelerin maskelerini öneririm
misal..
yarım domates+biraz limon,pirinç unu..içinede hakiki zeytin yağı damlat az bişey
bu maskeyi yüzüne sür
aklına geldikçe limon kestikçe gezdir yüzünde..yada domates soyuyor isen kabuğunu gezdir
yediğin meyvelerin kabuklarını sür yüzüne her zamanyerimseniben
nemsizlik içinde bal+kaymak sürüceksin yüzüne.bunu maske yapıcaksın haftada 1-2 kere
güneş lekeleri asla geçmez.ama hafifler.birde arap kızı almanı,ve gece yatarken lekelerin üzerine minik dokunuşlarla sürmeni öneririm
pirinç suyuda çok iyi gelir,aklında olsunyerimseniben
göz kremi olarak sebamed in kremini alabilirsin cano.fiyatları el yakmaz.hemde kırışıklıklarına iyi gelir.
masaj yaparak dairesel hareketler ile sürmeni tavsiye ederim
isteklerin çok değil..bunları istemek en doğal hakkın canoopuyorumnanaktan

fıstıklarım hepinizi beklerimm opuyorumnanaktan
267.jpg
:asigim: :asigim: :asigim: :asigim:
öyle dugulandımki:nazar:rabbim seni çoook mutlu etsin ezgim
çooookopuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
ayrıca güzel gönlün için teşekkür ediyorum.gelemem ama,yinede çok teşekkürler bitanem:asigim:
inan gelmeyi deli gibi isterdim.bunuda bil lütfenolumunekankayizsmileŞeniz
sana ömür boyu mutluluklar diliyorum güzeller güzeli gelinimiz:1hug:

Bana göz altı kapatıcısı önerebilirmisiniz??
maybellinenin yuvarlak ve cam şişede olan kapatıcısını tavsiye ederim
renk seçenekleri mevcut

Son düzenleme:
Ezgicim çok sevindim şimdiden mutluluklar dilerim .

hihoyyytKanka sensual bize melek demiş ya gece gece sevindirik oldum olumunekankayizsmile

Oy tatlım gece gece seni sevindirik edebildiysem ne mutlu bana opuyorumnanaktan Gerçekten sizi uzun zamandır takip ediyorum hepiniz birbirinzden tatlı, iyi niyetli ve cana yakın kişilersiniz yani tam bir kanatsız meleksiniz fıstıkım :asigim:

X