Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben ekledim zaten biliyorunuz sekerler ...de hele sen ne zaman ekleyecen hı =)

Iıımmm şeyyy bu sefer kazdığım kuyuya kendim düştüm galibakaydirigubbakcemile3 size ekleyin demiştim ama bennguclubacismile Piller dolsun onları da ekliyim aşkım sözŞeniz

Iıımmm şeyyy bu sefer kazdığım kuyuya kendim düştüm galibakaydirigubbakcemile3 size ekleyin demiştim ama bennguclubacismile Piller dolsun onları da ekliyim aşkım sözŞeniz

hehe aklinialirimsmile

ne dicem bu pıller ne zamana dolar aşkım bugun dolar mı oooof bugun dolsa ya sempatiksalakcinni

bölürcelerim,bu resmini eklediğim kuvars taşı..elimde tuttuğum için buharlaşmış buğulu çıkmış..ben bunu 30 tl ye aldım..şimdi size özelliklerini yazıcam
528.jpg

Zihinsel konsantrasyonu kuvvetlendirir.

Cep telefonu, telsiz ve bilgisayarlardan yayılan radyasyonu toplar.

Tedavi edici nitelikleri en yoğun taşlardan olan kuvarslar; beyin fonksiyonlarını uyarır. Kişinin çevresinde oluşan negatif enerjiyi yokeder ve pozitif enerjiyi toplar.

BUNU BİLGİSAYARLARINIZIN YANINDA BULUNDURABİLİRSİNİZ KIZLAR
güzeller,size en sevdiğim rujlarımdan biri olan deborahı ekliyorum..çok doğal duruyor,sürdükten sonra fazlalığını alıyorum harika oluyoaklinialirimsmile
doğal ve sexi bir görünüm elde etmek istiyenlere:nazar:
548.jpg
,
568.jpg

fiyatı 12 tl falan canlar
ilk ve son görgüsüzlüğüm:kedi:bidaha aeklersem 2 ossun:umursamaz::kedi:
595.jpg

Vayyyyy hele hele enişteye bakkkk:nazar:[/QUOTE]

allahım ne güzell offf benimkisiyle senelerdir birlikteyim bi bk yaptıgı yok aglamak ıstiyorummmmmm :gitme:

romantiktir kendisi:asigim::lepi:
eklerim kızlar evime taşinir taşinmaz

hehe aklinialirimsmile

ne dicem bu pıller ne zamana dolar aşkım bugun dolar mı oooof bugun dolsa ya sempatiksalakcinni

Aşkım geceye dolar inş söz eklerim ben sabah bakarsınız.

bölürcelerim,bu resmini eklediğim kuvars taşı..elimde tuttuğum için buharlaşmış buğulu çıkmış..ben bunu 30 tl ye aldım..şimdi size özelliklerini yazıcam
528.jpg

Zihinsel konsantrasyonu kuvvetlendirir.

Cep telefonu, telsiz ve bilgisayarlardan yayılan radyasyonu toplar.

Tedavi edici nitelikleri en yoğun taşlardan olan kuvarslar; beyin fonksiyonlarını uyarır. Kişinin çevresinde oluşan negatif enerjiyi yokeder ve pozitif enerjiyi toplar.

BUNU BİLGİSAYARLARINIZIN YANINDA BULUNDURABİLİRSİNİZ KIZLAR
güzeller,size en sevdiğim rujlarımdan biri olan deborahı ekliyorum..çok doğal duruyor,sürdükten sonra fazlalığını alıyorum harika oluyoaklinialirimsmile
doğal ve sexi bir görünüm elde etmek istiyenlere:nazar:
548.jpg
,
568.jpg

fiyatı 12 tl falan canlar
ilk ve son görgüsüzlüğüm:kedi:bidaha aeklersem 2 ossun:umursamaz::kedi:
595.jpg

Ne görgüsüzlüğü yaa o zaman ben de eklemem:dilcikar: Çok güzel kızaaammm bunlarr yüzüğün taşı da kocamannaklinialirimsmile

kankam rujun rengi sahane kimbilir sanada nasıl yakısıyordur :asigim:

vışşşşşş tek taş ha seni gidi sanşlı seni :jeyyar: saat harika otesi guess saatleride manyak güzeldir bende beyaz saat istiyorum bir de beyaz kot delikafadulden(ama biraz zayıflamam lazım)

tatlım saatin markası guess mi çok beğendimm
evet bitanem ges:)
Aşkım geceye dolar inş söz eklerim ben sabah bakarsınız.

