Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tanrıçam bende saçımı mora boyucam kıskaydirigubbakcemile3, emdevle bu cennet kokulu şey beni yoldan çıkardılaraklinialirimsmilekoleton naturals 3-6 ya boyucam saçım aksın ... cennet kokulum boyayınca resim koy sempatiksalakcinni

tanrıçam bende saçımı mora boyucam kıskaydirigubbakcemile3, emdevle bu cennet kokulu şey beni yoldan çıkardılaraklinialirimsmilekoleton naturals 3-6 ya boyucam saçım aksın ... cennet kokulum boyayınca resim koy sempatiksalakcinni

valla bende mavi siyaha taktım bu ara:kedi:
o yüzden şu an gözüme hoş geldi renk:))yakışır pandorama..ama riskli bir renk 2 gün sonra sıkılmaCADIARZU

canım benım senın zarıf ellerıne nede yakısır ama rengı acıldıkca kotu olmuyomu gecmek uzereyken bırde ne kadar suruyor ben koluma yaparım banyodada ızola bant takarım -tatlicadiarzu- uzun gıder dımı:eek:
sagol cnm ama ellerime hiç yapmadım meleğim kasıgımda bacagımda bir de kolumda var şimdi=)evet cnm rengi açıldık basına 3 hafta bir yinelemek gerekiyor
hint kınası altına su geciriyormu biliyormusun tatlım
yani abdeste bi manisi var mı?
fisfisfis
yok tatlım olur hiç gercek dovme için o gecerli
valla bende mavi siyaha taktım bu ara:kedi:
o yüzden şu an gözüme hoş geldi renk:))yakışır pandorama..ama riskli bir renk 2 gün sonra sıkılmaCADIARZU

ah ah dokunmayın şu güzelim saçlarınıza ilerde yaşlandıgımızda saçlara ak düstügünde hep boyuyacagız

ne dicem canikolar minigim gibi herkes cilt bakımlarını makyaj malzemlerin fln fot ceksin mı
aprilim soz vermisti ama fot yok :gitme:

sagol cnm ama ellerime hiç yapmadım meleğim kasıgımda bacagımda bir de kolumda var şimdi=)evet cnm rengi açıldık basına 3 hafta bir yinelemek gerekiyor

yok tatlım olur hiç gercek dovme için o gecerli

ah ah dokunmayın şu güzelim saçlarınıza ilerde yaşlandıgımızda saçlara ak düstügünde hep boyuyacagız

bebem zaten benim saçımda hiç boya yok şu an:)ayrıca senden aldığım tarifle dövme yaptırmadan önce senin gibi geçici dövme yapmaya kalktımda halılarımın içine ettim:roflol:livim ne zaman gerçek dövme yaptırıcaksın melemhihoyyyt

bebem zaten benim saçımda hiç boya yok şu an:)ayrıca senden aldığım tarifle dövme yaptırmadan önce senin gibi geçici dövme yapmaya kalktımda halılarımın içine ettim:roflol:livim ne zaman gerçek dövme yaptırıcaksın melemhihoyyyt

yerim ben seni dogal güzelim benimmmm :asigim:
o iş biraz sakat gibi günahmış şuymuş buymuş olaylarıyla ilgisi yok pekte takmıyorum oyle seyleri zaten ... tatlım sana sonra özelden anlatırım melegimolumunekankayizsmile

yerim ben seni dogal güzelim benimmmm :asigim:
o iş biraz sakat gibi günahmış şuymuş buymuş olaylarıyla ilgisi yok pekte takmıyorum oyle seyleri zaten ... tatlım sana sonra özelden anlatırım melegimolumunekankayizsmile

tahmin ediyorumakannehirkaydirigubbakcemile3aldım mesacınıaklinialirimsmilekızlar ağşama herkeş makyaj masasını eklesin :nazar:bekliyorum:nazar:

bebetom hic ozaman mavi siyaha yaklasma
begenmezsen yüzüme gitmedi dersen kolay kolay kurtulabileceğin bi boya dgl o
ohaoldumsmile

