Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
topiği çinganeler bastı diyo ya:roflol:kim zengin benmi:1shok:allan yarattığı bir coo lum işte:smiley-cool::nazar::))benim gönlüm zengin varoşum ben kızımaklinialirimsmile

valla benimde yapmam gereken şeyler var ama:))bu arada benimkiylede kavga ediyoruz arada:)her yere yetişiyorum ne becerikliyim:teytey:
kaydirigubbakcemile3
Niye kavga ediyonuz la, :sinifsinif:
Ne gerenk var şurada gül gibin geçinmek varkene,
lülülülülülü

canım edirnede kar bugün itibriyle yok ama hava çok soğuk,donuyoz ama hala gezmek düşünrüz işte napalım uyumuz kurusun:eek:

akitra ve karabiber ciclerinize bayıldım yaaasositosositodelikafadulden
tskler bebetooo opuyorumnanaktan

nisanım inş cnm olumunekankayizsmile

canlar geldimm evet kızlar biz tanrıçamla öyle birsey konuşmuştuk gün içinde ne giydiysek sadece kıyafetlerin yani kombinin fot.larını koyalım diye düşünmüştük ( çanta ve diger aksesuarlarda dahil )
topığimizde ne ararsan var spor cilt bakımı güzellik kıyafette olsa fena olmaz diye düşündük ama herkesin fikirini almak lazım herkes ekleyecek çünkü =) yan battı suya battı yok =)
olabilir neden olmasın ben varımm olumunekankayizsmile

kiyafet sergisi harika olur zemuszemus bende cektim makyaj malzemelerimin resminiiii, aksama koca gelsin yuklesin pc ye kaydirigubbakcemile5 ben de buraya yuklerim hepiciginiiii bebayanssulusmile

çok çene çaldım azcık işime bakıyım:kahve:
deniz süngeri
grnt0335.jpg

şuncacık merete 15 tl vermiştim..ama doğal kızlar..denizden çıkıyo..bildiğiniz üzre aktardan alınmıştır efem:nazar:

ne işe yarıyo canım bu yüzeyse hassas ciltlere uygun mu

ne işe yarıyo canım bu yüzeyse hassas ciltlere uygun mu

özellikle hassas ciltler için bacımyerimseniben
daha büyükleride oluyor ama tabi fiyatları büyüklüğüne göre artıyo..duşta bunun bi büyük boyunu kullanıyorum..bu eklediğimi cildim için..maske yaptıktan sonra bununla siliyorum maskeleri çoğunlukla

daha büyükleride oluyor ama tabi fiyatları büyüklüğüne göre artıyo..duşta bunun bi büyük boyunu kullanıyorum..bu eklediğimi cildim için..maske yaptıktan sonra bununla siliyorum maskeleri çoğunlukla

süpermiş canım hemen alayım ozaman:lepi:

peki suyla mı temizlenyo bu sabunla temizlenebilir mi.ilk alınca benim onu iyice hijyenik hale getirmem lazım böyle bi takıntım varda:KK43:

kızlarrrdelikafadulden
aklıma bi fikir geldi..livin çok hoşuna gidiceğine eminim:))hatta daha önce yarışmasıda oldu..herhangi bir ünlüye benzeme yarışması düzenliyelimmi aramızdahihoyyyttopik açmaya gerek yok burda yapalım ama resimleri silelim sonra:kedi:bu konu ile ilgili yetkililerle bi görüşsek:eek:
mesela en sevdiğimiz ünlünün resmini koyucaz yanına kendi resmimiz...ne dersinizboshayallersmile

bebeim senden daha neler cıkacak gercekten merak ediyorum
deniz süngeri nerden bilirsin nerden alırsın bilgi topakım benimm
bayada büyük görünüyor aslında
bişey sorucam bebetom at kılı fırcasını biliyormusun ?
selülite iyi geldiğini yazmıslar bi topikte ?

kızlarrrdelikafadulden
aklıma bi fikir geldi..livin çok hoşuna gidiceğine eminim:))hatta daha önce yarışmasıda oldu..herhangi bir ünlüye benzeme yarışması düzenliyelimmi aramızdahihoyyyttopik açmaya gerek yok burda yapalım ama resimleri silelim sonra:kedi:bu konu ile ilgili yetkililerle bi görüşsek:eek:
mesela en sevdiğimiz ünlünün resmini koyucaz yanına kendi resmimiz...ne dersinizboshayallersmile

güzel olur ama benim sevgilim keser beni foto koyarsam mesala msn lerimizi versekte fotolarımızı orda göstersek

kızlarrrdelikafadulden

cok güzel olur silebilirsek yani geri :)
hem milleti görmüş olurum
zemuszemus

resimleri kaldırmak aslında çok kolay bunu soyledigim için kazen beni yollabilir ama aramızda kalsın diger topıklere yayılmasın bu soyleyecegim

resim yüklediginiz ya da yükleyecegiz siteye kayıt olduktan sonra editleyip kaldırabilirsiniz ben hep oyle yapıyorum kk da edit butonunu ile kaldırmaya gerek kalmıyor

hmmmmmm Livim zehir gibin çalışıyo kafan maşallah bebeğim

Tanrıçam ben resim eklemek istemiyom ama yaa...Tırsıyorum.

bebeim senden daha neler cıkacak gercekten merak ediyorum
deniz süngeri nerden bilirsin nerden alırsın bilgi topakım benimm
bayada büyük görünüyor aslında
bişey sorucam bebetom at kılı fırcasını biliyormusun ?
selülite iyi geldiğini yazmıslar bi topikte ?
:eek:ilgini çektimi bebem:kedi:böyle deme kızım şımarıyorum:))ben herkezin bildiğini sanıyodum kızkaydirigubbakcemile3
güzel olur ama benim sevgilim keser beni foto koyarsam mesala msn lerimizi versekte fotolarımızı orda göstersek
benim mesanem yohbenneyaptımki
cok güzel olur silebilirsek yani geri :)
hem milleti görmüş olurum
zemuszemus
ay nası yapsak bilmemki..benimde beni parçalar ama kudurdum karpuz kabuğu düştü aklıma bi kereaklinialirimsmile
resimleri kaldırmak aslında çok kolay bunu soyledigim için kazen beni yollabilir ama aramızda kalsın diger topıklere yayılmasın bu soyleyecegim

resim yüklediginiz ya da yükleyecegiz siteye kayıt olduktan sonra editleyip kaldırabilirsiniz ben hep oyle yapıyorum kk da edit butonunu ile kaldırmaya gerek kalmıyor

kazen okumaz işalah bizikaydirigubbakcemile3

X