Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
islomaklinialirimsmileçekiliş yapıcam kuzu kulağım:lepi:
ama karşılıklı hediyeleşme olmıyacak
bu işten ben zararlı,sizlerden bir kişi karlı olucak:smiley-cool:
allah nasip ederse,güzel bir organizasyon olucak,benden bir hatıra olucak sevgili dostumaopuyorumnanaktan
bunun adil olması içinde etkinlik yapmayı düşünüyorum:kedi:yarışma gibimi desem.valla bilmiyorum bakıcaz:jeyyar:
Ayy ne gücel ya ekşınların kadını:lepi:
Merakla bekliyorum bebeğimm:eek:

april'im teşekkür ederim kabuki fırça edineceğim en kısa zamanda bu arada bende senin parfümüne bayıldım yemede yanında yat o ne süper bişey öle güle güle kullan canım...
tanrıçam demek memnunsun bu üründen dediğin gibi fondtenin üstüne günlük makyaj yaptığım zamanlar uygulayacağım dediğini çok mersiiii bu arada hayırlı olsunnn balım topiğin 1 yaşına basmış....
kkarabiberim o renkler o allık o far o ojeler ayyy bayıldım renklerineeeeeee...o pembenin golden rose de çok tatlı bir tonu var onuda tavsiye ederim..
islom ayakkabılarına bayıldım iyi günlerde kullan tatlım...
Tutim teşekkür ederim bitanem daha güzelleri senin olsun.opuyorumnanaktan
ekledim kuzum haydi albume kızlar:eek:
Ayşem acayip yakışmış balım kocişinin ellerine sağlık:eek:
Ne renk boyadınız

Aşkom Pakface candır, baldır valla, hiç bişieye değişmem olumunekankayizsmile
Geçende normal açık kil almıştım, Pakface lerim bitti diye ondan yaptım maske,
İyi gücel oldu da, sabahleyin yanağımda koca bir svilceyle uyandım benneyaptımki
Ki ben sivilce tedavisi gördüm biliyosunuz :gitme:
1 yıldır tek bir sivilce bile çıkmamıştı yüzümde...ohaoldumsmile
Geçti ama çok şükür...O açık kili de vücuduma kullanıcam artık. Bakteri toz toprak vardı herhalde içinde. eyvahedigeldismile
Kuzum Neutrogenayı al bence yavru kuşum. :lepi: Badi şop a gerek yok yani...
Nivea Aqua da olur bak...
bayanssulusmile

Puahahhahha deliler yaa sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey
Normal kili ben de sevmedim kanka ben de yaptım sonra yüzüm sivilcelendi bi daha hiç elime sürmedim duruyor öyle:umursamaz: Tamam nisanım ondan alayım o zaman yoksa nivea mı alsam internetteki yorumlara bakayım olmazsa boshayallersmile
:kedi: :kedi::kedi: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
rezillik ya-tatlicadiarzu-okyanustan gelen güzellik-tatlicadiarzu-:roflol: :roflol: :roflol:
ama ne konularım vardı he:jeyyar:hepside ilginçti yanibayanssulusmile:roflol::nazar:
bebem bencede onu alabilirsin,ama pakfeyslerin var mis gibi boşver:lepi:bide şafak topiğinde etiketimle dalga geçmiştin:dilcikar:bende bozulmuştum:dilcikar:sonra sen kıyamadın prıfilden yazdın,yanlış anlamadın dimi kuzum felan:roflol: :roflol:
dedim yuuoo:nazar:(halbuki nası bozulmuştum ahaha:roflol: :roflol:)
:roflol::roflol::roflol: ahahhaahh yarıldım :roflol::roflol:
:roflol: :roflol: :roflol: Niye öle diyon olum süper topiklerdi...sempatiksalakcinni
(arabesk topiği hariç):nazar: derrmişim sempatiksalakcinni :roflol:
ahahhaha :roflol:

Etiketinle değil olum şafak takviminle dalga geçmiştim ben :roflol:
Pembe bir kalbe kurdele bağlamışlar, o kalp şafağa doru gidiyordu ama çok zalaktı yaa kanka sempatiksalakcinni :roflol:
ahahahha :roflol:
Benim takvimim nasıldı peki? ohaoldumsmile
Bulutların üzerinde uçan bir yatak aklinialirimsmile :jeyyar: :roflol:
ve yatakta bir çift sempatiksalakcinni
ahahhahahah :roflol:
ay koptum şuanda
:roflol:

Az uğraşmamştım senin göynünü alana kadar uyuz kanka :roflol: olumunekankayizsmile :roflol:
:roflol::roflol::roflol::roflol: bulut üstünde uçan yatak :roflol:
Ayakkabı aldım Deichmanndenkaydirigubbakcemile2
İş karısı oldum malum lazım artık topuklar feci yüksek yaa ama çok biğendiğim için aldım. Sevdalum aldı işin aslısempatiksalakcinni
Anama gözreiyodum kalktı baktım elinde makineyle döndü al çek kankalarına gösterirsin nası olsa dedi koptumm:roflol: :roflol:
Kısa bot olan bildiğin siyah renk ama sarı ışıkta ve flashla çekince renkler alakasız çıktı.bilmiyorumkismile

3277.jpg
[/url][/IMG]
İslom güle güle kullan kankam çok güzelleropuyorumnanaktan

Çok güzel flormarlar 2li olan allıkmı bebembilmiyorumkismile

Allık kanka ikisini karıştırıp sürdüm çok hoş bi renk oldu yüzüme baya gittibayanssulusmile
islomaklinialirimsmileçekiliş yapıcam kuzu kulağım:lepi:
ama karşılıklı hediyeleşme olmıyacak
bu işten ben zararlı,sizlerden bir kişi karlı olucak:smiley-cool:
allah nasip ederse,güzel bir organizasyon olucak,benden bir hatıra olucak sevgili dostumaopuyorumnanaktan
bunun adil olması içinde etkinlik yapmayı düşünüyorum:kedi:yarışma gibimi desem.valla bilmiyorum bakıcaz:jeyyar:
Heyo heyo heyohihoyyythihoyyyt süper olacak kankaŞeniz
kkarabiberim o renkler o allık o far o ojeler ayyy bayıldım renklerineeeeeee...o pembenin golden rose de çok tatlı bir tonu var onuda tavsiye ederim..

Tutim teşekkür ederim balım ayy biliyorum o rengi harikaydı vardı ben de bitti bulamadım aynısındanboshayallersmile

Meleklerim gece girebilirim belki ,o zaman geçmişi okuyacağım olumunekankayizsmileTanrıçamda gelmiş oyyyyyy yerim hepinizi olumunekankayizsmile

:2: Ben biraz dinleneyim perilerim halen kendimi hiç iyi hissetmiyorum =(

Normal kili ben de sevmedim kanka ben de yaptım sonra yüzüm sivilcelendi bi daha hiç elime sürmedim duruyor öyle:umursamaz: Tamam nisanım ondan alayım o zaman yoksa nivea mı alsam internetteki yorumlara bakayım olmazsa boshayallersmile

:roflol::roflol::roflol: ahahhaahh yarıldım :roflol::roflol:

İslom güle güle kullan kankam çok güzelleropuyorumnanaktan

Allık kanka ikisini karıştırıp sürdüm çok hoş bi renk oldu yüzüme baya gittibayanssulusmile

Heyo heyo heyohihoyyythihoyyyt süper olacak kankaŞeniz

Tutim teşekkür ederim balım ayy biliyorum o rengi harikaydı vardı ben de bitti bulamadım aynısındanboshayallersmile
Bibertom teşekkür ederim asyalımolumunekankayizsmile
Allık he kanka yakıştı diyosunCADIARZU görmedimkiaklinialirimsmile

Meleklerim gece girebilirim belki ,o zaman geçmişi okuyacağım olumunekankayizsmileTanrıçamda gelmiş oyyyyyy yerim hepinizi olumunekankayizsmile

Livom noldu meleğim geçmiş olsuna.s.

Benim de feci başım daha doğrusu beynim ağrıyorkafamçokkarıştı
2 tane ağrı kesici içtim ki kolay kolay ilaç almam ben:1ninca:

aprilim güle güle sürüştür bayanssulusmileçok güzel duruyoodelikafadulden

bayanssulusmile Çoh merci bebişüm Şeniz

sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey
zalaktı diyo ya:roflol: :roflol: :roflol: o zaman yüzüme deseydin yakötükedihüsoima ettiğin için küstüm zaten:a015:adı etiket değilmiydi onun:)))ama sonra nası yaptım etiketimi:jeyyar:2 tane öpüşen dişi ve erkek melek,bulutlar kalpler:jeyyar:herkes bayılmıştı,sende:nazar::roflol:kızım ilk takvim denememdi .bilmiyodumki yapmayı:dilcikar:
senin takvimdeki smilin var bende:roflol:adıda nisan:roflol: :roflol: :roflol:
hahahahah valla kanka ciddi küsmüştüm,ne salakmışım be:))şimdi yüzüme tükürsen yarabbi şükür derim:))))))ohh gül kokulu kankam derim:)))

