Tanrıça'nın kokoş kankaları'nın bayram çekilişi

Kuş kafam hedayelerin harika tatlım iyi günlerde kullan.
Arzumun da kesesine bereketopuyorumnanaktan

bunu da zaradan alış canım benimmm giydim üstüme cukk oturduuu harikaaaaaa bayıldımmmm
[/url][/IMG]
[/url][/IMG]

Kuş kafam hedayelerin harika tatlım iyi günlerde kullan.
Arzumun da kesesine bereketopuyorumnanaktan

teşekkür ederimm şekerparemmm evet ilarzumun kesesine bereket hepsini de çok beğendim teşekkür ederim tekrar. sana da teşekkür ederim tanrıçamm bizi böyle bir mutluluğa eriştirdiğin içinn:içelim:

Canım hediyelerin çok güzel iyi günlerde kullan..
İlarzununda kesesine bereket pekte zevkliymişş :asigim:

Benim hedayemde geldi..twetty84 arkadaşıma teşekkür ederim kesesine bereket.kaydirigubbakcemile5.
fotosunu çekip daha sonra ekliyeceğim..a.s
Gecekuşu güle güle kullan,arzuş ne cici şeyler göndermiş..anne kurbiş çok tatlıymış..bursanın kestane şekerini de unutmamış,afiyet olsun..cokacimcoook

Arzuuuş..bende kestane şekeriyle anne kurbişten istiyooom..a.s
Danruça kızçesi bana indiregandici gacı diyobilmiyorumkismile,ama napiiim çok şirinler..:ecrin_bebek:

olumunekankayizsmile sizlerede tekrar hayırlı bayramlar olsun.. Samimiyetinizede ayrıca teşekkürler opuyorumnanaktan

o samimiyet senin tatlılığından kaynaklanıyo bitanemŞeniz
umarım bidahakine çekilişimize sende katılırsın canımhihoyyyt

hediyelerinizin hepsi çok güzeller güle güle mutlulukla kullanın
çok teşekkürler aşkböcüğümopuyorumnanaktan
sende sevgiyle ve mutlulukla kal canımolumunekankayizsmile

sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey
kargocu amcahoşgeldin:jeyyar:içeri geç soluklan bende seni bekliyodum böböğümaklinialirimsmile
sırnaşık şey sırnaşık şey iyi boynuna atlamadın herifin:icecream:

meyveli şekerim(biraz hasar görmüş ama dayanamadım mideme indirdim hemen tadı bozulmamış erzummm merak etme.yanındaki kestane şekerim veeebitter kokolin kaplı fındıklı kestane şekerlemem
[/url][/IMG]

bu da Şehriban teyze zeytinyağlı kayısı sabunum. misler gibi olcek cildim bunlaaaa:dance:
[/url][/IMG]

bunları da çok beğenndim. bir tane parfümm,süslü tokalrım vee flormarr holographic glossummmm rengine bayıldımmmm
[/url][/IMG]

buuu da görüncee çığlık attığım,hemen çeyizime kaldırdığımmm dolap süsüm. yavrucuğu da varr amaninnnn şirinliğe bi bakın heleee:dance:
[/url][/IMG]

bunu da zaradan alış canım benimmm giydim üstüme cukk oturduuu harikaaaaaa bayıldımmmm
[/url][/IMG]
[/url][/IMG]

