Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
:KK1:

Ekle kuzum ekleee :lepi:

ekliyom kuzucummmm kaydirigubbakcemile5

Far paleti aldim iki tane :) birinde 88 tane far var minnak minnak geldiginde sok oldum 1 kurus büyüklügünde bi tanesi akannehir

biri de nude far paleti onda da 28 natürel ton var.. onlar biraz daha büyük 1 lira büyüklügünde falan CADIARZU --- denemesini daha yapmadim, farlar ne kadar yogun bilmiyorum fisfisfis fiyati toplam 29€ resimlerini ekliiyorum paletlerin kuzular delikafadulden

yeniciciler008.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

hee unutmusum bide takma kirpik aldim 2 euroya... dandik bisey ama deniycem bi becerebilirsem -tatlicadiarzu- bulunsun bi kösede.... bide bi parlatici aldim pembe marka: esprit

he bide bi mont ve cizme aldiydim ama özellikle resmini cekmedim.... yani cekdimde ama üstümde :lepi:

Son düzenleme:
Düğün çok güseldi canım darısı ve çok daha iisi senin başına.canım işmi buldun görüşmeye gidicektin nası sonuçlandı

canlarımopuyorumnanaktan
sizi ihmal ettim sanmayınopuyorumnanaktançekiliş topiğindeyim bu araolumunekankayizsmile
geçmişi okuyacağımŞenizbir sürü resimler gördüm sanki:sm_cool:
bu arada kendini tanıtmayanlar çekiliş topiğine gelsin piliz:mymeka:
şimdilik öpüyorum meleklerimopuyorumnanaktan

Far paleti aldim iki tane :) birinde 88 tane far var minnak minnak geldiginde sok oldum 1 kurus büyüklügünde bi tanesi akannehir

biri de nude far paleti onda da 28 natürel ton var.. onlar biraz daha büyük 1 lira büyüklügünde falan CADIARZU --- denemesini daha yapmadim, farlar ne kadar yogun bilmiyorum fisfisfis fiyati toplam 29€ resimlerini ekliiyorum paletlerin kuzular delikafadulden

yeniciciler008.jpg

Balım paletler çok güzel görünüyor...boshayallersmile :asigim:
Aslında minik olmaları daha iyi sanki, hem az yer tutar, bi yere giderken götürebilirsin,
hem de nolursa olsun bitmez yahu onlar...:lepi:
taze taze kullanmış olursun tatlım a.s

Güle güle kullan kuşum, gloss da çok şekermiş...
Şeniz

Düğün çok güseldi canım darısı ve çok daha iisi senin başına.canım işmi buldun görüşmeye gidicektin nası sonuçlandı

Çok sevindim bitanem benim...:lepi: :nazar: İnşallah, tüm seven kardeşlerimin başına. aklinialirimsmile
Daha bir haber çıkmadı görüşmeden balım benim...
Şeniz

Balım paletler çok güzel görünüyor...boshayallersmile :asigim:
Aslında minik olmaları daha iyi sanki, hem az yer tutar, bi yere giderken götürebilirsin,
hem de nolursa olsun bitmez yahu onlar...:lepi:
taze taze kullanmış olursun tatlım a.s

Güle güle kullan kuşum, gloss da çok şekermiş...
Şeniz

aprilim sagol bitanem opuyorumnanaktan
haklisin cok hafif ve ve ince paletler..heryere kolaylikla götürülebilir:lepi:

saol bebekim Şeniz

Pinax tatlım renkler süper duruyor güle güle kullan opuyorumnanaktan

karabiberim tsk ederim canim :1hug:]

aprilim ve tanrıçam kombinlerinz çk güzel diğer topikde de şey ettiğim gibi aklinialirimsmile çok beğendimmopuyorumnanaktan
böğrünü yidiğimŞeniz
tişkürler:dance:

yeniciciler008.jpg

hee unutmusum bide takma kirpik aldim 2 euroya... dandik bisey ama deniycem bi becerebilirsem -tatlicadiarzu- bulunsun bi kösede.... bide bi parlatici aldim pembe marka: esprit

he bide bi mont ve cizme aldiydim ama özellikle resmini cekmedim.... yani cekdimde ama üstümde :lepi:
ohaoldumsmile ohaoldumsmile ohaoldumsmile
pınaxakannehirbayıldım olum:dance::sm_cool: hele nude tonlar içeren paletine:asigim:
tam benlik:dance:ne makyajlar yapılır o setlerle uyyy:dance: güle güle kullan bayıldım:lepi:
bende istiyorum:jeyyar:

sermitoşaklinialirimsmile
kız evlendiysen medeni halini değiştirsene balımkaydirigubbakcemile3
ben evleniyim,ilk iş onu değiştirmek olucak:lepi::kedi:
bide avatar bul kendine,şöyle aşklı meşkliaklinialirimsmiletaze gelinsin kızam:smiley-cool:

