Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Olmaz glb livim yaa
oksijen yerine su kullansam olur mu diye dusundum ama olmaz ya üff sinir oldum :sinifsinif:
liv oda ne kız ilk defa duyuyorum nasıl oluyo de hele
gercekten mı =) dur anlatıyorum
livim nasıl oluyor malzemesi nasıl bende istiyorummm
altına su geciriyormu
kaydirigubbakcemile2

3 -4 kasık hint kınasına alman tası ilave ediyorsunuz (alman tasını ezip toz haline getirdikten sonra 2_3 kasık yeterli ) sonrasında cok az mıktarda oksiyenli su ekliyorsunuz ve karıstırıyorsunuz yalnız karısımın koyu olması gerekiyor (alman tasını ve hint kınasını aktarlardan bulabilirsiniz)

resimim iyi oldugu için ben genelde kendi kafama gore ciziyorum( kürdan yardımıyla)

Lilyum nivea ben de kuruluğu önlemiyodu ama she az da olsa önledi belki kış olduğundan oldu bilmiyorum. Ama herkeste farklı etki edebilir seçim sana kalmış..

lilyum nivea kadar basarılı değil ama shelerin kokusu daha güzel

Lilyum nivea ben de kuruluğu önlemiyodu ama she az da olsa önledi belki kış olduğundan oldu bilmiyorum. Ama herkeste farklı etki edebilir seçim sana kalmış..

teşekkür ederim kızlar.
olmadı ikisinden de alayım bari.
uygun sanırım fiyat olarakşakkıdı

hint kınası neysede alman tasını duymamıstım
benimde canım cektiiii
aklinialirimsmile

oksijen yerine su kullansam olur mu diye dusundum ama olmaz ya üff sinir oldum :sinifsinif:
gercekten mı =) dur anlatıyorum

3 -4 kasık hint kınasına alman tası ilave ediyorsunuz (alman tasını ezip toz haline getirdikten sonra 2_3 kasık yeterli ) sonrasında cok az mıktarda oksiyenli su ekliyorsunuz ve karıstırıyorsunuz yalnız karısımın koyu olması gerekiyor (alman tasını ve hint kınasını aktarlardan bulabilirsiniz)

resimim iyi oldugu için ben genelde kendi kafama gore ciziyorum( kürdan yardımıyla)

canım benım senın zarıf ellerıne nede yakısır ama rengı acıldıkca kotu olmuyomu gecmek uzereyken bırde ne kadar suruyor ben koluma yaparım banyodada ızola bant takarım -tatlicadiarzu- uzun gıder dımı:eek:

kkarabıber canımın ıcı hemde bulmussun tesekkur ederım ıslaklıktan nefret edıyorum adanada dusunun bıde yazın buhar oluyoruz

kkarabıber canımın ıcı hemde bulmussun tesekkur ederım ıslaklıktan nefret edıyorum adanada dusunun bıde yazın buhar oluyoruz

Rica ederim cnmopuyorumnanaktan Ben de hiç sevmiyom ıslaklığı, faydalı terlemek aslında ama görüntüsü çok kötü oluyo:sinifsinif: Off off off Adana yanar Allah kolaylık versinn

X