Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Oy oy oy ne şeker seysin sen sensualım olumunekankayizsmile Tanrıçam işine yarayacak bir çok tarif verdi kuzum. Onları not şeker =)

tanrıça seni yer,melekleride yutarcokacimcoookopuyorumnanaktan
öncelikle istediğin kadar soru sorabilirsin canımkaydirigubbakcemile5rahat ol.yerimseniben
şimdi sorularına elimden geldiğince yanıt veriyimvereliniortak
canımın içi,maybelline fondoten hakkında çok güzel yorumlar okudum bu forumda
fiyatıda çok hesaplıymış üstelik.bende denemek istiyorum...fondoten konusunda lancomeyi tek geçerim.ama şu an lancome kullanmıyorum.kesen müsaitse lancome almanı öneririm.ama hesaplı olsun dersen,mybeline alabilirsin.şunuda unutma,cecileninde harika fondotenleri var.28 tl civarı fiyatları
üstelik cilt tipine göre bile belirleyebiliyosun.karma cilt,kuru cilt,yağlı cilt diye..oldukça kaliteli ve başarılı buluyorum cecilenin fondotenlerini
renk konusuna gelirsek.lekelerini kapatman gerektiği için açık renk alma.cilt renginden bir ton koyu doğal duran renkler alki,güneş lekelerini kapatsın sürünceyerimseniben
renkli nemlendiriciye yanaşmanı önermem canımolumunekankayizsmileallığın daha iyi durması için,nemlendirici sürüp,o şekilde allık uygulamanı öneririm(tabi cildine yedirdikten sonra)
göz altı kapatıcısı dersen,maybeline derim kesinlikle
fiyatlarına göre çok çok başarılı buluyorum(yuvarlak cam şişede olanlar)
maske tarifine gelirsekolumunekankayizsmilesenin AHA ya ihtiyacın var süprizzzzz tabi smildeki değil:smiley-cool:
lekeli ciltlerin meyve asidine ihtiyacı vardır.buna aha denir.sana domates,limon,üzüm gibi sebze ve meyvelerin maskelerini öneririm
misal..
yarım domates+biraz limon,pirinç unu..içinede hakiki zeytin yağı damlat az bişey
bu maskeyi yüzüne sür
aklına geldikçe limon kestikçe gezdir yüzünde..yada domates soyuyor isen kabuğunu gezdir
yediğin meyvelerin kabuklarını sür yüzüne her zamanyerimseniben
nemsizlik içinde bal+kaymak sürüceksin yüzüne.bunu maske yapıcaksın haftada 1-2 kere
güneş lekeleri asla geçmez.ama hafifler.birde arap kızı almanı,ve gece yatarken lekelerin üzerine minik dokunuşlarla sürmeni öneririm
pirinç suyuda çok iyi gelir,aklında olsunyerimseniben
göz kremi olarak sebamed in kremini alabilirsin cano.fiyatları el yakmaz.hemde kırışıklıklarına iyi gelir.
masaj yaparak dairesel hareketler ile sürmeni tavsiye ederim
isteklerin çok değil..bunları istemek en doğal hakkın canoopuyorumnanaktan

[/B]

Tanrıçam canım ya hemencik yetiştin imdadıma çok çok Teşekkür ederim keşkem yaz başı sorsaymışım sana şu leke illetiyle nasıl baş edeceğimi o zaman tam domates mevsimiydi neysem şimdide bol miktarda limon var bende limonla kanki olurum artıkım başka çarem yok yerimseniben Mutfakta yediklerimin tadına cildimde baksın bakalım bal ve kaymaktan çok hoşlanacağı kesin duruyo malum pek bir nemsizizde :jeyyar:

Fıstıkım göz altı kapatıcısını hemen netten baktım sanırsam bu dimi hatta 3 renk seçeneği varmış diye foto ekliyodum ki mesaj sayım 100den az olduğu için ekleyemedim sempatiksalakcinni

