Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kalsın 15 dakka..hızlısın böböğüm:nazar:

öldümmm:lepi::roflol::roflol:

harbiden hee bende kurt gibin açım..bi ses geliyo nerden diyorum..meğer karnım zil çalıyomuşsempatiksalakcinnitamam gidiyorum arkamdan konuşmayın gebertirim:smiley-cool:

açim bendecokacimcoook
kız yıkadım yüzümü :1shok:böyle oldum geçmiş nerdeyse

liwim tsk bıtanem Şeniz
tanrıcam arzu nerelerde haberın war mıbilmiyorumkismile
bu aasam onunla bulusmayı dusunuomsositososito

Liv'immm tırnaklarını yerim senin:smiley-cool:
benim de kısadır genelde aşkitom, çok zayıf tırnaklarım, genelde sadece Kalyon kullanıyorum.
Çok nadir azıcık uzatırım. Kırılmazlarsa o da...

dalga gecmen fururumalsanaalsanasmile
2372.jpg

2405.jpg
üff neler görüyorum masalllah ellerinede cok yakısmıs :1shok:sengözlerimebaksanab
evde bandaş var lastik gibi onla yapıcamaklinialirimsmile:kedi:
ne var kızım onda sakata gelicek bişey yokyerimseniben

ben o lastik gibi seyden yok nereye tutunsam
nereye salınsam külotlu corapla olmas mı bebeim
fisfisfis :roflol:

:kedi: Napim boş duramayan bi insanım ben balparem. :sinifsinif:
Okul da bitti, benimkisi de çalışmamı istemiyor, zaten o gelince başka şehire göçücez, girme bi işe, gerek yok diyor, o yüzden şişiyorum evde, ki ben okurken hep çalışmış bi insancığım...:gitme:

Bebişim ışıltını yerim senin zavarovski tanrıçam benim
zemuszemus olumunekankayizsmile
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3evet benim o zavaroskisempatiksalakcinni
ne güzel işte balım oyalanmış oluyosun..bizimde planlarımızda var göç:sinifsinif:toplu göçmü etsek netsekaklinialirimsmile
açim bendecokacimcoook
kız yıkadım yüzümü :1shok:böyle oldum geçmiş nerdeyse
:1closedeyes:bak havaya girdim:1closedeyes:kaydirigubbakcemile3sevindim canikomzemuszemus
liwim tsk bıtanem Şeniz
tanrıcam arzu nerelerde haberın war mıbilmiyorumkismile
bu aasam onunla bulusmayı dusunuomsositososito
arzumlamı buluşucaksınız:asigim:eek:nun gamzesine bir öpücük kondur benim yerimehihoyyyt
salı gelicem dedi..çarşamba oldu hala yok:gitme:misafir görünce aşşada el sallıyorum kzeun die ama omu bilememkibilmiyorumkismile
Liv'immm tırnaklarını yerim senin:smiley-cool:
benim de kısadır genelde aşkitom, çok zayıf tırnaklarım, genelde sadece Kalyon kullanıyorum.
Çok nadir azıcık uzatırım. Kırılmazlarsa o da...

benim cadı gibi uzundur:smiley-cool:ama askerim gittiğinden beri boyacı çocukların tırnakları gibidir:kedi:kanatarak kesiyorum nerdeyse-tatlicadiarzu-ama normalde cadı gibidiraklinialirimsmile

melekkk arada sıra kıyafetime göre kullanıyorum meleğim :kedi:ama tırnaklarım kısadır pek uzatmambilmiyorumkismile

ah ah ah bir de yok demiştin bak işte ne hoş ürünlerin varmış çok güzeller
tatlımmmm benim başla tabi ...neden sevmıyon ebruyu kuzuşum kaydirigubbakcemile5

panterim yüzükler şahane

yoo beğeniyorum ebruyu gıcıklığım yok ama çok gülüyorum ben onu izlerken ya:))triplere giriyo böyle bi havalarbayanssulusmilekaydirigubbakcemile3gülmekten yapamıyorum de get gidiyorum kapıyorum sonra:))

rujlar-gloscuklar
3023.jpg

3040.jpg

rimel-fondo
3047.jpg

3054.jpg

3065.jpg

alıntı yapmayın sekerler sonra sey yapabilirim:)
far allık krem tayfası sonraya kalsın bebetolarım :)

