Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Zahmetliymiş gibi görünen dumanlı göz makyajı aslında son derece basit. Yapmanız gerekenleri öğrendikten sonra birkaç adımda bu görünüme kavuşabilirsiniz.

1. Gözkapağına yağsız baz
Fardan önce göz kapağınıza "primer" denen yağsız bir baz sürmelisiniz. Böylece gün içinde göz kapaklarınızın yağlanıp, farın bozulmasını baştan engellemiş olacaksınız.

2. Göz kalemi uygulaması
Kaleminizi üst göz kapağınızın ortasından başlayarak, kalınca bir çizgi halinde göz bitimine doğru çekin. Eğer mücevher tonlarında bir göz makyajı istiyorsanız, mürdüm, lacivert veya koyu yeşil bir göz kalemi kullanın.

Dumanlı göz makyajı için eyeliner kullanmayın. Göz kalemi gerekli yerlerde dağıtılıp, buğulu bir ifade vermek için çok uygun bir seçimdir.

3. Dağıt ve yay!
İşte esas noktaya geldik! Bir aplikatör ile göz kalemini uçlardan hafifçe dışarı doğru dağıtın. Birkaç ufak aplikatör darbesi yeterlidir. Abartıp, tüm göz kalemini yaymayın.

4. Alt kirpikleri boyuyoruz
Daha önce kullandığınız kalemle gözlerinizin içine çizgi çekin. Sürme de kullanabilirsiniz. Sonra kullanacağınız far ile alt kirpik diplerinizi boyayın. Kalın bir şekilde farı uygulayabilirsiniz. Kalem kesin çizgiler yaratacağından, far uygulamak dumanlı bir görünüm için daha uygundur.

5. Son dokunuşlar
Farla işiniz henüz bitmedi. Üst göz kapağınızın kalemi yaydığınız yerlerine farla küçük dokunuşlar yapın. Hatta göz pınarlarınıza doğru çok hafifçe farı sürün.

6. Rimel ve bitti!
Hacim veren bir maskara ile kirpiklerinizi bolca rimelleyin. İşte bitti bile!
3a2945883fc18709416a68d17486972e3a420c42

ALINTIDIR
alıntı konular asla paylaşmam bilirsiniz,ama bu ara resim çekemedim,hazıra konuyorum canlarım:)

kombin yapmadım güzeller,lakin fikir olabilir diye şeettim:tomato:
bu eklediklerimi taytla,ugg larla,yada uzun çizmelerle kombin edebilirsiniz(tabi bu tarz bişeyleri olanlar için diyorum:KK1:,yada almayı düşünenler için:KK1:)

markaları yerli bir marka:mixray
bunları geçen kış almıştım...hepsini çok seviyorum.umarım sizlerede fikir olurkaydirigubbakcemile2

teşekkür ederim tanrıçam genelde tunik tarzı giyiniyorum istediğim gibi bulmak zor oluyo,
gri gömleği koçiş seçti aslında çok sade gelmişti gözüme giyince bayıldım harika duruyor.yeşil olan 3. yü görür görmez çok beğenmiştim zaten.bakalım ilerlleyen haftalar da bi tura daha çıkacağım o zamanda bulurum inş. kendime göre bişeyler:eek:
bu arada kürklü yeleğine bayıldım tatlım

Kankam bazılarını hatırlıyor gibiyim hepsi çok tarz .Bende çok sevdim kanka sevilmeyecek gibi değil ki:asigim::asigim::asigim:

Ayşeciğim gri rengini çok severim çok beğendim ürünlerini .

Rodi Mood dan yazın 2 tane polo yaka t_shirt almıştım yanlarından esneme yapınca gidimde sıkıntımı anlatayım dedim .Neyse mağaza görevlisi kız İstanbul'a yollayayıp inceleceğini 2-3 hafta içindede beni arayacaklarını söylediler .Aradan 1 ay geçti arayan eden yok bende mağazanın önünden geçerken dedim bir gireyim neden aramadıklarını öğreneyim .T_shirt incelemeden gelmiş bana ulaşamadıkları için beklettilerini söylediler (Böyle birşey mümkün değil telefon numaramı yazmıştım) 2-3 kere giymeme rağmen sümük gibi olmuş t_shirt iade olarak kabulde etmemişler .O yüzden o markadan asla birşey almam beleş verseler bile .O markayı görünce başıma gelen olayı sizlerle paylaşmak istedim canlar .