Tatlım fondotende ilk kez kullanıcam ya lancomedansa cecile yada maybelline baksam daha iyi olur dimi en azından kullanamama gibi bir durum olursa param çöpe gitmez.İnşallah renk konusunda da doğru seçim yapabilirim aklinialirimsmile

Tekrar Teşekkürler kokoş şekerparem opuyorumnanaktan

Buarada Cancazım Tanrıçam Allahtanki soru sorabilirsin dedin :1rolleyes: Ben hemencik bişi daha sorsam Lancomeun fondoteni düşünmesem mi ki derken Strawberrye yinede bakayım dedim sen çok memnunum dedin ya dayanamadım acep alsam mı ki diye fiyat araştırması yapacaktım ki Lancomeun bir sürü fondoten çeşidi çıktı sen hangisinden memnundun acep tatlım :uhm:

Strawberryden alsam renk meselesine nasıl karar vercem canlar netten alış veriş yaparken siz nasıl seçiyorsunuz :jeyyar:

Buarada Cancazım Tanrıçam Allahtanki soru sorabilirsin dedin :1rolleyes: Ben hemencik bişi daha sorsam Lancomeun fondoteni düşünmesem mi ki derken Strawberrye yinede bakayım dedim sen çok memnunum dedin ya dayanamadım acep alsam mı ki diye fiyat araştırması yapacaktım ki Lancomeun bir sürü fondoten çeşidi çıktı sen hangisinden memnundun acep tatlım :uhm:

Strawberryden alsam renk meselesine nasıl karar vercem canlar netten alış veriş yaparken siz nasıl seçiyorsunuz :jeyyar:

cano,ben netten alışveriş yapmadım
ayrıca fondoten önemli iş.denemeden etmeden sıkıntı yaşarsın
her zaman almış olduğun ürün olsa neyse
ama ilk defa alıcaksın.denemen lazımkaydirigubbakcemile5 bana kalırsa ilk etapta az önceki dediğim seçeneklere bak canım
ben porselen görünüm veren fondotenini kullanıyodum.şişesi cam değildi.
Şenizyağlandırmıyodu cildimi(karma cildim)

Tanrıçam canım ya hemencik yetiştin imdadıma çok çok Teşekkür ederim keşkem yaz başı sorsaymışım sana şu leke illetiyle nasıl baş edeceğimi o zaman tam domates mevsimiydi neysem şimdide bol miktarda limon var bende limonla kanki olurum artıkım başka çarem yok yerimseniben Mutfakta yediklerimin tadına cildimde baksın bakalım bal ve kaymaktan çok hoşlanacağı kesin duruyo malum pek bir nemsizizde :jeyyar:

Fıstıkım göz altı kapatıcısını hemen netten baktım sanırsam bu dimi hatta 3 renk seçeneği varmış diye foto ekliyodum ki mesaj sayım 100den az olduğu için ekleyemedim sempatiksalakcinni

Tatlım fondotende ilk kez kullanıcam ya lancomedansa cecile yada maybelline baksam daha iyi olur dimi en azından kullanamama gibi bir durum olursa param çöpe gitmez.İnşallah renk konusunda da doğru seçim yapabilirim aklinialirimsmile

Tekrar Teşekkürler kokoş şekerparem opuyorumnanaktan

kokoş şekerpare:dance::teytey:
sevdim bunu kız:roflol:
aynen hacı,kullanmasanda üzülmezsin o kadar para bayıldım diye
al bakalım,sevicekmisin fondeten sürmeyi,verdiği his hoşuna gidicekmi?a.s
tatlım bu model olanları diyorum:icecream:

Maybelline+dream+mat+mousse+concealer+moda.bmp

resim netten alıntıdır
hatunu tanımıyorum:smiley-cool:

fıstıklarım hepinizi beklerimm opuyorumnanaktan
267.jpg

oyyyyy yevrııııııımmm Şeniz boshayallersmile Şeniz
çok sevindim kuzucum benim, bir ömür mutlu olun bitanem benim...
hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