bu da ilarzumun notu
[/url][/IMG]
ohaoldumsmile ohaoldumsmile ohaoldumsmile ohaoldumsmile
arzuuu...çılgınsınn meeen:smiley-cool:
olum neler almışın öyle:asigim: yeminle hepsine bayıldımmmmmmmohaoldumsmile
hele o kurba ne şirindir yarabbiiiakannehir benim herif bana kurba diyo,bunu bana almış olsan,ahada bak herkes biliyo kurba olduğunu derdi:roflol: gerçi kurbadan başka neler neler diyo:dilcikar:envayi çeşit heyvan oldum
tokasından,mayajından,giyiminden kuşamından herşeyi almış aman aman:teytey: bide bayramda elinde olsun diye özel kargoyla yolladı ohh afiyet olsun yarasın:roflol: ama malesef bayramda eline geçemedi:çok üzgünüm:
olsun geç oldu,temiz olduyerimseniben
arzum kesene bereket melemm..kuşum sende güzel günlerde kullan bebeğimopuyorumnanaktan
tişörtte çok zevkli ayrıca..bayıldım:lepi:...cidden hepiniz harikasınız kankalarım:lepi:alayınızın kesesine bereket
:lepi: olumunekankayizsmile
Arzuuuş..bende kestane şekeriyle anne kurbişten istiyooom..a.s
Danruça kızçesi bana indiregandici gacı diyobilmiyorumkismile,ama napiiim çok şirinler..:ecrin_bebek:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
tam sinyalsin gacım :roflol:

Son düzenleme:

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
beğenmene çok sevindim kankam, sanada dediğim gibi alırken çok çok kararsız kaldım ne alsam ne etsem diye kafamçokkarıştı hiçbişeyi sana uygun bulmuyorum ama bir yandanda kızlar çok uçmayın falan yazdığı için haksızlık olmasın diye de abartmak istemedim ne bilim böyle bunları yolladım işte, binbir şeyle gamyoncuiremsu beğendiğin içinnn çok mutlu oldum opuyorumnanaktan

bu güzel organizayona katılan , hedayeleşeni dostluklaşan herkesee ve bunu tetipleyen sevgili edimiz Tanrıçaya sonsuz teşekkürler opuyorumnanaktan
ben henüz evime geçmediğim için babannemde olduğum için hediyeme ulaşamadım, büyük ihtimalle gelmiştir. gelsin hemen ekliciim delikafadulden

gece kuşu hediyelerin süpper canım güle güle kullan arzu kızın kesesine bereket olsun,,
bende yolladım bugün arasa vermiştm arefe günü hala ordaydı gittim aldım ptt ye verdim ..en geç 17 eylülde elinde olcak arkadşımın..

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
şak şak şakkkkk:1closedeyes: teveccühünüzbayanssulusmile :roflol: anında havaya girerim olum :roflol:
barbi bebemmm:kedi: utandırdın beni çok samimi söylüyorum,ben katılan bütün dostlarıma teşekkür ederim asılŞeniz
siz olmasanız çekilişte olmaz dimiolumunekankayizsmile..hergün konuştuğumuz,birbirimizin yazılarından güzel elektirik alıp dostluk kurduğumuz insanlardanda,hatıra almak ve onu yaşamak çok büyük bir mutluluk..
böyle çekiliş gibi organizasyonlarımızla dostluklarımızı pekiştiriyoruz bitanem..saol içten teşekkürün içinŞeniz

nalanım,çok iyi yapmışsınkaydirigubbakcemile5
boşu boşuna o kadar para bayılmana gerek yok,2 gün için..hepimizin hemen hemen o tarihlerde elinde olur zaten..
hayırlı olsun canokaydirigubbakcemile5

kızloreeeeee

ayy hedayelerim gitmiiiiişşşşşşşş

gece guşum delirttin beni insan bi tel no vermez mi bayramın birinci günü kargo merkezini arıyorum senin kargonu soruyorum diyor ki aramış şube ama bi sonuç olmamış , kargo şubede kaldı

ondan önce ptt ye gittim 1 saat sıra bekledikten sonra sıra bana geldi ve geç kalmış soruyu sordum

kaç günde gider?

bayram sonrası deyince ordan fırlarsın başka kargoya, kadınla helak olduk :)) şubeden alırsa yarın elinde adrese giderse bayramı geçecek deyince tamam şubeden alır dedim.

ama senin tel yok bebişim tanrıçanın da beynini yidim bayramda öyle mi böyle mi yok şunu söle bunu söle

sağolasın tanrıçam en meşakatli işi en sabırlı şekilde götürdün bebem.