Son düzenleme:
şey tanrıca cahilce bi soru daha sorucam ama bilmiyorum napim:kedi:
güneş koruyucu krem göz cevresine sürülürmü bide ben bronzlaşmak istemiyorum bronzlaşmadan korur beni dimi yüzüm kapkara olnasın sonraeyvahedigeldismile

ya akitram nie alıntı olmasın anam herkeş görsün bu güzellikleri:asigim:

sağdan sola 4.üncü ruja bittim:asigim:marka ve nosunu istiyorum:nazar:ayol herbiri harika rujların:eek:
aplikatör kutun,minik mor kalbin kağıt tutacağı çiçeğin ve minik kutunaklinialirimsmilegörmedim sanma ne var içinde:eek:
içim açılıyo ürünlerinize bakınca kızlar..hepiniz çok tatlısınız canım arkadaşlarımŞenizgüle güle kullan akitram güzelimboshayallersmile

Akitram..MAybelline nin iki tane köpük şeyleri var ya..aklinialirimsmile gözaltı kapatıcısı mı biri?kapatıcıysa nasıl memnunmusun?
Millet çok memnunmuş..sana da sorayım..:nazar:

ya akitram nie alıntı olmasın anam herkeş görsün bu güzellikleri:asigim:

sağdan sola 4.üncü ruja bittim:asigim:marka ve nosunu istiyorum:nazar:ayol herbiri harika rujların:eek:
aplikatör kutun,minik mor kalbin kağıt tutacağı çiçeğin ve minik kutunaklinialirimsmilegörmedim sanma ne var içinde:eek:
içim açılıyo ürünlerinize bakınca kızlar..hepiniz çok tatlısınız canım arkadaşlarımŞenizgüle güle kullan akitram güzelimboshayallersmile

ayyy tsk ederm bebeim ya :kedi:
mor-fuşya arası kalp yarim almıs ayna opuyorumnanaktan
minik kutuyuda begendiğim için yarim aldı ama içi boş küpe fln var kaydirigubbakcemile3 aklinialirimsmile
bebeim ruj golden rose perfect shine 221 cok cart bi rengi var ama seviorum aklinialirimsmile
Akitram..MAybelline nin iki tane köpük şeyleri var ya..aklinialirimsmile gözaltı kapatıcısı mı biri?kapatıcıysa nasıl memnunmusun?
Millet çok memnunmuş..sana da sorayım..:nazar:
cook memnunum tatlım ama 2side fondoten göz altı kapatıcısı daha minik bunlardan köpükün sürmesi cok kolay dene bence aklinialirimsmile

Son düzenleme:
şey tanrıca cahilce bi soru daha sorucam ama bilmiyorum napim:kedi:
güneş koruyucu krem göz cevresine sürülürmü bide ben bronzlaşmak istemiyorum bronzlaşmadan korur beni dimi yüzüm kapkara olnasın sonraeyvahedigeldismile
yok bebem göz altı için ayrı..göz altına sürülmez
yüksek faktörlü alıcaksın bronzlaşmak istemiyosan..bildiğin güneş koruyucu sürüceksin..benim önerdiğim spf li nemlendirici..fazla bişey bekleme yani..o zaman hazır konu açılmışken bendeki bitkisel güneş koruyucuyu ekliyim
zencefil marka aktardan aldım tahmin ettiğiniz gibi:kedi:25 tl ye almıştım geçen yaz
grnt0477.jpg