yok dusundugun gibi degil benimkısiyle ilgisi yok neysem

april april april ilk once o eklesinnnnnn :sinifsinif:
:enbuyukkk::enbuyukkk:evett april eklesinhihoyyytbu arada bilemedim tühboshayallersmile
bebetom hic ozaman mavi siyaha yaklasma
begenmezsen yüzüme gitmedi dersen kolay kolay kurtulabileceğin bi boya dgl o
ohaoldumsmile

yok kız yapıcağımdan değil öyle eserler bana işte:1rolleyes:

bu renk suppermıs tanrıcam
20aynti.jpg
cennetım bunu denemelısın kesın

benim saçım bu renk dövmemde kalıcıguclubacismile
zort die daldım topiğehihoyyytabdestle ilgili bi durum yok,sadece tıpkı sigara içmek gibi mekruh...
bende biraz toplayımda çekim masamıopuyorumnanaktan

kız tanrıca haftaya taşınyoruzya internetim bağlanır bağlanmaz ben eklerim herşeylerimi hiç bişeyim yok ama olanları eklerimaklinialirimsmile

yok dusundugun gibi degil benimkısiyle ilgisi yok neysem

april april april ilk once o eklesinnnnnn :sinifsinif:

:enbuyukkk::enbuyukkk:evett april eklesinhihoyyytbu arada bilemedim tühboshayallersmile

yok kız yapıcağımdan değil öyle eserler bana işte:1rolleyes:

Aha kampanya başlamış aleyhimde...aklinialirimsmile
Pilleri kodum şarja meleklerim :hulya:
Tımam sizi fotoya boğucam bu akşam...
sempatiksalakcinni

Bi de Tanrıça kuzum aman siyah saç boyasına bulaşma çünkü o hakkaten bulaşan ve çıkmayan ivrenç bişey Çok üzgünüm çoook ...akmıyor hayatta. Ya orielle açtıracaksın saçlarından olacaksın ohaoldumsmile veya benim gibi boya sildirme yöntemiylen 200 TL bayılacaksın, aman diyim yavru bebeğim...akannehir
Ben şimdi kızıl kahve bi ton kullanıyorum Lorealin amonyaksız serisinden çok memnunum asla yıpratmıyor dökülme yapmıyor.
:lepi:

benim saçım bu renk dövmemde kalıcıguclubacismile
zort die daldım topiğehihoyyytabdestle ilgili bi durum yok,sadece tıpkı sigara içmek gibi mekruh...
bende biraz toplayımda çekim masamıopuyorumnanaktan
bendede var ama namazımıda kalıyorum orucumuda tutuyorum allah kabul edersezemuszemusbekliyoruz resimleri minimopuyorumnanaktan
kız tanrıca haftaya taşınyoruzya internetim bağlanır bağlanmaz ben eklerim herşeylerimi hiç bişeyim yok ama olanları eklerimaklinialirimsmile
bekliycez ceylanımaklinialirimsmileo nası oluyo kız hiç bişeyim yok ama olanı ekliycem:roflol:
Aha kampanya başlamış aleyhimde...aklinialirimsmile
Pilleri kodum şarja meleklerim :hulya:
Tımam sizi fotoya boğucam bu akşam...
sempatiksalakcinni

Bi de Tanrıça kuzum aman siyah saç boyasına bulaşma çünkü o hakkaten bulaşan ve çıkmayan ivrenç bişey Çok üzgünüm çoook ...akmıyor hayatta. Ya orielle açtıracaksın saçlarından olacaksın ohaoldumsmile veya benim gibi boya sildirme yöntemiylen 200 TL bayılacaksın, aman diyim yavru bebeğim...akannehir
Ben şimdi kızıl kahve bi ton kullanıyorum Lorealin amonyaksız serisinden çok memnunum asla yıpratmıyor dökülme yapmıyor.
:lepi:
çalışmalar çaba verdi sonuçta:lepi:ağşama bekliyoruz kağıt helvamaklinialirimsmile
bu arada ben siyah kullandım canım önceden harbiden çok akıyo:sinifsinif:ya siyahta kalıcaksın boyamıycaksın,yada bulaşmıycaksın hiç..gerçekten sonra renk değişmek istenirse zor olur:1ninca:
arkadaşlar bu renk süpermiş ne renk ki bu bilen varmı:asigim:

bakır kızıl karışımı bişey CADIARZU

yok işte bişeyim bi kac krem ruj falan varkaydirigubbakcemile3

X