Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kızlar bana görgüsüz demediğinizbilmiyorumkismilekaydirigubbakcemile3 için ve beğenileriniz için tşk ederim.opuyorumnanaktan.bi tane daha yüzük olcak 2 gün sooona ,onuda güzel hatırınız için eklerim.kaydirigubbakcemile3.alıştım ya..kafamçokkarıştıÖlçüsü yoktu, gelecek..
Miniiiik.. Kuçun ne tatlı öyleeeee..kulaklarını sevsinler onun.buyrunnnnnnnnn.
Tanrıçam..Senin o taşlı yüzüğünün aynısıydı, benim giden taşlı yüzüğüm..Aynısı dana gözü büyüklüğündeydi..ohaoldumsmileDana gözü tektaş..kaydirigubbakcemile5

:roflol::roflol:

Canlarım gecenin bu saatinde sizler için foto çektim çok iyi değil renkler tam belli değil kusura bakmayın artıkopuyorumnanaktan Fotolara karabiber yazmamışım tühh çalınmasınbilmiyorumkismile neyse alıntılamyında yrn karabiberlisini ekliyeyeimaklinialirimsmile (sanki bişi var da çalcaklar:roflol:)

adszlkd.jpg
adsz2g.jpg

adsz3pge.jpg
adsz4a.jpg

adsz5r.jpg
adsz6vi.jpg

adsz7c.jpg
adsz8e.jpg

adsz9k.jpg

bıberım senınkılerde az degılmıs hanı-tatlicadiarzu-
gule gule kullan bebenkımmŞeniz

hemsom tm turdan beım su an parmagımda resım cekmeye calısıom dur becerırsem eklıycem

tanrıcam yüzüm cok kötü duruyo yanaklarım kıpkırmızı hani rüzgara cıkarsında rüzgar yanaklarına iyice carpar tahriş ederya aynen oyle.neyapim balım.uuuufff bi yüz bukadarda hassas olmazki be

gunaydin Tanricam, herkeşe gunaydin olsun.. bende ilk firsatta, daginik masami toparlayip resimleri cekip eklemek istiyorum. sanirim aranizda en zuurt ben olacagim bilmiyorumkismile cunku gozumde alerji oldugu icin bu ekleyecegim resimlerden sonra yuz icin olan butun makyaj malzemelerini anama verecegim olumunekankayizsmile kendime de ekolocik pazarda begendigim ve bana dokunmayan bir adet far bir adet rimel ile yetinmeye calisacagim :sinifsinif: inanilmaz pahali yahu.. herhalde gozum gibi bakarim onlara guclubacismile uzattim mi ne? optum herkeşi opuyorumnanaktan
sanada günaydın burcucumopuyorumnanaktan
gözün gibi bak onlara:))en kıymetlilerin olsunlar:))olsun bitanem nolucak,ne varsa onu ekle..kozmetik tükkanı açıcak halin yokya işine yarıyanı alıcaksın tabiki:1hug:züürt kalmassın yani eklee bekliyoruzaklinialirimsmile
Ginaydin kuzularrrrrrr:teytey:
Akşamki uçuş hepinizi sarsmış olmalı...kaydirigubbakcemile3

karabiberim, ne güzel ürünlerin yaa bayıldım inan. Ojeler muhteşem...:asigim:

Livocum sen oce kullanmıyo musun pamığım?

Tanrıçam, bende de 1 Deborah var, Alla kitap çarpsın, en sevdiğim rujlarımdandır, süper bir ruj.
aynı İL ROSETTO serisinden 516
opuyorumnanaktan
sen gittikten sonra uçurdu bizi biberito:eek:ben akitra bide ceylan karısı bindik süpürgeye ama süpürge ceylanı taşımadı uçmuş bi arakaydirigubbakcemile3
dimi aprilim...deborah çok güzel hacı ya:içelim:
Tanrıçam senin bloğun var mı?
bir de gözenekleri sıkılaştırıcı maske tarifi kaçıncı sayfada kaldı acep bana da lazım da :kedi:
keşke ilk sayfada içerik hazırlasan bayanssulusmile ne çok şey istiyoruz senden dimi opuyorumnanaktan
tatlım inan ben blog nedir bu sitede öğrendimkaydirigubbakcemile3internet ve teknoloji özürlüyümdür,kk yı anca öğrendim blog nasıl açılır onu bile bilmiyorum:kedi:
yani bloğum yok canım:))bloglarda neler oluyo onu bile bilmiyorum:gitme:
çok şey istemiyosunuz aşkolsun ama ben bilsem hangi sayfada ne var:))her sayfa dolu dolu o yüzden tek sayfa yapamıyorum:kedi:
ben sana söyliyim magnlinacım,tatlım gözeneklerin sıkılaşması için salatalığı rendele ve suyunu çıkar..içine birazda limon sık ve bunu buzluktaki buz kalıbına dök..buz haline gelince yüzünde gezdir günde 2 kere..fayda görürsün bitanem
ayrıca yumurta akınıda maske olarak yapabilirsin..ben boynuma dekolteme ve yüzüme yapıyorum..hatta göz altıma ve göz kapaklarıma:))yüzünde 20 dakika tutsan kafi...ama mimik yapma robot gibi dur sürünce:)bide mimik kırışıklığı oluşmasınyerimseniben
geldim geldim...nan tanrıca bide 51 kiloyum diyon senin yüzünden sığamadım süpürgeye:nazar:
biberiim ne güzel şeylerin var öyle bide bişeyim yok dersin

yolarım:nazar:
bağa zarf atma çiroz gibi karıyım sadece bu ara biraz kilo aldım sanırsam galiba:kedi:neyse iyisin çok şükür:roflol:Şeniz