Oy tatlım gece gece seni sevindirik edebildiysem ne mutlu bana opuyorumnanaktan Gerçekten sizi uzun zamandır takip ediyorum hepiniz birbirinzden tatlı, iyi niyetli ve cana yakın kişilersiniz yani tam bir kanatsız meleksiniz fıstıkım :asigim:

olumunekankayizsmile Canım ne gücel şeyler yazıyosun sen öyle boshayallersmile
Tanrıçamın önerileri çok güzel hayatım, bir de Carmina'nın mineralli fondoteni var, Tanrıçam da kullanıyordu onu ama şişesinde pompa sorunu var sanırım, ama yapısı filan iyidir ben de denemiştim kuzum.zemuszemus Göz çevresi kremi olarak ben de nacizane Neutrogena Radiance Boost öneririm tatlım...Şeniz

Canım Strawberry den alacaksan, daha evvelden gidip bir kozmetik mağazadan renkleri denemeni öneririm kuzum. Lancome markasını Sevilde, Tekin acarda filan...
Sanırsam senin cilt tipine, Color İdeal Fondotenin yağsızı uygun olabilir canım. Sivilce yapmaması için...
boshayallersmile

Gğnaydın uyuyan güzellerr

Tünaydın melek kafalı erzubalımmmmmmm Şeniz

Ben gene gidemedim kankalarım :roflol:
ahahhahahha sempatiksalakcinni

Çünkü sevdalım buraya geliyor Pazar sabahı burada olacak...:lepi:

Pazartesi birlikte gideceğiz
:nazar: :lepi: :nazar: :roflol:

uyyy yerim seni paylasmayi da bilirmis balim Şeniz
mirisim ögretsin bana diyimde :lepi:

islom güzel gözlüm cok saol olumunekankayizsmile

dandik degilde islom ama öyle cok harikalar yaratan biseyde degil sempatiksalakcinni

Henüz daha bi kere denedim, bence iyi fena degil ama ben fardan falan cok da fazla anlamiorum dogrusu laelaelaelaelae

ekleyiveriyom yaptigim sürüstürmeyi yerimseniben...

yeniciciler016.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Amann tanrım harika görünüyoo:1shok:
Farların rengi çok hoş durmuş pınaxım hiç de dandik falan değil süper renk vermiş.
Güle güle sürüştür.zemuszemus

Ben gene gidemedim kankalarım :roflol:
ahahhahahha sempatiksalakcinni

Çünkü sevdalım buraya geliyor Pazar sabahı burada olacak...:lepi:

Pazartesi birlikte gideceğiz
:nazar: :lepi: :nazar: :roflol:
Ayy bu daha süpersonikmişşhihoyyyt

Xzgim. Allah bir ömür çok mutlu etsin inşallah nazarlardan korusun:Saruboceq: :asigim:

Anaa ben gelmeyeli site değişmiş beyaohaoldumsmile
Bu ara çok yoğunum güzellerim işe adapte olmaya çalışıyorum:1ninca:
Yarın da ehliyet sınavım var ve ne derse girdim ne de kitap açtım:nazar:

kokoş şekerpare:dance::teytey:
sevdim bunu kız:roflol:
aynen hacı,kullanmasanda üzülmezsin o kadar para bayıldım diye
al bakalım,sevicekmisin fondeten sürmeyi,verdiği his hoşuna gidicekmi?a.s
tatlım bu model olanları diyorum:icecream:

resim netten alıntıdır
hatunu tanımıyorum:smiley-cool:

Tanrıçam bal bademim iyi ki foto eklemişsin dadlum ben diğerini anlamıştım şu Maybelline Everfresh yenilenerek tüp içinde Affinitone Concealer olmuş ya o sandıydım ohaoldumsmile

