Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
minik saclarına bayıldım yani cok güzeller
kızlar hade ben kacar iyi geceler herkese:eek:

hayır fön çekmeyi becerebilsem yine ses etmicem ama olmuyo bi türlü kaydirigubbakcemile benim saçlarım omuzlarımda bakıma başladım bakalım uzayacak ablası kaydirigubbakcemile3

uzarlar tabi:1hug: fönde bişi yok cnm ya kalın bi fırçan varsa halldersin:hulya:

canlar yeni fot çekmeye üseniyorum onceden bunu koymuştum şimdi şaçlarım daha uzun
hı bir de fot.da koyu çıkmış saçlarım daha açık aslında

lvvv.png

bunlarda benım yenı boyadıgım saclarım saclarımın onu uzun arkası kısa yazın kut olarak kestırmıstım hanı one dogru uzun olan model ama kat coktu ancak bu kadar uzadı bende uzatma kurlerınden ıstıyorum ama ben pek sıkılganım ıse yaramadı dıye bırakablırım kontes ne dıyosun kız baslayımmı kırıgım cok kestırmem lazım kestıremıyorum uzamıycak artık fıye sırf uzatmak ıcın roflelı saclarımı koyu renge boyadım rofle cok yıpratıyor

mavı cemberlı olan akmıs bronz kahve dıgerlerı dun boyadıgımdakı halı
http://

Livim saclarının dalgası nekadar guzel madaylamı yapıyosun ben bole telefon kablosu gıbı maşayı sevmıyorum senınkı cok dogal durmus

cennetim şu hali harika kendi saçların gibi duruyor yani dogal
uzatma kürlerinden pek anlamam ama böyle iyi gibi

Livim saclarının dalgası nekadar guzel madaylamı yapıyosun ben bole telefon kablosu gıbı maşayı sevmıyorum senınkı cok dogal durmus

cennetim sağol tatlım :kedi: maşa ile yapmıstım ama benim kendi saçlarımda dalgalı o yuzden hemen sekle giriyor 2-3 sn bekletmem yeterli oluyor

cennetim sağol tatlım :kedi: maşa ile yapmıstım ama benim kendi saçlarımda dalgalı o yuzden hemen sekle giriyor 2-3 sn bekletmem yeterli oluyor

ama masa yapma seklınde farklı normalde sarıyor dırek boşlandırıyorlar sanırım sen sarmıs asagı dıgru sundurerekmı cekmıssınkafamçokkarıştı

X