Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hos bulduk bıberım menude ne waadı:)))

Ne istiyon sen söle ben bulurum sanaaklinialirimsmile

ayy evet yaa tüm makyaj malzemelrimi atıp yenilerini almam şart benneyaptımki ama işin kötüsü burada yaşadığım şehirde bölee ürünler satan yerler yok sadece catherine arley flormar var ve tek tük cecile o kadar eyvahedigeldismile yani halimi düşün bi mafoldumben

Ahh cnm sorma aynı durum bende de var istediğim bişeyi bulamıyorum çok istiyorum araştırıyorum bakıyorum yok:gitme: netten de alışveriş yapmıyorum her istediğimi alamıyorum o yüzden:1no2: eğer sen netten alışveriş yapıyosan netten al cnm

kuzular bırınız dıp lınerle bugulu makyaj yaptıgını soylemıstı ama oda sıvı bugun denedım donar hemen jel eyelıner varmıs turk malı olanı yokmu acep

Ne istiyon sen söle ben bulurum sanaaklinialirimsmile

bu saatte ancak kayfe gıder sanırım ..

Ahh cnm sorma aynı durum bende de var istediğim bişeyi bulamıyorum çok istiyorum araştırıyorum bakıyorum yok:gitme: netten de alışveriş yapmıyorum her istediğimi alamıyorum o yüzden:1no2: eğer sen netten alışveriş yapıyosan netten al cnm

bende netten alamıyorum yha:KK43:
bole alcagım seyı ılla bakıp ıncelemem gerekıomafoldumben

yok balım yaa bende alamıyorum netten malesef mafoldumben babam kredi kartım olmasına bilee izin vermiyo eyvahedigeldismile biliyo tabi nasıl harcıcağımı :kedi: anlıcağın makyaj yapamamaya çalışıyorum :sinifsinif:

yok balım yaa bende alamıyorum netten malesef mafoldumben babam kredi kartım olmasına bilee izin vermiyo eyvahedigeldismile biliyo tabi nasıl harcıcağımı :kedi: anlıcağın makyaj yapamamaya çalışıyorum :sinifsinif:

Olanlarla idare edicez o zaman bitanem, bulabildiğin markalardan sana uygun olanını tanrıçam söyler sana sen de onları kullanırsın ben öyle yapıyom artıkboshayallersmile

bende netten alamıyorum yha:KK43:
bole alcagım seyı ılla bakıp ıncelemem gerekıomafoldumben

Tabi netten alışverişte bakamıyon illaa elleyip bakıcaz di mikaydirigubbakcemile3

Canlarım gecenin bu saatinde sizler için foto çektim çok iyi değil renkler tam belli değil kusura bakmayın artıkopuyorumnanaktan Fotolara karabiber yazmamışım tühh çalınmasınbilmiyorumkismile neyse alıntılamyında yrn karabiberlisini ekliyeyeimaklinialirimsmile (sanki bişi var da çalcaklar:roflol:)

adszlkd.jpg
adsz2g.jpg

adsz3pge.jpg
adsz4a.jpg

adsz5r.jpg
adsz6vi.jpg

adsz7c.jpg
adsz8e.jpg

adsz9k.jpg

Tükkanı kapıyorum artık ben de yatıcam duramıyorum daha fazla yrn görüşürükk hepinizi sevommmmopuyorumnanaktan

