Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
livim aşşadahihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hoşgeldin prensesimopuyorumnanaktan
kendini nasıl hissediyosun kankam:teselli:
iyimisin birazbilmiyorumkismile

Ayakkabı aldım Deichmanndenkaydirigubbakcemile2

3277.jpg
[/url][/IMG]

Oyyyyyy islandım çok güzeller:lepi: fiyatları ne kadardı tatlım Şeniz
Canlarım bir blog çekilişinden kazandığım parfüm setim delikafadulden

İnanılmaz hoş mis kokuyor :asigim: :asigim: :asigim:
Çok mutluyummm
hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
d78e119e.jpg
delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
Beleş mi delikafadulden Öyle hediyelere can kurban vallaha kanka olumunekankayizsmile Çok beğendim kankam iyi günlerde sür sürüştür olumunekankayizsmile
Çok özledim hepinizi çok sık gelemiyorum bu ara:sinifsinif:
En son aldıklarım gamyoncuiremsu
161020103807.jpg
Bizde seni özledim esmer güzelim olumunekankayizsmile
Aldıklarını güle güle kullan tatlımmmmmm benim olumunekankayizsmile
meleğim gelmişŞeniz:teselli:
yat dinlen bitanem..yakın olsakta sıcak çorbalar yapsam kankama:gitme:
geçmişi okumakla uğraşma,ben özet yaparım sana ruhumopuyorumnanaktan

O melek sensin kankam .Ah ah keşke ama böyle söylemen bile yeter perim :asigim::asigim:Var ya canlar geçmişi okurken inanılmaz keyif aldım enerjiniz bana yansıdı hihoyyyt Seviyorum sizi len :lepi:

Kankam çekiliş mi dedi ne zaman ne zaman :teytey:

niye okuyon günlüğümüzü:mymeka:kötükedihüso :dilcikar:
diyoki kendimi nası banlatıyım öğret:roflol:çok kolay hacı:teselli:bana 2 kelam küfür yazman yeterli:içelim::roflol:
hemen kötü içerik:1ninca::jeyyar:
aaa kuş gri olmuş:sm_confused::jeyyar:
pis tanrıça. bundan ötesini diyemem sana balımmm:roflol::roflol::roflol:tısrtığımdan değil sevdiğimden zaaarrrr:roflol::roflol::roflol:
Allah bilanı vermiyee:roflol: :roflol:
Dayçmenin bölge müdürüyüm ya ben bi umut bana sormuşsempatiksalakcinni
İzmir'e geldiğinde çeşit çeşit alırsın melekom

ben kendi başıma beğenemem seni de göttürürümmm sölimmm:roflol:

livim aşşadahihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hoşgeldin prensesimopuyorumnanaktan
kendini nasıl hissediyosun kankam:teselli:
iyimisin birazbilmiyorumkismile

Meleğimm fena değilim şimdi :lepi: Yarım yamalakta olsa geçmişi okumak inanılmaz iyi geldi :asigim: Kendimi daha enerjik hissediyorum :lepi:

Sizler nasılsınız meleklerim Nisanım sevdiceğinin yanına gidecekmiş galiba olumunekankayizsmile

pis tanrıça. bundan ötesini diyemem sana balımmm:roflol::roflol::roflol:tısrtığımdan değil sevdiğimden zaaarrrr:roflol::roflol::roflol:

ben kendi başıma beğenemem seni de göttürürümmm sölimmm:roflol:

Gel balım gel hem bana da alırsın hoşgeldin aman hoşbuldum hedayesi olaraksempatiksalakcinni
Ben de hayatta yalnız beğenemem zati o kadar kalabalıktıkşi sanırsın sebil beleşe dağıtıyolar
Aşkoyu çıldırttım alalım mı bunu da deneyeyim bi de ben eğilmeyeyim diye o giydiriyo çoraplarımı çıkartıyo falan deli ettim çocuudelikafadulden