Kızlar bana görgüsüz demediğinizbilmiyorumkismilekaydirigubbakcemile3 için ve beğenileriniz için tşk ederim.opuyorumnanaktan.bi tane daha yüzük olcak 2 gün sooona ,onuda güzel hatırınız için eklerim.kaydirigubbakcemile3.alıştım ya..kafamçokkarıştıÖlçüsü yoktu, gelecek..
Miniiiik.. Kuçun ne tatlı öyleeeee..kulaklarını sevsinler onun.buyrunnnnnnnnn.
Tanrıçam..Senin o taşlı yüzüğünün aynısıydı, benim giden taşlı yüzüğüm..Aynısı dana gözü büyüklüğündeydi..ohaoldumsmileDana gözü tektaş..kaydirigubbakcemile5

:roflol::roflol:
sonları benzemez işalah:)))gelen mala gelsin canın saolsun boşver..temem yevrım bekliyoruz:nazar:
ayrıca görgüsüzlüğün daniskasını ben yaptım be:))bide topik benim..hani evime gelmişsinizde size takılarımı sergiliyorum gibi yeni gelin edasındabayanssulusmile:roflol:
gunaydın topıkkkkk ahalıııı
günaydın aşk böcüğüm Şeniz
tanrıcam yüzüm cok kötü duruyo yanaklarım kıpkırmızı hani rüzgara cıkarsında rüzgar yanaklarına iyice carpar tahriş ederya aynen oyle.neyapim balım.uuuufff bi yüz bukadarda hassas olmazki be

aga sen en iyisi avene güneş koruyuculu nemlendirici al..ne alaka güneş koruyucu deme!kışında güneş koruyuculu nemlendirici kullanılır..bende var eklemiştim hatırlarsan tatlışım
ama biraz fiyatlı..alamam diyosan yüzüne bal+kaymak maskesi yapıcaksın balıkımolumunekankayizsmile
birde elma suyu!elmayı rendele..geçen resim ekledim hani..onu kalıba dökmeden cildine sür..buz olarak uygulama yani tonik gibi kullan

yolarım:nazar:
bağa zarf atma çiroz gibi karıyım sadece bu ara biraz kilo aldım sanırsam galiba:kedi:neyse iyisin çok şükür:roflol:Şeniz

ne o spora aramı verdin yoksa ye tabi tatlıları kocaman tötünü sığdırama sonra
sorma ya en son düştüğümü hatırlıyorum:eek:

aga sen en iyisi avene güneş koruyuculu nemlendirici al..ne alaka güneş koruyucu deme!kışında güneş koruyuculu nemlendirici kullanılır..bende var eklemiştim hatırlarsan tatlışım
ama biraz fiyatlı..alamam diyosan yüzüne bal+kaymak maskesi yapıcaksın balıkımolumunekankayizsmile
birde elma suyu!elmayı rendele..geçen resim ekledim hani..onu kalıba dökmeden cildine sür..buz olarak uygulama yani tonik gibi kullan

alayım bebem batırcan beni tanrıça:roflol:

ne o spora aramı verdin yoksa ye tabi tatlıları kocaman tötünü sığdırama sonra
sorma ya en son düştüğümü hatırlıyorum:eek:

puhahahaha deli yaa:roflol:
spor demişken platese başlıycam haberiniz ola:nazar:
benimkiyle baya bi makara yaptık kas olaylarına girdik:))ben ciddi triplere girdim kas yaptım die:1shok:kaydirigubbakcemile3
sonuç..plates var ağşama:nazar:

puhahahaha deli yaa:roflol:
spor demişken platese başlıycam haberiniz ola:nazar:
benimkiyle baya bi makara yaptık kas olaylarına girdik:))ben ciddi triplere girdim kas yaptım die:1shok:kaydirigubbakcemile3
sonuç..plates var ağşama:nazar:

benimkide bana ebru şallı karısının plates videolarını indirvedi bende başlıycam:nazar:

kız tanrıca balımı sürdüm geldim ama kaymak yoktu evde onu süremedim nezman yıkıyem papatya yüzlüm

ben de yüzmeye başlicam işalla gamyoncuiremsu
mafoldumbendeli gibi severim ama benimki izin vermiyomafoldumbenya bu adam hiç bişiye izin vermiyo şizofren herif:nazar:
benimkide bana ebru şallı karısının plates videolarını indirvedi bende başlıycam:nazar:

ben ebruyla yapamam içime fenalık geliyo izlerken bile:)))
alıcam bi tane lastik onla çalışıcamguclubacismilelastiğimi eklerim ağşama:hulya:

ben ebruyla yapamam içime fenalık geliyo izlerken bile:)))
alıcam bi tane lastik onla çalışıcamguclubacismilelastiğimi eklerim ağşama:hulya:

kız kendin nasıl yapcan sakata gelme bakem.bide o lastiklerin adı var mı bende alcem ama adını bilmiyom ne diye isticemde vercekler bana rezil olmayak sonrakaydirigubbakcemile3

X