demek kargo sonunda eve getirdi:))) sen gelmeyince:))))) hahahahhaaa

bu arada şekerin kırılmasına da siir oldum çiçeem:)))

tuniğin aynısının tıpkısını anam aldı yalınız elde yıka ilkinde çok boya akıttı namızsız :)))

sabunu makyajımı temizlemek için kullanıyorum onunla yıkıyorum sivilce mivilce heç bişey kalmıyor kaymak gibi oluyor denemeni istedim:)))

çok zaman olmadığından anca bunları aldım güle güle kullan çiçeğim:)))

herkeslere çok teşekkürler canlar

tamamdır gacıellam sana da alırım gül kokulum benem.

kızlar islomun aldığı hedayeleri buraya da eklicem

elime geçtiğinde yorum yazamıyordum sitedeki bakımdan ötrü canlar

kızlar herkesin hedayelerini yazamadığım zemanlarda gördüm
güle güle kullanın çok beğendim hepiciğini

alanların ellerine sağlık canlar

ayrıca minik kuşum danrıçama da çok teşekkür etmek istiyorum bu güzel aksiyonundan ötrü

senin de emeğine sağlık ballı lokmam

kızın suçu yokki kanka..ben istemezsem tel o napsın:mymeka:eşşek kafamalsanaalsanasmile
telini sonradan istedim ama msj larım gitmemiş meğer sistemden kaynaklı(kargonun geldiğinide yazmıştım ama gitmemiş işte
bitanem siteye giriş yapamadım..sıkıntı vardı biliyosun..yoksa yine bayramda elinde olurdu..tamamen talihsizik oldu siteye giriş yapamamak:çok üzgünüm:
gece kuşunada söyledim çektiğin sıkıntıyı,bir an önce eline ulaşmasını istemeni:çok üzgünüm:
sen ne zahmetlere girdin bayramda sevinsin arkadaşımız diye((
ama beklediğine deymiş:jeyyar: manyak güzel hediyeler almışın kuş lokumum,bayıldım allama

kanka bana hediyem geldiği gün sana 2 tane msj attım gitmedi göründü ,
dedim neyse site açılsın öle yollarım ,
o arada 2 gün geçti , bi baktım tanrıçamın bana mesajı gelmiş ama benimki gitmediği için haberi yok kargodan,
hediyeler gelmiş ben ojemi sürmüşüm , eteğimi giymişim , kirletmişim yıkamada bekliyor kaydirigubbakcemile3
bi baktım '' kanka kargon geldimi sana alan arkadaş soruyor:smiley-cool:''
öldüm gülcem die , mesaj atıyorum gitmiyor , rep vermeye çalışıorum olmuor , Allahım can çekiştim resmen :roflol:

teşekkür ederim herkeslere ben de çok beğendim valla.
ilarzum ne bilem valla tel iistemedi tanrıçam dalgınlığına gelmiştir yavru ceylanımın. ben de çekilişşe ilk defa katıldım,gereklerini bilemedim herhal:içelim:
şekerin birini midye indirdim. diğerlerini akşam yemekten sonraya birini de burda eyif yaparken yemeyi düşünüyom. ağzımın tadıylan mis gibi muhabbet ederim:teytey:
tamam tuniği ilk elde yıkarım böcükümm meraklanma sen,foto çekmeyi unuttum valla.gece usta birliğine teslim olcak aşkitolimmm
son buluşmamızı yaptık bugün giderken de ilarzumun aldığı tuniğimi giydimm güzel bi takı çantaa ayakabı derken müthiş durdu valla çok çok beğendim.
kurbaamı da çeyizlerimin arasına koydum notu da içine sıkıştırdım kaybolmasın bir ömür boyu saklarım diye.bu arada flormarımı da sürdüm tabi tokamı da taktım süper oldum:sm_cool:
tanrıçam valla neden olmasın o mutlulukla adamı içeri de alırdım bensırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…