Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey
Ayyyyyy sensual çoh hoş konuşuyon kuzum sen bee sırnaşık şey
amin işalla bitanem cümlemize...:Saruboceq:

Ebit ben Tanrıçamın sağ kolu küreğiyim sempatiksalakcinni

Anam her bişeyi de biliyin. :kedi: :lepi:
Evet kuzum badi şop E vit. göz kremi kullanıyorum çok çok memnunum tatlım, bulabilirsen almanı öneririm. erken kırışıklara karşı da iyidir kendisi...zemuszemus
Sebamed, Tanrıçamın dediği gibi daha anti aging etkili bir krem bitanem :lepi:
Neutrogena yoğun nem ve aydınlık veriyi kuzucummm...olumunekankayizsmile

Oyy Tanrıçan seni de beni de yer kıtıv kıtıv bak gör sen
:roflol:

Fıstıkım bilmemmi sizi o kadar uzun zamandır takip ediyorum ki her zaman belirttiğim gibi sizin dostluğunuza samimiyetinize arkadaşlığınıza hayranım :asigim:

Canımcım Body Shop benim olduğum yerde yok ama bulabilirim :jeyyar: onun C vitaminlisinide duydum aradaki farkı pek bilmiyorum ama sanırım benim body shop yada neutrogenanın ikisinden birine kara vermem gerekecek Sebamedi accuk daha sonra kullanayım bari malum daha 25 yaşındayım tamam kırışıkları olan bir 25im ama yinede cildimi yormayım dimi.
Ama Neutrogena mı Body Shop mu yine yeniden kararsız mı kaldım ne :bbo:

Buarada fıstıklar çok ilginç benim sağ göz çevrem sol göz çevreme göre sankim daha çok ince ama incecik çizgiye sahip kafamçokkarıştı

selamm böcüklerimm ben geldimmm
öğretmen arkadaşımızın evinde toplandık bugün.
güzel makara yaptk yorgunluğum gitti,neşem yerine geldi valla.
bide bişi itiraf ettiler bana.
okulda ilk göreve başladığımda benden hiç hoşlannmamışlar
havalı demişler:roflol:koptum gülmekten
yaneee kendimizce havamız vardır emmeeeee ölee burnundan kıl aldırtmyayyan tip değiliz zaarrr:roflol:
bi de bugün bir öğrencim bana hocam bence siz çok zennginsiniz çok havalısınızz sizi hiç sevmiyorum. dedi:1shok:köy yerine her gün değişik kıyafet makkac ocelerle gidince çocuklara böle mi görünüyo ki ? e napamm köyde çalışıyom die kendimden mi taviz verem,paçalı don mu giyem ben:roflol:zengin narar laa köyde dicektim de sustum:roflol:

Fıstıkım bilmemmi sizi o kadar uzun zamandır takip ediyorum ki her zaman belirttiğim gibi sizin dostluğunuza samimiyetinize arkadaşlığınıza hayranım :asigim:

seni yer yutarım benkötükedihüso:asigim:cokacimcoook
sende gel aramıza cano,uzak kalmaolumunekankayizsmile

Ebit ben Tanrıçamın sağ kolu küreğiyim sempatiksalakcinni
Oyy Tanrıçan seni de beni de yer kıtıv kıtıv bak gör sen[/B] :roflol:
zalak:mymeka: kız yüreği diyo,sen küreği diyosunsırnaşık şey sırnaşık şey yarıldım :roflol:
vala yine bildin:)))yerim onu kıtıv kıtıvsempatiksalakcinni:roflol:

Danrıçamın sağ kolu yüreği
Tanrıçama saygısızlık yapmak istemem :kedi: Neutrogena Radiance Boost 25 yaş için uygun dimi dadlum onada bakayım sempatiksalakcinni
bitanem o nası laf:)esta piti piti:smiley-cool:sempatiksalakcinni
neden bana saygısızlık olsun haşa:roflol: yerim seni vallayiŞeniz

Tanrıçam bal bademim iyi ki foto eklemişsin dadlum ben diğerini anlamıştım şu Maybelline Everfresh yenilenerek tüp içinde Affinitone Concealer olmuş ya o sandıydım ohaoldumsmile

Buarada Kokoş Şekerparem bu gün Arap kızı kreminin kuru ciltler için olanını aldım hatta Aktardaki amca Salyongoz kremi varmış 25 Tl o çok iyiymiş onu vercek oldu ama ben Danrıçama sormadan heç bişi alamam kusura bakmayın didimm sempatiksalakcinni

bebeğim salyangoz kremi iyidir ama,25 tl olanların gerçeklik payından şüpeliyimbilmiyorumkismile
o yüzden almanı tavsiye etmem balımbilmiyorumkismile
arap kızını lekelerin üzerine minik minik sürmeyi unutma..tüm yüze sürme.
ve limonu sürmeyi unutma canımın içiŞeniz
bu arada aklında olsun,keten tohumu ilede maske yapabilirsin

Kanka ben de göz altı aydınlatıcısı istiyorum hangi marka önerirsinbayanssulusmile
kankam,sensuala önerdiğim gibi,sende maybelineye bak aşkitomŞeniz
Gğnaydın uyuyan güzellerr
böğrünü yediğimopuyorumnanaktanŞeniz

malum bu ara çekiliş telaşındayızhihoyyyt
bu topikle ilgilenemiyorum:mymeka:
bende hazıra kaçıcam yine,ve kombin değil ama,çok sevdiğim bir gömleğimi sizlerle paylaşıcam:KK3:
NOT:ilk defa kendimden bir parça ekliyorum,çok heycanlıyımeyvahedigeldismilesempatiksalakcinni​

bunu kombin topiğine ekledim
sizlerlede paylaşıyorumbayanssulusmile

dükkanı ben açıyorum
ne büyük bir mutluluksırnaşık şey
güzel bir hafta sonu diliyorum hepinize bebeklerimopuyorumnanaktan
akşama aksilik çıkmaz ise,maske ekliyeceğimŞenizöpüyorum hepinizihihoyyyt

Son düzenleme:
Kankaaa böğrüne kurban olurum senin akannehir boshayallersmile :jeyyar:
O ne güzel ne tatlı gömlektir çiçeğim
bayanssulusmile Şeniz

günaydın herkeslereee
akşama maske varmış oleyyyyyyyyyybayanssulusmile
askerimle görüştüm müthiş mutluyummmm:asigim:

Ben geldim :KK3:
Bugün aldıklarımbayanssulusmile
221020103984.jpg

güle güle kullan canım diaderminden memnun musun
ben de bime gitcem birazdan diaderminlerde indrim varmıış:roflol:
isteyen msj atsın:Roflol:

Sağol gece kuşumŞeniz valla kanka neutrogena alacaktım ama aldığım yerde yoktu fazla zamanım da yoktu bunu aldım geçtim dün kullandım ilk günden çok bir şey farketmedi haliyle ama yüzüme etkisi olumlu yumuşacık insanın hep böyle yüzünü sevesi geliyo:teselli:

Sağol gece kuşumŞeniz valla kanka neutrogena alacaktım ama aldığım yerde yoktu fazla zamanım da yoktu bunu aldım geçtim dün kullandım ilk günden çok bir şey farketmedi haliyle ama yüzüme etkisi olumlu yumuşacık insanın hep böyle yüzünü sevesi geliyo:teselli:

bim kapanmış yaa yaarın a bitmes inşallah ürünler ben gidene kadar:roflol:

X