Şafak takvimi olum ne etiketi Allasen benneyaptımki :roflol: :roflol: :roflol:
Bu arada bizim bu topiğin etiketleri niye silindi kankam ? :a015:
Cidden smilin adını nisan mı koydun kanka sempatiksalakcinni sırnaşık şey sırnaşık şey
ahahahha kopardın beni şuanda sesle gülüyom ahahhahaha delü
delikafadulden

cahillikten ötürü yaptım bi zıpalık affedin gariii:roflol:
şu an çok içimden geldi,ötürü demişken bütün şahıslara çekimleyesim geldi,kusura bakmayın tutamıyorum kendimi şu an:roflol:
benden ötürühihoyyyt
senden ötürü:lepi:
ondan ötürügamyoncuiremsu
bizden ötürü:icecream:
sizden ötürü:CüvCüv:
onlardan ötürü:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:eek:ff çok iğrencimmmm:roflol::roflol::roflol:

aboo bayıldım çok tarz bişeye beniyo aprilimbayanssulusmile.sür gel yanıma koklayam seni,hihoyyytbi depembeler giyinsüprizzzzz,elinde bu şişe ossunnaniknanik ,bi de pembe ruc neyim sür,:eek:anamm çok fantezi kurar oldum laaa:roflol:

kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı
:roflol: :roflol: :roflol:
Allaam yaa bizi bi aklı başında biri bulmaz ki zaten delikafadulden

bak yaa fentezi yaptı 2 dakkada kuştirik sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni
Sevdalım duymasın he
:eek:lmaz:

İş karısı oldum malum lazım artık topuklar feci yüksek yaa ama çok biğendiğim için aldım. Sevdalum aldı işin aslısempatiksalakcinni
Anama gözreiyodum kalktı baktım elinde makineyle döndü al çek kankalarına gösterirsin nası olsa dedi koptumm:roflol: :roflol:
Kısa bot olan bildiğin siyah renk ama sarı ışıkta ve flashla çekince renkler alakasız çıktı.bilmiyorumkismile

3277.jpg
[/url][/IMG]

Aaaaayyyyy çok güceller kankam :asigim:
Tıkır tıkır gez bunnarla şubede bi salın ohh
sempatiksalakcinni aklinialirimsmile aklinialirimsmile Sen benim iş görüşmesi kombinimi gördün mü kanka?:lepi:
Kombin topüğünde sempatiksalakcinni

Ne ballı gacısın yaa süper güle güle kokuşbayanssulusmile

Sağolasın okyanus gözlü yavriim, mis gibi kokuşçam ebet sırnaşık şey bayanssulusmile

april'im teşekkür ederim kabuki fırça edineceğim en kısa zamanda bu arada bende senin parfümüne bayıldım yemede yanında yat o ne süper bişey öle güle güle kullan canım...

:lepi: Çok teşekkürler Tutim benim, valla çok süpersonik oldu bu farfüm işi hihoyyyt

sempatiksalakcinni
Bulutların üstünde uçan yatak aklinialirimsmile aklinialirimsmile
hehhahah
:jeyyar: sırnaşık şey

Kuzu kankam benim yaa noldu ki sana böyle ? :çok üzgünüm:

aprilim parfümü güle güle kullan şişesi falan çok hoş
islom botunu papini beğendim güle güle giy tatlım
livim geçmiş olsun canım

Teşenkür edirim Ayşecim. Senin boyanın rengi öbür sayfada kalmış, gördüm şimdik, çok yakışmış balım...
opuyorumnanaktan

Aaaaayyyyy çok güceller kankam :asigim:
Tıkır tıkır gez bunnarla şubede bi salın ohh
sempatiksalakcinni aklinialirimsmile aklinialirimsmile Sen benim iş görüşmesi kombinimi gördün mü kanka?:lepi:
Kombin topüğünde sempatiksalakcinni

Sağolasın okyanus gözlü yavriim, mis gibi kokuşçam ebet sırnaşık şey bayanssulusmile

Teşekkür ederim kankam salıncam takkıdı tukkudu:eek:

Ayy görmedim laa kombin topiği vardı deemi takılmıyom hiç bakcem amakaydirigubbakcemile2

aprilim parfümü güle güle kullan şişesi falan çok hoş
islom botunu papini beğendim güle güle giy tatlım
livim geçmiş olsun canım

Teşekkür ederim ayşemŞeniz

Livim kıyamam sana ya pamuğum benim:teselli:
Bibertom teşekkür ederim asyalımolumunekankayizsmile
Allık he kanka yakıştı diyosunCADIARZU görmedimkiaklinialirimsmile
:KK1: bi ara sunumunu yaparım size islombuyrunnnnnnnnnzemuszemus

Aprilim sen yüzüne bepanthen mi sürüyordun? Her gün mü sürüyorsun memnun musun kanka? Senin cildin de karma değil mi?