Buarada Kokoş Şekerparem bu gün Arap kızı kreminin kuru ciltler için olanını aldım hatta Aktardaki amca Salyongoz kremi varmış 25 Tl o çok iyiymiş onu vercek oldu ama ben Danrıçama sormadan heç bişi alamam kusura bakmayın didimm sempatiksalakcinni

oyyyyy yevrııııııımmm Şeniz boshayallersmile Şeniz
çok sevindim kuzucum benim, bir ömür mutlu olun bitanem benim...
hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

olumunekankayizsmile Canım ne gücel şeyler yazıyosun sen öyle boshayallersmile
Tanrıçamın önerileri çok güzel hayatım, bir de Carmina'nın mineralli fondoteni var, Tanrıçam da kullanıyordu onu ama şişesinde pompa sorunu var sanırım, ama yapısı filan iyidir ben de denemiştim kuzum.zemuszemus Göz çevresi kremi olarak ben de nacizane Neutrogena Radiance Boost öneririm tatlım...Şeniz

Canım Strawberry den alacaksan, daha evvelden gidip bir kozmetik mağazadan renkleri denemeni öneririm kuzum. Lancome markasını Sevilde, Tekin acarda filan...
Sanırsam senin cilt tipine, Color İdeal Fondotenin yağsızı uygun olabilir canım. Sivilce yapmaması için...
boshayallersmile

Tünaydın melek kafalı erzubalımmmmmmm Şeniz

Danrıçamın sağ kolu yüreği ve kendi güzel fıstıkım beni dikkate alıp cevap verdiğin için çok hemide çok Teşekkür ederim opuyorumnanaktan

Sevdiceğinin gelmesinede senin adına çok sevdinirik oldum dadlum İnşallah biran önce biraraya gelir ve hiç ayrılmak zorunda yani ayrı yerlerde kalmak zorunda kalmassınız bidenem :Saruboceq:

Buarada Aprilim sen Body Shopun ya E vitaminli yada C vitaminli olan göz kremini kullanıyordun sanırsam nasıl ondan memnunmusun dadlum gerçi Tanrıçam sebamed önerdi ama merak ettim ondan sordum yoksam Tanrıçama saygısızlık yapmak istemem :kedi: Neutrogena Radiance Boost 25 yaş için uygun dimi dadlum onada bakayım sempatiksalakcinni

Danrıçamın sağ kolu yüreği ve kendi güzel fıstıkım beni dikkate alıp cevap verdiğin için çok hemide çok Teşekkür ederim opuyorumnanaktan

Sevdiceğinin gelmesinede senin adına çok sevdinirik oldum dadlum İnşallah biran önce biraraya gelir ve hiç ayrılmak zorunda yani ayrı yerlerde kalmak zorunda kalmassınız bidenem :Saruboceq:

Buarada Aprilim sen Body Shopun ya E vitaminli yada C vitaminli olan göz kremini kullanıyordun sanırsam nasıl ondan memnunmusun dadlum gerçi Tanrıçam sebamed önerdi ama merak ettim ondan sordum yoksam Tanrıçama saygısızlık yapmak istemem :kedi: Neutrogena Radiance Boost 25 yaş için uygun dimi dadlum onada bakayım sempatiksalakcinni

sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey
Ayyyyyy sensual çoh hoş konuşuyon kuzum sen bee sırnaşık şey
amin işalla bitanem cümlemize...:Saruboceq:

Ebit ben Tanrıçamın sağ kolu küreğiyim sempatiksalakcinni

Anam her bişeyi de biliyin. :kedi: :lepi:
Evet kuzum badi şop E vit. göz kremi kullanıyorum çok çok memnunum tatlım, bulabilirsen almanı öneririm. erken kırışıklara karşı da iyidir kendisi...zemuszemus
Sebamed, Tanrıçamın dediği gibi daha anti aging etkili bir krem bitanem :lepi:
Neutrogena yoğun nem ve aydınlık veriyi kuzucummm...olumunekankayizsmile

Oyy Tanrıçan seni de beni de yer kıtıv kıtıv bak gör sen
:roflol:

X