Tanricam sac rengin cokkkkkk güzel :asigim: degistirmeeee sakin opuyorumnanaktan sende acaip zevklisin tüm kiyafetlerin ne kdar hos giyindiginin kanitidir Şeniz

o senin zevkin be pınaxım:kedi:
birazdan yine albümüne gelip güzelliğini izliceğim hayran hayranboshayallersmile
beğendinmi saçımı bebeğimhihoyyytteşekkür ederim:kedi: yok değiştirmem canokaydirigubbakcemile5anca oturdu,ne badereler atlattı o renge gelene kadar:roflol:

ben de çok fena koptum hala da böğürürcesine gülüorum:roflol::roflol::roflol::roflol:
hepinizden razı olsun allah canımcımm
ama hakket bi bak açıklma olmasa tereyağ gibi durmuyo mu:roflol::roflol::roflol:
hatta dedim ki bu april karısı neden tereyağını çay tabaaanaaa koyup foto çekti.
acaba maske neyim mi yapılıyo tereyağdan die düşündüm dü:roflol::roflol::roflol::roflol:
:kedi: Çok teşekkürler birtanem benim Şeniz
maskeye de katılabilinir bence bak iyi düşündün onu ama :lepi: zemuszemus
Tanrıçama soralım hele[/B] kaydirigubbakcemile2
lan kuş,allah almasın seni emisırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey
zalak garı koptumsırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey
bu arada tereyağ sözde sivilce izlerine iyi geliyo kızlar.ama hiç denemedim.
yağlı ve sivilceli ciltlere asla tavsiye etmem.ama kuru ciltler sürebilir:hulya:

Nisanım güle güle giy harikalar Şeniz
Vay kanka seni asil ve seksi gördüm iş kadını misalibayanssulusmile
Kanka saçın baya açıkmış ben daha koyu karamel bekliyordum bu bal rengi olmuş süper olmuş:lepi:
için fesat biberimaklinialirimsmilebeni öyle hayal ediyosun çünkü hepaklinialirimsmile:KK1:
iş kadını tanrıçabayanssulusmile:roflol:
saçımın rengini sende beğendin yihuu:teytey:

Son düzenleme:
aramızda diyet yapanlar varsa size salata yaptım canlarrr
made in kuşkafa:roflol:
akannehiraferim kuşaklinialirimsmile
çok leziz görünüyo allamacokacimcoook cokacimcoook eline sağlık böcüğümcokacimcoookŞeniz

bitanem güle güle kullanolumunekankayizsmile
çok faydalı şeyler almışsınhihoyyyt

puhahahhah ay koptumm:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
olum çok gülerim ben bu sahneye:roflol: :roflol: :roflol:
binicem üstünesempatiksalakcinnitipe aha böylesempatiksalakcinni
vurucam kırbacısempatiksalakcinnivurucam kırbacısempatiksalakcinni :roflol: :roflol: :roflol:

cimg3423yj.jpg

cimg1873.jpg

Bir klasik davet kombini ekledim canlarım sempatiksalakcinni :lepi:

Bir de yenilerimle spor kombin
:lepi:
cimg3418.jpg

1043.jpg

cimg3422y.jpg

cimg3420.jpg
tek kelime ile bayıldımhihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
ikiside birbirindne şahane..zevkli kankam ya:nazar:kimin kankasıbayanssulusmile:smiley-cool:

selamun hellooooo canlarrrra.s.
nassınızz bakimm:kahve:
okuldan yorgun argın geldim:bbo:
ayrıca tanrıçamm saç rengin çok güzel sakın değiştirmeeeee
:
kuşovskide beğendikaydirigubbakcemile2
kıyamam oyy:teselli:yorulmadan olmuyo bu işler be kuşumbilmiyorumkismile
mesleğin yorucu..veletlerle uğraşmak kolay değil:)