Aprilim sen yüzüne bepanthen mi sürüyordun? Her gün mü sürüyorsun memnun musun kanka? Senin cildin de karma değil mi?

Aşkom her zaman sürmüyorum meleğim zemuszemus
Yazın hiç sürmüyorum mesela.
Kışın da gün aşırı filan sürüyorum. Her gün sürünce etkisini kaybediyor ama arada kullanınca çok faydalı oluyor kankam.:lepi:
Benim cildim şuanda normal bibertom.

Ayrıcaaaaaaa balıklarına bayıldımmmmmmmmm gene sunumcu balıklar kanke
aklinialirimsmile aklinialirimsmile aklinialirimsmile :KK1:

tanrıça golden rosenin bi ruju vardı sende görmüştüm suan bulamadım topikte gül kurusu gibiydi rengi numarası neydi? tekrardan alabilirmiyim ayrıca golden rosenin hangi serisiydi netten almayı düşünüyorumda?

Aşkom her zaman sürmüyorum meleğim zemuszemus
Yazın hiç sürmüyorum mesela.
Kışın da gün aşırı filan sürüyorum. Her gün sürünce etkisini kaybediyor ama arada kullanınca çok faydalı oluyor kankam.:lepi:
Benim cildim şuanda normal bibertom.

Ayrıcaaaaaaa balıklarına bayıldımmmmmmmmm gene sunumcu balıklar kanke
aklinialirimsmile aklinialirimsmile aklinialirimsmile :KK1:

Hm tamam anladım kanka. Normalde ben cildime krem sürmüyorum çok nadir sürerim ama nemlendirmem gerekiyo galiba cildimi çok yormak da istemiyorum napsam bilemedimbilmiyorumkismile

aklinialirimsmile yine buldum sunumcu balıklar:lepi:

Hm tamam anladım kanka. Normalde ben cildime krem sürmüyorum çok nadir sürerim ama nemlendirmem gerekiyo galiba cildimi çok yormak da istemiyorum napsam bilemedimbilmiyorumkismile

aklinialirimsmile yine buldum sunumcu balıklar:lepi:

Bitanem ben de yazın çok nadir nemlendirici kullanırım yüzüme :1ninca:
Ama kışın bayağı kuruyor. Ben genelde yağsız nemlendirici tercih ederim ama Bepanthen'i arada bir kullandığım için sorun olmuyor, sen de dene istersen kankacım...
zemuszemus Şeniz

merhaba gençlerhihoyyythihoyyyt

Nazobalımmm melaba çiçeğim hihoyyyt

pinax'ım nerelerdeydin kuzum hoşgeldin
opuyorumnanaktan

Canlarım bir müjdem var, :lepi:
Yarın sevdalıma gidiyorummmmmm :hooray: :teytey: :teytey: :nazar:
Akşam yola çıkacağım, sabah varırım artık
hihoyyyt

ay nazom gözümde canlandırdım seni koptumm:roflol:
:mymeka:
Yavremoom, gittim geldim işte olumunekankayizsmile
Valla nasıl geçti bilmiyorum meleğim :kedi: bilmiyorumkismile
Toplu mülakattı. Daha önce de toplu mülakata katılmıştım, hemen hemen aynıydı, öncekinde kabul edilmiştim ama bunda bilmiyorum kuzum. CADIARZU Zaten pek hevesli değilim, gerçi iş te güzelmiş aslında anlattıklarına göre ama :sm_confused:
Önce sevdalımla yüzyüze bir mütalaa etmemiz lazım, ben onun fikrini almadan bişeye başlamak istemiyorum Nazocanım ya...ohaoldumsmile

Teyzem de biopsi olacakmış haftaya, :sinifsinif: ben de kontrol ettiriyorum yavrum tiroidi ama kan testiyle bişi anlaşılmıyor. Annemlerin 3ünün de T3 T4 hormonları normal çıkmasına rağmen nodülleri vardı yani ultrason gerekiyor kuzucum...
eyvahedigeldismile

canım hayırlısı bakalım
allah gönlüne göre versin.
Tiroit bendede var tahlillerin yanında her yıl ultrason cektiriyorum
inşalla kötü çıkmaz sonucu teyzenın

Kızlar 2 günü bitirdim ve çok memnunum şuan olduğum şubeden.
Yalnız iş gerçekten zor insanlarla uğraşmak çok zor. Her gün olay sürekli yoğunluk:1ninca:
Çok stresli bir iş ama memnunum şuan hayatımdan inşallah böyle güzel gider. Gerçi şimdilik ekranları izledim hep işlemler yapılırken bu hafta içi şifrelerim gelecek ve o asıl iş o zaman başlıyor.eyvahedigeldismile

Sizler yaptınız bakem çok özledim hepinizi. Kaç gündür eve geç geliyorum çok. Fırsat bulamadım bir türlü girmeye ama hep aklımdaydınız.

