Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sakaryada oturuyorum bıdanem
kankamın yanına geldım gezmeye bı hafta oldu nerede ıse:)

amanın Allah kısmet ederse bende hafta sonu sakaryaya gidicem
kankalarımın yanına tesadüfe bak
aklinialirimsmile
okuyormusun sakaryada ordamı yasaıyorsun
yanlız sohbete cevrdim topiki so sorry tanrıcam
bilmiyorumkismile

amanın Allah kısmet ederse bende hafta sonu sakaryaya gidicem
kankalarımın yanına tesadüfe bak
aklinialirimsmile
okuyormusun sakaryada ordamı yasaıyorsun
yanlız sohbete cevrdim topiki so sorry tanrıcam
bilmiyorumkismile

muhaha tesadufe bak harbıden
sakaryada yasıyorum daa dogrusu 6 yıl oldu sakaryaya goc ettıgımız aslen ıstanbulluyum:)
amma karısık oldu yha:)
TANRICAMMMM benden de ozurrrrr kusum
nerdeymıs kankaların neresınde oturuyorlar cnm ?

kuzular malum yaz gelıyor benım koltuk altlarım cok ıslanır bıldıgınız kullandıgım rolonları stıklerı paylasalım kuru tutan kokuyu engelleyen normalde ter kokmam ama bazen oluyor oda kendı burnuma gleırse mıydem kalkıyor koku duyularım cok kuvetlı kopek burunu gıbıdır

kuzular malum yaz gelıyor benım koltuk altlarım cok ıslanır bıldıgınız kullandıgım rolonları stıklerı paylasalım kuru tutan kokuyu engelleyen normalde ter kokmam ama bazen oluyor oda kendı burnuma gleırse mıydem kalkıyor koku duyularım cok kuvetlı kopek burunu gıbıdır

ben yıllardır 8x4 mild&soft unu kullanıyorum
211338676.jpg

bıde bu nıwea
nivea&
alıntıdır

Son düzenleme:
niveanın bu rolonlarını çok seviyorum.ter kokusunu önlüyor,ayrıca koltuk altındaki ıslak görüntüyüde önlüyor
fiyatı 5 tl..rolonlar içindeki en başarılısı kanımca:1closedeyes:
grnt2721.jpg

Cennet kokulum tanrıçamın önerisi buydu.
Ben de she aldım bu sefer memnunum ucuzdayerimseniben
470.jpg

bayanssulusmile8 mart kadınlar günü migros cicileri
gule gule kullan tatlım çok guzeller glisslerde indirim yoktu ama yani izmirde 3al 2 ode vardı
7643.jpg

7652.jpg

7664.jpg

kızlar bu bardagı annem almış..çay için aktardan ot alınca kolayca demleniyor aklinialirimsmile
şimdi sohbetinizi okumaya gidim bi kaç sayfa geriye =)))
aaaaaaaaaay çok ama çok tatlıymış cnm opuyorumnanaktan

bunlarda ocelerımın bi kısmı:)))
7530.jpg
kaydirigubbakcemile3 aaaaaay cnm ne çok sey almıssın digerlerinde alıntıda gordum ayıptır sorması ne kadar tuttu bitanem güle güle kullan fıstıgım opuyorumnanaktan
sıkıldınız bilyrm ama tanrıçam hepsini ekle demişti ona söz verdim son resimler bunlar başkada eklemicem sözkaydirigubbakcemile3
2u6gvfd.jpg

2wqfrj6.jpg

miniğim fot pek net degil ama :gitme: daha net bir fot cekebilir misin cnm bilmiyorumkismile

canlar ya gecici dovme yapcam ama oksijen bitmiş oksijen olmadan olur mu bugune kadar hiç oksijensiz yapmadım o yuzden tedirginim :/ ooof malzemeleride hazırlamıstım nolcak şimdi :gitme:

livim nasıl oluyor malzemesi nasıl bende istiyorummm
altına su geciriyormu
kaydirigubbakcemile2

bende kırmızısından aldım cok hos bi kokusu var bende memnunum kaydirigubbakcemile5

Kırmızısının kokusunu bilmiyorum cnm mrk ettim şimdiboshayallersmile

canlar ya gecici dovme yapcam ama oksijen bitmiş oksijen olmadan olur mu bugune kadar hiç oksijensiz yapmadım o yuzden tedirginim :/ ooof malzemeleride hazırlamıstım nolcak şimdi :gitme:

Olmaz glb livim yaa

ay şu niveanın roll undan bende alayım o zaman
banada en acilen kuruluğu önleeyen bişi lazımdı. sen iyi diyosan iyidir sanırm tanrıca. alayım .
she ninkide kuruluğu önlüyormu?

X