wııyyy çiçeem iş gadını gibim bi kombin olmuş reçelli ekmeemm kız ben neden kombin eklemiyom danamıyım neyim yaa

bidenem kuzikom o saçların şahaneliği ne öyle yaaa:nazar:

heey maşallahhh tam çok beğendiğim gibi orta kalınlıkta telli ve gür aynı katalog şeysileri gibi maşallahhh kırkbirbuçukkere

kuzi yapma yaaa bu renk çok dadlu yakışıyor sanaaa

ilk kanıma giren sen oldun elma şekerimolumunekankayizsmile
bal rengi diye diyeaklinialirimsmiledeğiştirmem kuzen merak etmeŞenizkalıcam bu renkte:lepi:
ekle tabi kombin kankam,durduğun kabayat:lepi:beğenmene çok sevindim asil çiçeğim..eskiden daha gürdü saçlarım:a015:
bunada şükür:smiley-cool:saç üzerine seni,patimi,islomu tek geçiyorum
rapunzellerim benim:nazar:

tanrıçam balım ceketi ve bluzu çok beğendim ama altına pantolonun rengini ve ayakkabıyı azıcık uyumsuz buldum tabi üstünde daha farklı durabilir ayrıca saçını rengini bayıldım tatlım bal rengi harika
teşekkürler ayşemolumunekankayizsmile
bitanem abiye ve spor tarzı karıştırmayı çok severimhihoyyyt
kotun kalıbı çok güzel,cuk oturuyoaklinialirimsmileayakabıyı ve ceketi çok güzel meydana çıkartıyor.açık kotu değil,koyu kotu tercih ediyorum bu tarz giyinceŞeniz

bak kuzum bak çoh gomikler aklinialirimsmile
dıgıdık dıgıdık erzucaan :lepi:
heey amigoooooooo :KK3:
cek sabataaaaaaaaaa :nazar:
yıh hah hah haaaaaaaaaaaa
sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni
onhorse10.gif

delikafadulden Çooooooook güzeeeeeeellllll kankam boshayallersmile
Ceket süpermiş :lepi:
Benim de artık ilgimi daha çok çekmeye başladı bu tür kombinler melekom
:KK1:
Kankaaaaaaaaaaa delikafadulden
Bildiğin bal rengi olmuş muhteşem ya aşkummmmmmm
:asigim: :asigim: :asigim:

öldümmmm sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
çek sabata:roflol: :roflol: :roflol: hey amigo:roflol: :roflol: :roflol: ölme sen emi yarıldım:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
ay saol kanka:roflol: :roflol: :roflol: gülmekten yazamıcam bişey:roflol:

Son düzenleme:
islom,nazom uğramamışlar:sm_confused:
kıyamam onlara:teselli:
heleki islom.daha yeni başladı işe:teselli:alışıcak işallah bitanemolumunekankayizsmile

bu arada canım kankalarım
adamın asabını bozmayınkaydirigubbakcemileyarın çekiliş topiğine uğrayıp bi arzı endam edinalsanaalsanasmile(gelmeyenlere söylüyorumaklinialirimsmile)​
topiği kapıyorum,rapunzelim arzum açar sabaha besmeleylenolumunekankayizsmilekaydirigubbakcemile
sizi seviyorumopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
Merhaba tanrıça topiğin çok güzel okudum baya..bişey soracağım,kirpiklerim çok düz uzunda syaılmaz sence kirpik perması yaptırayımmı?Ayrıca kalıcı makyaj özellikle eyeliner konusunda ne düşünüyorsun?

ana benden önce biri gelmiş topiği kız anahtarı nerden buldun?

paspasın altından mı aldın çiçeğim

günaydın bu arada

Son düzenleme:
eprilom gördüm şimdi kombinlerini klasik kombinin ne kadan güzel olmuş çiçeğimm dilberim...

gece kuşunun da salatası çok neffiss olmuş ellerine sağlık kuşum

pinaxim palet neyim almış 10 kuruş dedikerin da fotoda bayağı büyük gözüküyor bidenem ama demek öyle hee... adı palet yani:))) inşallah kalitesi iyidir güzelparem nudeleri de çok beğendim yaaa güle güle kullan bebişim..

kkarabiberitom gelmiş öperim alnısından

Merhaba tanrıça topiğin çok güzel okudum baya..bişey soracağım,kirpiklerim çok düz uzunda syaılmaz sence kirpik perması yaptırayımmı?Ayrıca kalıcı makyaj özellikle eyeliner konusunda ne düşünüyorsun?