hmm zencefil yaza dogru bi aktar yapmalı madem :nazar:
bende cok cbk bronzlasıyorum yahu yüzüm bronzlasmasında diğer yerleri seviyorum
onuda pek koruyamıyorum nedense güneş kremleri hep agır vıcık vıcık sürmek istemiyorum
ne yapmalıyım zencefil bana yeter mi ?
:hulya:

alıntı sonra yapcemmmm
ilarzumla sımcık telde konustum
cenaze nedenı ıle pazartes ııstanbula gıdıwermıs sanırsam pazar donecekmıs
annesının tarafından akrabası wefat etmıs kıslar:gitme:

üff neler görüyorum masalllah ellerinede cok yakısmıs :1shok:sengözlerimebaksanab

tsk eederım kuzum emınım senınkılerde harıkadır:)

ben o lastik gibi seyden yok nereye tutunsam
nereye salınsam külotlu corapla olmas mı bebeim
fisfisfis :roflol:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3evet benim o zavaroskisempatiksalakcinni
ne güzel işte balım oyalanmış oluyosun..bizimde planlarımızda var göç:sinifsinif:toplu göçmü etsek netsekaklinialirimsmile

:1closedeyes:bak havaya girdim:1closedeyes:kaydirigubbakcemile3sevindim canikomzemuszemus

arzumlamı buluşucaksınız:asigim:eek:nun gamzesine bir öpücük kondur benim yerimehihoyyyt
salı gelicem dedi..çarşamba oldu hala yok:gitme:misafir görünce aşşada el sallıyorum kzeun die ama omu bilememkibilmiyorumkismile

benim cadı gibi uzundur:smiley-cool:ama askerim gittiğinden beri boyacı çocukların tırnakları gibidir:kedi:kanatarak kesiyorum nerdeyse-tatlicadiarzu-ama normalde cadı gibidiraklinialirimsmile
tanrıcam bulusma olmadı bebnkım kısmet dıılmıs:KK43:

akannehirBuluşçakmısınız?:dilcikar::dilcikar:
Selam söyleeee..opuyorumnanaktan
ıcımden soldım olurmu kı:s

benneyaptımki senağlama :gitme:

oncelıkle cıcılerın cok guzel zuzum
colortrendın concealerı nasıl memnunmusun bebegım

hmm zencefil yaza dogru bi aktar yapmalı madem :nazar:
bende cok cbk bronzlasıyorum yahu yüzüm bronzlasmasında diğer yerleri seviyorum
onuda pek koruyamıyorum nedense güneş kremleri hep agır vıcık vıcık sürmek istemiyorum
ne yapmalıyım zencefil bana yeter mi ?
:hulya:
yeter bebem hem yüze hem vucuduna sürebilirsinyerimseniben
alıntı sonra yapcemmmm
ilarzumla sımcık telde konustum
cenaze nedenı ıle pazartes ııstanbula gıdıwermıs sanırsam pazar donecekmıs
annesının tarafından akrabası wefat etmıs kıslar:gitme:

yapma ya!!!!başı saolsun konuşursan söyle taziyelerimizi olurmu panterim:KK43:(hay allah ya....moralim bozuldu bak:KK43:(mekanı cennet olsun

Kızlaaaaar..törkiş kafe içiyom.:kahve:. gelin cezve cezve size yapam da beraber içek..:içelim:

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

yeter bebem hem yüze hem vucuduna sürebilirsinyerimseniben

yapma ya!!!!başı saolsun konuşursan söyle taziyelerimizi olurmu panterim:KK43:(hay allah ya....moralim bozuldu bak:KK43:(mekanı cennet olsun

aynen benımde canm yha elım ayagım tıtremeye basladı bırden
sesıde kotu gelıyodu gul yuzlumun zate:KK43:((((aasama ararım yıne kusum sessız sessız konustu benıme sanırsam musaıt dııl

X