Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Livitom ben de Polaris'in modellerini beğeniyorum ama hiç almadım denemedim kankam :icecream:
Fiyatları da uygun aslında...
:teytey:
Dimi kanka fiyatları çok uygun hemde ortopedik ürünleri :lepi:

Topuğu çok yüksek ayakkabının tereddüt ettim ama harika duruyor ve giydiğimde çok rahattı canım. Umarımrahat kullanırım uzun süre giyince
Bot zaten süper rahat:lepi:
Ayakkabı 39 bot 38 numara kalıpları farklıkaydirigubbakcemile2
Demek rahat tatlım güle güle kullan canım :lepi:Bende alacağım vallaha İzmirde seninle pişti olmayız dimi sırnaşık şey
asker bekliyorum evet karabiberim.o bi glsin ne işaretler çakcem onaa:roflol:

Demin yazdığını görmemişim tatlım hoşbulduk
Demek asker yollu bekliyorsun safak kaç kuzum .Benimkiside aralıkta asker yollucusu :gitme:eek:ooof ooof efkarlandım ama o neredeyse bende oradayım kaçıp kaçıp gideceğim onsuz yapamam :gitme::gitme:

inşallah kaçıp gideceğin uzaklıkta bir yere düşer canım. şafak saymıyorum artık ben günler geçmiyo valla. 90 küsür kaldı ama

kuş,bişey kalmamış..90 gün nedirkiboshayallersmile

livom işallah yakın yere düşerde,koşar gidersin yanına:Saruboceq:
kısa dönem yapıcak seninki ama dimi meleğim?

kuş,bişey kalmamış..90 gün nedirkiboshayallersmile

livom işallah yakın yere düşerde,koşar gidersin yanına:Saruboceq:
kısa dönem yapıcak seninki ama dimi meleğim?

bişey kalmamış deme tanrıçam zati kısa dönemdi. bulunduğu yer cnımı sıkıyo aslında benim diyarbakır bana çok uzak.. bi de gelince söz nişan olayları başlıcak ki başlasın artık 7.5 yıl oldu,turşumu kendim kurcam

sempatiksalakcinni Yok be kankam, henüz bir haber yok olumlu veya olumsuz...
Gittim görüştüm de, olmazsa da en azından görüşme de bir tecrübedir diyerek kendimi eğliyom kanka ahahha
:roflol: sempatiksalakcinni
:
Kankammmmm inş olumlu haberlerini duyarız :Saruboceq:Sen içini rahat tut kankam şimdiden olumsuz şeyler düşünme
Sanırsam ve galibayı aynı cümlede kullanmışım sıfatıma tüküreyimdelikafaduldendelikafadulden Hastalıktan galiba delikafadulden

livim aklına ne geldi bebem söyle bakıyım:jeyyar:
ayrıca çekilişte olucaksın diye çok mutluyum:kedi:
geçen seferin acısını çıkartalım:1hug:
sen yoksun diye hep bi yanım eksikti kanka:eek:
ayrıca polarisin şık modelleri oluyo cidden..fiyatlarıda uygun balımkaydirigubbakcemile5

Söylemem kanka sositososito
Ah kanka ah aynen benimde öyle. Acısını fenalı çıkacağız cano topik açtığında link at bebeğim uçalım oraya hihoyyyt
inşallah kaçıp gideceğin uzaklıkta bir yere düşer canım. şafak saymıyorum artık ben günler geçmiyo valla. 90 küsür kaldı ama

İnş inş :Saruboceq:Oyyyyyy canım benimmmmmm çoğu gitmiş azı kalmış olumunekankayizsmile

Dimi kanka fiyatları çok uygun hemde ortopedik ürünleri :lepi:

Benimkiside aralıkta asker yollucusu :gitme:eek:ooof ooof efkarlandım ama o neredeyse bende oradayım kaçıp kaçıp gideceğim onsuz yapamam :gitme::gitme:

Ebet kankam ortopedik :lepi:

:gitme: olsun be kankam, kısa dönem geçip gidiverir, üzme sen canını...
:teselli: :1hug:

Kuşkafam, bitmiş ya şafak plakalara gelmişsiniz nerdeyse kukucanım :lepi: sempatiksalakcinni :lepi:

evet bunu sordum tanrıça netten bakıyorum golden rosenin 224ine gittigidiyordan falan koyu kahverengi gibi birenk gözüküyor ya :KK43: yanlışmı bakıyorum rengine bittim bulmam lazım bu rujdan

Ayy birden çok uykum geldi bayılırcasına uyucam vallamirmirmirmir
Tatlı rüyalar canlarımmopuyorumnanaktan

Kankammmmm inş olumlu haberlerini duyarız :Saruboceq:Sen içini rahat tut kankam şimdiden olumsuz şeyler düşünme
Sanırsam ve galibayı aynı cümlede kullanmışım sıfatıma tüküreyimdelikafaduldendelikafadulden Hastalıktan galiba delikafadulden

Hayırlısıysa olsun be kankam, napalım...olumunekankayizsmile hihoyyyt
Hepimiz güzel güzel işlere girelim, seveceğimiz işler yapalım işalla birtanem...
:Saruboceq: :1hug:

Business woman islom benim, iyi uykular melekommm aklinialirimsmile Şeniz Şeniz Şeniz

Yaşasınnn yeni çekilişimiz topiğimize forumumuza hayırlı olsunnnnn :sm_cool: :teytey: minikom tut mendili de hade sempatiksalakcinni

koptum deli :roflol: :roflol: :roflol:
evet bunu sordum tanrıça netten bakıyorum golden rosenin 224ine gittigidiyordan falan koyu kahverengi gibi birenk gözüküyor ya :KK43: yanlışmı bakıyorum rengine bittim bulmam lazım bu rujdan
hayır beautiful..kahve değil.gül kurusu gibi tatlı bi renk.tendeki duruşuda vardı hatta görmüşsündür
:))))allah canını almasın
hadi yat zıbar islom,allah rahatlık versin kuzumopuyorumnanaktangüzel rüyalar:KK3:

slmm fıstıklarrrolumunekankayizsmile
gececi minik gelmiş:)hoşgeldin hayatımŞeniz

kendimi alıntılıyorum:KK1:
çok zalak bi duyguymuş,,yaşamak istedim:KK1:

Son düzenleme:
Benim de uykum gelivirdi yav mirmirmirmir
Bu islo naapsa bana da aynısı oliyi kafamçokkarıştı :1shok:
Şşşt islo ayaanı denk al olum, :nazar: sunum munum olmicak işlere girişme, hissediyom bak
aklinialirimsmile :roflol: :roflol:

hb tanrıçammolumunekankayizsmile

islom ayakkabılarını güle güle giy çok güzellerolumunekankayizsmile

Uyumak üzereyim kankitommmmmm mirmirmirmir mirmirmirmir
Seni ve tüm kankalarımı çokkk seviyorum olumunekankayizsmile opuyorumnanaktan
İyi geceler bal kaymaklarım
:KK3: :eek:

Uyumak üzereyim kankitommmmmm mirmirmirmir mirmirmirmir
Seni ve tüm kankalarımı çokkk seviyorum olumunekankayizsmile opuyorumnanaktan
İyi geceler bal kaymaklarım
:KK3: :eek:

aprilim ben de sana bağlımıyım neyim benim de uykum geldi çok fena birden hemde:roflol::roflol::roflol::roflol:

herkeslere iyi geceler tatlı rüyalar
kocaman öpüyorum hepiniziolumunekankayizsmile

X