canısım dantıçamız cevap verir de ben de bişey diyeyim kirpik perması konusunda arztez arkdaşımız yaptırmıştı, çok kötü olmuştu rimel bile sürse bi tuhaf olmuştu canım.
benim lisede bi arkdaşımın da kirpikleri dediğin gibi düzdü. kirpik kıvırtıcısı aldı hergün kıvırtıyordu okula geitiryordu sonra kıvrıldı canım kirpşkleri. şimdi ısıtıcılalrı bile çıktı bence yaptırmadan önce bi onları dene. bilmiyorum tanrıça çiçğimiz ne der de...

kalıcı eyeliner konusunda ben çok iyi şeyler düşünüyorum bidenem ama nasıl olur bilmiyorum ne kadara yapılıyor sıfır makyajla nasıl duruyor, eyeliner gibi mi yapılmalı yoksa sadece kirpik boşlukları mı doldurulmalı acaba diye düşünüyorum canım. bi araştırmak lazım... tanrıçasınınsorusunaatlayanilarzusempatiksalakcinni

ilarzu merhaba senin topğinide okuyorum çok güzel tebrikler:)bakıma makyaja çok meraklıyım gerçi tembelimde neysem..o kirpik kıvırcısından bende vardı ama döküyormuş galiba bide ıstıcılı zarar vermezmi nasıl olur ayrıca hint yağı aldım aktrcı uzadıkça kıvrılıyor dedi ne dersin?kalıcı eyeliner olayını sende seviyorsun galiba bende istiyorum fiyatları 300-400arasında değişiyor bide acısı var..

puhahahhah ay koptumm:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
olum çok gülerim ben bu sahneye:roflol: :roflol: :roflol:
binicem üstünesempatiksalakcinnitipe aha böylesempatiksalakcinni
vurucam kırbacısempatiksalakcinnivurucam kırbacısempatiksalakcinni :roflol: :roflol: :roflol:

öldümmmm sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
çek sabata:roflol: :roflol: :roflol: hey amigo:roflol: :roflol: :roflol: ölme sen emi yarıldım:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
ay saol kanka:roflol: :roflol: :roflol: gülmekten yazamıcam bişey:roflol:

delikafadulden delikafadulden delikafadulden
Kankaaaaaaa sırnaşık şey
Teşekkür ederim bal köpüğüm Şeniz Şeniz Şeniz
Hem kombinleri, hem aldıklarımı biğendiğin için gardaşım...:kedi: Şeniz

Bak şinci kanka,:nazar:
Bu kuştirik benim bademli sabunu tereyağı sandı ya :roflol:
benim de aklıma süpersonik bir fikir geldi :lepi:
Tereyağı, ziytinyağı vs ve bir de bazı aromatik yağları karıştırıp tel kullanımlık maskeler yapacam :hulya:
İsmi de Yağface olacak, kankam, olur mu ki, ne diyon ?
laelaelaelaelae

ben yaptırmıştım 2 sene önce falan aslında benimki uzun ve kıvrık emme kuaförüm kendine yapmıştım çok beğenmiştim hemen yaptırmıştım 6 ay falan gitti rimel sürünce harika duruyordu takma gibi.bence yaptır mennun kalırsın canım

ben geldim kızlar dün gezdik gezdik çok güzeldi alışveriş yaptık ciciler aldım kendime eklerim bi ara

apriltomm tom tom tommmm-tatlicadiarzu-
benim saflığımdan esinlenip ürünler çıkarıo-yon meydaanneeee
telif hakkmı isterim haberin olaaa:roflol:
bu arada salatamı beğenen herkese teşekkür ederim.:içelim:
ben geldimm kimse yok amaaaa:eek:klava:

Canlarım nasılsınız hihoyyythihoyyythihoyyyt

Kanka Nisan'a Patiye fln sor onlarda çikolata kahve diyeceklerdir :asigim: O güzel yüz hatlarını daha ortaya çıkacağına eminim

Nisan aşkummmm cicilerin çok güzellllll güle güle kullan balım .Kanka o zeytin yağlı sabunlar dalanın sabunlarından daha mı iyidir ne dersin ?

Gece kuşum ellerine sağlık güzelim cokacimcoook

X