Bu arada yeni arkadaşlar katılmış aramıza hoşgelmişiniz sensual öperim bebeğimopuyorumnanaktan
ben şimdi geriden takip ediyom ya HSbC miydi banka kız o mulaktına gittiğin yere mi girdingamyoncuiremsu
işin hayırlı olsun canısı

Çok özledim hepinizi çok sık gelemiyorum bu ara:sinifsinif:
Patim, aprilim, livim hastaymış galiba geçmiş olsunolumunekankayizsmile
İslom işinden memnunmuş galiba süperzemuszemus
Tanrıçama nolmuş anlamadımfisfisfis
Aprilim ben de göz altı nemlendiricisi almak istiyorum neutrogena mı sebamed mi alayımbilmiyorumkismile
En son aldıklarım gamyoncuiremsu
161020103807.jpg
o pembe yeşil olan nii
allıkmı ne sankim
:1ninca:
güle güle sürün kanka
nazomopuyorumnanaktan
islomuz bankacı oldu:teytey:aprilimiz iş görüşmesine gitti,sonucu bekliyoruzboshayallersmilehayırlısı olsun işallah:Saruboceq:
minikle akitra okula gidip geliyo:kahve:biberle ben bi tarafımızı büyütüyoruz tüm gün:roflol:
ayburumuz zaten hamile biliyosun:asigim:niko hanim salı günü gelicem dedi,nete girmiş ama yazmamış:nazar:
livo hastalanmışbilmiyorumkismile kuş kafada okula gidiyo ilim irfan öğretmeyeboshayallersmile
işte böyleaklinialirimsmilesen nasılsın kuzumzemuszemus

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

oyy nasılda özet geçmiş bal kaymagım yaa:asigim:
bende çok iyiyim canom
çok iyi geldi bana hem ankara hemde kurs

:roflol:la kamil:nazar:
saat 7 ye geliyo,gecesimi kalmış:roflol:tamam kankam öpüyorumopuyorumnanaktan
güzel uykular:KK3:

sabah 6da bana rep vermiş akıllım bana görüşemedik diye
görünce ne kadar güldüm bilemezsin
:roflol:
Canlarım bir blog çekilişinden kazandığım parfüm setim delikafadulden

İnanılmaz hoş mis kokuyor :asigim: :asigim: :asigim:

Çok mutluyummm
hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
d78e119e.jpg

habire çekiliş sana çıkıyo kanka bu kaçıncı hediyen
:roflol:delikafadulden
blogmubenneyaptımkine bloğubenneyaptımki kk da bloğun işi ne labenneyaptımkisempatiksalakcinni(imza artiz amca:smiley-cool:)
ay kankaaaadelikafaduldeneridim bittim şişeyedelikafadulden
kokusunu bilemem,ama bayıldım:roflol:bedave sirke baldan tatlı:smiley-cool:kıh kıh kıh:KK1:
ayrıca topiği açtığım tarih itabari ile bende çekiliş yapıcam bilginiz olsun:dilcikar:
tam 1 sene oluyo topiğimiz açılalı:asigim:
topik kızları arasında hediye çekilişi yapıcam.yabancı yuhhh:nazar:
güle güle kullan kuzumhihoyyyt
süpersonik fikir bu kankamkaydirigubbakcemile5

3277.jpg
[/url][/IMG]

güle güle giy kuzum çok şıklar
Şeniz

Bitanem ben de yazın çok nadir nemlendirici kullanırım yüzüme :1ninca:
Ama kışın bayağı kuruyor. Ben genelde yağsız nemlendirici tercih ederim ama Bepanthen'i arada bir kullandığım için sorun olmuyor, sen de dene istersen kankacım...
zemuszemus Şeniz

Nazobalımmm melaba çiçeğim hihoyyyt

pinax'ım nerelerdeydin kuzum hoşgeldin
opuyorumnanaktan

Canlarım bir müjdem var, :lepi:
Yarın sevdalıma gidiyorummmmmm :hooray: :teytey: :teytey: :nazar:
Akşam yola çıkacağım, sabah varırım artık
hihoyyyt

delikafadulden süpper yivrum
hadi bakalım
hihoyyyt

X