Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ammaann halee bak yaa ben 2 gün gelmedim sayfalarca şey olmuş kaydirigubbakcemile oku oku geberdim ama bitti sempatiksalakcinni gücellerim hepinize iyi geceler

içerde kalan olmasın kapatıorum kapıyı
(anahtarı makyaj topiginin saksına attım)
:nazar: naniknanik
herkese iyi geceler tatlı rüyalar :eek:

Tanrıcacım sevgi pitiriciğim tükkanı ben kapıyorum bugün.. 2 gün yoktum ama açığı kapıcaağım sööz zemuszemus

içerde kalan olmasın kapatıorum kapıyı
(anahtarı makyaj topiginin saksına attım)
:nazar: naniknanik
herkese iyi geceler tatlı rüyalar :eek:

Bak şimdi oldu mu hiç bitanem anahtarın yerini söledin herkes duyduohaoldumsmile Allahtan daha gitmemiştim yerini değiştireyim hemen:jeyyar:

E hayatım kk da reyting de birinci sırada yer alıyoruz olsun o kadar:1closedeyes:
İyi geceler cnm hoşgeldin

iyi geceler bitanem hoşbuldumm olumunekankayizsmile hee vallahh Allah bozmasın heep bölee olsun inşallah :nazar: bende bi ara inşallah dandik de olsa ıvır zıvırımı koyup sizlerlle paylaşıcağım :kedi:

Bak şimdi oldu mu hiç bitanem anahtarın yerini söledin herkes duyduohaoldumsmile Allahtan daha gitmemiştim yerini değiştireyim hemen:jeyyar:

hehehe kaydirigubbakcemile5 yabancı mı var sankim yaff aramızdaa elinden gelse tanrıcacım hepimize bi anahtar yaptırcak kaydirigubbakcemile3

iyi geceler bitanem hoşbuldumm olumunekankayizsmile hee vallahh Allah bozmasın heep bölee olsun inşallah :nazar: bende bi ara inşallah dandik de olsa ıvır zıvırımı koyup sizlerlle paylaşıcağım :kedi:

İnşş cnmm:Saruboceq::nazar: öyle deme cnm benim de öyle çok bişeyim yok attım gereksiz şeyleri. İyi olan tanrıçamın önerisi olan şeyleri almaya başlıyorum zamanla bizim de öyle olurolumunekankayizsmile

bölürcelerim,bu resmini eklediğim kuvars taşı..elimde tuttuğum için buharlaşmış buğulu çıkmış..ben bunu 30 tl ye aldım..şimdi size özelliklerini yazıcam
528.jpg

Zihinsel konsantrasyonu kuvvetlendirir.

Cep telefonu, telsiz ve bilgisayarlardan yayılan radyasyonu toplar.

Tedavi edici nitelikleri en yoğun taşlardan olan kuvarslar; beyin fonksiyonlarını uyarır. Kişinin çevresinde oluşan negatif enerjiyi yokeder ve pozitif enerjiyi toplar.

BUNU BİLGİSAYARLARINIZIN YANINDA BULUNDURABİLİRSİNİZ KIZLAR
güzeller,size en sevdiğim rujlarımdan biri olan deborahı ekliyorum..çok doğal duruyor,sürdükten sonra fazlalığını alıyorum harika oluyoaklinialirimsmile
doğal ve sexi bir görünüm elde etmek istiyenlere:nazar:
548.jpg
,
568.jpg

fiyatı 12 tl falan canlar
ilk ve son görgüsüzlüğüm:kedi:bidaha aeklersem 2 ossun:umursamaz::kedi:
595.jpg

wıss saate we yuzukler cok guzel tanrıcammmbayanssulusmile

İnşş cnmm:Saruboceq::nazar: öyle deme cnm benim de öyle çok bişeyim yok attım gereksiz şeyleri. İyi olan tanrıçamın önerisi olan şeyleri almaya başlıyorum zamanla bizim de öyle olurolumunekankayizsmile

ayy evet yaa tüm makyaj malzemelrimi atıp yenilerini almam şart benneyaptımki ama işin kötüsü burada yaşadığım şehirde bölee ürünler satan yerler yok sadece catherine arley flormar var ve tek tük cecile o kadar eyvahedigeldismile yani halimi düşün bi mafoldumben

X