Kemerlerinizi takınnn kalkıyoruz uçuşa :eek: kanka az öne kay ceylanım düşecek şimdi:smiley-cool:
en son o uçan neydi die baktığımda uzaktan ceylana benzetmiştimdelikafaduldenceylan hayattamısın:gitme:sempatiksalakcinni
içerde kalan olmasın kapatıorum kapıyı
(anahtarı makyaj topiginin saksına attım)
:nazar: naniknanik
herkese iyi geceler tatlı rüyalar :eek:
hırsıza davetiye çıkırıyo akıllı bıdıkım benimkaydirigubbakcemile3
E hayatım kk da reyting de birinci sırada yer alıyoruz olsun o kadar:1closedeyes:
ıyi geceler cnm hoşgeldin
:1closedeyes::roflol:
Tanrıcacım sevgi pitiriciğim tükkanı ben kapıyorum bugün.. 2 gün yoktum ama açığı kapıcaağım sööz zemuszemus
evet nerdesin sen kaç gündür:nazar:cezalısın...sende akşama resim ekliyosunzemuszemus
wıss saate we yuzukler cok guzel tanrıcammmbayanssulusmile
teşekkür ederim bitanem...Şeniz
kuzular bırınız dıp lınerle bugulu makyaj yaptıgını soylemıstı ama oda sıvı bugun denedım donar hemen jel eyelıner varmıs turk malı olanı yokmu acep
mac da var cennetim ama türk markasında şu an yok..panter oriflame de var demiş amaCADIARZU
Canlarım gecenin bu saatinde sizler için foto çektim çok iyi değil renkler tam belli değil kusura bakmayın artıkopuyorumnanaktan Fotolara karabiber yazmamışım tühh çalınmasınbilmiyorumkismile neyse alıntılamyında yrn karabiberlisini ekliyeyeimaklinialirimsmile (sanki bişi var da çalcaklar:roflol:)

adszlkd.jpg
adsz2g.jpg

adsz3pge.jpg
adsz4a.jpg

adsz5r.jpg
adsz6vi.jpg

adsz7c.jpg
adsz8e.jpg

adsz9k.jpg

zabahın 6 sında eklemiş bide gecenin bu saatinde diyo:roflol:doğru sana göre gece:smiley-cool:
delikafaduldenoje delisiii:asigim:biberim az ama öz işte ne güzel.ayrıca azda değil herşeyin çifter çifter hatta 3er 5 er:))hepsini güle güle kullan..bende kıyamet kadar ürün dağıttım..az ama öz olması en güzeli kızlar..hepsini güle güle kullan biberitomhihoyyytayrıca bizi kırmadığın için sanada komacan öpücükleropuyorumnanaktan

gunaydin Tanricam, herkeşe gunaydin olsun.. bende ilk firsatta, daginik masami toparlayip resimleri cekip eklemek istiyorum. sanirim aranizda en zuurt ben olacagim bilmiyorumkismile cunku gozumde alerji oldugu icin bu ekleyecegim resimlerden sonra yuz icin olan butun makyaj malzemelerini anama verecegim olumunekankayizsmile kendime de ekolocik pazarda begendigim ve bana dokunmayan bir adet far bir adet rimel ile yetinmeye calisacagim :sinifsinif: inanilmaz pahali yahu.. herhalde gozum gibi bakarim onlara guclubacismile uzattim mi ne? optum herkeşi opuyorumnanaktan

Ginaydin kuzularrrrrrr:teytey:
Akşamki uçuş hepinizi sarsmış olmalı...kaydirigubbakcemile3

karabiberim, ne güzel ürünlerin yaa bayıldım inan. Ojeler muhteşem...:asigim:

Livocum sen oce kullanmıyo musun pamığım?

Tanrıçam, bende de 1 Deborah var, Alla kitap çarpsın, en sevdiğim rujlarımdandır, süper bir ruj.
aynı ıL ROSETTO serisinden 516
opuyorumnanaktan

Tanrıçam senin bloğun var mı?
bir de gözenekleri sıkılaştırıcı maske tarifi kaçıncı sayfada kaldı acep bana da lazım da :kedi:
keşke ilk sayfada içerik hazırlasan bayanssulusmile ne çok şey istiyoruz senden dimi opuyorumnanaktan

geldim geldim...nan tanrıca bide 51 kiloyum diyon senin yüzünden sığamadım süpürgeye:nazar:
biberiim ne güzel şeylerin var öyle bide bişeyim yok dersin

biber o ojelerin hepsini bana yolla bebeğim.ayrıcanamda rimellerimiz aynısengözlerimebaksanab

X