Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tatlım inan ben blog nedir bu sitede öğrendimkaydirigubbakcemile3internet ve teknoloji özürlüyümdür,kk yı anca öğrendim blog nasıl açılır onu bile bilmiyorum:kedi:
yani bloğum yok canım:))bloglarda neler oluyo onu bile bilmiyorum:gitme:
çok şey istemiyosunuz aşkolsun ama ben bilsem hangi sayfada ne var:))her sayfa dolu dolu o yüzden tek sayfa yapamıyorum:kedi:
ben sana söyliyim magnlinacım,tatlım gözeneklerin sıkılaşması için salatalığı rendele ve suyunu çıkar..içine birazda limon sık ve bunu buzluktaki buz kalıbına dök..buz haline gelince yüzünde gezdir günde 2 kere..fayda görürsün bitanem
ayrıca yumurta akınıda maske olarak yapabilirsin..ben boynuma dekolteme ve yüzüme yapıyorum..hatta göz altıma ve göz kapaklarıma:))yüzünde 20 dakika tutsan kafi...ama mimik yapma robot gibi dur sürünce:)bide mimik kırışıklığı oluşmasınyerimseniben

saol tanrıçam teşekkür ederim :)

kızlar ben gidyorum
tanrıcam
biberim
livim
aprilim
minikim
iklimim
akitra
hepinizi cok seviyorum
hakkınızı helal edin

hakkımız varsa helali hoş olsun ceylanım benim:gitme:
yeni hayatın sana şans getirsin mutluluklar getirsin işalah..yerleşir yerleşmez ak topiğesüprizzzzz
allaha emanet ol bebemŞeniz
] başka bi şehre taşınıyo burcucum..bakma savaşa gider gibi yazdığınakaydirigubbakcemile3

Ayy neyse ki sadece taşınıyormuş...:gitme:
Hay Allah korktum ben de yahu...
Güle güle oturursun yeni hayatın hayırlı olur inşallah ceylancım, biz buradayız, hep bekleriz
kaydirigubbakcemile5 opuyorumnanaktan

bende çektim hazırlayıp koycam makkaj mazemelerimidelikafadulden

Yaşasınnnnnn :lepi: hihoyyyt

burcucum gördüm ben de şimdi alıntıda bebeğim, ben de azaltmaya çalışıyorum, saçma sapan şeyler almışım hep, az ve öz olması her zaman iyidir kuzum, güle güle kullan...
kaydirigubbakcemile5 opuyorumnanaktan

bende çektim hazırlayıp koycam makkaj mazemelerimidelikafadulden
hihoyyytyi-huuusüprizzzzzbekliyoruz minimsositososito
saol tanrıçam teşekkür ederim :)

yok öyle teşekkür edip kaçmak:1ninca:resim ekliyosun en kısa zamandakaydirigubbakcemile
april yeni bi av daha buldum susss çaktırmabilmiyorumkismilekaydirigubbakcemile3

:smiley-cool: ızlemedeyim Tanrıçam :))
Tanrıça kız, beni bak,:1ninca:
böle hepimiz foto ekleyip duruyoz, sen de yayıyon burda! Çabık, sen de ekle bişiler...hep sermayeden yiyosun, olmaz ki böle canım...:mymeka: kaydirigubbakcemile3

haydi Minim bekliyoz süperrrrr
hihoyyyt

:smiley-cool: İzlemedeyim Tanrıçam :))
Tanrıça kız, beni bak,:1ninca:
böle hepimiz foto ekleyip duruyoz, sen de yayıyon burda! Çabık, sen de ekle bişiler...hep sermayeden yiyosun, olmaz ki böle canım...:mymeka: kaydirigubbakcemile3

haydi Minim bekliyoz süperrrrr
hihoyyyt

ulan allahtan kork:1shok:eklemedik bi iç çamaşırlarım kaldı be:)))herhaltımı gördünüz geçmiş resimlere baksana bebetombilmiyorumkismile
ben resim ekliycem ama akşama:nazar:

burcucum gördüm ben de şimdi alıntıda bebeğim, ben de azaltmaya çalışıyorum, saçma sapan şeyler almışım hep, az ve öz olması her zaman iyidir kuzum, güle güle kullan...[/B] kaydirigubbakcemile5 opuyorumnanaktan[/QUOTE]

canim sagol, optumm Şeniz

5485.jpg

ciltbakım,ojeler,yağlar..vs..
ten makyajı ürünlerim ve allıklarım hihoyyyt

5504.jpg

göz ürünlerim.. gözüme pek değişik makyaj yapamıorm sempatiksalakcinni

5539.jpg

malzemelerimi bu kutularda saklıyorumkaydirigubbakcemile3

5573.jpg

bunlarda ruj , gloslarım ve kutusu kaydirigubbakcemile3

bu kadar çok yer kapladım emmeeeee bitti kaydirigubbakcemile

5485.jpg

ciltbakım,ojeler,yağlar..vs..
ten makyajı ürünlerim ve allıklarım hihoyyyt

5504.jpg

göz ürünlerim.. gözüme pek değişik makyaj yapamıorm sempatiksalakcinni

5539.jpg

malzemelerimi bu kutularda saklıyorumkaydirigubbakcemile3

5573.jpg

bunlarda ruj , gloslarım ve kutusu kaydirigubbakcemile3

bu kadar çok yer kapladım emmeeeee bitti kaydirigubbakcemile

bayildim bayildim :dance: gule gule kullan minicim hepsini zemuszemus

Mini..Malzemelerin süpermiş annem..yerimseniben
Ay,, bu kızda da rengarenk oceler var.:1shok:.herkeste de mavi oce var..
alla alla, olmazsa olmazlardan mı kızlar, bu renk..CADIARZU
Ben, biraz geri kalmış ülkenin evladıyım da..bilmiyorumkismile
Rosensin numuneleri gözümden kaçmadı heee..
kaka rosense, bize göndermedi.:sinifsinif:İst.dayız diye..
Peki şekerrr..smoshbox foto finish ten memnunmusun,hissiyatlarını öğrenelim..
gerçekten muazzam bişey mi methedildiği kadar?..:1closedeyes:

