Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kıaymet geçti ama çok soğuk be kızanım,popomuz donuoookaydirigubbakcemile3 ani marmaris güsel diyon dimi aşkım.:hulya:

ozaman marmarie gidiozzzzzzzzzzzzzzzzz kaldığın otelle ilgili iletişim bilgisi varmı canım

bayılırım böyle mekanlaraaaaaaaaaaa boshayallersmile boshayallersmile boshayallersmile
bide cıbıl cıbıl öredekler cirit atıyo gölün üstündezemuszemusgörsen bayılırsın:ecrin_bebek:
ozaman marmarie gidiozzzzzzzzzzzzzzzzz kaldığın otelle ilgili iletişim bilgisi varmı canım

yok bebeğim o kadar detaylı yardımcı olamam:))zaten en son 5 sene önce gitmiştim oda 2 gün kaldım:))ama bi araştır güzel oteller vardır kıyamet kadarŞeniz

anlaştık:)))oh bee:))

bir çin atasözüde derki...huıo maşaroki makamo..yani benide alın arkanıza:smiley-cool:

Gel anam gel motorun yanına sepet taktırırız, oturursun sepette oyyyy ne tatlı olursun hem de düdük senii :roflol::roflol: :1hug:

Duuurumu dersin kızanım..kaydirigubbakcemile3

benim esekimde her daim kapıda durur be ya aklinialirimsmile

kızanım bea marmaris gibi düşünüoz var mı bildiğin yerler:eek: bu arada asıl trakyalıyım ben aşkımm

huıo maşaroki makamo....aklinialirimsmile
Aynından bende diyom.kaydirigubbakcemile3.oğluşumla:ecrin_bebek: beni de alın kıssslar..
:eek:

Kısss..kar kıyamet olmuş orası..nasıl çok mu kar var kızanım..

Anaa topiği çingaaneler bastı kaydirigubbakcemile3 hihoyyyt
Yahu durun şimdik topraklarım,
Bıldırki turnalar kıçınızı mı tırmaladı bu havada :roflol:
ne gezmesi, Trakya kar altında...
Ben Tekirdağlıyım, şansıma sevdalım Edirnede asker, Edirnede Meriç hala deniz gibi...fisfisfis
ÜStüne de kar yağii ooy oy.
olumunekankayizsmile

marmaris:asigim:bebeğim marmariste ayağım hiç yere değmedi desem yeridir:)bi kaç lokantaya gitmişliğimiz oldu..hep tekne kiralardık o koy senin bı koy benimhihoyyyt2 gün bi otelde kalmıştık bi keresinde sanırım clup filipırmıydı neydibenneyaptımki

Bu karı zengin ben size diyim kaydirigubbakcemile3 :jeyyar::jeyyar:

Ayyy..muhabbete ve size doyum olmaz.kaydirigubbakcemile5.ben çoluk çocuk :ecrin_bebek:saaabı bi gacıyım, kızanım var benim.:emir_bebek:.
Bu gacı kaçar.:eek:.öptüm hepinizi..opuyorumnanaktan

nisanım inş cnm olumunekankayizsmile

canlar geldimm evet kızlar biz tanrıçamla öyle birsey konuşmuştuk gün içinde ne giydiysek sadece kıyafetlerin yani kombinin fot.larını koyalım diye düşünmüştük ( çanta ve diger aksesuarlarda dahil )
topığimizde ne ararsan var spor cilt bakımı güzellik kıyafette olsa fena olmaz diye düşündük ama herkesin fikirini almak lazım herkes ekleyecek çünkü =) yan battı suya battı yok =)

bende geldiğim gibi gidiyorum daha hazırlanıp okula gidicem :eek: hepinizi öpüyorum hoşçakalın akşam görüşmek üzereeopuyorumnanaktana.s.

canlar geldimm evet kızlar biz tanrıçamla öyle birsey konuşmuştuk güniçinde ne giydiysek sadece kıyafetlerin yani kombinin fot.larını koyalım diye düşünmüştük ( çanta ve diger aksesuarlarda dahil )
topığimizde ne ararsan var spor cilt bakımı güzellik kıyafette olsa fena olmaz diye düşündük ama herkesin fikirini almak lazım herkes ekleyecek çünkü =) yan battı suya battı yok =)

çok güzel fikir benceboshayallersmilevereliniortak

canlar geldimm evet kızlar biz tanrıçamla öyle birsey konuşmuştuk gün içinde ne giydiysek sadece kıyafetlerin yani kombinin fot.larını koyalım diye düşünmüştük ( çanta ve diger aksesuarlarda dahil )

alkisalkisalkisİyi olur..bakarız valla..her telden, her dilden olsun..yerimseniben

minikom heşgeldinnn opuyorumnanaktan

TadlıGacım güle güle, kızancığı öperim çokopuyorumnanaktan

Livim ne güzel düşünmüşsünüz, ben de eklerim peyderpey
a.s

minik hosgeldin cnm =) nisanımm ekle tabi balım

tatlıgacım ama yok öyle herkes eklesin diyoruz sende dahil

Gel anam gel motorun yanına sepet taktırırız, oturursun sepette oyyyy ne tatlı olursun hem de düdük senii :roflol::roflol: :1hug:

Anaa topiği çingaaneler bastı kaydirigubbakcemile3 hihoyyyt
Yahu durun şimdik topraklarım,
Bıldırki turnalar kıçınızı mı tırmaladı bu havada :roflol:
ne gezmesi, Trakya kar altında...
Ben Tekirdağlıyım, şansıma sevdalım Edirnede asker, Edirnede Meriç hala deniz gibi...fisfisfis
ÜStüne de kar yağii ooy oy.
olumunekankayizsmile

Bu karı zengin ben size diyim kaydirigubbakcemile3 :jeyyar::jeyyar:
topiği çinganeler bastı diyo ya:roflol:kim zengin benmi:1shok:allan yarattığı bir coo lum işte:smiley-cool::nazar::))benim gönlüm zengin varoşum ben kızımaklinialirimsmile
slmm kızlarr bn geldim :eek: herkese günaydınn dicem ben yeni kalktım dasempatiksalakcinni
ben sana bu mesajı yazarken sen taa uzaklarda derste olucaksın amaboshayallersmile
Ayyy..muhabbete ve size doyum olmaz.kaydirigubbakcemile5.ben çoluk çocuk :ecrin_bebek:saaabı bi gacıyım, kızanım var benim.:emir_bebek:.
Bu gacı kaçar.:eek:.öptüm hepinizi..opuyorumnanaktan
valla benimde yapmam gereken şeyler var ama:))bu arada benimkiylede kavga ediyoruz arada:)her yere yetişiyorum ne becerikliyim:teytey:

yan battı suya battı yok heekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
bende geldiğim gibi gidiyorum daha hazırlanıp okula gidicem :eek: hepinizi öpüyorum hoşçakalın akşam görüşmek üzereeopuyorumnanaktana.s.

hoşgeldin ve görüşmek üzere miniğim:gitme:Şeniz

X