Gel balım gel hem bana da alırsın hoşgeldin aman hoşbuldum hedayesi olaraksempatiksalakcinni
Ben de hayatta yalnız beğenemem zati o kadar kalabalıktıkşi sanırsın sebil beleşe dağıtıyolar
Aşkoyu çıldırttım alalım mı bunu da deneyeyim bi de ben eğilmeyeyim diye o giydiriyo çoraplarımı çıkartıyo falan deli ettim çocuudelikafadulden

gidelim anam sana deyçmen helal ossun alırız kuu sen eğilme ben eniştenin yerine giydiririm:roflol::roflol:

Meleğimm fena değilim şimdi :lepi: Yarım yamalakta olsa geçmişi okumak inanılmaz iyi geldi :asigim: Kendimi daha enerjik hissediyorum :lepi:

Sizler nasılsınız meleklerim Nisanım sevdiceğinin yanına gidecekmiş galiba olumunekankayizsmile

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
güzel enerji yollıyım masum yüzlü prensesimeŞenizkankam topiği açalı:smiley-cool:KK43:sanki dükkan açtım-tatlicadiarzu-)02-01-2010..yani yılbaşının ertesi günü açmışım
yalnız şöyle birşey var
yılbaşı çekilişide yapıcaz..bahane ile ben extradan birine hediye yollıcam işte:jeyyar:
bu arada ben ufaktan bayram çekilişi için topik açıyım,aceleye gelmesin geçen seferki gibi..gönlümüzce hazırlık yapalım,bayramda eline geçsin kankalarımızın dimi?Şeniz

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
Beleş mi delikafadulden Öyle hediyelere can kurban vallaha kanka olumunekankayizsmile Çok beğendim kankam iyi günlerde sür sürüştür olumunekankayizsmile

Beleş kanka a.s delikafadulden
ahahahhahaha çatlak yaaa :roflol: :roflol:
özledim bugün seni be kankam iyi olmana da çok sevindim pambiğim...
olumunekankayizsmile hihoyyyt hihoyyyt

Nisanım sevdiceğinin yanına gidecekmiş galiba olumunekankayizsmile

İvet balım ama Cuma günüsü :KK1: :lepi:

sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey Ben öle yapsam benimki kendini şehirden dışarı atar bildiğin sürgün olur gider la :roflol: :roflol: :roflol:

759ce348.jpg

sanırım bunu sordun beatiful..numarası 224kaydirigubbakcemile5

Kankam aynısından bende de var olumunekankayizsmile Hakketen çok güzel renk Şeniz
Livomm ikisi de 39.90delikafadulden
Çok teşekkür ederim şekertomŞeniz
Daha iyicesin inşallah

Fena değilim tatlım

Ana süpermiş ya rahatlar mı peki opuyorumnanaktan Canolar Polaris ayakkabılarından kullanan var mı:uhm: Bazı modelleri feci güzel :asigim:

güzel enerji yollıyım masum yüzlü prensesimeŞenizkankam topiği açalı:smiley-cool:KK43:sanki dükkan açtım-tatlicadiarzu-)02-01-2010..yani yılbaşının ertesi günü açmışım
yalnız şöyle birşey var
yılbaşı çekilişide yapıcaz..bahane ile ben extradan birine hediye yollıcam işte:jeyyar:
bu arada ben ufaktan bayram çekilişi için topik açıyım,aceleye gelmesin geçen seferki gibi..gönlümüzce hazırlık yapalım,bayramda eline geçsin kankalarımızın dimi?Şeniz

anam çekiliş mi var abooooooooo süper süper hemen hazırllıklara başlıyalım tanrıçam topik gülüm benimmm:lepi::lepi::lepi::lepi:

Livitom ben de Polaris'in modellerini beğeniyorum ama hiç almadım denemedim kankam :icecream:
Fiyatları da uygun aslında...
:teytey:

Ah kankam ah bende sizi çok özledim :sinifsinif:
Oyyyyyyy canım beni çok sevindim:lepi:İş görüşemen olumlu geçmiş sanırsam kankam galiba Şeniz :lepi:

yalnız şöyle birşey var
Oy yerim seni kankam cokacimcoook
Kankam aç topiği vallaha oldu bittiye gelmesin zamana yayalım bencede :lepi:bayram ne zamana denk geliyordu canlar ?
Dimek bir de 1 yıl dolması sebebiyle çekiliş yapacaksın hihoyyythihoyyyt
Aklıma süper bir fikir geldi sayende kanka :1ninca:delikafadulden

sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey Ben öle yapsam benimki kendini şehirden dışarı atar bildiğin sürgün olur gider la :roflol: :roflol: :roflol:
sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey
Yok sabrediyo benim tatlı denyom
Makkaj bakarkende bekliyo bi köşeye dikiyom onu sen burda dur 5 dakkaya geliom aşkım diyorum oluyo 45 dakka kızarmış bozarmış bayılcak halde buluyom dönüşte:roflol:

Kankam aynısından bende de var olumunekankayizsmile Hakketen çok güzel renk Şeniz

Fena değilim tatlım

Ana süpermiş ya rahatlar mı peki opuyorumnanaktan Canolar Polaris ayakkabılarından kullanan var mı:uhm: Bazı modelleri feci güzel :asigim:
Topuğu çok yüksek ayakkabının tereddüt ettim ama harika duruyor ve giydiğimde çok rahattı canım. Umarımrahat kullanırım uzun süre giyince
Bot zaten süper rahat:lepi:
Ayakkabı 39 bot 38 numara kalıpları farklıkaydirigubbakcemile2

Livitom ben de Polaris'in modellerini beğeniyorum ama hiç almadım denemedim kankam :icecream:
Fiyatları da uygun aslında...
:teytey:
Polarisin modellerini severim kanka ama kendme denk gelmedi hiç alayım.
Sefkilime almıştım spor tarzı çok rahattı ve uzun süre giydi fiyatları çok çok uygun.a.s

bayıldım yaa balıklar kadar olamadım yaa işaret çakıp öpüşemiyom vay bana vaylar bana:roflol::roflol::roflol:

:roflol::roflol: askerin gelince çakarsın sen de işaret:jeyyar: asker bekliyodun di mi karıştırmadımdelikafadulden
kanka taş gibimiydi kil?sertmiydi..CADIARZU
Yok kanka değildi şehriban teyze mi ne o markaydı beyaz değildi galiba yeşil kildi farkeder miCADIARZU
Bizde seni özledim esmer güzelim olumunekankayizsmile
Aldıklarını güle güle kullan tatlımmmmmm benim olumunekankayizsmile
Canımın içi teşekkür ederimopuyorumnanaktan
yalnız şöyle birşey var

Süper olur kanka hatta çekilişi de erken yapalım düşünmek için vaktimiz de olsun olmaz mısositososito

karabiberim avatar çok tatlı oldu kankam:lepi:
bayıldımhihoyyytopuyorumnanaktan

livim aklına ne geldi bebem söyle bakıyım:jeyyar:
ayrıca çekilişte olucaksın diye çok mutluyum:kedi:
geçen seferin acısını çıkartalım:1hug:
sen yoksun diye hep bi yanım eksikti kanka:eek:
ayrıca polarisin şık modelleri oluyo cidden..fiyatlarıda uygun balımkaydirigubbakcemile5

canlar,netimde sorun var:gitme:
gidip geliyo,ayar etti beni yakötükedihüso

Ah kankam ah bende sizi çok özledim :sinifsinif:
Oyyyyyyy canım beni çok sevindim:lepi:İş görüşemen olumlu geçmiş sanırsam kankam galiba Şeniz :lepi:

sempatiksalakcinni Yok be kankam, henüz bir haber yok olumlu veya olumsuz...
Gittim görüştüm de, olmazsa da en azından görüşme de bir tecrübedir diyerek kendimi eğliyom kanka ahahha
:roflol: sempatiksalakcinni

sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey
Yok sabrediyo benim tatlı denyom
Makkaj bakarkende bekliyo bi köşeye dikiyom onu sen burda dur 5 dakkaya geliom aşkım diyorum oluyo 45 dakka kızarmış bozarmış bayılcak halde buluyom dönüşte:roflol:

:roflol: :roflol: :roflol:
ahahhahaha yazık la enişteye...Ben sevdalımla alışverişe çıkmıyom şahsen kanka.ohaoldumsmile
Ancak bişeyi çook beğencem de 5 dakkada girip alcam, o zaman. Yoksa isyan bayrağını çekiyor benimki.
:roflol: benneyaptımki :roflol:

X