Matruşkan da pek seksü bakıyo:1rolleyes:,bi gözü şaşımı onun ne?:roflol::roflol:

tatlimu mavi ojemi hiç sürmüyorum ,küçükken (üni.1deyken sürüodum ama)ama çok güzel rengi var ben çok yakıştırıyorum sürenlereaklinialirimsmile
rosense bana 3 kere yolladı ben sevdiler heralde kaydirigubbakcemile3
bu foto finiş cildi kadife gibi yapıor,böle yumuşak bölebi helva gibi oluor yüz,beğendim yani tavsiye ederim,ilk sürdüm gittim herkes dedi bugün bi değişik güzelsin ne sürdün die o derece yaniaklinialirimsmile
matruşkamı trabizondan almışidim,dedim kullanım bi işe yarasın şu ruslar guclubacismile

akannehirakannehirakannehir
Minimmmmmmm :lepi:
muhteşem bunlar yaa...gözlerim kamaştı...
herbiri süper, rengarenk. Güle güle kullan balım... :asigim:

Tatlıgacım, sen diyince bende baktım matruşkaya aahha hakkaten şaşı :roflol::roflol:
yavrum bu sene pek moda lacivert oje, denizci temalı ürünlerin yazı bu yaz.
:içelim:

nisanım çok saol hayatım ,daha güzelleri hepimizin olsun (amin ,hep böle yazarlar ya )kaydirigubbakcemile3
tatlimu sende al iki mavi,laci,güzel oluor kaydirigubbakcemile

akannehirakannehirakannehir
Minimmmmmmm :lepi:
muhteşem bunlar yaa...gözlerim kamaştı...
herbiri süper, rengarenk. Güle güle kullan balım... :asigim:

Tatlıgacım, sen diyince bende baktım matruşkaya aahha hakkaten şaşı :roflol::roflol:
yavrum bu sene pek moda lacivert oje, denizci temalı ürünlerin yazı bu yaz.
:içelim:

nisanım çok saol hayatım ,daha güzelleri hepimizin olsun (amin ,hep böle yazarlar ya )kaydirigubbakcemile3
tatlimu sende al iki mavi,laci,güzel oluor kaydirigubbakcemile

Sizi mi kırcam, küçük kokoşlar-tatlicadiarzu-.. alırım bi dene mavi öce..yerimseniben.
kızlar oğluşumun size mesacı var bende yazıcam anne diyo emziği ağzında.:ecrin_bebek:.alt satırdaki onun mesacı olcak..

asjsjajjmskdkdkfkdkfgkglldkc lekck owk ls oook kwklsşssidldkckdjcjjdjjdkkcjcjcjkkkdk kek mmcmcmcmcm mcm kkk kkckckk kökdkck ldlkdk kkskslxlsllxlslöxxjxkckkcckckkz
opuyorumnanaktan

:roflol:
Oyy yerim ben emziğini onun
benden de cevap oğluşuna:

sjdewyreprmsmsmsmporwkrmcmcmqroj kke lw kek kaNSL ıEWPO
:roflol:

karabiberim simdi gordum saclarini, bayilirim kivircik, dalgali saclara boshayallersmile masallah herkesin saci cok guzel yaw :ecrin_bebek:

Çok teşekkür ederim cnm benimopuyorumnanaktan

minik,liv,cennet kokulum,karabiber saçlarınız çok hoşş yaa
benim saçlarda pırasa misali dümdüzzzz
kafamçokkarıştı

Tşk ederim tatlım. Benim de aslında kıvır kıvır değil dalgalı normalde ama ben perma yaptırıyorumaklinialirimsmile

biberbayıldım saclarına hayalimdeki saçlar:emir_bebek:

Oyy fıstığımmm teşekkür ederimmm senin saçları da görseydikboshayallersmile

biberim saçlarına bayıldıımm a.s. barim bende ekliyiiim :kedi:

Tşk ettim cnmm benim senin saçlarında çok güzel cnm gayet bakımlı ve parlak duruyo bi de simsiyahh ne güzelboshayallersmile

karabiberim dümdüz fön çektiğinde nasıl uzun durur saçlarım uzun değil demeeee :KK70: dalgası çok gzlmiş :nazar:

=) cnm ya çok kısa değil uzun ama sizinki kadar değil daha uzun istiyorum tşk ederim bu arada prensesimmmŞeniz

karabiberim kıvır kıvır saçlarını yerim esmer güzelim benimmmm uzun degil demissin ama uzun duruyor ya da bana oyle geldi :nazar:

Sağol fıstığımm benimmm benimm istediğim boyda değiller henüz aşkım ahh bi uzasaboshayallersmile

Kızlar bunlarda benim bu aralar pek barışık olamadığım saçlarım :)

2076o9s.png
i4igrt.png

akannehir süperrr duruyoo saçların işte ben bu boyda istiyommm bayıldım yeminlee maşallahhh:nazar: Tanrıçam görmüş senii inşş bir gün ben de görürümboshayallersmile

kıvırcığım benim yaaa..şirinlik muskası:1hug:çok tatlısın biberim biliyosun dimi hınzır seniii:nazar:
:kedi: utandımm bakk:kedi:

X