Son düzenleme:
kereviz.jpg
gulsuyu%20400ml.jpg

canolar,resimde gördüğünüz kavanozun içindeki suyu anlatıcağım şimdi
kereviz ve gülsuyu ile saçlarımıza friksiyon yapıcaz.dökülmeler karşı etkili imişolumunekankayizsmile​
annem bu kürü tv de görmüş...baktım yana yakıla kereviz ve gülsuyu siparişi veriyor babama:smiley-cool:
dedim ne iş hacıaklinialirimsmilesus:mymeka:hiç bakmıyosun saçlarına,öbek öbek dökülüyo dedi:mymeka:
eyvahedigeldismile
ay uğraşamam dedim-tatlicadiarzu-ben hazırlıcam dedi..iyi dedimboshayallersmilekerevizleri rendeledi,içinede gülsuyunu boca etti,kapalı bir yere koydu(1 hafta önce)bu günde bi güzel süzdü.ve sürülücek hale getirdi
bende saçıma friksiyon yaparak sürdümboshayallersmile
henüz yorum yapamam..bekleyip görücez.eğer bana etki eder,ve memnun kalır isem,sizede önericemŞeniz
süper..faydalı oldu yada olmadı diyekaydirigubbakcemile5
İnş memnun kalırsın kankam olumunekankayizsmile

Kankam bazılarını hatırlıyor gibiyim hepsi çok tarz .Bende çok sevdim kanka sevilmeyecek gibi değil ki:asigim::asigim::asigim:

Rodi Mood dan yazın 2 tane polo yaka t_shirt almıştım yanlarından esneme yapınca gidimde sıkıntımı anlatayım dedim .Neyse mağaza görevlisi kız İstanbul'a yollayayıp inceleceğini 2-3 hafta içindede beni arayacaklarını söylediler .Aradan 1 ay geçti arayan eden yok bende mağazanın önünden geçerken dedim bir gireyim neden aramadıklarını öğreneyim .T_shirt incelemeden gelmiş bana ulaşamadıkları için beklettilerini söylediler (Böyle birşey mümkün değil telefon numaramı yazmıştım) 2-3 kere giymeme rağmen sümük gibi olmuş t_shirt iade olarak kabulde etmemişler .O yüzden o markadan asla birşey almam beleş verseler bile .O markayı görünce başıma gelen olayı sizlerle paylaşmak istedim canlar .
teşekkür ederim canım...
şaşırdım livim daha önce değişim yapmıştım ben sorun olmamıştı

ooyy danruçasım bidenesim maskeler neyimler yapmış ellerine sağlık güzel tenlisim

evet bidenem penguenin hastasıyım kaçırmam:))

eprilimin anasının doğum günüsüymüş

iyi ki doğmuş annesi iyi babasıyla evlenmiş iyi ki sevişmiş de bu çüçük sevgi dolu neşeli insanı doğurmuş annesinin doğum gününü kutlar en güzel senelerinin başladığı günün bugün olmasını diliyorum.

görümcemle aynı gün doğmuş bu arada unutmam:))) ben de ona hedaye gönderdim kargoylan böğün ulaşmış eline çok sevindi çiçek suratlım:)))

bursaspor maçı var kızçeler gelemezsem merak etmeyin gidiyom ben. yarın saba açacam tükknı

holiganarzu:

teşekkür ederim tanrıçam genelde tunik tarzı giyiniyorum istediğim gibi bulmak zor oluyo,
gri gömleği koçiş seçti aslında çok sade gelmişti gözüme giyince bayıldım harika duruyor.yeşil olan 3. yü görür görmez çok beğenmiştim zaten.bakalım ilerlleyen haftalar da bi tura daha çıkacağım o zamanda bulurum inş. kendime göre bişeyler:eek:
bu arada kürklü yeleğine bayıldım tatlım
valla ben bayıldım ayşem.ayrıca totoyu örten şeyleri çok severim
dar kot ve taytla harika durur buhihoyyyt hihoyyyt
teşekkürler balımopuyorumnanaktan

iyi yaptın kankam içinde kalmasın:))))
rodi mood a burdan hıhhhhh ve nanik gelsin o zamanlülülülülülü lülülülülülü lülülülülülü

İnş memnun kalırsın kankam olumunekankayizsmile
işallah meleğim
bide gözlemlicem,saç uzatmada etkilimi acabaaklinialirimsmile
kereviz sarımsağa benziyo şekil itibari ile..saç gibi püskülleri:)))neden olmasın dimiaklinialirimsmile

ooyy danruçasım bidenesim maskeler neyimler yapmış ellerine sağlık güzel tenlisim

görümcemle aynı gün doğmuş bu arada unutmam:))) ben de ona hedaye gönderdim kargoylan böğün ulaşmış eline çok sevindi çiçek suratlım:)))

bursaspor maçı var kızçeler gelemezsem merak etmeyin gidiyom ben. yarın saba açacam tükknı

holiganarzu:

göynü zenginim neler aldın bölürceneaklinialirimsmile
onunda doğum günü kutlu olsun o zaman:sm_cool:
kuzi maç izleme aşkına hayranım ya:roflol: :roflol: hiç bi maçı kaçırmıyo valla:lepi:
sabaha aç tükkanımızı gülücüklerini püskürt mis gibiopuyorumnanaktan

pınaxakannehirbayıldım olum:dance::sm_cool: hele nude tonlar içeren paletine:asigim:
tam benlik:dance:ne makyajlar yapılır o setlerle uyyy:dance: güle güle kullan bayıldım:lepi:
bende istiyorum:jeyyar:

sagol bitanem güzelmis güzel olmasinada, bide makyajini becerebilirsek süper olacak Şeniz