Ne görgüsüzlüğü yaa o zaman ben de eklemem:dilcikar: Çok güzel kızaaammm bunlarr yüzüğün taşı da kocamannaklinialirimsmile
kızammm kocaman felan diyip irezil itme beni:kedi:hımm demek seninkiler daha gıymatlı böyle dediğine göre..seni seniiiaklinialirimsmile
tanrıcam bayıldım
yüzüklerine özellikle
saolasın ceylanımŞeniz
kankam rujun rengi sahane kimbilir sanada nasıl yakısıyordur :asigim:

vışşşşşş tek taş ha seni gidi sanşlı seni :jeyyar: saat harika otesi guess saatleride manyak güzeldir bende beyaz saat istiyorum bir de beyaz kot delikafadulden(ama biraz zayıflamam lazım)

kankam saol..en çok bu rujumu seviyorum cidden..hiç bir markayada değişmem bu rujumu
kızım zaten zayıfsız hasta etme adamı:nazar:
livim kaç kilosunki sen ya:bbo:

ama o saatten bende istiyorum ya yüzüklere bakmaktan saati görmemişim(ön planda olanda saat ama benim aklımda yüzükler varkaydirigubbakcemile3)
zengin olunca bende alcamsengözlerimebaksanabi

Son düzenleme:
işaretlemezsem kaldığım yeri zor buluyorum:kedi:
Tanrıça saatin ve yüzüklerine bayıldım. güle güle kullan.

ama o saatten bende istiyorum ya yüzüklere bakmaktan saati görmemişim(ön planda olanda saat ama benim aklımda yüzükler varkaydirigubbakcemile3)
zengin olunca bende alcamsengözlerimebaksanab
anam ben çokmu zenginim sankikaydirigubbakcemile3benimkileri beğendiysen bunlardan daha güzelleri senin olsun işalah gülüm:Saruboceq::1hug:
işaretlemezsem kaldığım yeri zor buluyorum:kedi:
Tanrıça saatin ve yüzüklerine bayıldım. güle güle kullan.

çok teşşekkürler tatlımŞeniz
işaret olarak ne koyuyosun:smiley-cool:

evet bitanem ges:)
kankam saol..en çok bu rujumu seviyorum cidden..hiç bir markayada değişmem bu rujumu
kızım zaten zayıfsız hasta etme adamı:nazar:
livim kaç kilosunki sen ya:bbo:

sen ve preseses tam çıtır 2 hatunsunuz o da senin gibi çok fit evet pek topluya girmem ama zayıfta degilim şu an 56 düstüm inş yaza kadar 52 fln olurum benimkisiyle diyete girdik =)

kızammm kocaman felan diyip irezil itme beni:kedi:hımm demek seninkiler daha gıymatlı böyle dediğine göre..seni seniiiaklinialirimsmile

Ne rezil olcann kızaamm ne güzel iştee utanma utanma has roman gibi davran onlar saklamaz takılarınısırnaşık şey
Heee bi kymetli ki sorma:roflol: benim takılarım imitasyon henüz gerçekleri olunca eklerim:1rolleyes:

anam ben çokmu zenginim sankikaydirigubbakcemile3benimkileri beğendiysen bunlardan daha güzelleri senin olsun işalah gülüm:Saruboceq::1hug:

çok teşşekkürler tatlımŞeniz
işaret olarak ne koyuyosun:smiley-cool:

senin gönlünde zengin meleğimŞeniz

sen ve preseses tam çıtır 2 hatunsunuz o da senin gibi çok fit evet pek topluya girmem ama zayıfta degilim şu an 56 düstüm inş yaza kadar 52 fln olurum benimkisiyle diyete girdik =)
:kedi:ben ve çıtırlık:))öyle görüyosan yippuuu o zamanhihoyyytgüzel görüşün o senin livim..yaza kadar ohoo 50 bile olursunyerimseniben
Ne rezil olcann kızaamm ne güzel iştee utanma utanma has roman gibi davran onlar saklamaz takılarınısırnaşık şey
Heee bi kymetli ki sorma:roflol: benim takılarım imitasyon henüz gerçekleri olunca eklerim:1rolleyes:

kızamm abe beni gaza gedirme dükerim urdaya ne var ne yokzemuszemus:roflol:koptum ya manyakksırnaşık şey
hadi 2 çingane kapışalımmıaklinialirimsmilealırım ama anahtarını:nazar:sempatiksalakcinni

pamukprensespatem'e cevap verirken kendi alıntılarım çıkmış..kendime cevap yazıyorum gibin olmuşsempatiksalakcinni
liv karabiber akitra:kızgın:nereye kayboldunuz:kızgın:

küçük kadınlara dalmısım yahu tüh burdaki sohbeti kacırdım bilmiyorumkismile
Yaaa..kızlar ben bi resim ekliyim ama görgüsüz sıfatına koymayın beni..:kedi:.
Makkajlan alakası yok ama..ben bugün yüzük aldım.bilmiyorumkismile.hani hırsızlar gelip toplamıştı ya yüzüklerimi, alyansımı..ondan işte..
GRW6163.jpg
tatlı gacım tam turlara bayılırım cok hos bişey bu güle güle güzel günlerde kullan tatlısyerimseniben
http://i1003.hizliresim.com/2010/3/10/595.jpg[/IMG]

milletin tek tası var anam :smiley-cool: masallah bebeim güzel günlerde tak
cok güzel görünüyor
zemuszemus zemuszemus :nazar:
ben tek tasımı kendim takıcam galiba sanırım :roflol: :roflol:

X