o senin zevkin be pınaxım:kedi:
birazdan yine albümüne gelip güzelliğini izliceğim hayran hayranboshayallersmile
beğendinmi saçımı bebeğimhihoyyytteşekkür ederim:kedi: yok değiştirmem canokaydirigubbakcemile5anca oturdu,ne badereler atlattı o renge gelene kadar:roflol:
[/QUOTE]

ah canimin iciiiii zevklerimiz uyusuyo zati, giymediklerini bana yollaaaaaaaa aklinialirimsmile albüm sana kurban istedigin kadar gir balim Şeniz
cok begendim afroditim benimde bi ara böyleydi sacim zemuszemus sakin degistirmee sakin:nazar:

pinaxim palet neyim almış 10 kuruş dedikerin da fotoda bayağı büyük gözüküyor bidenem ama demek öyle hee... adı palet yani:))) inşallah kalitesi iyidir güzelparem nudeleri de çok beğendim yaaa güle güle kullan bebişim..

sagol arzucanim opuyorumnanaktan heee canim valla minnak bisey adi palet iste -tatlicadiarzu- kalitesi fena degilde melem pigmentleri cok yogun degil boshayallersmile aman olsun dügüne mügüne giderkene sürüstürüveririm (cokta giderim ya) kalsin kösede zemuszemus

waaauuuw süper seviyorum yahu bu paletleri
ressam gissediyorum kendimi agzıma bi pipo kafamada bi sapka takasım geliii -tatlicadiarzu-
hakkaten güzel palet tosbikim takasta bana göndermişti
sende seveceksin tatlım güle güle kullan yerimseniben

Akito tam ressam oldun canim bugün bi deneme yaptimda, bütün yüzüme bulastirdimsempatiksalakcinni zor is bu makyaj yaaa becerenlere helal olsun

pınaxımopuyorumnanaktan
köpeğin olsun kızaklinialirimsmile aklinialirimsmile
da sende daha iyileri var ama:roflol:
miriş öğretsin sana camda sürmeyiaklinialirimsmile

Selam canlarım nasılsınız
Ayy gelemez oldum buralara yaaakannehir
Tanrıçamla aprılım ne gücel kombinler eklemiş öylebayanssulusmile
pınaxım farları yiyesim gelio çok cici özeniyorum aslında ama dandiktir diye almıyorum, memnun musun?
Güle güle sürüştür.zemuszemus

güzellik abidem,evde meyve varsa canlandırıcı bir kür yapabilirsin
içine bir kaç damla zeytin yağı katıp..
hangi meyve var mesela?

eprilimin anasının doğum günüsüymüş

iyi ki doğmuş annesi iyi babasıyla evlenmiş iyi ki sevişmiş de bu çüçük sevgi dolu neşeli insanı doğurmuş annesinin doğum gününü kutlar en güzel senelerinin başladığı günün bugün olmasını diliyorum.

holiganarzu:

Anaa aprılımın annişinin doğumgünsü müymüş:teytey:
İyiki doğmuş, doğurmuş o zamanalkisalkisalkis

Arzum ne diyon öle çüçük kızın yanında savişmiş falan ayıp oluyo hem aprılımı leylekler getirdim kızaam:roflol:

Güzeller güzeli kankam ayıptır söylemesi evde yeşil elma ,kırmızı elma ,şeftali, üzüm ve incir var .Bunların hepsini kür için kullanayım mı perim ?

Son düzenleme:
Selam canlarım nasılsınız
Ayy gelemez oldum buralara yaaakannehir
Tanrıçamla aprılım ne gücel kombinler eklemiş öylebayanssulusmile
olum nerdesin sen:mymeka:özledim valla he:gitme:
kıyamam canın çıkıyo yorgunluktan tabi:teselli:alışabildinmi kankam.nası gidiyoolumunekankayizsmile
unutmadan söyliyim...hazır yakaladım seni:)hemen çekiliş topiğine git ve kendini tanıt okyanusyamŞenizyürüükaydirigubbakcemile

Güzeller güzeli kankam ayıptır söylemesi evde yeşil elma ,kırmızı elma ,şeftali, üzüm ve incir var .Bunların hepsini kür için kullanayım mı perim ?

:kedi:ölürümŞeniz
kankam kırmızı elmayı rendele(bir dilim kadar)4-5 tane üzümüde bıçakla kes,şeftaliyide rendele(1 dilim kadar)bunları bir güzel çatalla ez kankam
sonra zeytin yağı damlat bir kaç damla..yine ez..
sonra azcık kaymak yada yoğurt koy(yüzünde durabilmesi için)yüzünde 1 saate yakın tut,ılık su ile yıka meleğimopuyorumnanaktan
anti eycink olsun yüzüneaklinialirimsmile

Son düzenleme:
Oyyyyy sağolasın meleğima.s. Ben ikiliyorum maskemi yapmaya sırnaşık şey
fisfisfisYoğurt evde kalmadı şimdilik suyla idare edeyim diyorum=)

X